54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Solt
    #53236
    Azért, mert a laptop nem játékra van kitalálva. Te magad sorolod a kompromisszumokat... "nyilván nem full HD felbontáson, pláne, hogy nekem nem vágyam csillagmeszelő felbontásokon játszani, és az élsimítást sem függőségem maxra tenni..."

    Az, hogy jó marketing húzásokkal eladnak úgynevezett gamer laptopokat, még nem jelenti azt, hogy a laptop arra van kitalálva, hogy órákon át játszunk rajta. A te géped milyen hőt termel játék közben? Gondolod hosszú távon jót tesz neki? Én a garancia lejárta után nem biztos, hogy nyugodt szívvel nyúznék valami leterhelő játékkal egy fél milliós laptopot... amelyik meg nem fél millióba kerül, gondolod arra van felkészítve minden porcikája, hogy folyamatosan kazánként üzemeljen? Nézd meg, hogy milyen zsúfoltság van egy laptop belsejében...

    Nyilván mindenki maga dönti el, hogy mik az igényei, és azokat hogyan elégíti ki... én biztos nem kínoznék egy laptopot komolyabb játékokkal hosszú távon...
  • Solt
    #53235
    Az asztali gépedre azért be lehet lőni játszhatóra, de a laptopodon felejtsd el... értelmetlen szenvedni vele szerintem.
  • wollnerd #53234
    A 6 magos proci egyszerűen nem semmi! ;)
  • Büdös Bohóc
    #53233
    nekem ezen stabil 40-50 FPS full maxon: Phenom II X6 1090T, 8 GB DDR3, HD 6770 1GB

    pedig ez a proci játék teljesítményben nem éri el elvileg a 2500K-t és a VGA is erősebb nálad talán :D Valami a patchekkel van elbaszva.
  • Szabi84
    #53232
    engem billentyűzettel nem zavar, csak gémpaddal (nem tudom közben használni az egeret). Amúgy gamepaddal hogy kell célozni vezetés közben?
  • Botond #53231
    De pl engem is zavar, nem lehet vhogy visszatérni a csőlátásra? :)
  • Vraaanyek
    #53230
    Nem értem miért fikázzák annyian a laptop hardvereket, többek közt a vga-kat... nekem egy régi gamer msi-m van, szaros 8600 GT-vel, és elképzelni nem tudod mit ki lehet még a mai napig hozni belőle, pl SKYRIM maximális grafikán megy, nyilván nem full HD felbontáson, de valamit valamiért... nem gondolom, hogy egy GT540 olyan rettenetesen szar lenne... én most néztem ki egy Core i 7-es, 8gb ramos, GT 555-ös laptopot, szerintem nem okozhat túl nagy problémát neki semmilyen játék, pláne, hogy nekem nem vágyam csillagmeszelő felbontásokon játszani, és az élsimítást sem függőségem maxra tenni...
  • Szepy2884
    #53229
    Hát ha neked is szaggat a pc-n akkor mégsem bennem van a hiba?

    Mert akkor hagyom az egészet a francba
  • Solt
    #53228
    Tudod milyen gépem van... na nekem sem megy normálisan... ez a játék ilyen! :) A Clod ehhez képest egy optimizált valami! :D

    A laptop pedig nem játékra való... eleve "kevés" az órajel, a GT540M meg arra jó, hogy 3D flippert játssz vele... esetleg IL2! :))
  • Szepy2884
    #53227
    épp az benne a lényeg, hogy az egérrel szabadon nézelődhetsz és nem pedig csőlátással bámúlsz előre
  • Szepy2884
    #53226
    Akkor még mielőtt temetnénk a laptopom, akkor leírnám a pc-m konfigját is.

    i5 2500K 3.3 GHz
    4 GB memória
    GTX 460 vedeókártya 1 GB
    Az alaplapot most passzolom, mert nem jut eszembe de az sem sör alátét, és a lényeget így is leírtam. Ezen a gépen csak kicsit szaggat kevésbbé mint a laptopomon, de ezen is élvezhetettlen sőt akár fél percre megakad a kép is és a hang is 10 percenként. Ezért fordultam hozzátok segítségért, hogy mi lehet az oka.
  • szavulyzsolt
    #53225
    Sziasztok srácok. Kérek segítsetek nekem... Most kezdtem el játszani a játékot és nagyon zavar az, hogy mikor fordulok az autóval nem fordul vele a kamera, csak nagyon későn és nem látom hová kanyarodok, csak ha besegítek az egérrel. Ez eléggé idegesít. Nem lehet valahogy megoldani, hogy minden forduljon, ahogy az autó is fordul, kb mint a jó öreg San Andreas-ban? :D Köszike
  • ShiftyX
    #53224
    Üdvözlök mindenkit, gondoltam szólok, hogy már elérhető a weblapja az első nagy magyar közösségnek :)

    http://seerpgiv.com

    Jó böngészgetést
  • masterthief
    #53223
    Lehet kapni itthon is olyan notebookot ami kifejezetten játékra való, de igen borsos áron. Az ASUS-tól. Kb fél milláért, de lehet több is.
  • gosumofo
    #53222
    A legtöbb laptop alkalmatlan high end gamingre, hiába van odaírva hogy i5, hiába van odaírva hogy nvidia 5xx, az ilyen laptop alkatrészek teljesítménye MESSZE van egy több generációval korábbi PC-s konfigtól is. Nézd meg a laptop árát, harmadold, és kb egy annyit érő PC a valós teljesítménye.
    MO-n nem is igazán forgalmaznak olyan laptopokat amikben játékra igazán alkalmas vga megoldás lenne (majd mindjárt beírja vki hogy de neki minden megy 20 fps-el és húdejó a laptop gaming még a heréimet is melegen tartja :D).
  • masterthief
    #53221
    Lehet. Nem tudom, nekem ATI kártyám van, így viszonyítási alapom nincs.
  • Borg
    #53220
    FullHD-ben a GT540M azért közel sem erős kártya.
  • masterthief
    #53219
    Saját képernyőjével használom. A videókártya driverét próbáld meg, hogy mennyire lehet beállítani a monitorra kötött felbontást és a képfrissítési frekvenciát.
  • Szepy2884
    #53218
    Köszönöm a választ.

    Igen, én is így gondolom, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy a kérdésem inkább a warez topicba való.... Már ott is feltettem.

    És az öcséd notiját a saját képernyőjével használod, vagy úgy mint én egy 24"-os nativjával? Csak mert ahogy írtam, a 24"-on csak a noti natívját tudom beállítani ami ott már kevéske.

    Egyébb ötlet mástól?
  • morzsi555
    #53217
    Tölthető a Vice City RAGE beta: link

  • masterthief
    #53216
    Ez fura, mert elég erős a notid, maxon kéne hogy fusson akadás mentesen. Én öcsém notiján toltam, ami jóval gyengébb (Asus K50AB Gamer noti) és közepes beállítással suhan mint a szél, pedig már szénné van moddolva.
    Nem tudom mi lehet vele a baj.
  • robi25
    #53215
    Sziasztok nekem az lenne a kérdésem,hogy benchmark alatt 50 % ot használ a játék a prociból. valami megoldás.?proci phenom 2 x4 965 alap órajel
  • Szepy2884
    #53214
    Sziasztok,

    Talán láma a kérdés, de Laptopon játszanék, és a játék épp úgy szaggat ha nem jobban, mint az asztali gépemen. Mindkét gépem konfigurációja messze meghaladja a játék ajánlott paramétereit.

    A laptopon win7 van, a config:
    i5-2430M 2,4-3,0 GHz (Turbo Boost)
    GeForce GT 540M 1GB
    8 GB DDR3
    stb.

    Még annyit, hogy a 24"-os monitoromat használnám aminek a native felbontása 1920*1080, de a játékon belül csak laptop native-jat tudom csak beállítani ami 1633*768.

    A segítő válaszokat előre is köszönöm.
  • wollnerd #53213
    Hát ez hihetetlen...! :D
    Már likeoltam is a csoportot! :)
  • ShiftyX
    #53212


    Sziasztok, üdvözlök mindenkit, szeretnék bejelenteni egy örömhírt számotokra, mely úgy gondolom mindenki számára jó hír :) A minap egy fejlesztőcsapat bejelentette, hogy dolgoznak a GTA IV multiplayeren, viszont komoly szándékkal, melynek eredményeképpen, ha a hírek igazak, hamarosan ténylegesen élvezhetjük ezt a dolgot. A játék úgymond alapelve az RP lesz, azaz a szerepjáték, melynek köszönhetően minden egyes karakter akit mi, illetve a többek alakítanak, jelentőséggel lesznek a városban. Vagyis minden egyes ember más és más szerepet fog betölteni, lehetünk akár idővel egy vállalat vezetői, saját dolgozókkal, vagy éppen annak a vállalatnak a dolgozója, vagy épp egy rendőr-főkapitányság parancsnoka, vagy annak egy járőre, esetleg egy bűnszervezet vezetője, vagy annak egyik embere... Ez csak rajtunk és az életünknek az alakulásán fog múlni.

    A fejlesztő csapat eddig Magyarország legnagyobb RP szerverét fejlesztette, több ezer játékossal, de még a GTA San Andeas nevezetű játékra, azonban ők is beismerték, eljárt felette az idő, nem túl realisztikus, a lehetőségek korlátozottak, így eljött a váltás ideje...

    Külön érdekesség az is, hogy jelenleg nincs jól működi GTA IV nagy szerver a világon, csak a gyári multiplayer funkció működik rendesen, illetve van 1-2 szerver a világon, de tulajdonképpen használhatatlan, hisz max csak 32 játékos tud felcsatlakozni rá, illetve a lövés nincs megcsinálva a játékba, vagyis nem szinkronizálja le azt, így tulajdonképpen nem lehet sebesülést okozni játékos társainknak, legalábbis fegyverrel. Ilyen komoly problémák miatt nincs komoly IV MP szerver.

    Most viszont érdekes lehet, ha ez a fejlesztőcsapat betartja az ígéretét, állítólag nekiálltak egy teljesen új kliensnek, illetve a szerverfájlok nagy részét is újraírják, aminek az lehet az eredménye, hogy hazánkban lenne az első működő GTA IV MP nagy szerver, teljesen realisztikus dolgokkal, magyar nyelven és például egy kis érdekességként Forint rendszerben, tehát a szerveren pl ha dolgozunk, vagy üzletet bonyolítunk le, nem $ lesz a pénznem...

    Bár Warezt nem támogatunk, de nem csak eredeti példánnyal lehet majd játszani a szerveren... ;)

    Végezetül, végszóként remélem mindenkinek okoztam így egy kellemes délutánt, hisz úgy gondolom, hogy aki kicsit is szereti ezt a játékot, annak ez egy nagyon jó hír, hogy hamarosan együtt, akár nagy közösségben is "élhetjük együtt az életünket" Liberty Cityben... :)

    A fejlesztőcsapatot egyenlőre csak egy hivatalos facebook oldalon lehet elérni, de általában napi szinten frissítik azt, tehát első kézből értesülhetünk az információkról - fejlesztésekről, annak a jelenlegi állásáról... :)

    http://www.facebook.com/seerpgiv

    Csekkoljátok, szurkoljatok és mindenkinek szép napot! :)
  • wollnerd #53211
    Niko nagyon részeg! :D
  • fery02
    #53210
    Nem olyan nagy dolog az.
  • grebber
    #53209
    iCEnhancer 2.0 megjelenés január végén
  • wollnerd #53208
    16?? Tényleg???? :O
  • Solt
    #53207
    16GB ramom van, 4GB vramom... ez a játék ezt is leszarja.
  • Borg
    #53206
    Le se szarja a játék, hogy mennyi ramod van. 2-vel is úgy megy mint 8-cal.
    Akkor is ugyanannyit foglal le autóknak.
  • wollnerd #53205

    És 3-6 GB videomemória :D
  • Büdös Bohóc
    #53204
    van megoldás: 16 GB RAM :D
  • Borg
    #53203
    A játék fix memória mennyiséget szán a forgalomra. Mivel a custom kocsik sokkal nagyobbak mint az eredetiek, ezért hamar elfogy. Igy aztán ritkul a forgalom az utcákon, és egy idő után csak taxik fognak menni, mert az alapértelmezett 1-es számú autó. Megoldás nincs rá, max megkerülés, de attól meg gyorsan megfekszik a játék...
  • viruska
    #53202
    Sziasztok, kérdésem olyanokhoz szól akik nem alap, szóval importált kocsikkal játsszák a GTA IV-t.

    Az a problémám, hogy rengeteg kocsit hiába importálok, kb csak 3-4 amit megtalálok, ami működik benne.

    A játék eredeti, 1.7-ig van felpatchelve. Lehet az 1.7-el van a baj?
  • robi25
    #53201
    Sziasztok két dolgot szeretnék kérdezni,az egyik nem indul a social club pedig újratelepítettem már???A másik hogy ez tényleg ennyire fos hogy 1.3pathal 40-50 fps 1.4 esel meg csak 20??mivan?Nem gépigénycsökkentő patch jött ki.És persze a magyarosítás csak 1.4 től jó.
  • Ryder62
    #53200
    De scriptelt ez a játék Most csináltam meg Derrick misszióját amiben egy rendőr kocsival kell az egyik burger shothoz hajtani és az onnan kijövő fickót egy házig üldözni. Ott ugye bemegy és vannak összesen vagy 5-en és le kéne vadászni. De egy zsaru épp arra járt és elkezdett rájuk lődözni én meg küldtem erősítést neki a 911-el. A végén már vagy 5-6 egyenruhás rohamozta meg a házat és szépen le is szedtek mindenkit. Én meg ott lapultam még csak egyet sem lőttem erre mikor leszedték az utolsót kaptam két kis csillagot. lol

    Törvénytisztelő polgárként hívok zsarukat erre rám lőnek XD LCPD join today :DD Bár lehet azért mert bementem a házba és azt hitték egy öltönyös bevándorlóra hogy fosztogató. A rasszisták :D
  • Büdös Bohóc
    #53199
    az eszedbe se jut, hogy már 5x átkonfigurálta esetleg az irányítást

    ikarus44: beállításokban keresd elő a use phone-t
  • Rita79
    #53198
    Kurzor up
  • ikarus44
    #53197
    hogyan lehet a telót használni?