54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Büdös Bohóc
    #53276
    nem és nem
  • disgust
    #53275
    Most került kezembe először a gta4, ezért néhány számotokra gondolom evidens gyors kérdésem lenne, hotkeyekkel kapcsolatosan, FAQ-ban nem találtam ilyesmit.
    Szóval a kérdésem annyi, hogy mivel lehet irányjelzőt működtetni (látom hogy az AI használja, de a configban nem találtam), illetve van-e belső kameranézet a kocsiban (kameranézetek között szintén nem találtam)? Kösz előre is!
  • szabii98
    #53274
    ezt az oldalt mindenhova belinkeled meg minden, mennyire megbízható a cucc?
  • V43 1105
    #53273
    www.cdkulcsok.info
  • Ádimen
    #53272
    és honnan tudnám megvenni olcsón ?
  • Büdös Bohóc
    #53271
    Inkább vedd meg, nem éri meg a sok szarakodást (letöltés, megfelelő crack, stb). Tesómat már az idegbe kergette a játék, inkább megveszem neki valamikor, mert hetek óta amikor csak lenne ideje szarakodni a géppel azt próbálja felrakni és már vagy 2 verziót meg 5 féle patchet leszedett és mindig van valami...
  • Szabi84
    #53270
    jobban jársz ha megveszed, amúgy is megéri nem pár órás játék, a warezt meg úgysem tudnád elindítani ha a warez töltés sem megy, nem gonoszkodásból írom
  • ldavid
    #53269
    -> warez topic
  • Ádimen
    #53268
    Tudom, már gondoltam... :((

    és olyan oldalt tudtok ajánlani amiről az egész játékot le lehet tölteni?
  • gosumofo
    #53267
    nincs demo, virust töltesz.
  • Ádimen
    #53266
    Szerintem ez egy ide illő szmájli mert már nagyon sok helyen kerestem és le is töltöttem egy pár olyan "cuccot"aminek az volt a neve h gta4 demo és a letöltési ideje vagy2-3 óra... :S
  • Büdös Bohóc
    #53265
    idióta oda nem illő szmájlikkal főleg nem
  • ldavid
    #53264
    olyan nincsen neki
  • Ádimen
    #53263
    Sziasztok!
    GTA 4 demoját honnan tudnám letölteni?
    előre is köszi:)
  • fery02
    #53262
    Warez topik.
  • Büdös Bohóc
    #53261
    ilyen buzi cikket, gta sorozatból jó, ha 1 jelent meg ebben a hónapban, mindegyik ősszel meg más hasonló dátumokon, semmi rendszer nincs ebben
  • gosumofo
    #53260
    V topic
  • Ulthane
    #53259
    2013-ban jelenhet meg a GTA V
  • masterthief
    #53258
    Ez rendben van, ilyen mod-ról én is tudtam. Engem nem zavar ez a dolog, hogy nem követi a kamera a kanyarodásnál egyből a járművet. A kezem meg mindig rá van tapadva az egérre. XD Csak szavulyazsolt-ot zavarja.
    Neki szeretnék segíteni, de ez csak FPS mod-ban megoldható.
  • Büdös Bohóc
    #53257
    van hozzá mod, de mi a ráknak, mikor muszáj úgyis az egereddel baszkurálni, hogy tudj pl lövöldözni. Ha nem szokod meg, akkor fail lesz az egész egyébként is.

    A mod pedig aminél volt ilyen opció az egyik olyan, amivel belső nézetben lehetett vezetni és mellékesen be lehetett állítani, hogy mindig a seggét mutassa a kocsinak ( de az meg TOTÁL folyamatosan a seggét mutatja és a kormányrángatáskor nagyon idegesítő). Nem mellékesen még a legutolsó verzió is bugos volt, én pl azt hiszem nem tudtam a telefont felvenni, mikor ez a mod aktív volt.
  • masterthief
    #53256
    Követni követi, de nem azon nyomban. Lehet hogy van esetleg valami mod ehhez, de nem tudok róla.
  • wollnerd #53255
    De hát nekem nem kell használnom az egeret. A kamera követi az autó irányítását.
  • masterthief
    #53254
    ? XD Mikor fordulsz be 1 kanyarba, használd az egeret. Csak kicsit kell elmozdítani és kész. Mi a nehéz ebben? Egyébként is használod. Nem?
  • Büdös Bohóc
    #53253
    mivan?
  • szavulyzsolt
    #53252
    Adjon már valaki valami tanácsot, hogy mit tudjak csinálni, hogy ilyen "csőlátás" szerűen tudjak közlekedni a masinákkal. Nagyon szeretném játszani a játékot, de nagyon zavar ez a fajta irányítás az autóknál. Más minden ok, nagyon szuper, nagyon klassz, de ezzel sehogy se tudok megbarátkozni...
  • masterthief
    #53251
    Erre a SEERPG oldalra nem is regisztráltam és nem is lájkoltam Facebook-on. Erre ép most nézem az e-mail-eimet, és azt írják hogy Köszönjük a regisztrációját! XD
    Hogy van ez? Netán a Social Club-on keresztül autómatikusan regisztrálva lettem erre az oldalra? Vagy GFWL-en keresztül? XD
  • Solt
    #53250
    Szerintem sem, mert nem is találok ilyet! :D
  • viruska
    #53249
    Final Interview küldetésnél ( http://www.youtube.com/watch?v=PCH-3dbYFT0&feature=player_embedded )
    Belépnék az internet kávéházba, de nem tudok az internetre lépni, nem is írja ki, hogy nyomjam meg az E gombot.. semmi reagálás. Próbáltam másik kávézóba is, ott sem működött.. eddigi küldetéseknél pedig minden oké volt.
    Valaki tudja mi a gond? Köszi
  • Büdös Bohóc
    #53248
    szerintem nem, de biztos, ami biztos
  • Solt
    #53247
    Urak!

    Ezzel a revoke vagy mi a szösz kérdéssel nem igazán vagyok képben... Ha steam-n vettem akkor is szarakodni ezzel?
  • robi25
    #53246
    Sziasztok vki letudná írni hogy leme limitálni az fps-t?Pontosan mit irjak a commandline-ba.Köszi előre is.
  • Szabi84
    #53245
    Én már rengeteget bűvészkedtem a beállításokkal de akármit csinálok sosem megy folyamatosan, a legjobb beállítás eddig az volt amit a gép ajánlott fel
  • Ryder62
    #53244
    Hát én már úgy vagyok ezzel a játékkal, mire eljutok oda hogy egy megfelelő vasat toljak a segge alá addigra már megunom.

    Most játszom csak másodjára (20-30 fps win :D de volt már 15 is) de helyenként annyira untam hogy inkább mentem takarítani. Jó most hogy már átjutottam a 3. szigetre kicsit felrázódott. De tényleg mire eljutok oda hogy a játékot teljes pompájában tudjam élvezni már unni fogom sőt tovább megyek már ronda lesz. A mafia 2 kétszer szebb és négyszer jobban fut. Az igaz hogy nincs mögötte tartalom de akkor is , na. Emlékszem 2008 elején nézegettem vidiket, képeket róla, húde vártam a játékot. Mikor kijött a V-ről a trailer bólintottam egyet hogy szép és jónak nézz ki de semmi több. Vagy a játék lesz trágya vagy az optimalizálás. Mert manapság ez a trendi vagy mi.
  • Solt
    #53243
    Így azért már más a leányzó fekvése... :))
  • Büdös Bohóc
    #53242
    helyesbítenék tényleg nem maxra van csűrve :D Meg hát a felbontás is csak az, amit a monitorom max enged (1280x1024)
  • Solt
    #53241
    :D

  • Borg
    #53240
    Jó, de nálad azért nem megy normálisan, mert a GTA4 sosem szerette az ATI kártyákat :) Nem az erő hiányzik a 6990-ből, csak egy kis ződ :D
  • Solt
    #53239
    Aha... na persze! :D
  • Büdös Bohóc
    #53238
    ja minden maxra felcsűrve
  • Solt
    #53237
    Full max? Ezek szerint minden csúszka 100%-n van? No mert azok nyírják ki a gépet...