54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Béla9248
    #54226
    Megtörtén bejött egy ablak ott nyomtam egy onlin-t töltött és kiírta hogy kész! most social gondolom és ott megadom és ennyi???
  • Béla9248
    #54225
    This application is not activated on your machine, the revocation can not be performed. ezt írja mind erre
  • Béla9248
    #54224
    találtam egy ilyet de itt azt írja hogy működő internet kapcsolattal ez automatikusan megtörtént...
  • ldavid
    #54223
    a játékot indító parancsikonnál a cél mező végéhez add hozzá ezt: /revoke
    így nézzen ki, és úgy működnie kell

  • Béla9248
    #54222
    start menümben nincs ilyen mappa csak rockstaros de ott meg csak a social van!
  • ldavid
    #54221
    már egyszer felhasználtad a serialt? akkor valószínüleg az lesz a gond
    a start menüben találsz olyan hivatkozást a GTA4 mappában hogy Revoke License
    azzal vond vissza a kulcsot, és próbáld meg újra megadni a működő live profiloddal.

    ha ezután sem megy akkor lehet újra kell telepítened az egészet, de mindig vond vissza a kulcsot újratelepítés előtt


  • Béla9248
    #54220
    na de akkor mi lehet a gond vele! nincs elírva az biztos! de pl tegnap még nem tudtam játszani de a szeriált kérte és el is fogadta4 nem vágom ezt! ha az 5 is ilyen hulla szar lesz kellesz szerezni egy konzolt! :(
  • ldavid
    #54219
    annak nem hiszem hogy köze lenne a serialhoz
  • Béla9248
    #54218
    és az szted nem lehet hogy amikor először felraktam más email címmel regiztem a live-on és azért?
  • ldavid
    #54217
    ha nem jó neki az eredeti serial, akkor legfeljebb a rockstar tud segíteni ha írsz nekik.
    azért nézd meg hogy nem írtad-e el, némelyik karakter összetéveszthető
  • macleody
    #54216
    Akkor nem nagyon van ötletem, egy szaki kellene aki játszik is vele.
  • Béla9248
    #54215
    persze!
  • macleody
    #54214
    Patch-et felraktad? 1.0.7.0
  • Béla9248
    #54213
    köszi szépen már elindult! na de jön a másik gond! Nem ment semmit sem mert amikor a játékban mentene bejön a live hogy lépjek be de viszont a seriált nem fogadja el! erre valami megoldás lenne? mert gondolom így multi sem fog menne pedig pont az érdekelne!
  • macleody
    #54212
    WS10-es hiba

    A WS10-es kódszámú hibával akkor találkozol, ha a hiányzik néhány DLL fájl, amelyeket a Games for Windows - LIVE rendszer szükségel. Ha az alanti leírás nem segít telepítsd újra a játékot.

    Kattints a Start-ra, majd ott menj a Futtatásra.
    Keress rá a regsvr32 msxml.dll fájlra, majd futtasd.
    Ismét indítsd el a Futtatást.
    Keress rá a regsvr32 msxml3.dll fájlra, majd futtasd.
    Indítsd újra a játékot.
  • Béla9248
    #54211
    Nem hiszem el! Gmail-ossal be engedett! Socialra bejelentkeztem és indítottam de ismét WS10! Érdemes ezzel még szórakozni vagy sem! 2 napja szivat!
  • Béla9248
    #54210
    pffff....! készen vagyok már ettől! tegnap óta regisztrálgatok és még most is!
  • ldavid
    #54209
    nem biztos, de lehet. azt tudom hogy gmail-essel és hotmail-essel működik.
    ha más nem, akkor regisztrálhatsz egy gmail-est
  • Béla9248
    #54208
    :D Az gond lehet hogy az email cím magyar? hu a vége?
  • ldavid
    #54207
    megmondanám, ha tudnám :)
  • Béla9248
    #54206
    Megvolt! De az mitől lehet hogy a böngészőbe be enged a live-ra de a programba nem tudok bejelentkezni?! A regisztráció ugyan az mint a socialon!
  • ldavid
    #54205
    próbáld újratelepíteni a live-ot a netről letöltve
  • Béla9248
    #54204
    Sziasztok4 Tegnap megvettem a játékot de nem igazán indul! WS10 fatal error üzivel kidob! Kicsit olvasgattam utána hogy ez valami windows live hiba üzi meg hogy frissíteni kell a live-ot! Ezt meg is tettem de még mindíg ez az üzi jön!
  • ldavid
    #54203
    ha a RESC10-ről van szó, itt azt írták, újra kell indítani a gépet
  • Nathan66
    #54202
    üdv a Rec10 -es hibaüzenetr mi lehet a megoldás? 1Gb os VGa-m van évig ment a gta és most out of video memoryzik itt nekem... a battlefield 3 al meg highon vígan játszok. vicc ez a game
  • NiGhTM4R3
    #54201
    Nem tudom, hogy bármi köze van-e ahhoz, hogy kb. 8. nekifutásra sikerült megcsinálni a küldetést, hogy nem éjszaka hanem nappal csináltam meg...
    Nem gondoltam volna, hogy ilyen dolog is közrejátszhat :D
  • NiGhTM4R3
    #54200
    Magyarítást azért nem gondolom vétkesnek mert a youbute teli van ilyen bugos videókkal mint az enyém szóval másnak is volt ezzel gondja, ők meg angolul játszották és volt akinek eredetiben csinálta ezt szóval még csak ez sem lehet gond.
    Végső esetben újratelepítem aztán valahogy visszaerőszakolom a mentéseimet mert akármennyire is tetszik újrajátszani nem fogom :D
  • ldavid
    #54199
    Phil nélkül nem tudod végigjátszani. talán a magyarítás nélkül is megpróbálhatnád, bár nem tudom hogy az bezavarhat-e
    vagy próbáld ki úgy hogy teljesen minimumra állítod a grafikát. mondjuk ez lehet csak egy mítosz, de egy próbát megér :)
  • NiGhTM4R3
    #54198
    Magyarítás van fent meg a iCEnhancer2.1 de egyik sem zavarhat be szerintem bár utóbbit már levettem és így sem jó. Próbáltam kinyírni a sofőrt de nem lehet.. szóval szerinted ha ignorálom ennek a csávónak a küldetéseit még kijátszható?
  • NiGhTM4R3
    #54197
    Na jól van, 6. visszatöltés után is mindig ugyanez a nevetséges jelenet fogad
    youtube.com/watch?v=u5SgEssX0fM

    Ha kihagyom Phil Bell küldetéseit még végigjátszható a játék?
  • ldavid
    #54196
    esetleg csalást nem használtál korábban? az is lehet az oka
  • NiGhTM4R3
    #54195
    youtube.com/watch?v=E6IS8flJrW0

    Erről a küldetésről van szó, 3:30-nál nálam nem tudja elkapni az autót, talán korábbi mentést megpróbálok.....
  • NiGhTM4R3
    #54194
    Basszus, erre a triádos küldetésre tud valaki megoldást?

    3. nekifutásra is bugos ez a ****

    Az a küldi mikor a mozgó teherautóra rá kell kapaszkodni, de nekem állandóan csak rohan a kocsi után és próbál utánaugrálni de nem kapja el. Hiába próbálom átugorni a jelenetet nem engedi így meg nem tudom megcsinálni a küldetést
  • NiGhTM4R3
    #54193
    Köszönöm!
  • ldavid
    #54192
    ruhákból nincs több (Perseus, Modo, és az orosz üzlet), csak pár egyedi amit a story során kapsz

    3 havernál fontos a "like" értéke: Brucie, Jacob, Packie (de csak akkor, ha el akarod érni a 100%-ot)

    a fő küldetéseket itt megtalálod, a többi szintén a 100%-hoz szükséges
  • NiGhTM4R3
    #54191
    Új ruhák nem jönnek az üzletekbe? eddig 3 'sziget' van megnyitva kb. 3-4 ruhaboltba tudok menni de elég gagyi, egyhangú öltözetek vannak.

    A szereplőkkel való viszony mennyire befolyásoló? tehát ha valaki 70% a kapcsolatom (tisztelet?) az mennyivel másabb mintha 100%? tehát mennyire éri meg bowling, sztriptízbárakra pocsékolni az időt a haverokkal?

    Honnan tudom melyik küldetések a fő küldetések? mert van mikor 3-4 ember van jelölve a térképen aki munkát/küldetést tud adni, melyikek az elhanyagolhatóak?
  • kill3r21
    #54190
    Én guggliztam ezt az ENB cuccotm és ezt találtam!
    1334084261_Vulgadrop2.1c.rar
    Ennél jobb ez az ICEnhancer2.1?
  • Csacsi
    #54189
    Köszi, erre még nem gondoltam.
  • ldavid
    #54188
    windows gombot próbáld esetleg. elvileg folytatja ha visszaváltol rá.
  • Csacsi
    #54187
    Sziasztok..

    Nem tudja valaki, van arra lehetőség, hogy lepauzáljuk a játékot beszélgetés közben (átvezető videóknál)?

    Mert az escape-re nem reagál.

    Köszi előre is.