54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • JaSoN HuNTeR #54266
    Jó játék, csak nagyon bugos. Am ez a kib*szot social club vagy mi néha nem akar menni....

    Azt írja Social Club login failed...please try again later..............................
    Jézusom ez mi ez? Hogy engedhetik meg maguknak ezt?
    Úgy pofán verném őket csak messze laknak. :S
  • ldavid
    #54265
    hát nem? :D a dobozos san andreas most 3000 huf
  • JaSoN HuNTeR #54264
    mondjuk 2500ft-ot megér az összes egybe GTA nem?
  • ldavid
    #54263
    most néztem: alapjátékban 7-8-20 játékos, EFLC-ben 8-16 volt a legtöbb egy helyen
    néha összeverődnek azért többen is (bár én nem sűrűn használom)
  • JaSoN HuNTeR #54262
    Annyira nincsenek sokan? Nekem steames lenne de csak akkor hogyha rendesen lehet multizni és nem 2 player rohangál a hatalmas pályán...
  • ldavid
    #54261
    akad néhány, de többnyire csak ölik egymást
  • JaSoN HuNTeR #54260
    vagyis vannak játékosok?
  • JaSoN HuNTeR #54259
    MOst akarom megvenni az összes GTA-t. A GTA IV és a kiegésztőibe megy a multiplayer?
  • RYO21
    #54258
    Tud valaki trükköket, amivel gyorsabbá lehetne varázsolni a játékot? (EFLC-re gondolok itt) A commandline-s trükköt próbáltam már, de semmit sem segített.
  • gyeprefos007
    #54257
    Sziasztok! GTA4-ben a NEON m,od-ot hogyan lehet megcsinálni? sajnos angol tudásom 0 alatt van. Valamit próbálgattam a leírás alapján, de sajnos nem tudom aktiválni. Valaki legyen szíves részletesen leírni. Előre is köszönöm :)
  • Hunter of Deer
    #54256
    hi, újra elővettem a gamet gondoltam végigtolom megint. annyi kérésem lenne hogy vki tudna nekem linket adni graf modról ami jól müxik illetve esetleg vmi car packról? thx. a better city textures még megvan régről sztem azt is rádobom. előre is köszi!!
  • Borg
    #54255
    Elvileg már rendben vannak a cd kulcsok.
  • papi08
    #54254
    Megvan még az a hiba Steam-en, hogy rossz kódot adnak, és kérni kell a stafftól újat? :)
    1500 pénzt megérne szerintem a játék :)

    Köszönöm a válaszokat! :)
  • kill3r21
    #54253
    megis lesz, köszi :)
  • kill3r21
    #54252
    Megprobálom hátha :)
  • Fpocok
    #54251
    Szerintem megkérsz valakit EJ topikban, megveszi neked, azt majd kifizeted.
  • kill3r21
    #54250
    Bánom hogy nemtudok paypalozni, meg nincs dombornyomott kártyám
  • kill3r21
    #54249
    bakker, alig 8 euroért ingyen van....összes gta 8 euro falnak megyek...
  • macleody
    #54248
    Akció van Steam-en.
  • masterthief
    #54247
    Simple Native Trainer... Járműveket olyan színűre cserélheted, amilyenre akarod. +lehet bele tenni kiegészítő alkatrészeket is, mint pl: neon, spoiler, biztonsági öv stb. El is lehet venni dolgokat. Vagy ki lehet nyitni mind az 5 ajtót (5. csomagtartó) stb. Gondolom az Annilihator-ra is így lehet rakétát tenni.
  • masterthief
    #54246
    Ha warez verzió, akkor a letöltött verziónak megfelelőt szedjél le. (pl: ha a tiéd Reloaded-es, akkor olyat.) ha Original, akkor nem kellene gondnak lennie. Esetleg fordulj a Support-hoz.
  • Yoda001
    #54245
    most komolyan, az hogy lehet, hogy páran úgy állítgatják a járműveik színét ahogy csak akarják? eddig kétfélével találkoztam, de épp elég is volt: fehér swat páncélozott teherautó, illetve fehér Annihilator, plusz egy fekete mentőautó...
    de volt itt olyan is, aki az Annihilatorral rakétát lőtt, ha pedig nem és csak a "golyószóró" maradt, akkor az is olyan volt, hogy földet érve robbantak a lövedékek... wtf?
    egyszer találkoztam egy olyan Sultan RS-sel is, aminek a belsejében és az alján is volt egy kék neon, de hiányzott az autó valamelyik része, pl. a jobb ajtaja... na, azt még fényezéssel se lehetett helyrehozni...
  • gyulus24
    #54244
    Sziasztok valaki tud nekem segíteni ? Fel raktam a GTA 4 és el is indul De ha meg patchelem a 1,0.7,0 sal akoor ki írja h hiányzik a DLL ből a a xlive.dll és le szedtem egyet a goggléből és be raktam a játék mappában és akkor sem indul Mi a tehendő ? De nekem csak a magyarósításhoz kéne csak
  • rkrisz99
    #54243
    Helo.
    Én még új vagyok a GTA 4-ben és abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy ha nincs benn a GTA-ban trainer(spawn) akkor működik az EMS, de ha benn van akkor nem.

    Ezellen mit lehetne tenni?
  • tomo05
    #54242
    Klánunk Partyja GTA HOC Klán Party Jó szórakozást! xD
  • dragon11
    #54241
    s más ilyen nincs?:D
  • gubel
    #54240
    Pedig tudtam hozzáadni autókat,és az működött.
  • ldavid
    #54239
    én úgy tudom, a steamest nem lehet moddolni
  • gubel
    #54238
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni.A steam-os gta 4-hez nem tudok felrakni semmilyen map modot mert egyből elrontja,pedig mindent úgy csinálok ahogy le van írva.
  • wollnerd #54237
    Ha igen... Most jelenleg halottnak tűnik a projekt...
  • dragon11
    #54236
    tessék?:D ezek komolytalanok ehhez, sztem semmi nem lesz az egészből.
  • wollnerd #54235
    Készül!
    https://www.facebook.com/seerpgiv
  • dragon11
    #54234
    létezik real life server ehhez? mmint olyanok, mint a san andreas mta vagy samp-ban.. :D

    rpg szerók.
  • NiGhTM4R3
    #54233
    Helikopteres részhez van valami tippetek? a homár tony dlc-t viszem végig és ott kell kilőni néhány motorcsónakot de nem nagyon megy a célzás, lövés, gép levegőben tartása meg a rakéták kikerülése egyszerre....

    @Nivea: a javításokat feltetted?
  • Nivea
    #54232
    Köszi! Legújabb driver van fenn, azaz lehet nem a legújabb de az nvidia oldaláról töltöttem le még szept végén. Most letöröltem és újra szedem stemmel. Ha nem megy akkor sírok kicsit. :)
  • totyak
    #54231
    Dobozosban vettem meg újonnan, vaqy Steam-es? A Steam néha szar kulcsot küld, de valahogy lehet újat kérni.

    Nivea: tedd fel a legújabb szoftvert a vga-hoz, vagy ha az sem segít, akkor telepítsd újra a játékot. Biztos valami kompatibilitási gondja van.
  • Nivea
    #54230
    Hello! Van egy gépem core 2 duo, 2 gb ram és volt hozzá egy asus extreme n6800 512 ddr3. Ezzel akadás nélkül meg a gta4 a video kari sajnos meghalt ezért lecseréltem egy gigabyte gtx 650 1gb ddr5re. És még a legalacsonyabb, leglátványtalanabb felbontásban is szaggat amikor kiírja a gta4 video teszter, még 600 meg ramot fel tud használni szabadon. A Kérdésem. MIÉRT?
  • Béla9248
    #54229
    sehogy sem megy sajna! na de mindegy kibasztam a picsába! köszöntem! szia!
  • ldavid
    #54228
    bár írtad, hogy multizni akarsz, ahhoz kell majd social club felhasználó is
  • ldavid
    #54227
    social club nem feltétlenül szükséges, elég a live is.
    ha elfogadja a kódot, akkor onnantól nincs gond.