54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • The Protector
    #54186
    Szívesen.Ne haragudj azt hittem,hogy a linkeket meg sem nézted ahova a youtube videókat meg ezeket tettem.
  • Plebii
    #54185
    Köszi a hozzászólást, megpróbáltam, de nem ment... Aztán megpróbáltam ph-s megoldást azzal sem ment, aztán egyszer csak helyrejött. Minden visual c++ fent volt még a 2005 2008 2010-is x86-osak is, (második videó) aztán leszedtem a videóban lévő x86-os telepítőt ami már fent volt, de nem segített, igaz tovább ment, már a social club bejött.

    Letöröltem gfwl-ot, aztán újraraktam és elindult úgy.

    Amúgy köszi, de nem vagyok noob, tudok olvasni, de ez a játék, már kezdetek óta.. és csak romlott. Remélhetőleg 5 jobb lesz. :)
  • The Protector
    #54184
    Ember.Hát oda basztam neked a megoldást:)
    Ezt letöltöd és feltelepíted.
  • Plebii
    #54183
    Lehet letörlöm és megint újrarakom előtte revoke-olom. De nem tudom mi lehet, PH fórum 0 hsz szerint mindent felraktam stb....

    Eredeti az biztos, de egyre biztosabb kár volt annó előrendelni, pedig jó játék, de sok a szívás....
  • The Protector
    #54182
    pedig valami másolásvédelmi gondja van neki,legalább is a secu-alapján.

    Megoldás1.LINK
    Youtubos megoldás:youtube
  • Plebii
    #54181
    Windows 7 esetén történt.
  • Plebii
    #54180
    Sziasztok!

    Eredeti GTA 4-et most raktam újra, mert a gépemet is újra kellett telepíteni.

    Minden végigment, de ezt írja ki indításkor és az aktiválás is csak manuálisan ment. Mi lehet a gond?



    Köszönöm!
  • Rita79
    #54179
    Sziasztok, lehet volt már ilyen problémája valakinek
    Újra telepítettem a játékot, mert az oprendszert is újra kellett. Bejelentkeztem mindenhova ahova kell, frissítette is a játékot, azonban nem tudom 800x600-nál nagyobb felbontásra állítani a játékot mert figyelmeztet, hogy az erőforrásaim határán vagyok.
    Ugyanakkor azt is írja, hogy 230/3072 mbyte ...
    Ennek ellenére ott a piros figyelmeztetés. Frissítettem AMD drivert is, nem segített semmit.
    Van ötlete valakinek, hogy ez mi miatt lehet? Esetleg a videó kártyám ment tönkre? Csak ez érdekes lenne, mert a többi játék megy full HD felbontásban is.
    Ráadásul ennél semmit nem tudok feljebb vinni, minden beállítás a béka segge alatt helyezkedik el és nem is engedi feljebb vinni, mint amikor kevés a memória. De hát nálam ugye elég kéne hogy legyen.
    És korábban meg már teszteltem ezzel a videokarival és ment minden vígan. Igaz azóta volt egy alaplap cserém, és egyúttal egy windows7 újratelepítés is, és akkor most ezzel találkozok.
    Ötlet valakinek, hogy mi lehet?
  • KG21
    #54178
    linket elfelejtettem
    L3 EVO ENB
  • KG21
    #54177
    én most ezt az enb-t használom, ezzel alig van fps esés az eredetihez képest. Ice 2.1 el nekem nagyonb leesett a framerate átlag 50 ről kb 35 re, ezzel meg csak 50 ről 45 re, és a látvány változás megéri
  • Papa01 #54176
    Emiatt külön nem vennék, de joy-om meg van...
  • NiGhTM4R3
    #54175
    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2819376

    Nekem is pont ez a bajom, hogy szemcsés mint az állat meg mintha leöntötték volna az embereket olajjal úgy csillog (még az arcuk is, nem csak a ruhájuk)
  • NiGhTM4R3
    #54174
    Oké megvan köszönöm.

    Feltettem a iCEnhancer 2.1-t (mert elég szépnek tűnik) működik is meg elég jó de szemcsés lett tőle a kép, találkozott valaki ilyennel?
  • ldavid
    #54173
    a verziószámot láthatod a GTAIV.exe tulajdonságainál, a részletek fülön
  • NiGhTM4R3
    #54172
    Harmadik kérdésként sokat látom említve a taxi bug fix-et, ez mit takar? valami gond van egy taxis küldetésnél? fel kell tenni?
  • NiGhTM4R3
    #54171
    Sziasztok, hogy tudom megnézni, hogy hanyas verziójú a játékom? elvileg frissítettem de biztosra szeretnék menni.

    Másik kérdésem, hogy milyen módot javasoltok amit feltehetnék a játékhoz? pl. realisztikus autómodellek vagy valami mást ami javíthatja a játékélményt?
  • KG21
    #54170
    ha csak taxik vannak akkor tudok megoldást, amúgy nem
  • KG21
    #54169
    xbox360 kontroller tökéletes, be sem kell állítani semmit rajta
  • Locominator
    #54168
    Sziasztok. Letöltöttem egy Pannonia motort és a zmodeler 2-ben le festettem és .WFT-be el mentettem majd az NRG900 helyére be raktam a SparkIV-ben. Az összes jármű eltűnt a játékból. Valaki tudna segíteni hogy mi a baj vagy mit kellett volna csinálnom?
    Előre is kösz: NFSLORAND
  • Papa01 #54167
    Sziasztok!

    Megoldható, hogy hagyományos joy-al vezethető legyen az autó és a helikopter? A billentyű +egér kombóval nagyon béna vagyok! :)

    Köszi a válaszokat!
  • Szabi84
    #54166
    nálam is, mindegy hogy max vagy minimum...(
  • grebber
    #54165
    Ezt ennél a fosnál nem lehet tudni sajnos.Ki kell próbálni.Nekem minimumon se megy rendesen :(
  • visszalépés
    #54164
    Processzor nekem ugyanez bár én lassan két és fél éve éve vettem a gépet.Szinte minden maximumon van és semmi gond vele.
  • csn tamás
    #54163
    illetve e hó.
  • csn tamás
    #54162
    Köszönöm a válaszotokat! majd megírom jövő hó elején milyen sikerrel ment a dolog!
  • papi08
    #54161
    Nekem fele ennyi RAM-mal, és kisebb videókártyával maximum grafikán ment :)
  • ldavid
    #54160
    grafikától is függ, minimumon még egy gyengébb gépen játszható, de ezen jól kell mennie szerintem
  • csn tamás
    #54159
    Sziasztok! Szeretném kikérni a véleményeteket az alábbi konfigurációról:

    Alaplap: ASROCK 970 Pro3
    Processzor: AMD Phenom II X4 965 3.40GHz AM3 BOX Black Edition
    Memória: KINGMAX 8192MB DDR3 1333MHz KIT
    Videókártya: SAPPHIRE 11200-14-20G HD7850 2GB GDDR5 OC PCIE
    Merevlemez: SEAGATE 500GB Barracuda 7200rpm 16MB SATA3 ST500DM002
    Optikai egység: SAMSUNG SH-224BB/BEBE Fekete OEM
    Ház: GIGABYTE GZ-X4 Fekete-Piros
    Táp: FSP Hexa 500W

    Van valakinek ilyen vagy hasonló gépe? Érdekelne mennyire fut jól rajta a játék! A FAQ-ban olvastam a gépigényt de ennek ellenére inkább megkérdezem, hogy mi a vélemény.... (most venném a gépet)

    Köszönöm
  • KG21
    #54158
    kösz a tippet, kipróbáltam, tényleg jók ezek a modok!
  • kastil
    #54157
    ICE-t felejtsd el szerintem. ENBk is undorítóan viszik gépigényt, ami nem, az meg ocsmány, visualIV egy sweetfx el egész okés szerintem és teljesítménybarát is
  • KG21
    #54156
    nekem a 9600GT csak 512mb os lehet az azért sokat számít, hogy nem 1 giga, azért húzza vissza.
  • KG21
    #54155
    na az jó előjel akkor, a minden max nekem eddig csak álom volt. Igazából még az iceenhancert szeretném ha működne szépen vele majd... meglátjuk, szombaton lesz csak meg a kártya.
  • szutyi93
    #54154
    Én úgy vettem észre hogy ehhez a játékhoz kicsit fontosabb a proci mint a vidi kártya nekem Geforce 9800 GT 1gb
    Intel Core 2 Quad 3.00GHz meg 6 gb DDR2-es RAM és maxon megy a csúszkák meg mind 70-en. (felbontás 1440x900 mert ennyit bír a monitor)
  • kastil
    #54153
    Csáó nekem 965BE stock 4 giga ram és 5770el 35 alá nem esik fps minden legnagyobbon csak water low 50/100/100 csúszkákkal.

    ahogy néztem 4870 meg kb 5770 néhol még el is veri
  • KG21
    #54152
    a húzással egy kevés fpst nyertem a benchmarkon, de csak kíváncsiságból próbáltam ki, nem is játszok most a cseréig. Néztem új kártyákat a 7 es szériából, 7770 vagy 7750 de annyi pénzem nincs rá sajnos, amúgy meg tesóm vett új gépet és neki jó lesz a 9600GT-m, vele cseréltem, úgyhogy a 4870 ingyé lesz :) Csak procira költöttem 14-et.
  • fery02
    #54151
    Helló!
    Valszeg a VGA lesz a gyenge láncszem igen, viszont tuninggal semmire se mész. Többet árthat a kártyának, mint hogy érdemi teljesítmény változást tapasztalj.
    Ha újat akarsz venni, ajánlom AMD - ből már ne a 4xxx-es szériában gondolkodj, minimum 6xxx vagy inkább 7xxx.
  • KG21
    #54150
    üdv!
    mostanában kicsit zsebbe nyúltam és fejlesztettem az eddigi kétmagos konfigomon, és érdekelne mire számíthatok egy athlon II X4 640 @3.6 GHZ HD 4870 1GB 4 gb DDR3 1600 konfiggal?
    a proci már megvan, a vgam még a régi Geforce 9600GT kicsit azt is felhúztam 710/1010 re de így még elég akadós, a látótávot inkább levettem nullára. Az érdekelne a HD 4870 1 GB mennyit javíthat majd vajon?
  • Danyi95
    #54149
    Üdv. Bocsánat ha buta kérdést teszek fel... de, az "F2" gombbal elmentett videókat hol tudom visszanézni?
  • szutyi93
    #54148
    Az előtt elindult? próbáld meg hogy letötöd ezt "Games for Windows Marketplace Client"
  • Rage47
    #54147
    haha ez marhajó