54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • brendon566
    #48687
    Hali, bocs h offolok, de a "games for win live" topikban nem naon jár-kel senki, már volt fenn a program, de most nem akar elindulni, mivel valami hotfixet hiányol az xp-hez, a windows elvileg stimmel...frissített meg egyebek,biztos járt már valaki hasonló cipőben,

    adjatok már tanácsot jó rég nem gta-ztam:)

    köszike
  • grebber
    #48686
    Csak tudnám mire gondoltak amikor ezt a pc-s portot csinálták.Minden maxhoz 2GB-os VGA kell legalább.Olyan meg alig van.(Jó van sok suttyó 2GB-os amin disznek van a kettő ,de azok szart sem érnek.)
    Brutál 2GB-os csak 100ezer fölötti HD 5870 meg az 5970.Olyat meg majd akkor ha 50 ezerért utánnam dobják

    Majd 2012-ben már lesz rá gépem remélhetőleg.
  • Borg
    #48685
    ENB series.
    Viszont nincs az a gép, amivel rendesen el lehetne hajtani, ha ilyen szintre hozod vele a grafikát... képeken jól mutat, de játszani kevésbé jó.
  • grebber
    #48684
    Ezt a Realistic modot honnan lehet letölteni??
    Vagy melyik ez? Mert csak realism modokat találok!
  • masterthief
    #48683
    Szívesen! Azért majd írj vissza, hogy sikerült-e.
  • ffxi
    #48682
    Ok, köszi szépen
  • masterthief
    #48681
    Elb@sztam http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=390264
  • masterthief
    #48680
    Találtam neked mentéseket! Remélem működni fog a dolog!mentések
  • ffxi
    #48679
    Én mindent csináltam. Újrakezdtem a gémet, lelőttem, ütöttem, uninstall stb... Már csak az marad, h vki vigyen át nekem. Különben nem fárasztnám itt a népet :)
  • MaxPayne
    #48678
    hiába próbálkozok már napok óta nem tudom feltenni az 1.0.7-es patch-et mert miután feltettem és elindítanám azt írja hogy a Sorszám (5367) nem található a DLL-ben (xlive.dll) hiába tettem újra a live-t is nem segített... mit tegyek?
  • masterthief
    #48677
    Ezzel én is találkoztam, csak a lépcsőn ragadt be Playboy X. Én tettem 1 kört a fickó körül és már jött is utánam. Lehet bele kéne rúgni vagy megütni, lökni hátha képes lesz elmozdulni a helyéről. Én sajnos nem tudok mentést küldeni, mert csak 2 mentésem van, de ezek már a játék vége felé vannak! Automatikus mentésre vagyok beállítva.
  • Piloss
    #48676
    link
  • SL
    #48675
    FSpofon=FSpofon2=lolSL mostmár leállhatnál...
  • masterthief
    #48674
    Melyik küldetés? Milyen bug? Írd le mi történik, hogy nem tudod megcsinálni, vagy dobj fel 1 képet.
  • lolSL
    #48673
    kicsit körülményes a mentésekkel baszakodni ebben a játékban, live profilhoz van kötve stb
  • ffxi
    #48672
    Senki? 1 nyamvadt küldit kell megcsinálni. Annyira azért nem unalmas a játék :) Eredetim van.
  • MerlinW
    #48671
    A "mósön blört" kikapcsolhatod a P billentyűvel.
  • ViniSoundz
    #48670
    Első lépésként át kell menni a warez topikba.
  • ViniSoundz
    #48669
    Ti melyikkel toljátok multiban? Sima GTA vagy az EFLC-vel? MErt nekem pl multiban sima GTA4 sokkal jobban megy. EFLC-vel meg mikor fodulok, közben a kikapcsolhatatlan mósön blúr közben beakad mint a franc és idegesít, akármilyen graphics-on van .
  • ötyi
    #48668
    füstöl a motorháztetö és össze visza mozog a kép ezzeé mit kell csinálni hogy meg szünjön?
  • ffxi
    #48667
    Lécí segítsetek!!

    Van 1 bugom, azóta sem oldódott meg. Feltöltöttem a mentésemet. Vigye át nekem vki ezt a küldit. köszönöm szépen.

    mentés
  • Ironman2
    #48666
  • fery02
    #48665
    Ez jó volt!
  • bertino
    #48664
    :D
  • ötyi
    #48663
    Igazad volt borg mert most fel tudtam telepiteni.
  • Borg
    #48662
    A bolygók együttállása most nem kedvez az installálásnak.
  • ötyi
    #48661
    Nekem windows vista home premium om service pack 1 van és nem tudom fel telepiten mi lehet a gond? lécci segitsetek.
  • fery02
    #48660
    Igen, elő fog jönni.
  • berczy #48659
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdséem, hogy szerintetek melyik a legjobb car pack mod?
    Még annyi, hogy ha felrakom, akkor elő fog jönni a csak egyforma kocsikat látok efektus?

    Előre is köszi!
  • MaxPayne
    #48658
    köszönöm
  • The Protector
    #48657
    gamecopyworld.com
    Ott találsz cracket.Nem csak ehhez,hanem minden játékhoz.
  • MaxPayne
    #48656
    ahaaaa akkor ott a gond.. nincs craack hozzá... tudsz mellékelni valamilyen formában? vagy link... előre is köszi
  • masterthief
    #48655
    Nem elég a patch, 1.0.7 crack is kell hozzá (ha nem eredeti)
  • MerlinW
    #48654
    Mondom, hogy a Windows Update része, nézd meg benne (start menü, windows update). Egyébként a Microsoft oldalán is megtalálod.
  • MaxPayne
    #48653
    tudsz mellékelni olyan .Net keretrendszert amit fel tudok rakni win7-re mert amiket találtam nem emnnek fel mert elindítom a telepítőt és nem történik semmi. Próbáltam a kompatibilitást megoldani de úgy sem működik.
  • MerlinW
    #48652
    Telepítsd újra a Live-ot és töröld a játék könyvtárából az xlive.dll-t.
    Kell a Microsoft .NET Framework 3.5 is nézd meg a Windows frissítéskezelő naplóját, telepítve van-e
  • MaxPayne
    #48651
    nekem is win 7 van fent annyit ír ki hogy Gta 4 Fatal error: WS10 de patch nélkül pedig megy szal azt nem értem a patch mit ront el a játékon...
  • doxadmin
    #48650
    Eredeti game? Pl tesómnál eljátszotta az eredeti játék, hogy xp alatt nem indult el, ellenőrzi a lemezt vagy mi és kész. Még a feladatkezelőbe se jelenik meg semmi. Win 7 alatt meg szuperül fut magyarítással patchel mindennel együtt.
  • MaxPayne
    #48649
    van valakinek valami tippe miért nem megy a game ha felteszem az 1.0.7-es patch-et?
  • MerlinW
    #48648
    Hardver probléma, valószínűleg túlmelegedés. Lehet VGA, memória és processzor.