54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • fery02
    #54346
    Soha se fogom megérteni miért fosozzák a LIVE-ot az emberek. Ja, hogy nem telepítik fel a Win frissítéseket és csodálkoznak, hogy ilyen-olyan hibákat dob a kliens?
    Ezért ne a fejlesztők legyenek már a felelősek.
  • fery02
    #54345
    Ahová van telepítve a Steam mappád, azon belül steamapps/common/grand theft auto iv.
  • fery02
    #54344
    Windows LIVE kliensed valszeg régi verziós, így telepíti a játék. Frissítsed és szerintem működni fog a játék!
    Nekem is ugyanez volt. :)
  • bakvarnyu
    #54343
    Olvasod is a fórumot vagy csak irsz? Windows Live hiba (ami amugy egy fos de ez egy más kérdés) .Telepítsd újra, lépjél be, legjobb ha futtatod a háttérben amikor indítod a játékot.
    http://www.microsoft.com/games/en-gb/Live/Pages/livelaunch.aspx
  • bandi007
    #54342
    Sziasztok!
    Steamon megvettem a GTA 4 játékot, de nem tudom melyik mappába kell telepíteni a magyarosítást?
    Valaki tudja?
  • Random_
    #54341
    Feltelepítem eredeti cd-ről social club+game és bejelentkezem social clubba rendesen, játék indítás aztán kicsit, mintha gondolkozna, de végül semmi...

    Nincs hibaüzenet, még a képernyő se reccen, egyszerűen a kurzor nyíl átvált cd-sre, mintha a cd-t használná, de nem történik semmi. Később visszavált rendes nyílra és ennyi.

    Semmi ilyen faq-ban felsorolt hibaüzenet vagy feketeképernyő vagy bármi.
    Próbáltam exe-t kompatibilitási módot átállítani, semmi változás, legújabb patch, csak leszedte a social clubbot, de semmi változás.

    Win7 egyébként a rendszerem, config az amivel megvettem anno, csak akkor XP volt rajta...
  • bakvarnyu
    #54340
    Gondolom akkor szedd le róla azt a textura pakkot.
  • Seangaijin
    #54339
    Igen ez engem is érdekelne ha lenne. Nekem egy textúra pakk van fenn a EFLC-hez és kb 20 percnyi játék után tűnnek el a textúrák, vagy csak apróbb dolgokat tölt be a játék. A textúra minőségén állítani nem tudok mert akkor meghal a játék, de kétlem amúgyis hogy egy külsős textúrát megcsináltak volna különböző beállításokra. Nekem a VGA-m egy 6950 2gb ami unlockolve van 6970-re, az FX8120-am pedig 4000mhz-n megy, 8GB ram.

    szerintem ez csak simán a játék hibája, simán lehet hogy működne, de a textúra pakkal mégis csak élethűbb
  • fery02
    #54338
    Ha leírnád a problémádat talán tudnánk is segíteni. :D
  • Random_
    #54337
    Sikerült életre kelteni? Nekem nem...

    Megjelenés után tudtam vele játszani egy ideig most meg nem, ez szánalmas! Pedig annyira kívánom most a GTA V megjelenés küszöbén!
  • Ironmask
    #54336
    nálam is ez a porléma!
    http://www.youtube.com/watch?v=0Otp04ge9A8
  • Ironmask
    #54335
    már megoldódott, most másik problémám adódott eltűntek a textúrák full bugos az egész játék nincs út... erre van valami megoldás tudna valaki segíteni?
  • fery02
    #54334
    Nem tudsz vele mit kezdeni. :/
  • Ironmask
    #54333
    srácok szedtem le egy auto pack-ot a játékhoz működik csak egy abaj, hogy mindig egy fajta autó van csak a játékban!Mit csinálak, hogy más is legyen, több autó?
  • Ryder62
    #54332
    Mi a helyzet a Vice City Rage-el?

    Jó lenne újrajátszani felújítva a vice cityt de ahogy nézem megállt béta szinten. Nincsenek járókelők se küldik, így nem akkora fun...
  • fery02
    #54331
    Igazán nincs mit! :)
  • kill3r21
    #54330
    Ha valaki nem nagyon multizik...
    Elég kellemes móka :)

  • Seangaijin
    #54329
    Köszönöm szépen!
  • fery02
    #54328
    Ez sajnos ilyen, nincs benne élsimítás állítási lehetőség.

    Mondjuk van rá valami kamu élsimítás mod, ami csak annyit csinál, hogy megtöbbszörözi a felbontást, szóval kifekteti a gépet -> nem éri meg foglalkozni vele, meg kell szokni a recéket. :/
  • Seangaijin
    #54327
    Sziasztok!

    Full HD be és 16X Anistrop szűrés mellett tiszta rece minden? Erre van valami megoldás a P betűsön kívül? Konfigom 6950 6970-re feloldva, 8gb ram és egy 8120-as bulldozer.
  • drop
    #54326
    sziasztok kéne segítség leszedtem az mód oldalról a car packot fent van csak tele lett taxival a játék leszedtem a trafik dolgot de nem működik
  • Doog
    #54325
    : DD
    Legalább tanultam belőle. : )
  • ldavid
    #54324
    Akkor tényleg az lesz a gond. PC-n is együtt vannak a mentések.
    Gyorsan újratolod azt az 50 küldetést, megy az hamar :D főleg auto-aimel
  • Doog
    #54323
    Nem használtam auto mentést szerintem az lehet a baj (közbe tűnődtem) hogy a GTAIV-et mentettem az "egyes állásba" meg a kiegészítőket is mentettem az "egyes állásba" és gondolom felül írta mert ha visszateszem azt a DVD-t amin a buzi Tony van működik. : (
    Bemegyek az Xbox mentések mappájába ott ugye GTA IV mappa van és oda mentené mindet az alap játékot meg a DLC-ket is. Tuti ez van. : /
  • ldavid
    #54322
    nem lehet hogy csak az autosave-et használtad, és az íródott felül?
    amúgy én úgy tudom nem lehet/ajánlott más mentés használata boxon
  • Doog
    #54321
    Sziasztok!
    Megvettem eredetibe a GTA IV-et plusz a két kiegészítőt.
    Kb az 50-edik küldetésig vittem Nicoval amikor mondom kipróbálom a két kiegészítőt. Mentettem utána visszaraktam a GTA IV dvd-t és nem tölti be a mentésemet.
    Most kezdhetek új játékot... : /
    Xbox-on játszom nincs valami féle mentés hogy ne kelljen újra játszani az egészet?
  • SergioAmigo
    #54320
    Melyik módot érdemes rátenni szűz gta 4re? :D
  • Borg
    #54319
    Semennyit, ahhoz a géphez most is felesleges megvenned.
  • J R Oppenheimer
    #54318
    Üdv! Steamen Flash Sale akcióban csak 5 EUR a játék, gondolkodom rajta, hogy megveszem de volna előtte egy kérdésem. Mennyit javult a játék optimalizálás terén amióta kijött? Még anno kipróbáltam, de nagyon szaggatott a gépemen. Érdemes volna újra nekikezdeni? A configom: Pentium Dual-Core E6700 3.20 Ghz, 2GB RAM, Geforce GTS 250. Előre is kösz.
  • tippmix945
    #54317
    Még a megjelenés után megvettem ezt a játékot ha jól emlékszem 12.000 HUF-ért,új gépet is szereztem hozzá akkor,a telepítés pontról pontro követtem a kézikönyv alapján(mivel figyelmeztettek,hogy kicsit macerás),felraktam hozzá minden szirszart,regeltem is mindenhova,aztán elindítottam és valami Microsoft Visual C++ Runtime Library errort írt ki és leállt,még a menü sem jött be.Felhívtam a céget,akiktől rendeltem,de nem tudtak semmit mondani,azt mondták nem a játék a hibás,hanem a gépemen valami...neten is napokig keresgettem mindenféle megoldás után,semmi.Játékot,rendszer,minden programot számtalanszor újraraktam és mégse megy.A héten ismét új gépet vettem,adok neki még egy esélyt így évek után.
  • Ironmask
    #54316
    Nekem olyan problémám van, hogy kaptam egy auto pack-ot a játékhoz, és bemásoltam a mappájába, de először eléggé szagatott utána pedig el se indult ezért újra kellet raknom a játékot!Valaki tud segíteni, hogy miért vanez?Vagy esetleg egy linket működő autó pacjhoz tud valaki?
  • ldavid
    #54315
    mekkora jó már
  • fery02
    #54314
    Frissítsd a LIVE klienst!
    Nekem is ugyanez volt és megoldotta.
  • xido
    #54313
    hú ezzel volt vicc akkor is,hogy az egyik patch szerint már nem kell social club és törölte..aztán kiderült,hogy inkább mégis és felrakott egy újabbat..próbáld még meg azt lekapni és leszedni felrakni újat..
    elvileg cd-nek se kéne bent lennie,már nocd volt az utolsó patch
  • Random_
    #54312
    Srácok! Segítség kellene!

    Nagyon régen megvettem még a játékot és tök jó volt, de most újra elővettem és hiába lépek be Socialba nem igazán indul a játék.

    Elindítom, kicsit pörög a cd aztán semmi. Se hibaüzenet se semmi! Windows 7 van telepítve, olvastam különböző dolgokat, de jól esne valaki személyes tapasztalata. Mit kell tennem, hogy életre keljen a game. Legújabb patch fenn van. GeForce9800 GT a videókártyám. Nemtom még mi kell...
  • rkrisz99
    #54311
    Előző hozzászólásom tárgytalan.
    A játék ujrarakásával megoldódott.
  • rkrisz99
    #54310
    Sziasztok Srácok!
    Én a fórumon még új vagyok, de a játékkal már egy ideje játszom.
    Most a segítségeteket kérném abban, hogy újra raktam a játékot és most semmilyen írás nem jelenik meg.
    Mit tudnék ez ellen tenni?
    Előre is köszönöm.
  • RiCSi1234
    #54309
    Megpróbálom, köszi!
  • ldavid
    #54308
    itt a fejlécben van egy hivatalos NoDVD azzal probléma nélkül működik minden
  • kjhun
    #54307
    És, a játék szokta kérni valamelyiket, amikor el akarod indítani?? Mert, ha az 1-es DVD-t, akkor lehet, hogy mini-image-t is le kell szedned hozzá, ha van Nem biztos, hogy van rendes CloneDVD. (Amin a másolásvédelem, vagyis a SecuROM DRM is rajta van, nem csak a telepítő-fájok. Ettől függetlenül feltelepül anélkül is, arról a lemezről.) Vagy NoDVD, de akkor multinak lőttek.