54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Austin Bailey
    #54386
    és az mi?
  • wollnerd #54385
    Hmm... Akkor elég egyértelmű, a PC-s GTA V nem lehet GFWL-os.
  • ldavid
    #54384
    2014 július 1-ével megszűnik a Games for Windows Live
  • rooney8
    #54383
    hatalmas :D

  • TomStorm
    #54382
    Üdv!
    Tudtok ajánlani grafikai mod-ot a játékhoz?Olyat amit egyszerű feltenni hozzá és pofás lesz tőle Gta4
  • fery02
    #54381
    Ezek szerint, ha én tökéletesen elvezetgetem és érzem is a helikoptereket a játékban és szeretek velük repkedni, akkor pályát tévesztettem és való életben pilótának kellett volna mennem? :D
  • Snexi
    #54380
    érdekes,nekem elsőre sikerült.Lehet csak szerencsém volt :D
  • Austin Bailey
    #54379
    Ebben a pillanatban siikerült, de csak tök véletlkenül. Aztán letenni a gépet ugyanolyan kalandos volt, mahdnem felrobbantam. Még egyszer nem csinálnán meg az biztos
  • Austin Bailey
    #54378
    Ezt a küldtést egyébként szerintem nem tudja megcsinálni, hanem maximum véletlenül sikerül, mert ez a helikopter nem irányítható, mégpedig azért nem, mert nem lehet látni, hogy az egyes gombok lenyomásával mi történik. Például én most az előbb úgy zuhantam bele a tengerbe, hogy a W-t és a 8-ast nyomtam, amitől egyáltalán nem lenne szabad lefelé mennie.
  • ldavid
    #54377
    ja, ez az? próbálj a közelébe kerülni, menni fog az.
    segíthet ha megasabbról közeletíed meg, mert ha leflé haladsz előre akkor gyorsabb lesz a gép. (és csak jó időben próbáld)
  • Austin Bailey
    #54376
    A nemzetbiztonsági hivatalnak kell csinálni
  • Austin Bailey
    #54375
    Nem. 32%-on tartok
  • Vergirius
    #54374
    Én most játszom először a GTA 4-el...nekem is meggyült a bajom azzal a küldetéssel! xD
  • ldavid
    #54373
    ez az utolsó küldetés?
  • Austin Bailey
    #54372
    Ezt a kib***tt helikopteres küldetést egyszerűen nem tudom megcsinálni, pedig máér vagy hússzor elkezdtem. soha nem tudok pont melléereszkedni a másiknak. Vagy lezuhanok, vagy kicsúszom az időből és a város fölé ér. Eddig az összes GTA-ban gyűlöltem a helikoptert, a hidroplánt, meg a kis elemes változataikat a borzalmas irányíthatalanság miatt. Vsn esetleg valakinek ötlete?
  • Ryder62
    #54371
  • Lunki88
    #54370
  • Austin Bailey
    #54369
    oké, akkor megvárom
  • ldavid
    #54368
    csináld tovább amit akarsz, elvileg jönni fog később
  • Austin Bailey
    #54367
    köszi, így tényleg jobb, bár eléggé imbolyog. Viszont a Brucie-s küldetés, amikor a pasassal kell randizni elakadt. Nem jön válasz az emailre. Közben megnyitottam egy autólopásos emailt. Lehet hogy attól szakadt meg?
  • GPx8
    #54366
    A motorháztető nézetből vezess.
  • ldavid
    #54365
    patch-ről nem tudok, de javít valamennyit, ha a járműhöz legközelebbi kameraállást használod (vagy az egérrel is követheted)
  • Austin Bailey
    #54364
    köszi közben megtaláltam. Ami viszont sokkal nagyobb probléma, hogy egyszerűen borzalmas az irányítás. A legjobban az zavar, hogy a kamera nem fordul a jármű után, csak nagy késéssel, ezért egy kanyargós útvonalon gyakrolatilag nem látom, hogy mi van előttem. A kocsival még elvagyok, de a motorral gyakorlatilag nem tudok menni, és így már eg napja szenvedek az azzal a küldetéssel, ahol a maffiozó lányának a pasiját kell kinyírni. Nincs valami javító patch az irányításra?
  • Fox44
    #54363
    :D
  • Bence94
    #54362
    Üdv! Vissza lehet úgy állítani a mentésemet, ha az xlive mappa már nincs meg ? Tudom, hogy profilhoz kötött, de nincs valami megoldás hogy csináljon hozzá egy jó profilt vagy átalakítani egy újhoz ?
  • ldavid
    #54361
    a display menüben van ha jól rémlik
  • Austin Bailey
    #54360
    Sziasztok, nem tudja valaki, hogy hol lehet bekapcsolni a feliratokat a játékban?
  • bakvarnyu
    #54359
    bef.sok :)
  • wollnerd #54358
    :DDD
  • Ironman2
    #54357


    http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto-iv-legyen-beloled-utcazenesz.html
  • fery02
    #54356
    Windows-ból indítsd el a keretprogramot és talán felkínálja automatikusan!
    Ha mégsem, internetről kell letöltened a telepítőt.
  • Random_
    #54355
    Ezt az update központ automatikusan frissíti, észreveszi, hogy van újabb változat?
  • Baxo
    #54354
    Hali!

    Tudnátok nekem linkelni olyan car pack-ot, ami 1.04-en megy hibamentesen és nem olyan egy kocsi sem ami, vagy felborul vagy bebugol, mert "félkész" stb. Egy igényes kocsi csomagra lennék kíváncsi. Keresgéltem gtamods-on is, de nagy része ilyen, hogy szinte az első kocsi már kis kanyarodással felborul és elég idegesítő. Ha lehet minden kocsi legyen lecserélve.. köszike ;)

    (Amiket pluszban használok modot: icenchancer 2.1, trafficload, scripthook)
  • wollnerd #54353
    Óóó, legyünk optimisták. Ki jön majd a konzolos megjelenést követően kb. fél-egy évvel odébb :) Mint a GTA IV esetében. :)
    De amúgy én előrendeltem a Xbox-os verziót, mert nem akarok ennyit várni.
  • Szabi84
    #54352
    miért jön pc-re?
  • fery02
    #54351
    Nincs mit! :)
  • fery02
    #54350
    De senkitől sem hallottam még, hogy miért, csak szimplán mindig, hogy szar így, szar úgy. :D
    Nekem semmi bajom vele. Még örülnék is, ha jobban terjedne, valamiért kellemesebb rajta az achi szerzés. :)
  • wollnerd #54349
    A GTA V Ne legyen ilyen, GFWL-os!
  • Fpocok
    #54348
    Valóban nem a fejlesztők hibája (max annyi, hogy ezt választották), de ettől még a GFWL egy nagy rakás szar.
  • bandi007
    #54347
    Köszönöm.