54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Firerock
    #49247
    valaki tudna adni a Kiegészítőkhöz 100% mentést?
  • hokika
    #49246
    nem sikerült a problémát megoldani... patch nélkül megy faszán de ahogy felfrissít 0.7-re már nem is tudom elindítani...
  • BIZ0906
    #49245
  • masterthief
    #49244
    No de próba-cseresznye :) Úgy legyen ahogy mondod!
  • masterthief
    #49243
    Nem tudom, de szerintem vajmi kevés köze lehet a processzornak , ahhoz a hibához amit leírtál.
  • hokika
    #49242
    viszont a problémámra megoldást sikerült szerintem találni :D (elméleti síkon) húzott volt a procim és hát nem lett újra húzva a proci mikor az oprendszert újra raktam...
  • Noodlee
    #49241
    Utána néztem, és már nem is aktuális a kérdésem :P
  • Noodlee
    #49240
    Csak hogy ne legyen nagyon spoileres:

    Erértem egy olyan pontra, ahol választanom kell 2 ember közül, hogy kit öljek meg.
    Valaki vázolná a 2 ember előnyeit/hátrányait?
    Melyiket érdemes választani?
  • hokika
    #49239
    nem értem komolyan mondom... újra raktam a játékot->bannerekből leszedtem a no-DVD-t és a patch-et is telepítettem és ha launch_GTAIV-re megyek akkor felugrik a dos ablak aztán el is tünik, majd semmi nem történik
  • Piloss
    #49238
    a bannerban lévő No-DVD cuccot használva nem kell hozzá a dvd
  • hokika
    #49237
    én még akkor játszottam a játékkal mikor még csak 2 patch létezett hozzá... ehhez a 0.7-es patchez is kell majd az a külön DVD-és ultimate texture pack?
  • masterthief
    #49236
    Nincs! De a te problémád még furcsább, mint Pisztáciáé.
  • Piloss
    #49235
    A játék főkönyvtárában lévő LaunchGTAIV.exe fájllal próbáld indítani
  • hokika
    #49234
    még annyi a kérdésem, hogy a dobozára a játéknak rá van írva hogy továbbfejlesztve 64bit-es oprendszerhez ... akkor automatikusan miért nem akarja a ProgramFiles-ba rakni? miért a (x86)-ba telepít automatikusan?
  • hokika
    #49233
    van amit nekem címeztél?
  • masterthief
    #49232
    Ennek jónak kellene lennie. Live-n keresztül is próbáld meg! Patch-elés nélkül megy rendesen a játék? Social club, Live rendben van? Néztem pár oldalt, de eddig csak a tört verzióknál találkoztam ilyen jellegű problémával, fóleg az EFLC.nél. A log fájlt esetleg bemásolhatnád ide, jobban tudnánk mi a gond. Ha más nem megy Rockstaréknak dobj egy üzenetet.
  • hokika
    #49231
    találkozott már valaki ilyen problémával mint az enyém? hiába rakom újra akkor is ugyan ezt játsza el.. már 3x próbáltam újra rakni...
  • pisztácia
    #49230
    A bannerből szedtem le a patchet. Esetleg adnál linket? lehet nem jót szedtem le:S
  • pisztácia
    #49229
    Eredeti a játékom
  • hokika
    #49228
    hy all!

    olyan gondom van, hogy most telepítettem a játékot eredeti dvd-ről és minden ok míg live-ról nem frissít... frissítés után kilép a játékból és törli a social club-bot és soha többe nem tudom elindítani
  • masterthief
    #49227
    Próbálj meg valami hasonlót készíteni mint Ultra Ben Buja: Bloopers sorozata. Nekem tetszett a tiéd, a kukás jelenet az kemény volt XD
  • masterthief
    #49226
    Eredeti vagy tört a játék? (tudom nem ez a warez topik, de segíteni szeretnék) Ha tört akkor az a megoldás, ha pl:Razor-os a game akkor Razor-os crack és patch kell hozzá.
  • Gman2142
    #49225
    Az ötlet a The Gmod Idiot Box-ból van, ami nagyon népszerű sorozat a youtube-n. Sejtettem hogy van akinek nem fog tetszeni, de volt már aki szerint jó csak rövid(am igaz a hangja lehetett volna alacsonyabb)
  • masterthief
    #49224
    Nem véletlenül egy alkönyvtárat patcheltés? Live-n keresztül frissítettél vagy valahonnan letöltötted? Nem találkoztam még ilyen hibával. (elérési címet nem tudja frissíteni)
  • hungary27
    #49223
    jelentetek közben az a szar hangyás kép nem kellett volna. hangos is meg nem illik oda. 2percén többet nem lehet igy megnézni belöle
  • Maxtreme
    #49222
    De a kamerát szoftver hajtja..
    Kötekedés on
  • sztoncsi
    #49221
    Ez nem progi, hanem "hardver"...
  • pajti
    #49220
    FAQ
  • grebber
    #49219
    Ezek az autók hogy működnek letöltöm a fájlt bemásolom ahova kell (persze ezt nem írják oda hova kell) és hol lesz a kocsi vagy mi helyett kerül bele vagy hol lesz ez a letöltött kocsi?
  • pisztácia
    #49218
    Mikor elinditom a titleupdate.exe fájlt ezt írja ki: Failed installing title update. see log at c-program data-microsoft-gfwlive-intsall-logs-titleupdate.log for details.
  • pajti
    #49217

    GTA-Modding.it
  • Maxtreme
    #49216
  • Morgolodo
    #49215
    Nálam is hasonlókat csinált, +2 Giga RAM megoldotta (W7 64 bit).
  • bertino
    #49214
    sohaj.
  • HEMAXXI
    #49213
    csáó ti milyen progival szoktatok videot felvenni ami nem fogja a gépet?
  • XRV
    #49212
    igazan jot nevettem rajta :)
  • Firerock
    #49211
    Tudnátok segíteni!?
    Kéne nekem valami jó textúra pack illetve a legjobb kocsi pack:)
  • masterthief
    #49210
    Jó lett! Ha már video editorról van szó, milyen progival lehet megnyitni a videot amit készítettem?
  • masterthief
    #49209
    Nem kell feltenni másik patch-et előtte. Miért nem tudod felrakni az 1.7-est? Mit ír ki?
  • pajti
    #49208