54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Vlala #49409
    Azzzzzzigen :)
    Kemény. A múltkor a Burger Shotban találkoztam eggyel :)

  • masterthief
    #49408
    Ez de nagy! XD
  • martin1992
    #49407
    Az a vicces hogy a pultoson és Nicon kívül csak ők voltak.
    Fenn ültek még a két asztalnál meg a bal oldalt pár gépnél.
    Azért kíváncsi lennék mivel LANoltak.
  • Firerock
    #49406
    Ha ezt Hitler látná forogna a sírjában
    Egy zsidó klubban egy niggert tart népirtást:D
  • Fpocok
    #49405
    Remélem megkínáltad őket egy kis ólommal :D
  • Piloss
    #49404
    lol:D
  • ldavid
    #49403
  • sanyiute
    #49402
    ennyi zsidót :P xD
  • martin1992
    #49401
    Az évente megrendezendő Liberty City Rabbi LAN Party:
  • pisztácia
    #49400
    Köszi szépen!
  • masterthief
    #49399
    Gratula!
  • Namees
    #49398
    A játék beállította magának az alap beálítást, de pár másodperc/perc múlva kidob, vmi fatal error miatt.
  • lolSL
    #49397
    Azért mert nem eredeti változatot próbáltál ki, szoftverhamisítás áldozata lettél.
  • Namees
    #49396
    Szevasztok!
    Kipróbáltam a ezt a gamet, de a kamera úgy mozgott mintha egy hülyegyerek rángatná.
    Illetve, amikor autóval közlekedek, akkor a motor füstöl, s nem lehet megálni
    Van valami tippetek, h miért van ez?
  • Zeller01
    #49395
    Na,akkor most mi van?
    Szeretnék játszani a EFLC-vel és nem tudom elindítani mert meg kell vennem 800 akármivel (Microsoft ponttal, vagy valami primitív adalékkal) a játékot. Mi van? Ez most akkor hülye? Tegnap mentettem állást, akkor még jó volt.
  • Roland10
    #49394
    Milyen japan?:D
  • bertino
    #49393
    a japan.
  • Roland10
    #49392
    melyik eddig a legjobb mod a játkhoz??
  • pisztácia
    #49391
    Lehet, nem tudom én sem mi lehetett...:S Lényeg, hogy megy. Mióta vártam erre már....
  • pajti
    #49390
    Amúgy biztos nem ez volt a megoldás, mert én nem indítottam el és utána peccseltem és azóta is játszok vele..
  • pisztácia
    #49389
    Na, nagyon szépen köszönök minden segítséget. Ma újra raktam, és a patch előtt, elindítottam a játékot, és csak utánna tettem fel a javítást. Most tökéletesen működik:)
    tökéletesen fut, 30 fps alá sose megy, de többnyire 50 fps-en megy. Kb 1 éve vártam ezt a pillanatot, most tettem fel a magyarítást is:)

    Mindenkinek jó játékot, és köszi mégegyszer, hogy segítettetek!!!!
  • masterthief
    #49388
    Jó éjt! Ha felraksz egy játékot mindig indítsd el egyből, utána lehet patchelni.
  • masterthief
    #49387
    Ott a Google fordító. Csak megfontoltan, jól megfogalmazva megfelelő szavakkal írd le mi a gond és fordítsd le. De a géped paramétereihez azt is írd le milyen videokari, hányas Catalyst driver, oprendszer, directX, direct 3d stb. Minden adat fontos.
  • FSpofon
    #49386
    Még azt írta vki gtaforumsba, hogy a DVD-n az RSGC mappából rakd fel újra a social clubot, neki elindult ha az is futott.
  • FSpofon
    #49385
    Legújabb ati.com driver, futtass windows updatet, rakd fel a legújabb directx-et ms.comról, visual c++ redistet a dvd-ről, games for windows kliens új verzióját gamesforwindows.comról.
  • pisztácia
    #49384
    Megyek aludni, holnap letörlöm, és megnezem patch nelkul mit csinal. Jóéjt!
  • pisztácia
    #49383
    Hát nekem angol tudasom 0...S nem tudnam leirni az a baj:S:S
    A gépem:
    GIGABYTE GA-P55-UD3L
    INTEL Core i3-550 3.20Ghz 1156 BOX
    KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G
    VTX3D VX5770 1GBD5-H PCIE
    SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ
    GIGABYTE GZ-PB Fekete
    CHIEFTEC GPS-450A 450W
  • masterthief
    #49382
    Azt tudom még ajánlani hogy a bannerban a hivatalos oldalon nézz szét mit írnak erre a hibára. Esetleg írj nekik, biztosan segítenek, csak írj oda mindent részletesen és a géped milyen (mindent)
  • pisztácia
    #49381
    Persze. A call of duty black ops hibatlanul megy.
  • macleody
    #49380
    Más játék megy a gépeden?
  • pisztácia
    #49379
    Jaajjj, nem hiszem el:S
    Rebootoltam, de semmi:((( Egyszerűen nem csinal semmit, pedig 1 eve vartam mar az uj gepet, h jatszhassak ezzel a jatekkal:S
  • pisztácia
    #49378
    Hát én nem értem. Launcherrel sem jó:S
  • masterthief
    #49377
    Remélem ha jövőre kijön a Red Dead Redemption Pc-re azt nem cseszik el!
  • masterthief
    #49376
    Próbáld Launcher exe-vel indítani. Ha telepítetted a Socialt valahogy el is lehet indítani.
  • pisztácia
    #49375
    De amugy azt a socialos kis ablakot hogy tudom elohozni? Mikor volt ot olyan h skip login, es utanna a nyalokas csak kepe jott be, és ott play t kellett nyomni.
  • pisztácia
    #49374
    :S hat ez fura. Ötletem nincs.S
  • masterthief
    #49373
    Igen! Akkor lehet az lesz a lúdas.
  • masterthief
    #49372
    Ilyen hiba nálam csak 1 játéknál(Dark Messiah of Might and Magic eredeti honosított változat) fordul elő hogy néha bepörög a cd a kurzor is csak pörög, aztán semmi, Gép újraindítás és megjavul.
  • pisztácia
    #49371
    A COD_BO van fent, az is eredeti, és az hibátlanul megy.
    Azt nezem, hogy a monitorom mintha hullamozna, Lehet köze hozza?
  • masterthief
    #49370
    Más játék van fent a gépeden? Ha igen nincs semmi rendellenesség a megjelenéssel pl: textúra hibák, villódzás, képelhajlás, fejjel-lefele képernyő? Én pár hete felraktam a legújabb Catalystot (10.11) 2-3 óra múlva kék képernyő azt szeva. Nem tudom azóta lett-e fixálva és patchelve a driver.