54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • mousee
    #49570
    Hali,

    Olyan gondom van, hogy Asus K52J nevezetű laposom van, amiben 2 videókártya dübörög. Egy intel ami keveset zabál, alapból ez aktív, és van benne még egy Nvidia GF310M az izmosabb feladatokra.

    Szeretnék játszani a játékkal, de akárhogy bűvészkedek, mindig az intelt használja a játék alatt ez a mocsok, és így elég kiábrándító az eredmény.

    Valakinek van valami ötlete?
  • Büdös Bohóc
    #49569
    alapban sokkal több játékmód van, valamiért ezt kivették a kiegészítőkből... de a kiegészítőkben meg 32 emberrel lehet már maximum játszani pályán, eredetiben ez 16. Inkább az alapra szavazok.
  • masterthief
    #49568
    Köszi! Ez lesz a megfelelő progi.
  • Suzaka
    #49567
    csak annyit kérdeznék hogy LANhoz melyik rész a jobb az Episodes vagy az alap?
  • Grr1234
    #49566
    Sony Vegas, gondolom.
  • masterthief
    #49565
    Jut eszembe a videóról! Mivel lehet megnyitni a videókat amiket készítettem? Milyen progi kell hozzá, mert nem csak a játékon belűli video editort akarom használni, hanem mást is. Különbözó effekteket és hangokat, zenét szeretnék hozzáadni.
  • Piloss
    #49564
    igen
  • Grr1234
    #49563
    Ahhoz, hogy játszhassak EFLC-vel, elég egy offline profil?
  • masterthief
    #49562
    Ez a 2 befejezés van. Saját videót nem készítettem de Youtube-n fent van.
  • pisztácia
    #49561
    Nem tudtam:S csak mondom most máshogy játszom végig. Amúgy van esetleg videód a befejkezésekről? Hány befejezés lehet?
  • masterthief
    #49560
    Nem is tudtad hogy így végződik ha a pénzre hajtol? Nekem akkor is a TBOGT befejezése a kedvencem, mikor a hajléktalan faszi találja meg a gyémántot.
  • pisztácia
    #49559
    Ja, igen. Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • pisztácia
    #49558
    Ez de komoly. Mivel, hogy 3-jára viszem végig már a játékot, mondom a végén most nem a bosszút választom, higy megölöm Dimitrit, inkább mentem a pénzért, és most úgy van vége a storynak, hogy meghalt Roman:S bakker.
  • masterthief
    #49557
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
  • masterthief
    #49556
    http://www.supercheats.com/guides/files/guid/grand-theft-auto-4/steviescars.jpg
    Itt van 1 térkép a kocsikról.
  • crackyS
    #49555
    Igen, az, képről lehet felismerem a helyet, viszont hogy megaplex xy willisben...hát vakarhatom a fogam, a képen amit küldött meg pont nem láttam semmit.
    #49553 kösz :-)
  • Vlala #49554
    A térkép nem jelzi. Nekem néha elég vlt az üzenet szövege, de néha csak a kép háttere segített.
  • tommygear
    #49553
    http://www.gta4.net/stevies-text-message-car-thefts/
  • Büdös Bohóc
    #49552
    ez már a második kocsilopós rész, hogy kapsz egy fényképet? Nem nehéz az, találj kb a városrészbe és nézd át az utcát és a fényképet mellette. Amúgy meg ha jól emlékszem szinte utcaszintű leírást ad, hogy pl Bauxite street és ha ott van előtted a dobozhoz kapott térkép azon megtalálod simán.
  • crackyS
    #49551
    Kaptam egy SMS-t Steve-től, hogy kocsikat kell lopnom neki, ez idáig oké, le is írta, hogy melyik városban, melyik épületnél van, viszont a térkép nem jelzi, annyira meg nem ismerem, hogy magamtól oda találjak...nem lehet valahogy megnézni, hogy mégis hol van a kocsi?
  • masterthief
    #49550
    Ha berakod a Simple Native Trainer v6,2-t fel lehet oldani az összes szigetet bármikor.
  • Grr1234
    #49549
    Átmehetsz rögtön más szigetekre, de ne lepődj meg a hatos körözés láttán.
  • wollnerd #49548
    még sose.
    köszi!
  • tommygear
    #49547
    sose gta-tal még?
    egy ideig le vannak zárva a városrészek de pár küldetés után megnyílik minden
    de ahogy elkezded elég nagy városrész elérhető azonnal
  • wollnerd #49546
    Még 1 kérdésem van: A játékban ugye van (egyjátékos) free ride? A freeride a játék kezdetén is elérhető? Azonnal az egész város érhető el?
    Köszi a válaszokat!
  • tommygear
    #49545
    én még azt mondom h egész jó kis game lett, de a lezárás kiverte a biztosítékot... az valami szánalom
    a gyermeteg dlc-kről már ne is beszéljünk
  • wollnerd #49544
    oksa
  • Büdös Bohóc
    #49543
    lol empire bay city XDDDD mekkora kalap fos szegény játék :( első feléig még talán lekötött meg volt hangulata a mafia 2-nek de amúgy... na de most lesz ám élményben részed, ha ezzel is tolni fogod, mert ha a mafia2 trabant, akkor ez pagani zonda.
  • tommygear
    #49542
    ugyan már..........
    többszöröse
  • wollnerd #49541
    A Liberty City mekkora? kb. akkora mint az Empire Bay City?
  • lolSL
    #49540
    emailt account.live.comon tudsz átírni, másnak nincs jelentősége
  • Gyocsika
    #49539
    Sziasztok!

    Neten keresgélek olyan modokat, hogy lehessen kapni mentő feladatokat, mint az előző szériákban.
    Youttubeon találtam is párat, ezeket meg is mutatom.

    Egyik
    Másik

    Nem ismeritek esetleg ezeket, vagy hasonlót ?

    Előre is köszi!
  • tommygear
    #49538
    most hogy már nálunk is van LIVE valahol lehet utólag módosítani az adataimat?? (név, cím, email, stb)
    régebben is kerestem a live oldalán de sehol nem találtam semmit max egy jelszócsere lehetőséget
    kössz előre is
  • Borg
    #49537
    Viszont csak teljesen azonos game verzióból működhet, és a vehicles.img se éppen kicsi file.
  • wollnerd #49536
    valakit megkérheted hogy küldje el az eredeti fájlokat.
    Nekem még nincs meg ez a game.
  • masterthief
    #49535
    Valahogy esetleg nem lehet másképp megoldani? Valami fájl csere vagy ilyesmi. Vagy nem veszem elő azt a kocsit.
  • masterthief
    #49534
    Az fasza! Mindegy már 3-szor kijátszottam.
  • Borg
    #49533
    Ha nem mentetted el az eredeti fájlokat, akkor rábasztál. Csak a reinstall segíthet.
  • masterthief
    #49532
    Akadt egy kis gondom. Valaki segítsen!!! a Comet 8porsche 911)helyére beraktam egy tök jó Porsche 911 Turbo-t, a motorhangját is lecseréltem és mikor előhívom telóval, vagy oda spawn-olom néha lefagy a GTAIV és ledob az asztalra kis fekete képernyővel és hibaüzenettel: GTAIV exe hibát észlelt ezért leállt. Van mikor sokáig tudok repeszteni az új autóval és nem dob ki, de éha másodperceken belűl lefagy annál a kocsinál. Sajnos az eredeti fájlokról nem csináltam biztonsági másolatot :( Vissza lehet rakni az eredetit valahogy vagy lehet orvosolni a hibát?
  • Grr1234
    #49531
    Ha letöltött a játékod, akkor írj PÜ-t, és elmondom, ha viszont eredeti akkor nem tudom mi a baja...