54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • 12346
    #49650
    halihó^^

    olyan problémám volna, hogy egy darab trainert nem tudok működésre bírni. jelenleg az 1.0.2.0-es patch van rajta, de az alap verzióval sem ment egyik sem. anno pedig az "inGame Trainer v1.9.0" nevezetű cuccot használtam masszívan. csak ez egy éve volt kb, aztán nem emlékszem, hogy valamit kihagytam most , vagy mi lehet a gond?
  • masterthief
    #49649
    Ezt most hogy érted? Nem inkább Mega Car Pack, vagy valami ilyesmi kellene?
  • fery02
    #49648
    Milyen egy eredeti autopack?
  • atila4
    #49647
    Valaki tudna linkelni egy eredeti auto packot? Ami a faq-ba van az nem megy 1.0.7.0-val :S
  • Roland10
    #49646
    Sziasztok. Nem tudtok olyan modot a játékba hogy az utcákon lévőő autok meg az autopályán lévőek ne 30-40-el mennyjenek,hanem gyorsabban??:S
  • wollnerd #49645
    háááát, remélem!
  • fery02
    #49644
    Beállsz te is a pro-k közé huh?
  • pajti
    #49643
  • wollnerd #49642
    Mit nevetsz ezen?!
    Jól van. úgyis nemsoká les nekem a fulll.....
  • bertino
    #49641
  • wollnerd #49640
    Tudtam
  • tommygear
    #49639
    nincs
  • wollnerd #49638
    Van GTA 4 Demo PC-re????
    eddig nem találtam.
    Csak torrentest nincs seed se leecher. :(
  • pisztácia
    #49637
    Oks, köszi a segítséget!
  • masterthief
    #49636
    És lehetőleg olyan kocsival ami nincs megültetve.
  • crackyS
    #49635
    próbáld úgy, hogy a hintának a középső kis tartó oszlopára hajtasz fel, engem úgy kidob.
  • masterthief
    #49634
    Nem mindig olyan egyszerű elkapni a megfelelő pillanatot, hogy eldobjon messzíre. Gyakorolni nem árt. Ha fent van a Simple Native Trainer akkor ugratásoknál is lehet 1 szigetet is átrepülni. Van benne ilye: Car Speedup. Ha azt megnyomod iszonyat felgyorsul az autó és repülsz a p...csába XD. Ugyan ezt lehet elérni gyalog gyors futással.
  • masterthief
    #49633
    Nem hiszem hogy tartalmazná, de ne félj Live-n keresztül fel tudja tenni neked a legújabb patch-et. A gépeden biztos futna rendesen.
  • pisztácia
    #49632
    Üdv!
    Végigvittem a game-et, és most az asi loaderrel, hülyülök a városban. kérdeésem az lenne, hogy hogy tudok akkorákat repülni mint a stunt videókban youtube-on? Mászóka engem el se dob. ha a kö9zvetlen mellettem levő kocsiba lövök egy RPG-t, nem repülök el. Hogy tudnék nagyokat repülni?:D Köszi
  • bélanéni #49631
    (2008. decemberben ugyanezen a gépen próbáltam ki, 4870 1GB kártyával)
  • bélanéni #49630
    Sziasztok, anno amikor megjelent a GTA IV (2008. decemberben), kipróbáltam egy akkor meglehetősen erős gépen és elég gyatrán ment a játék. A kérdésem, hogy a most megjelent Complete Edition tartalmazza-e az eddigi patch-eket, és javítottak-e a sebességen. A jelenlegi gépemen szépen futna 1680x1050-ben nagyjából full-ra húzva? (Konfigom az aláírásomban)
  • masterthief
    #49629
    Modokhoz Asiloader, Scripthook, Open IV stb. autókat Spark IV segítségével. Sok féle van, a patch-hez megfelelően keress. Mint írta bertino a bannerben keress. Megtalálsz mindent. ha más nincs ott a Google.
  • bertino
    #49628
    hello

    kereso, banner, stb.
  • ronaldo86
    #49627
    hello...h kell betenni a játékba a modokat(autókat)?..előre is köszi a választ :-)
  • Piloss
    #49626
    :DDDDDD
  • Büdös Bohóc
    #49625
    2
  • sanyiute
    #49624
    ok kösze meg próbálom malettem kész asztorival:S hányféle befejezés van??
  • pisztácia
    #49623
    Akkora arc ez a NIKO. Példakép:D:D:D
  • masterthief
    #49622
    Kib@szott komoly! XD
  • Büdös Bohóc
    #49621
    :DDDDDDDDDDDDD
  • masterthief
    #49620
  • tommygear
    #49619
    írd csak le nyugodtan mit tudsz :D
  • ldavid
    #49618
    akkor már inkább Gun, nem? az legalább TPS és hamarabb is jelent meg...
  • masterthief
    #49617
    Addig nem tudjuk meg milyen, míg első kézből meg nem tapasztaljuk. Más világ, más sztori, más szereplők. Videók, kommentek alapján nagyon jó.
  • masterthief
    #49616
    :D Még nem lehet. Nemsokára úgy is lesz hírek,infó róla de addig is csendben maradok.
  • Büdös Bohóc
    #49615
    sőt okosék szerint még a gta ivnél is jobb pedig ezt a kijelentést én elég nagy fenntartásokkal kezelem :D
  • masterthief
    #49614
    A Red Dead Redemption az nem egyenértékű a Call of Juarezzel. A RDR sokkal jobb annál. (ámbár ezt igazán csak az tudja akinek megvan konzolon.)
  • Büdös Bohóc
    #49613
    csak az a különbség a call of juarezzel szemben, hogy ez a gta iv motorjára és annak csatlósaira (euphoria engine) épül ami már alapból nyamnyam, a gameplay szempontjából még nagyobb szabadság továbbá míg az kemény 70-80% ot kapott addig nézd meg hány awardot nyert a RDR.
  • masterthief
    #49612
    Ne azokon a helikoptereken utazz amik pl: a part részeken vannak pilótával, hanem Brucie-t lehet hívni és vele helikopterezni. (gondolom én)
  • Büdös Bohóc
    #49611
    jeah!

    és miért nem mondod el?