54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • pisztácia
    #49851
    Azt az optionsba kell beállítani, grafikai beallitasoknal a 3ik csik.
    Amúgy a story után Kate-el már nem lehet találkozni, vagy beszélgetni? Ennyi volt vele a kapcsolat? Tudom hogy ügynök meg átverte Niko-t, de én taliznek meg vele, mert szimpi volt:D
  • hungary27
    #49850
    100% forgalamt hogy kell berakni trailerrel?
  • wollnerd #49849
    De, az vagyok.
    de inkább én felhasználói programot vagyok képes kitanulni mint egy hatalmas játékot ahol számtalan lehetőség van, hogy azt se tudom néha hogy mit csináljak Liberty Cityben! Remélem, érted.
    Na, mind1. elővettem a Túlélési kézikönyvet abban szó van a multiról.
    A tolakodásért meg elnézést kérek!
  • bertino
    #49848
    te nem az a "szetnezek egy szoftverben, hogy jobban megismerjem" tipusu szamitogep felhasznalo vagy, igaz ?
  • wollnerd #49847
    A multit hogy kell használni pontosan? Azt hogy a multiba a teló segítségével tudok belépni, de legalább a multi menüjébe tudtam belépni. Szóval kihaltnak tűnik a Multiplayer.
    A játékosok melyik multi módot használják legtöbben/leggyakrabban?
    A válaszokat előre is köszi!
  • Grr1234
    #49846
    Megnyomod még egyszer be kapcsolja.
  • wollnerd #49845
    De így az egész trainert kapcsolja ki!
    Így a menüt sem tudom megnyitni!
  • freestyle666
    #49844
    ez teljesen relatív, mivel egyrészt valakinek bekapcsol az másnak kikapcsol.
  • Grr1234
    #49843
    Talán RAlt + RCtrl + E
  • wollnerd #49842
    Le lehet tiltani a trainer gombparancsait?
    Tehát azt akarom hogy opciókat ne lehessen bekapcsolni billentyűzet gombjaival.
  • masterthief
    #49841
    hajók
    helikopterek: Annihilator, Maverick ........ Trainer Spawn car-nak a végén vannak Num 6-ot nyomkodd hogy a többi járművet beadja
  • fery02
    #49840
    100%
  • wollnerd #49839
    Nevük?
    Mert azt hiszem hogy mindegyiket kipróbáltam.
  • masterthief
    #49838
    Trainerben a Car Spawn opcióban.
  • sanyiute
    #49837
    Helikopter Második sziget legalja!
  • wollnerd #49836
    Hol találhatok helikoptert és hajót?
    Vagy hogy tudom ezeket előhívni a trainerrel?
    Köszi!
  • masterthief
    #49835
    Amiket felsoroltam azok vannak. Nézd meg és teszteld. Az hogy fog-e szaggatni valamelyik a gépeden, nem tudom. Ki kell próbélni, ha nem válik be töröld.
  • masterthief
    #49834
    Sok van. De a legtöbb 1.0.4.0 patch-hez van. Pl: Visual IV, Realism IV, ENB Series, Extreme Graphic Enchancement, Envioroment Graphic. Nekem ami bevált és jó az 1.0.7.0 patch-ez is, az a Sapphire Graphic Mod és az Extreme GFX Iv (beta 1)
  • cloni94
    #49833
    Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni, youtube-on néztem videókat pl ezt: http://www.youtube.com/watch?v=svETP_DDgUc&feature=related hogy tudnék én is ilyen grafikát elérni. proci: 3.11 GHz, 2.0 GB RAM, XP-m van, ATI display adapter (0x68F9) 1GB Pixel Shader version 3.0 Vertex Shader version 3.0, AMD Phenom(tm) II X2 550 Processor. most 1024x768 (60hz)-s felbontásban játszok, így is néha szaggat. Esetleg van valami progi hozzá? előre is kösz:)
  • jana4
    #49832
    Üdv.
    Most melyik grafikai módok a legjobbak szerintetek?
    Kérlek írjátok le.
    üdv
  • masterthief
    #49831
    A TLAD Január végén lesz kész.
  • gabor9
    #49830
    Én amióta harmadjára is elkezdtem végigvinni, azóta magyarosítva csinálom, és így sokkal élvezhetőbb. Angol nyelven volt azért pár mondat amit nem értettem, de így tényleg nagyon fasza. Az EFLC-nek lehet tudni h mikor lesz meg a magyarosítása?
  • masterthief
    #49829
    Most legutóbb 98,...%-nál jártam. A TBOGT az már keményebb mert méri az időt, számolja a sebzést, fejlövést, autó sérülését stb.
  • masterthief
    #49828
    XD Nem tudom miért esett össze. Netet akkor fogod tudni elérni, mikor Brucie felrak a homokosok oldalára XD mert 1 buzi csókától kell elvenned a tartozást, vagy lelőni. és találkát kell vele összehoznod.
  • wollnerd #49827
    A nettezést hogy lehet elérni a trainer használata nélkül?
    Amikor tainerrel netteztem a lakásban és mikor kijelentkezem Niko összeesett mintha elütötték volna! :D
    Miért?
  • sanyiute
    #49826
    100% eléréséhez (PS3) de ez vonatkozik PC-re meg XBOX-ra is!!!
    >>>Klikk<<<
    Multisak nehezek!:S
  • pisztácia
    #49825
    Ínnyee..:D::D hát akkor van feladat bőven:) Mennyi volt itt a fórumon a legmagasabb %?
  • masterthief
    #49824
    Hú! rengeteg dolog van a 100% eléréséhez.
    Barátaid, nőid 100%-ig viszonyuljanak hozzád. El kell vinni szórakozni őket stb.
    Ellenfelek ellen nyerni billiárdban, dartsban és minden minijátékban.
    Hidak alatt nem is tudom hányszor átrepülni helikopterrel.
    Minden autóversenyt megnyerni.
    Mindegyik véletlen karakternek teljesíteni a küldetést.
    Brucie-val elmenni helikopterezni, motorcsónakázni.
    Roman-nál taxi fuvarozást vállalni.
    Little Jacob-tól fegyvereket venni.
    200 galamb kinyírása.
    50 ugrató teljesítése.
    6 csillagos körözést megúszni élve.
    Minden nőt felszedni a neten akit lehet.
    Legalább 2 sziget között átmenni taxival, úgy hogy végig csak nézelődsz.
    stb.
  • pisztácia
    #49822
    Hát csak annál tudtam megnézni, mert az alap játékot végigvittem. Amúgy, hogy lehet növelni a %-ot? Miket kell csinálni? Nekem most 64.25%-nél van.
  • masterthief
    #49821
    Minden videónál kifagyott? A kis emberke ikon az véletlen karakter. Azoknak is kell teljesíteni küldetést.
  • masterthief
    #49820
    Most próbáltam ki a legújabb grafikai mod-ot. Extreme GFX IV Még béta verzió, de nagyon szép. Szép égbolt, még jobb visszatükröződés, szebb színek, sötétebb árnyékok. Ha valakit érdekel próbálja ki. Jó a 1.0.4.0-1.0.7.0 patch-hez és az EFLC-hez is.
    Extreme GFX IV (beta 1)
  • pisztácia
    #49819
    jaaa, nekem akkor mindig kifagyott eddig. Más skinnel voltam, és a térképen néha van egy kis ember ikon. Oda mentem, elkezdődött a videó, és kifagyott a game:S
  • masterthief
    #49818
    Vágott jelenet, átvezető videó. Ami minden küldetés elején van.
  • pisztácia
    #49817
    Mi az a cutscene?
  • masterthief
    #49816
    Játszd el ugyanezt Nikoval. Vált ás nyanyára. A cutscene biztos érdekes lesz XD
  • pisztácia
    #49815
    xDDD na igen, kiegekkel még nem játszottam, most arra gyűjtök, hogy meg tudjam majd venni.
  • masterthief
    #49814
    TBOGT-ban szórakoztam még azzal, hogy öregasszonyt beraktam Louis helyére és lementem ketrecharcolni. XD Meg a Club-ba táncolni. Azon már nagyon röhögtem mikor a csajjal bementem a mosdóba és ott elkezdte döngetni XD
  • masterthief
    #49813
    XD Kapcsold be még a Speed up-ot is.
  • pisztácia
    #49812
    na majd azt is kiprobalom:)) köszi
    amúgy amit irtam alagutas öruletre,, nekem arrol a Daylight cimű film jut eszembe mindig:)))
  • masterthief
    #49811
    BÚÉK! Igen én szórakoztam azzal is. De az faszább amit pár sorral lejjebb írtam. Híd végére (lejtőre) henger alakú objektum, arra rámpa, 100% forgalom, aztán csak úgy potyognak lefele az autók egymásra. És BOOOOMMMM! XD