54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • pisztácia
    #50334
    áhh banyek...végig vittem a TBOGT-t is..::S:S eszméletlen jó rész volt, a legjobb.. csak rövid...:S
    A vége nem világos viszont, a gyémánt ott volt a kuka mellett, vagy amikor összeütköztem a csövessel akkor esett ki a zsebemből? Ha az előbbi, hogy került oda? Ha utóbbi, akkor h h nem vette észre, hogy már nincs nála?
  • pisztácia
    #50333
    Jaja, de ez a Mori a legkirályabb karakter xDD
  • masterthief
    #50332
    Ez de f@sza!
  • masterthief
    #50331
    Ok! Örülök hogy helyrejött a probléma.
  • 12346
    #50330
    elvileg mindenhonnan kikapáltam mindent, de már mind1 is. végül az lett, hogy lekaptam a "Best ENBseries Pack v5"-ként aposztrofált okosságot, aztán most azzal flottul megy a játék. így sztem ennél maradok, és köszönöm szépen a segítséget:)
  • masterthief
    #50329
    XD Valami bug. Simple Native Trainerben is lehet alkalmazni.
  • vipera97
    #50328
    Ok sikerült kösz mindenki.
  • Grr1234
    #50327
    Mi a szar ez? :D

  • masterthief
    #50326
    Vagy nyisd meg szerkesztővel a Timesync.dat és a Visualsetting. dat-ot. ha az enb. ini benne van töröld onnan is. Az a gond hogy én a patch miatt nem próbáltam ki az enb seriest, így nem tudok megfelelő választ adni a problémára. Annyi ötletem van még, hogy írsz a mod feltöltőjének 1 mailt hogy milyen módon lehet backupolni, teljesen törölni.
  • masterthief
    #50325
    Főkönyvtárból és mindenhonnan törölted már az ENB.ini fájlt?
  • masterthief
    #50324
    Pl innen.
    wmasf.dll
  • 12346
    #50323
    az a vad, hogy visszaállítottam elvileg mindent, és indításnál mindig "terem" egy enbseries.ini, hiába törlöm:c
  • masterthief
    #50322
    Ez valami windows- rendszer hibaüzenet.. Keresd meg valahol ezt a dll fájlt és töltsd le. Windows7-ed van? Azon láttam ilyen hibaüzenetet.
  • vipera97
    #50321
    Ezér nem indul pedig meg van crackelve ---------------------------
    GTAIV.exe - Rendszerhiba
    ---------------------------
    A program nem indult el, mert WMASF.DLL hiányzik a számítógépről. A probléma megoldásához próbálja meg újratelepíteni a programot.
    ---------------------------
    OK
    ---------------------------
    Segítsetek nagyon lécci
  • masterthief
    #50320
    Akkor próbáld meg a trainerben odateleportálni magad a random karakterekhez hátha ott lesznek. Jobb ötletem nincs :(
  • masterthief
    #50319
    Ja-ja más a hangja, de még így is szórakoztató! XD Mennyit sír meg nyavalyog? Nem olyan kemény vérmérsékletű mint az alap GTA IV-ben. (bikacápa tesztoszteron!!!)
  • Borg
    #50318
    Én miután végigjátszottam még trainerrel is megpróbáltam váltogatni a napszakokat, de sosem jött senki (pl a fishmarket south pier vendéglőnél).
  • masterthief
    #50317
    Egyszerű grafikai bug. Nem mindenkinél jelentkezik, vagy csak véletlenszerüen.
  • masterthief
    #50316
    Szoktak ott lenni, de lehet hogy más időközönként kéne odamenni. Legelőször mikor végigjátszottam ott volt mindegyik. Arra pontosan emlékszem hogy 2-szer találkoztam benne 1 csajjal, igaz másodszorra mikor odamentem öngyilkos lett. Ebbe mondjok nincs annyi random karakter mint az alapban. Valahol talán még olvastam is hogy kit mikor lehet ott találni a helyén.
  • pisztácia
    #50315
    Érdekes. Jelzi, de ott senki nincs. Na mind1.
  • hungary27
    #50314
    nem mindig vannak ott.
  • Borg
    #50313
    Ott elvileg van egy járókelő, vagy régi ismerős, akivel interaktív sztori kezdődik.
    De TBOGT-ban nekem is volt pár helyen, ahol sehogy se tudtam előcsalogatni őket.
  • pisztácia
    #50312
    A TBOGT-ban, a térképen a fehér emberek mit jeleznek? Odamentem, de nem történt semmi.
  • kery1990
    #50311
    Bővebben?:D
  • Büdös Bohóc
    #50310
    i feel like 2008 again
  • kery1990
    #50309
    Hali.
    Szerintetek mi lehet a problematika? Mikor elindulok, semmi gond, de ha ehhez a részhez érek, akkor már olyan lesz a grafó, mint a képen... Valaki valami 5let? Radeon 5570 1Gb karim van. Előre is köszi :)
  • tommygear
    #50308
    kedvencetek

  • pisztácia
    #50307
    Ez a Mori gyerek nagyon nagy arc:D Csúcs ez a TBOGT, nagyon jók a küldik:D
    Ám jól hallottam h Brucie-nak más a hangja mint a 4-be?
  • bertino
    #50306
    valljuk be, az se lenne rossz, ha ilyen gagyi alregeknek nem dolnel be.
  • Büdös Bohóc
    #50305
    vótmá 2x
  • MerlinW
    #50304
    Másfél órás GTA4 film:)

  • vato loco
    #50303
    Nem ártana ha helyesírás óra helyett nem a gép előtt lógnál.
  • masterthief
    #50302
    Ezen kész voltam! XD
  • masterthief
    #50301
  • masterthief
    #50300
    Igen így értettem. Csak azért hogy őrizd meg az eredeti Timesync.dat-ot és a Visual-t is, mert ha gubanc van akkor vissza tudod rakni, és nem kell újból telepíteni a játékot.
  • masterthief
    #50299
    Tényleg későn Írtál :D melyik driver van fent? 10.12-es? Mert nekem pl 10.4-es vált be. Nem kizárólag a GTA IV miatt, más játékokkal is kapcsolatban.
  • 12346
    #50298
    őő... mit kéne azon visszaállítani? ha úgy érted, konkrétan mindig csinálok biztonsági mentést mindenről. gí most is ezt csináltam, mielőtt az Extreme Graph-ot rátoltam volna.
  • TaRka0107
    #50297
    Jahh! HD4870
    (bocs hogy ilyen későn írok)
  • wollnerd #50296
    tiszta részegek! xD
    Vicces videó!
  • masterthief
    #50295