54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #50376
    Mi a hibaüzenet? Eredeti-e a játék?
  • masterthief
    #50375
    Szívesen. De azért legjobb lett volna régen úgy beraknod a trainert, hugy használod az asilaodert mert az cseréli le a sound dll, scripthook és egyéb fájlokat. Mindegy örülök hogy sikerült.
  • rumkola
    #50374
    szűz játékra tenném fel az 1.0.7.0 patch-et de hibát ír ki és nem települ
    mi lehet a gond?
  • pisztácia
    #50373
    Na sikerült.... kicsit szenvedős volt, de rájöttem mi volt a gond. A lényeg az, hogy mikor bemásoltam a dsound dll fájlt minden indításnál kiirt vmi hibát, de utánna rendszergazdaként futtattam, és most működik. Köszi ismét a segítséget masterthief!!
  • pisztácia
    #50372
    Nincs, csak a native van meg, amihez adtal linket.
  • masterthief
    #50371
    Az asiloader nincs meg? a trainert nem azzal raktad be az alapba?
  • masterthief
    #50370
  • pisztácia
    #50369
    sound dll fájl nincs benne.
  • pisztácia
    #50366
    Asi-hoz adnal linket pls?
  • masterthief
    #50365
    Ámbár megpróbálhatod asi-val berakni. Esetleg még rakd be az EFLC-hez a scripthook dll és a sound dll fájlokat.
  • pisztácia
    #50364
    Most akkor csak a 4 fájlt másoltad be a főkönyvtárba, és játék közben F4-el jó is volt?
  • masterthief
    #50363
    ? oO Én mikor beraktam a trainert, csak átmásoltam az alábbi fájlokat és ennyi. Külön az EFLC-ben nem kellett használni az Asiloadert.
  • pisztácia
    #50362
    Most kipróbáltam, úgy hogy csak azt a 4 fájlt másoltam be.. így se jó. Nem jön elő a menü:S
  • pisztácia
    #50361
    Bemásoltam a az összes fájlt, a főkönyvtárba, de nem jön elő F3-F4-el se a menü:S:S Kell az a loader még nem?
  • masterthief
    #50360
    A Simpla Native Trainer v6.2 van meg? Azt hiszem azt ajánlottam neked. Az EFLC-hez is jó. Van benne trainertbogt.asi és trainertbogt.ini-trainertlad.asi, trainertlad ini. Ezeket csak bemásolad az EFLC főkönyvtárba és már használhatod is.
    simple native trainer v6.2
  • pisztácia
    #50359
    Megvan, henriqnet kellett hivni.
  • pisztácia
    #50358
    Ja, meg Armando-t hivtam de csak fegyvert tudtam venni. Hol van az a telep ahol az apc van?
  • pisztácia
    #50357
    Adnál linket asi loaderhez, meg a native-hez, ami jó az EFLC-hez?
  • pisztácia
    #50356
    Oks.
    Most akarom azt a trainert megcsinalni az EFLC-hez is. Ugyan úgy kell mint a GTA 4-et?
  • masterthief
    #50355
    Megtalálod annál a telephelynél ahová el kellett vinned, ha telefonálsz Armando-nak autó ügyben, ő is tud hozni.
  • pisztácia
    #50354
    hoppá, és az hol van?? Azzal megyek is zúzni:D
  • masterthief
    #50353
    Az APC az a NOOSE tank.
  • pisztácia
    #50352
    #50346-ra mi a válasz?:)
  • masterthief
    #50351
    Közben arra jutottam, hogy ha jövő héten engedi az időm, készítek egy karikatúrát a GTA IV-ből.
  • masterthief
    #50350
    Kemény csávó ez a Yusuf! XD Sokat röhögtem rajta.
  • svédcsepp
    #50349
    A hibaüzenetet nagyjából értem és többször megpróbáltam,de mindig ezt írta ki



  • svédcsepp
    #50348
    Gondoltam kipróbálom a kiegészítő részeket liberty cityből,de ,mikor elindítom ezt a hibakódot dobja ki



    Találkozott már ezzel valaki? ( a játék eredeti)
  • tommygear
    #50347
  • pisztácia
    #50346
    mi az az APC?
  • tommygear
    #50345
    migyerek
  • masterthief
    #50344
    Amit kaptál még? Elérhető APC, a Yusuf autója. az ölyv(helikopter)
  • masterthief
    #50343
    Tényleg bakker! Hirtelen eszembe sem jutott! Mindegy a hajléktalan megtalálta, mikor felborult a szemetes!
  • pisztácia
    #50342
    tényleg... ráesett egy teherautóra.... akkor onnan került valahogy a szemetes mellé.
  • Büdös Bohóc
    #50341
    #50338
    király ahogy a végén kiosztja Morit a karakterünk keményen

    amúgy fura volt a másik arcát látni annak a buzi kistesójának, IV-ben ő a keménycsávó, ebben meg kis csicska és végén még utalás van arra, hogy buzi is :D
  • pisztácia
    #50340
    Őt is bírtam...:D Someone lost my pants xDDDD
  • tommygear
    #50339
    kurvára nem :D
    a gyémántokat már rég oda adták luis-ék niko-éknak váltságdíjként és egy szemetes autóban kötött ki mivel niko-ék elhagyták
  • tommygear
    #50338
    az egy seggfej
    Yusuf a legnagyobb arc :D
  • pisztácia
    #50337
    :S az kemény... de most így összeállt a képo, kihez került végül a kő.
    Amúgy Yusuf adott egy arany uzi-t, meg a kocsiját lehet barmikor vinni. Adott meg valamit? ill. van most elérhető + cucc, hogy végigvittem a játékot?
  • pisztácia
    #50336
    Ám megcsináltam mind a 3 emberkés küldit, csak más időpontban kellett odamenni.
  • masterthief
    #50335
    Az utóbbi.Mikor a repülőböl kiugrott és földet ért akkor esett ki a zsebéből, és a padon fekvő hajléktalan vette észre.