54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Tomsteel
    #11071
  • Neoncsoves
    #11070
    skizofrén-e vagy
  • Tomsteel
    #11069
    jó érzés rá visszagondolni
  • Tomsteel
    #11068
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a 3. rész egy új korszakot indított el.
  • Miskolc88
    #11067
    xD
  • akyyy
    #11066
    mafia 1-re gondoltam, nemtudom miért írtam kettőt:D lol
  • bertino
    #11065
    sztár game.
  • Miskolc88
    #11064
    epic fail ^^ xD
  • mikiking
    #11063
    igen,mafia 2 gond nélkül...... igy megy az mindenkinek :D vissza a jövőbe
  • Máté94
    #11062
    Mafia 2 meg se jelent!:D
  • ldavid
    #11061
    nem mai darab, de nekem még mindig nagyon bejön
  • akyyy
    #11060
    nekem is régi gépen (voddo3-mal, jeah) csak régebbi driveral ment, viszont azzal meg nagyon sokszor lefagyott.. viszont mafia2 meg gond nélkül ment, egyedül a forma 1 volt kicsit nehéz, de meglehetett oldani, szóval je:D
  • Miskolc88
    #11059
    ja tudom de már nincs kedvem a gta 3 .hoz
  • rooney8
    #11058
    Én meg azért nem, mert anno nem vitte a gépem :D
  • Hellsing47
    #11057
    súlyos hiba
    amugy a rossz crack okozta azt a hibát
  • Miskolc88
    #11056
    gta3.at nem toltam mer mindig elvesztek a mentések xd
  • ldavid
    #11055
    azért olyan furgonok lehetnének benne mint a GTA3-ban, beülünk aztán RC autókkal kell nagyokat robbantgatni
    mekkora fun volt már..
  • Miskolc88
    #11054
    jaja az kemény volt.
    de amikor másodszor toltam a game.t akkor kb 3.szorra sikerült is :DD
    szerencsére nem lesz akkor ilyen IV-be
  • DJ Skyline
    #11053
    IV-ben már nincsenek ilyen küldetések, pedig nem voltak azért olyan rosszak :D bár anno VC-ben én is agyrákot kaptam attól a küldetéstől mikor RC helikopterrel kellett bombákat cipelni egy épitkezésen lévő épületbe
  • Miskolc88
    #11052
    a san andreas-ba meg a a vice city-be is mindig ezek a kis köcsög rc repülős küldetések idegesitettek fel.
  • Gando
    #11051
    vagy csak messze kellett vinni...-.-
  • Kata
    #11050
    olyan messze van az ajtó? :P
  • DJ RX7
    #11049
    én a vice city-t vittem most ki pár nap alatt.
  • Bil Ur Sag
    #11048
    Igazat adok. Itt ez azért megváltozott szerencsére. Mondjuk a verdák szívósabbak mint korábban, de hamarabb is borulnak. Ergo nagyon kell vigyázni rá. ami nagyon bejött az az hogy nem mindegyh ogy mivel menekül az ember. Egy mezei személyautóval, egy sportkocsival vagy kisbusszal. Nagyon jól kilehet őket használni. Míg az elsőnél szinte biztosra veheted hogy hamar legyalulnak, addig a sportkocsi már egésszen (The Hidden - 87-es film) élményt ad. A kisbusszal is nagyon jól lehet taktikázni.
    Remélem ezek nem voltak Spoiler-ek.
  • Magiszter
    #11047
    Értem. Nekem ez a része tetszik. Sose szerettem a "földhöz tapadt autókerék" effektust, mikor egy villástargoncával se lehet felborítani a kocsit, mert giroszkópos borulásgátló van még egy egyszerű trabantban is (amit egy gyorsan szaladó ovodás menetszele is felborít.).
  • Bil Ur Sag
    #11046
    Ha ez is klasszikus borulás akkor van benne :)
  • Bil Ur Sag
    #11045
    Az általad leírt klasszikus borulásra nálam még nem volt példa de! jóval borulékonyabb az autó szerintem mint korábban volt. Korábban általában akkor borultam ha egy másik kocsi alaposan "feltúrt", itt volt arra példám hogy esett az eső ki egy tágas fűves részre a rendőrök elől, a kerekek megcsúsztak és hopsz már fejtetőn is voltam ;)
  • ProGabe #11044
    nem hinném hogy pont úgy fel lehetne borulni, lévén alacsony a járda. igaz, az első szériás A mercinek még patka sem kellett :)

    egyébként elég egyszerű a válasz arra, hogy mit lehet a kocsikkal, és mit nem: mindent, amit a valóságban is meg lehet csinálni
  • Magiszter
    #11043
    Gondoltam hogy azt írom:

    "...a lendület továb viszi a kocsit és puff.. így lett a csokápik! "

    de jöttek volna a hülye kérdések.
  • milk41
    #11042
    hát ez nagyon jó elmagyarázás volt,mindjárt beszarok a röhögéstől
  • Magiszter
    #11041
    Helyesírási hibák számossága közelít a végtelen felé:

    Én beszélni kicsit magyar, lenni török diploma...
  • Magiszter
    #11040
    Hogy holnap reggelre legyen megint 200 üzenet:

    - Lesz PC-re:
    - Megjelent már?
    - Mi a gépigény?

    ----------------------------------------------------------

    Amúgy meg felmerült bennem egy olyan kérdés, hogy kocsival vajon fel lehet e borulni, avagy sem. Tehát mondjuk 200-al befarolok a járda mellé és a patkában megakad a két oldalsó kerék, de a lendület továb viszi a kocsit és puff... át is van borulva a tetejére (most néztem meg a Wanted-et, aki kérdezni honnan jött ez a marhaság).
  • akyyy
    #11039
    én is nemrég vittem végig.

    előröl kezdtem, és azon röhögtem, hogy régen hogy nem birtam csomó küldetést megcsinálni, amikhez cheatet használtam.:D
  • DJ Skyline
    #11038
    én elkezdtem a GTA3-at ma, de az a baj hogy olyan rövid és könnyű hogy már áthajóztam a középső szigetre :S emlékszem anno mennyit szívtam 1-2 küldetéssel, mikor 8 ballal felkellett robbantani a teherhajót, hát az a 1 napos szopóka nyalóka volt minimum :D most meg pár perc.
  • hen-tes
    #11037
  • krisztianp16
    #11036
    Már nagyon várom hogy pc-re is megjelennyen!
  • ldavid
    #11035
    aki megkérdezi az úgysem olvassa el a faq-t
  • arty
    #11034
    meg a videokártyáját sem :))
  • hen-tes
    #11033
    Be kéne írni a FAQ-ba, hogy olyan gép kell, hozzá mint a sanandreas-hoz, akkor mindenki boldog lenne, aztán ha kijön akkor úgyis látni fogja mindenki, milyen gép kell hozzá.
    Addig se lennének ilyen kérdések. :D
  • mikiking
    #11032
    ja nem olvastam a procid...viszavonva