54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Máté94
    #11111
    TÉK!
  • Máté94
    #11110
    T
  • Máté94
    #11109
    G
  • fery02
    #11108
    Amúgy ami zene eközben szól a gta 3-ban nagyon állat. Valami "kimbülít"-t ismételget benne a csávó, de autóba benyomatnám, csak nem tudom sehonnan se letölteni. :D
  • Máté94
    #11107
    minnyá
  • Máté94
    #11106
    minnyá
  • Miskolc88
    #11105
  • ldavid
    #11104
    nálam be lehet (FF/IE)
  • elitehun
    #11103
    mért nem lehet belépni az off topikba?
  • Miskolc88
    #11102
  • MatyiG94
    #11101
    ez már grafika.: KÉP
  • MatyiG94
    #11100
    az érdekes..nekem 1,6 procival 640Mb rammal megy
  • rooney8
    #11099

    [nem buzi, csak kifejezi háláját :D ]
  • DJ Skyline
    #11098
    off
    hát ennyi lett volna :| mint kiderült már csak 3 küldetés volt, beleszámoltam a payphoneos dolgokat is, azok nem story küldetések
    on
  • DJ Skyline
    #11097
    hogyne, data mappában a popcycle file. jegyzettömbbel megnyitod, majd látni fogod, adott minden. a sor végén ott van hogy hány órakkor legyen az az x autó a környéken. a cars oszlopban meg írogatod a számokat és ennyi. pl zavart hogy a vidéki utakon éjjel is tömegek közlekednek :| az írogatással kicsit realisztikusabbá lehet tenni, pl strandon ne legyen már éjjel tömeg :D stb. na on, ha valakinek van valami kérdése ezzel kapcs, akkor a SA topikban kérdezhet nyugodtan :)
  • rooney8
    #11096
    Ez SA-ban is benne van? :D
  • DJ Skyline
    #11095
    lehet csinálni dugókat igazából, átkell írni a járművek sűrűségét egy fileban. ezt mind egy file generálja és a beleírt számok. ha azt akarom akkor az egész játékban 0 a forgalom.
  • rotator
    #11094
    Szerintem fundementális probléma, nem ramhiány miatt van, de azért bizakodjunk...
  • Hellsing47
    #11093
    én is :)
  • Kandurex
    #11092
    legalábbis konzolon volt, nem tudom milyen lesz a PC -s, de remélem ezt kijavítják
  • Kandurex
    #11091
    minimális, általában amit te okozol
  • bertino
    #11090
  • rotator
    #11089
    Ez nagyon gáz! Egyszerűen nem hiszem el!
  • bertino
    #11088
    hát jó lenne, ha megoldanák, az biztos :(
  • Dante73
    #11087
    Mivel egyezteti a forgalmat. Nem csoda. De ha "félrenézel", majd vissza, ugyanazt látod.
    Bertino!
    Írtam, hogy tudom, másik tészta. Mindössze arra céloztam, hogy a dolog nem megoldhatatlan. Mondjuk 10 Mb-ot elkülönítek erre a célra a memóriában. PC-n tuti nem hiányozna senkinek a mennyiség..... Konzoloknak vannak hátrányai, ahogy a PC-nek is. De egy konzolos hátrányt elég ciki PC-n megszívni....
  • DJ RX7
    #11086
    Szerintem ha megtartaná a dolgokat rengeteg ram-ot emésztene fel, de (bár már a legtöbb pc-ben elegendő ram van) direkt csinálták így meg nem azért, mert bénák.
  • bertino
    #11085
    GTAban körülötted egy egész város él.

    TDUban max a forgalom, amit generálnia kell a programnak.
  • milk41
    #11084
    mivel a TDU-ban "te generálod" a járműveket,neten eléggé feltünő hogy 50-60m-nél még látod az elötted lévő kocsiját,100m-től meg tűnnek el elötted a kocsik.
  • Dante73
    #11083
    És a forgalom illetve autók eltűnésének vajon mi az oka? R*-es srácok nem tudnak programozni, vagy a konzolok "rövid" memóriája?
    Szégyen mondjuk, hogy ezt a PC-s verziókban sem javították.... Bár az meg marha érdekes, hogy a TDU számítógépen sem eszik 500Mb-nél több memót, még sincs hasonló gond. (jó. tudom, másik tészta....)
  • ProGabe #11082
    és dugók vannak-é?
  • bertino
    #11081
    ja néhány videóban látni :\
  • Kandurex
    #11080
    téves,...:/
  • DJ RX7
    #11079
    ebben a gta-ban szerintem már nem így lesz.
  • bertino
    #11078
    hát ja, ez valami olyasmi, hogy amit láttál... azt nem mentette el a játék, így ha elfordultál, annak a helyére más dolgokat(kocsikat, embereket, stb.) generált a program.

    san andreasban is elég idegesítő, hogy mész nyerges kamionnal trélerrel mindennel, megnézed a kamiont oldalrol (Q vagy E), aztán vissza és hoppá, máris betett eléd egy járművet, aminek nekimész...
  • akyyy
    #11077
    én egyet nem szerettem a gta-ba eddig.

    megáltam az ütközepén, előttem 3 kocsi, megfordulok vagy hátra nézek, majd vissza előre, és eltüntek. ismté megfordulok ismét hátra, és ujbol ál ott egy tök más kocsi, a semmiből....

    meg hogy sosem voltak benne dugók:D
  • Hellsing47
    #11076
    jó hát gta3-ban én sem mindet..
    ellentétben a vice city-vel..ott mindent amit csak lehetett :D
  • DJ Skyline
    #11075
    nem csináltam meg ezeket sosem, talán az autók leszállítását meg ha már nagyon untam magam akkor a rendőrös mentős tűzoltós dolgokat. de most csomagokat kerseni meg ugratókat hajkurászni, nem csináltam meg ezeket
  • Hellsing47
    #11074
    azért mire összegyűjtöd a csomagokat, megcsinálod a rendőr,mentő,tűzoltó küldiket mindhárom városrészben..leszállítod a kért autókat a kikötőbe elmegy jópár órád még vele :)
  • Tomsteel
    #11073
    akkoriban csodáltam, nem emlékszem, hogy lett volna ennyire sokrétű, és ilyen minőségű játék, legalábbis a saját műfajában biztos nem.
  • DJ Skyline
    #11072
    ja, bár van benne 1-2 idegesítő dolog most hogy így elővettem megint:
    - a rendőrök olyanok mint a bulldózerek ha épp üldöznek, neked rongyolnak ezerrel minthogyha valami roncsderbi lenne
    - az autók is eléggé hamar széthullanak, nem olyan strapabíróak mint a többi epizódokban
    meg még van egy pár dolog, de nem baj, az új korszak első része nem lehet tökéletes, a Vice City-ben meg a San Andreasban már fokkal jobb a dolog, GTA IV-ben meg már sokkal kifinomultabb minden. a GTA 3-mal igazából csak az a nagyobb baj hogy nagyon rövid, már csak 8 küldetés van hátra, ha nagyon akarnám 3-ra végeznék az egészzel, de annyira nem rohanok :D ja meg nem volt mit tenni a játék befejezte után, tehát összegyűjtötted a rejtettcsomagokat meg amiket még meglehetett csinálgatni és kimerült ebben az egész. aztán szépen kibővültek a lehetőségek, ugye a lakóházak, üzletek megvásárlása (Vice City), akkor tetoválás, fodrász, stb (San Andreas), GTA IV meg televan apróságokkal amikkel elleht szórakozni bőven :)