54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • CheAteR88 #11311
    mi a hivatalos játékidő?
  • Rincewind
    #11310
    Szerencsere nem :)
  • FLeT
    #11309
    Csáó!
    Érdekelne hogy mentős illetve tűzoltós küldetéseket lehet csinálni mert én csak rendőrözni tudok?!
  • Bil Ur Sag
    #11308
    A fedezékhasználat istenien megoldott dolog. Arra is volt példa hogy leamortizáltam egy fedezéket és a foszer egy másik mögé vetette magát ;) Nem is tudom melyik oldalon olvastam hogy sokan fanyalogtak a fegyverarzenál miatt. Könyörgöm!!! Kell ennél több? Ami meg van szuperul használható. Furcsa lenne Niko-t egy gatlin gun-nal a kezeiben szaladgálva látni. Nekem a játék során az AK annyira bejött hogy mást nem is használtam. Mellé pár gránát és ennyi.
  • Pepsi Twist
    #11307
    az régen volt :D
  • Kandurex
    #11306
    te mondtad
  • Rincewind
    #11305
    A host allitja be. Szinte minden jatekmodnal be lehet allitani, hogy milyen eros legyen a forgalom, legyenek-e zsaruk, jarokelok, etc. etc. Csak es kizarolag toled fugg, hogy mennyire lesz elettel teli a jatek multi kozben.
  • Gando
    #11304
    valami free ride módban lessz élet multiban is, jönnek a zsaruk.. stb
  • Pepsi Twist
    #11303
    lehet...
  • moralosan
    #11302
    Szvsz direkt van ez, tartalékolnak a R*-nál, ami nem gond. Szerintem arányosan nem is lenne egy játékos számára annyival jobb a játék, ha beleraknak olyan dolgokat is, mint az SA-ban.
  • Pepsi Twist
    #11301
    honnan tudod hogy én nem játszottam vele? illetve nem "vittem" ki?
  • BIZ0906
    #11300
    A multi részben lesznek élet az utcán? Vagy csak olyan lesz mint a SA-MP-ben?
  • Rincewind
    #11299
    Nekem a fegyveres kuldetesek a kedvenceim. Imadom azt az odafigyelest, amivel ezt megoldottak. Ultra feeling ahogyan az ember fedezekrol fedezekre araszol alore, szepen egyesevel szedve le a rosszfiukat. akik egyebkent szinten hasznaljak a fedezekeket, igy sokszor eleg szep kihivast nyujtva. Tetszett, hogy voltak helyzetek, ahol aktivan taktikazni kellett, mert mondjuk valaki ugy beette magat egy fedezek moge, hogy csak granattal lehetett kifustolni.

    Egyszo mint szaz, szerintem szinte minden teren messze tulszarnyalja a San Andreast a GTA IV, kiveve ugye a terulet nagysagaban. De azert meg sokszorosan karpotol a gondosan kidolgozott helyszin, ami mellett a San Andreas egy kartonpapirbol osszerakott vicc.
  • Bil Ur Sag
    #11298
    GIGA SPOILER!!!!!!!!!

    Nekem az volt a kedvencem amikor választani kellett, hogy kit szeretnél megölni. És egyikben fel kellett menni egy szemközti tetőre és lelőni a tagot. Választhattál hogy Gerry vagy a testvérük Francis asszem. És itt nem a küldestés bonyolultságára gondolok, hanem amikor lelőttem a tagot, egyszercsak délben megszólaltak a harangok. Olyan hangulatot adva a játéknak hogy majdnem eldobtam az agyam.
  • Kandurex
    #11297
    ez így leírva érdekesen hangzik, játék közben meg unalmas, egy értékelhető küldetés volt, a bankrablós, a többi semmi, a fedezék rendszeres lövölde az viszont tényleg jó volt

    (látványra meg talán a motoros)
  • Rincewind
    #11296
    Jah, a harcrol ugye ne is beszeljunk, ami kulon jatekkent is megallna a helyet a fedezek-rendszernek hala.
  • Rincewind
    #11295
    A San Andreas kuldeteseiben mi volt az ami miatt azok nem egy kaptafara keszultek? Mert ott aztan tenyleg minden kuldetes egyforma volt, menj, ide, kovesd, ezt, old meg azt. GTA IV-ben az Internetes illetve mobil-os kuldeteseknek hala legalabb van egy kis valtozatossag?

    SPOILER!!!!!!

    San Andreas-ban hol volt olyan kuldetes, hogy fel kellett menni a netre, jelentkezni egy allas interview-ra, megvarni, amig visszahivnak mobilon, elmenni venni megfelelo ruhat (amin meg a cipodet is nezte a jatek), atrmenni a security-n fegyver nelkul, es csendben kinyirni az ugyvedet?

    Vagy, hol volt olyan a San Andrea-ban, hogy kamera phone-al le kellett fenykepezni egy tagot, es a rendorsegi adatbazisban aztan beazonositani, vagy elkuldeni a kepet a munkaadonknak?

    Ugyanugy egykaptafara vannak itt is a kuldetesek, csak legalabb valami ujdonsagot is vittek bele.
  • Bil Ur Sag
    #11294
    Pedig itt a sztori ezerszer kidolgozottabb mint az eddigi részekben. Egyszersmind komolyabb is. Az érzés pedig hogy a korábbi részekkel ellentétben itt Niko egy jelentéktelen kis senki marad akárhogy is történnek a dolgok, sokkal való és életszerűbb mint a korábbi részek én vagyok a király érzékeltetése. A karakterek hihetetlenül kidolgozottak. De kinek mi tetszik. Ez is csak egy vélemény volt. Valakinek ez jön be valakinek az. A legjobb az lenne ha mindenkinek a saját íze szerint adnák ki a játékokat. De amíg erre nincsen és soha nem is lessz példa, így elégedjünk meg azzal amit kapunk. Rockstaréktól pedig ritkán kapunk rossz dolgokat.
  • milk41
    #11293
    lehet hogy nem csak a történetre koncentrálnod,vagy 2-3 küldetést csinálsz naponta(persze neked mostmár ez nem lenne így izgalmasabb)
  • Kandurex
    #11292
    ez is egy vélemény, szerintem gyengébb lett a játék, szvsz és maradjunk ennyibe
  • DJ Skyline
    #11291
    én a játék elején untam kicsit a dolgot, de ahogy jöttek elő a dolgok annál jobban tetszett a játék. szerintem nem visszalépés az SA-val szemben, több dolgot kivettek, cserébe kaptunk új dogokat.
  • Kandurex
    #11290
    végigvittem, kitoltam, kijátszottam,
  • c a r b o n
    #11289
    dehogy is csak kérdeztem hogy hova vitted
  • Kandurex
    #11288
    rossz ajtón kopogtatsz, ha kötekedni akarsz
  • Kandurex
    #11287
    pedig hihetetlenül unalmas tud lenni a IV. csak persze ez olyan 8-10 óra után jön elő, és pont a legtöbb hiányossága a küldetések egy kaptafára építéséből adódik,..a Turf multiplayer mókát nem játszottam, de alapjába véve hiányzik a játékból, abból a részéből amit várnak a játékosok!
  • c a r b o n
    #11286
    hova vitted ki? mert ha a házból akkor én háromszor vittem ki amikor a haverhoz mentem vele
  • Kandurex
    #11285
    a kettőnk közti különbség, hogy én kétszer kivittem a játékot, tudom miről beszélek...
  • Pepsi Twist
    #11284
    sztem meg...

    amit kivettek a játékból a helyett mást raktak be... tehát ha most ezt meg a san andreast összeturmixolnánk akkor lenne 1 kibaszott nagy előrelépés...
  • Rincewind
    #11283
    [quite]se kerületeket uralni[/quote]

    Speciel ez sem igaz. Arrol hallottal mar, hogy "Turf War?" A multiplayer egyik legjobb mokaja, capture the base rendszeru teruletfoglalos moka (mint a San Andreas-ban). Csak amig a San Andreas-ban semmi ertelme nem volt, sot kimondottan idegesito volt, amikor mindig vissza kellett rohangalni, mert valaki betamadta a teruletedet, itt multiban megy a moka.

    Lehet, hogy picit jobban utana kene nezni a dolgoknak, mielott lehordanad a jatekot. ;)
  • Rincewind
    #11282
    Az egyetlen amit hianyolok a San Andreas-bol az a betoreses missziok, csakhogy azzal meg az a gond, hogy Nico karaktere nem igazan fer ossze ezzel.
  • Rincewind
    #11281
    Ez csak fel igazsag. A grafika csak egy dolog. De tartalomban a GTA IV kb. ugyanott van, mint a San Andreas (sot szerintem az aprolekos vilagnak koszonhetoen siman maga moge utasitja), csak gyokeresen masfelol kozeliti meg a dolgokat. Lehet, hogy a San Andreas-ban tobb fele "munka" volt (kamionozas, taxi, paramedic, etc), de voltakeppen ezek mind egykaptafara keszultek (dogunalom volt), es maga a vilag, amiben jatszodott ures volt es mesterkelt. GTA IV-ben lehet nincs annyifele lehetoseged (bar ebben sem vagyok biztos, mert eszmeletlen mennyi mindent lehet csinalni a story vegigjatszasa utan), cserebe viszont ami van az 10-szer annyira kozolgozott, es tizszer valtozatosabb.

    Szvsz az eladasok magukert beszelnek. Nehany honap alatt annyit adtak el a GTA IV-bol, mint eddig osszesen a San Andreasbol tobb ev alatt.
  • Kandurex
    #11280
    sztem csak grafikában több, tartalomban...szinte biztos, h nem
  • bertino
    #11279
    csak azért sejtem, mert GTA3-GTASA között ugyanez volt.
  • bertino
    #11278
    hát ez könnyen lehet.
    bár ugyse érdekelne engem :D

    mivel a GTA IV. n-edik epizód meg már 5x akkora előrelépés lesz a sima GTA IV.-hez képest
  • Rincewind
    #11277
    Lol, ilyen velemenyt se latok mindennap. :)

    Szamomra oriasi elorelepes szinte minden teren. A GTA IV mellett a San Andreas uresnek es mesterkeltnek hat szamomra; minden szempontbol gagyi. Eszembe nem jutna, hogy megegyszer elovegyem a GTA IV utan.
  • Kandurex
    #11276
    hát itt nem fogsz, semmit se lehet kezdeni, se vásárolni, se kerületeket uralni...lóf@szt se, egyébként a San Andreas -hoz képest a játék ÓRIÁSI visszalépés.
  • Bil Ur Sag
    #11275
    Meglessz rá a lehetőséged, egyszerűen a storyline változott ilyen szempontból. És előnyére. Majd meglátod ;) De ha te akarsz lenni a város leghírhedtebb zsiványa, minden adott hozzá :)
  • rotator
    #11274
    Az nem jó, én szerettem uralkodni a városban!
  • NEOreg3
    #11273
    jé és tényleg van xbox verzió:O
  • Rincewind
    #11272
    Tevedes, ugyanis megjelent Xbox-on is. Raadasul amikor a San Andreas kijott, akkor a PS2 mar lassan a 100 milliomodik eladott konzolnal tartott, amihez se az Xbox360 se a PS3 megcsak kozel sincs (egyuttveve sem!). Ergo egy tobbszorosen nagyobb felhasznalobazissal sem tudta azt hozni, amit a GTA IV most produkal.