54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • NEOreg3
    #11271
    talán mert a san andreas csak PS2-re, illetve PC-re volt, míg a 4 jött xbox360-ra is
  • Magiszter
    #11270
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ]Nah erre nem is gondoltam. Kérek egy taslit
  • ldavid
    #11269
    nem, de van neki topicja
  • Magiszter
    #11268
    Comodor 32-vel szerintetek elmegy? Hány lyukkártáyra lehet kiírni a játékot?


    (mega-off: Gógli Krómban nem lehet kikapcsolni a helyesírás ellenőrzést? Vagy legalább magyarra váltani?)
  • bertino
    #11267
    hát ha egy 486-osod van, akkor nem fog ártani.
  • Bil Ur Sag
    #11266
    Jobb! Kétség nem férhet hozzá. Tényleg teljesen más már az egész, de mindezt iszonyú profin ültették át egy új koncepcióba. Legalább annyira GTA mint amennyire egy új korszak kezdete. Nagyon komoly alkotás lett. Az első GTA volt, amikor azt éreztem hogy itt nem a város fölötti uralom a cél, sőőt... Uralomról szó sincsen. Nincsenek nyertesek vagy vesztesek. A cél hogy túléld a dolgokat amikbe belecsöppentél. Mindenki elveszít valamit, és nyer egy keveset. De pont csak annyit hogy a záró képsorok után percekig ne jussunk szóhoz a döbbenettől. Profi munka.
  • bigfoot
    #11265
    elolvastam az utsó két oldal kommentjeit és egyből előrendeltem a játékot:))!
    remélem nem kell gépet fejleszteni hogy elfusson:)
  • Rincewind
    #11264
    Talan mert ennyivel jobb a jatek. :)
  • Bil Ur Sag
    #11263
    Ejha! Nem is figyeltem még ezt a statisztikát, de eléggé durva
  • krisztianp16
    #11262
    4hónap alatt 10 milliót?Az nem semmi...
  • ldavid
    #11261
    az a legdurvább, hogy a San Andreas-ból máig - majdnem 4 év alatt - 12 milliót adtak el
    ebből meg 4 hónap alatt 10 milliót
  • ProGabe #11260
    PC verzióval befogja a Dark Knightot :)
  • ldavid
    #11259
    nemrég ért véget a Take-Two konferenciája, melyen közzétették a harmadik negyedéves eredményeiket
    augusztus 16-ig már 10 millió GTA IV kelt el kozlokra, és ezzel együtt több mint kétszer akkora haszonra tettek szert, mint tavaly ilyenkor (433.8 millió / 206.4 millió)
  • DJ Skyline
    #11258
    bullshit
  • moralosan
    #11257
    Mert mondjuk máskor eszedbe jut a visszaolvasás és akkor nem kell megkérdezni ^^.
    No offense. Egyébként meg CTRL+F és beírod ...
  • The Protector
    #11256
    Kandurex vette a fáradtságot és leírta. Köszönöm.Mennyivel nehezebb azt beírni ami a válasz mint leírni h olvass vissza?Akkor inkább ne is válaszolj.
  • moralosan
    #11255
    Olvass vissza 9 hsz-t.
  • ProGabe #11254
    inkább elárulom, hogy van egy olyan fogalom, hogy visszaolvasás :P
  • Kandurex
    #11253
    letölthető tartalom, kiegészítő ilyesmi...
  • The Protector
    #11252
    Vki felvilágosítana mi az a DLC?
  • Rincewind
    #11251
    A DLC Xbox exclusive, nem fog kijonni PC-re. Legalabbis nem a kozeljovoben. A MS 50 milat fizetett erte, igy aztan kokemeny fizetos letoltes lesz Xbox Live-on, hogy legalabb a toredeket visszahozza az aranak. Ettol figgetlenul szerintem idovel megjelenik majd a tobbi gepre is, mindjuk egy Game of the Year GTA IV valtozatban, vagy ilyesmi, de ami a kozeljovot illeti az biztos, hogy nem fogod a DLC-ket egyhamar mas platformon latni csak Xbox-on.
  • red bull
    #11250
    Ja. De amugy holnap veszek egy xbox360-t, nincs kedvem várni a PC-s változatra meg még a plussz késésekre amik kitudja hány hónapok, évek (reméljük nem) lesznek. Meg amugyis nagyon megtetszett az egész xbox és már régóta szeretnék egyet, csak most gyűjtöttem össze a rávalót.
  • moralosan
    #11249
    De, valószínű úgy van ahogy elsőnek írtad, de nem hiszem, hogy aggódnunk kell :b.
  • red bull
    #11248
    "megjelenés pedig kizárólag Xbox 360-ra várható" ez nem azt jelenti akkor hogy csak Xbox360 ra lesz és pc re nem? Vagy a NEM az a PS3 ra vonatkozik és a PC t már oda se írták mert arra eggyértelmű hogy lesz DLC, vagy akkor most mivan? xD :D
  • moralosan
    #11247
    S milyen csuda jó, hogy a windows a microsoft terméke .
  • Snexi
    #11246
    tényleg,sry
  • Neoncsoves
    #11245
    "a Microsoft egy ötvenmilliódolláros csekkel, szépen megkérte a Rockstart"

    ezen besírtam :D
  • mikiking
    #11244
    "Az Eurogamer félhivatalos információi szerint a játék megjelenése előtt bejelentett letölthető extra tartalom (vagy ahogy nyugaton mondják: DLC) novemberben érkezik, mégpedig két külön epizódra bontva, nagyjából tíz-tíz órás játékidővel. Az első találgatások szerint külön városrészek nyílnak meg, ahol új történeti szálak bontakoznak ki, miközben egy raklapnyi mellékfeladat is várja a játékosokat. A pontos ár egyelőre ismeretlen, a megjelenés pedig kizárólag Xbox 360-ra várható, miután a Microsoft egy ötvenmilliódolláros csekkel, szépen megkérte a Rockstart, hogy a frissítés kerülje el a Sony gépét.

    " azért ez az utolsó mondta ez gyilkol :D
  • Gando
    #11243
    "vótmá" :D
  • Snexi
    #11242
    életet mentett a gta4
    jajj ugyanmár,kitörte az ablakot és a gta-nak köszenhette hogy tudta hogyan kell,ugyanúgy belelehet magyarázni bármibe mint gyilkosságos eseteket
  • Bil Ur Sag
    #11241
    Amikor megvettem a boxot az életben nem gondoltam volna az acsikra. Mondom fenéket. De valóban valami piszok jó hangulat vadászni őket. Szinte egy teljesen különálló részét képezik a játéknak amiért érdemes újra és újra nekifutni egy feladatnak. Símán a pc-sek számára is megoldható lenne.
    Amúgy mivel utánalehet nézni a dolognak valóban vége a mellveregetésnek :) és asszem ez így is van rendjén.

  • elitehun
    #11240
    DLC!!! de nem is akármilyen!
  • Rincewind
    #11239
    Neha nem art egy kis competition. :)

    Amugy pont az ilyen kis "taknyosok" ellen is jo az Achievement rendszer hiszen hiaba mondja, hogy ezt meg azt megcsinalta, ha az online record-jan ennek hire hamva sincs. :) Viszont ha tudja, hogy barki utananezhet, talan nem is kezd el hetet havat osszehordani.
  • Magiszter
    #11238
    Magadnak bizonyíthatsz. Ez nem ilyen "Dicsőség Fala" hogy az egész világon mindenki tudja hogy "Igen ProGabe megcsinálta az össze acsit!". És szerintem nem is baj. Így is a sok taknyos azzal gizdul hogy fúúú én 10 óra alatt vittem végig a 40 órás játékot. Meg én már 80 órája játszom vele és jobban tudom mint te! Szóval nem is baj ez. (Online tapasztalatok.)
  • ProGabe #11237
    azzal a különbséggel, hogy csak a játékos látja ezeket. olyan, mintha fel lenne írva itthon egy lapra és sorban pipálgatnám .szép, meg jó, de valahogy nem az igazi :)
  • Rincewind
    #11236
    No akkor ez egy nagyon jo hir a PC-seknek.
  • Rincewind
    #11235
    Az Achivemenet-ek az Xbox Live egyik feature-e. Affele trofeak, amiket bizonyos jatekbeli feladatok elvegzese utan kap meg a jatekos, amik aztan megjelennek a gamer lapjan, hogy mindenkinek eldicsekedhessen vele, hogy o mar milyen sokat unlock-olt. :)

    Nagyon valtozatosak, vannak olyanok, hogy mondjuk repulj at a varos mind a 15 hidja alatt helikopterrel, vagy maradj eletben 6-os korozesi szint kozben 5 teljes percig, etc. etc. etc. 50 darab van belole jelenleg (de tovabbiak erkeznek az Xbox exclusive kiegeszitovel). Gyakorlatilag plusz feladatok, amik hozzaadnak meg nehany orat a jatek amugy sem gyenge jatekidejehez.

    Itt egy komplett lista a jelenlegi achievement-ekrol
  • Magiszter
    #11234
    Mass Effect is konzolról PC-re port, mégis megvannak benne az "acsik". De szerintem vétek lenne kihagyni elvégre tényleg nagy móka ezeket behalászni.
  • Rincewind
    #11233
    Hat igen, az achievement-ek az egyik legjobb dolog a Xbox Live-ban, nagyon meg tudja novelni egy jatek idotallosagat (nem mintha a GTA IV-nel erre szukseg lenne :). Mivel Live for Windows logo alatt jon ki a PC verzio, igy erre van nemi esely, de igazabol en nem fogadnek ra. Az achievement-ek kimondottan Xbox ecxlusive feature-ok (illetve mostmar nehany PS3 jatek is tartalmazza), de kozel nem olyan szinten, mint az Xbox Live-beli megfeleloje.
  • ldavid
    #11232
    az acsikat remélem meghagyják PC-n is, és lehet a cross-platform is jó lenne