54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • elitehun
    #11351
    Mármint a játékba
  • elitehun
    #11350
    Sztem nagyon nem illik ide!
  • Máté94
    #11349
    Én egy dolgot hiányolok és az a tank.:D
    Ilyen szép törésmodellel milyen lenne már.
  • Magiszter
    #11348
    Én egy olyan modot várok hogy gördeszkával lehet majd Tony Hawk-ost játszani a városban
    Na meg egy olyat hogy helikopter helyett Enterprise NX-01-essel röpködni 2x
  • rooney8
    #11347
    A pc-shez úgy is lesznek modok... :D Majd a robogót megbuherálják bicónak :D
  • Rincewind
    #11346
    Lol ez a video szep emlekeket ebreszt bennem. :)

    Mondjuk en azon a velemenyen vagyok, hogy ez egy megrendezett video (mondjuk rendeztek egy nem hivatalos versenyt a futarok maguk kozt vagy valami ilyesmi), mert en keresztul kasul bejartam Manhattan-t es nem remlik, hogy a biciklisek az autokra es mindenre igy fittyet hanyva kozlekedtek volna. Egynemely dolog, amit csinalnak nem kicsit eletveszelyes, nem tudom elkepzelni, hogy a rendorok csak ugy annyiban hagynak.
  • Bil Ur Sag
    #11345
    Egyetértek. És a pc-sek javarésze is egyet fog 74 nap múlva. Efelől kétségem sincsen.

    Pepsi Twist-nek pedig igaza van. Fogsz egy robogót, egy kicsit gallyra vágod, és máris megvan a hamisítatlan balkáni hangulat.
  • bertino
    #11344
    #11343
  • bertino
    #11343
    ebbe inkább ne menjünk bele, jó ?
  • Pepsi Twist
    #11342
    "azért mindenen keresztül menni forgalommal szembe. ha elcsapja oldalrol a kamion, majd meggondolja hogy igy bicozzon."

    és még a biciklis lesz felháborodva
  • Bagoly81
    #11341
    azért enyira undoritoan közlekedeni rég láttam embereket, és még ök sajnáltatják magukat, hogy jobb közlekedési morál legyen, meg legyenek elfogadva a közlekedésbe a bicosok, .
    tudom hogy nem a témáához való de szó nélül itt nemlehet maradni ugygondolom.

    azért mindenen keresztül menni forgalommal szembe. ha elcsapja oldalrol a kamion, majd meggondolja hogy igy bicozzon.

  • Gando
    #11340
    én ezt a melót nem bírnám idegekkel
  • Pepsi Twist
    #11339
    most ezt megcsinálod robogóval... mintha magyarországon lennél -.-
  • ldavid
    #11338
    én a bringát annyiból preferáltam, hogy a leghalkabb közlekedési eszköz, és a gumi susogása mellett hallgathattam a "város zaját"
    nem lenne rossz így szlalomozni a kocsik közt, de Nikohoz tényleg nem illene
  • Rincewind
    #11337
    Nagyon ugy nez ki, hogy a tobbsegnek is bejon ez az uj stilus. Gamerankings-en a GTA IV a masodik legjobb jatek az all-time cross-platform osszesitesben. Metacritic-en pedig a legjobb Xbox illetve legjobb PS3 jatek. De ha esetleg valaki nem bizna a review-kban, akkor az eleg biztositek, hogy 6 honap alatt annyi peldanyt adtak el a GTA IV-bol, mint a San Andreas-bol hosszu evek alatt ossesen; ergo a jatekosoknak is bejon. Ennel jobb biztositek szerintem nem kell, hogy a leheto legjobb uton haladnak Rockstar-ek. Persze mindig vannak olyanok, akiknek semmi sem jo, de elenyeszo a fanyalgok szama.
  • Bil Ur Sag
    #11336
    Persze a SA hangulata szinte megkövetelte a biciklit. De éppen ezért is minőségi mindegyik rész. Mert mindegyik más. De szerintem ráfért már ez a komolyítás a sorozatra. Persze biztos erről is megoszlanak a vélemények. Nekem minden esetre nagyon tetszik. Remélem a jövőben is tartják magukat ehhez az irányvonalhoz.
  • DJ Skyline
    #11335
    SA-ba mondjuk illett a BMX, ahoz a környezethez, életstílushoz. mondjuk a Jetpack már kicsit meredek volt, de egy poénnak jó volt :) egyetértek, ehez a ruszki maffiózó vonalhoz nem való a BMX meg ilyenek. valahogy engem sem zavart a játék alatt, hogy a mókás vicces küldetések így elmaradtak most, és komolyabbra vették a vonalat
  • Bil Ur Sag
    #11334
    A területfoglalás szerintem is gázos volt benne. Ráadásul valami borzalmasan volt megoldva.
    Jetpack, bmx meg ilyenek sem hiányoznak. A készítők nem kicsit próbálták komolyra venni a figurát. A vicces hogy míg az előző részekben bármilyen kegyetlen is volt egy küldetés sokszor mégis egy érzés a játékkal kapcsolatban mosolyt ültetett az arcomra, itt nyoma sincsen ilyennek. Sőt a sorozat történetében az első eset hogy volt egy rész amikor fogtam a kontrollert és csak azt tudtam mondani hogy basszus...hirtelen annyira "elszomorodtam"... Ha erre a küldetésre bmx-el vagy ne adj isten Jet-packal mentem volna az derékból hazavágta volna az egészet.
  • Neton
    #11333
    Kár, hogy még nem jelent meg. Tolnám már a stuffot, de poén lesz, mert megjelenik Far Cry 2, GTA4, talán kibírjuk a Spore-ral valahogy addig. :) Rincewind: a netet kihagytad, hogy ott is csomó poén van. :)
  • milk41
    #11332
    kell a http://....
  • Snexi
    #11331
    rendesen linkeltem mégis elé rakta az sg.hu-t,fingom sincs miért
  • arty
    #11330
    (ha RTS-ezni van kedvem, majd játszom olyannal)
  • arty
    #11329
    na pont ezek sztem a san andreasbol sem hiányoztak volna :) kb a területezős baromság miatt hagytam félbe azt a sz@rt :(
  • BiG G
    #11328
    azért ehhez tehetség kell, az oltás videó linkelését elbaszni :D
  • Blekk Síp
    #11327
  • NEOreg3
    #11326
    még szerencse, hogy elbaszta, meg se néztem a linket, beszívtam volna a rickroll-t
  • Pepsi Twist
    #11325
    láma :D
  • akyyy
    #11324
    Így elbaszni egy linkelést, úristen
  • Snexi
    #11323
    csak összejön
  • Snexi
    #11322
    le
  • kifli
    #11321
    az nem újdonság...
    a konzolosok már a spájzban vannak!!
  • BIZ0906
    #11320
    Na az király :D
  • akyyy
    #11319
    konzol topik átköltözött ide.
  • milk41
    #11318
  • kifli
    #11317
    le lehet már tölteni?
    am van valami újdonság? 200 hsz-el ezelött voltam utoljára :)
  • milk41
    #11316
    nem is kell:D jobb hogyha magunk jövünk rá mindenre
  • Rincewind
    #11315
    No es a strip club termeszetesen. :P

    Egyszeruen lehetetlen mindent leirni, amit beleraktak a jatekba...
  • Rincewind
    #11314
    A minijatekokat kihagytam, de azokkal ugyis szembesul az ember, amikor elmegy szorakozni. (van biliard, bowling, darts, videojatek). Ezen felul meg el lehet menni kabaret nezni szinhazban, illetve stand up comedy-t (ezek kozott is van jonehany poen, berugni egy barban, illetve etterembe enni. Sot siman csak le lehet ulni es TV-t nezni a lakasodban (rendes TV adok vannak a jatekban). A TV-re mindenkeppen erdemes idot szanni, mert poen! :D
  • milk41
    #11313
    érdekes:)
    ezt is először csak cheat nélkül fogom végig vinni:)
  • Rincewind
    #11312
    Ezt rohadt nehez megmondani, mert eszmeletlen sok mindent lehet csinalni a jatekban, sot kell is. Peldaul illik apolni a baratsagot a fobb karakterekkel; nem kotelezo, de ha 90% fole viszed a viszonyod veluk, akkor mindegyik ad valamilyen bonuszt. Maga a foszal az olyan 25-35 ora kozott van, de az ugy, hogy teljesen elhagyod a mellekszalakat es csak a story-ra koncentralsz. Ezen felul meg ezeket lehet csinalni a jatekban:

    - Van egy masodik befejezes, amit szinten szinten erdemes elohozni
    - Random karakterek (ezek olyan emberkek, akikkel az utcan futsz ossze es adnak neked kuldeteseket) Ezek ilyen kis mellekszalak, van koztuk par poenos is.
    - Rendorsegi kuldik (ebbol kapasbol ketfele van: Most Wanted es sima Vigilant Missions). Ezek eleg valtozatosak, mert neha peldaul uldozni kell valakit, neha viszont behatolni egy epuletbe es ott hidegre tenni egy bandat kozelharcban (neha a kettot egyszerre).
    - Assassination kuldik
    - Auto versenyek
    - Rendeleses autolopasok (ebbol is ket fele van)
    - Package delivery
    - Lehet taxizni is, de azthiszem azt csak a story elejen amig (SPOILER!!! fol nem robbantjak Roman ceget)
    - Stunt Jump-ok (50 darab)
    - Galambok (200-ot kell megtalalni)
    - Felvinni mind az 5 baratot 90% fole (errol az elejen irtam; mind ad valami bonuszt)
    - Lehet randizni az interneten (ennek mondjuk kulon ertelme nincs, de a jatek tele van ilyen es hasonlo poenokkal)
    - Ha Xbox-on jatszod akkor ramehetsz az Achievement-ekre (nem lesz egyszeru, mire mind osszeszeded
    - valamint ott van a MULTIPLAYER, amiben rengetegfele mod kuzul valaszthatsz es van koztuk sok jo is (meg par sima pl. deathmatch, etc).

    Osszessegeben,ha mindent meg akarsz csinalni a jatekban, szerintem olyan 150-200 orara siman szamits.