54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ProGabe #11701
    "és mi a jó édes k*rva anyádért játszottál a GTA-val 13 évesen?"

    én ezt kérdezném tőle, aztán mondanám, hogy sakk-matt :)
  • rotator
    #11700
    LOL?
  • xido
    #11699
    pff...most kaptam meg én is spam-ben ezt a szivatást...van aki ennek bedől?:)
  • Synit HUN
    #11698
    Ha egy átbaszásért nyitnak akkor a GTA 4 is megér annyit.
    És nem egy átbaszásért nyitottak már :D
    Pulti: Sztem off-topikba benyomhatnád a beszélgetést.
  • BiG G
    #11697
    anno most wantednél fél évig "nfs üzemmódban" volt a bithu, de az más :D
  • Snexi
    #11696
    de most komolyan...melyik az a játék aminek külön warez oldalt nyitnak?
  • RoyalPredator
    #11695
    Fuh, mien jó hogy a Mac-ek nem esnek bele ien szarláma dolgkba.
    Pepsi, ez jóvolt, de engem nem sikerült átbasznod:)
  • FZoleee
    #11694
    szóval átverés az sms díja is :D
  • FZoleee
    #11693
    06-90-648-348 - 1500+Áfa
  • pulti
    #11692
    nahát defura dolgok történtek... Az egész úgy kezdőtött ma megjöttem melóból és ez volt nála kiirva személyes üzenet gyanánt msn-en:
    "AZTAAkurva le lehet tölteni a gta4 et.. Full telepítős verzió akit érdekel az jelezzew nekem.. HURRÁ GECCC .Gondoltam ráirok mi az ábra és vissza irt :) Akit érdekel a beszélgetés irjon pm-t.. Nem semmi volt ahogy elő adta. [email protected] ez az msnje .. sajnos engem letiltott miután kérdőre vontam az egészet mondván nincs is fenn semelyik best torrent site-on sem :D és hogy nyomhatna egy print screent a menüről.. durva volt...
  • BIZ0906
    #11691
    Ez a freemail xD
  • DJ Skyline
    #11690
    te állat :Dd
  • Neoncsoves
    #11689
    én ilyen szemszögből én örülök h elkezdődött a suli :D végre gyorsabban telnek a napok :)
  • Synit HUN
    #11688
    Jah én ma kezdem a hibernálásomat.
  • Csuhai G
    #11687
    Hát ha neked megérne 200k-t... :)
  • Prince23
    #11686
    És neked ez mind ez megérné? egy nyavalyás honlaért? XD LOOL
  • Neoncsoves
    #11685
    20-40e
  • Atti12
    #11684
    Csak szólok, hogy egy photoshop maga több mint 200eFt, :D. Windows nem tudom mennyi.
  • Harry Seldon
    #11683
    Igen, minden esélye meg van annak, hogy a GTA IV először egy noname, instant módon csak erre a célból elkészült weblapra kerül fel a világon először. És egyedül csak onnan elérhető... :DDDDDD Gondolkozzatok már...
  • Atti12
    #11682
    Gyárekek, most nézem hogy 2 hónapon belül vagyunk :)) Már nem sokat kell várni :D
  • Pepsi Twist
    #11681
    kinem kakkantja le? én max kapok 200eFT bírságot a szoftverjeim miatt őket meg örökre bekasznizzák :D
  • Prince23
    #11680
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    te nagyon hülye, én foglak bejelenteni :D

    bakker!
  • Neoncsoves
    #11679
    először őket aztán téged basznak meg, mivel előfizettél volna illegális "dologra" :) aztán jönnének a drága szoftverrendőrök akik ellenőriznék, origi-e a vindózod meg minden ami rajta van :P
  • Pepsi Twist
    #11678
    még a "köjált" is rájuk küldöm sőt az ANTSZ-t is :D
  • Pepsi Twist
    #11677
    amúgy ha ez átbaszás én lehet megcsinálom hogy küldök 1 SMS-t aztán rájuk küldöm az apehot meg az összes hatóságot ami létezik a földön :D aztán nézhetnek :D
  • Pepsi Twist
    #11676
    Ez itt nem átverés! Innen le tudod szedni! (komolyan mondom nem hülyéskedek)
  • kuci06
    #11675
    átverés
  • holecsko10
    #11674
    Sziasztok!

    Kaptam egy E-mailt és az volt benne hogy Itt le lehet szedni a teljes verziót PC--e. Ez most egy kész átverés vagy tényleg fent van már teljes verzióban?
  • Magiszter
    #11673
    Ha átutaltok a következő címre 2000 forintot akkor póstai úton elküldöm nektek a GTA 4 -et.
    Jelige: ÚGYISLENY-ÚLLAKHÜL-YEGYEREK
    Cím: Bax 6 odú 9, Második lépcsőház balra a nagy cserepes virágtól

    A GTA 4-et egy hét késéssel tudom csak szállítani mert az ápolók előbb átvizsgálják a csomagjaim.

    Amúgy ezt off topikba kellene csinálni nem?
  • Leky
    #11672
    Nem teszteltem le, rá lehet jönni egy kis gondolkodás után.
  • BiG G
    #11671
    kösz hogy letesztelted nekünk ;)
  • Bil Ur Sag
    #11670
    Semmi baj :) Lehet hogy én is félreérthető voltam. Legközelebb jobban figyelek. :)
  • Leky
    #11669
    Semmit!
    Reggel még 800ft-ot írtak az oldalon délelőtt már 240-et amúgy persze 1800ft-ba kerül.
  • tobias88
    #11668
    bocs, várj még 58 napot
  • Magiszter
    #11667
    Ezt:
  • #11666
    Ahhoz képest hogy nagy átbaszás egész olcsó az sms.
  • ldavid
    #11665
    "LETÖLTÉSHEZ KÜLD A GTA SZÓT AZ ALÁBBI TELEFONSZÁMRA: 06-90-6... AZ SMS ÁRA CSAK 240FT+ÁFA!"
    és fogadni mernék, hogy pár ember simán bedől ennek a fasságnak (azért arra kíváncsi lennék mit küldenek a válaszban)
  • bodesz
    #11664
    nopara csak már remegek hogy játszhassak vele :D
  • bertino
    #11663
  • Magiszter
    #11662
    A szomszédom sógorának a fia mesélte hogy az egyik osztálytársának a huga ismer egy olyan embert aki már találkozott annak az embernek a fiával, aki tudja hogy a koleszos szobatársának a barátnője állt már olyan ember mellett a metrónón aki hallott róla hogy valaki a falujukban letöltötte a játék warez változatát és ment neki. Tehát biztos forrásból tudom hogy a linkről le lehet tölteni a játék működő verzióját. Csak küldetések, kocsik, fegyverhasználat és 4 város rész nincs benne.