54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Szergej90
    #11741
    Te ezzel kit szeretnél megetetni?
    Az SA-nál sokan bevették, de sztem már nem nagyon lesz olyan ember aki beveszi ezt a hülyeséget hogy már le lehet tölteni.
  • Pipör
    #11740
    Szia kedves GTA 4 rajongó!

    A GTA 4 PC-re megjelenését november közepére jósolták
    de már megjelent a FULL azaz a teljes telepíthető verzió
    amely már fel is lett törve azaz elkészült a bárki számára játszható verzió.

    Webcím: http://www.gta4download.eu

    További kellemes szép napot!
  • BiG G
    #11739
    hát hogyne.
  • bertino
    #11738
    hát azért várhatoan fog menni vele szerintem, de nem kellett volna megvenni :)
  • iván1000
    #11737
    mert az én 9600GT-met nem sok játék támogatja
  • Synit HUN
    #11736
    Igen.
  • iván1000
    #11735
    hello!!Az létezik hogyha egy játék nem támogatja a videókártyámat akkor nem megy a játék vagy mi?
  • RoyalPredator
    #11734
    Teljesen mindegy a req. Ha nem fut, úgyis frissíted a géped.
  • BiG G
    #11733
    akkor sztorno. mondjuk a hdd-igényen kívül reális volt nagyjából.
  • ldavid
    #11732
    nincsen, ami volt a GfW oldalán, azt már régen leszedték, sok értelme nem is volt
  • BiG G
    #11731
    sisreq már van, viszont ez szopó
  • ProGabe #11730
    GTA IV PC - Games for Windows Live Exclusive
    [Ure "Vader" Paul]
    02:49 pm EDT @ September 23rd, 2008
    Filed under: GRAND THEFT AUTO IV, MICROSOFT, GAMES FOR WINDOWS LIVE
    Microsoft announced that the PC edition of Grand Theft Auto IV is exclusively going to use Games for Windows Live for its multiplayer, when the game becomes available (Nov. 18).

    "As we work toward the release of the PC version, Games for Windows Live affords us the opportunity to seamlessly translate the multiplayer console experience for PC gamers," says Rockstar's Sam Houser. "The service is a natural fit for the platform and we strongly believe it will help in building a strong online community around GTA IV PC."

    MS also explained that the game includes Live features such as "a redesigned game interface, out-of-game client and marketplace."


    bla-bla-bla. a microsoft megerősítette, amit eddig is tudtunk. R* igazán mondhatna már valamit a sis req-ről :\
  • ChuckyHUN
    #11729
    Már alig van valami hátra, el se hiszem!!:D
  • Magiszter
    #11728
    Kecsed = Kerecsend Bár tudnám miért írtam Kecsed-nek
  • Magiszter
    #11727
    Ráadásul én még közel is lakom hozzá. Kocsival dúrván egy óra alatt ott lennék. M3-assal Hatvan, Füzesabony majd Kecsed, Demjén, és ott is vagyok Egerszalókon. Fizati valaki a benzint? Fel is veszek bárkit útközbe
  • DJ Skyline
    #11726
    topiktalálkozó Egerszalókon? :D

    on
  • Magiszter
    #11725
    Akit érdekel hogy ki a spammer aki kitalálta azt a gta4 letöltős sms-es hülyeséget:

    www.gta4download.eu Spammer csóka

    Ha valaki ott lakik a gyerek közelében akkor a nevemben is csapja arcon, de úgy igazán.
  • PLaci #11724
    Olyankor a "rejtett másolatot kap" címszó alatt találod a saját mélcímed .)
  • rotator
    #11723
    Mindegy, most már lebuktál, BODOBÁCS!
  • Snexi
    #11722
    ráadásul a címzett sem én vagyok
  • bertino
    #11721
    szerencsére thunderbird ezeket is felismeri.
  • Synit HUN
    #11720
    Lakatos Fanni, e-mai: eszti92836
  • Pepsi Twist
    #11719
    valami zsidó román kurva cigány :D
  • Snexi
    #11718
    wtf?

    leszögezném hogy fingom sincs ki az a lakatos fanni,valszeg rájöttek a spamerek hogy névvel kell írnimert azt megnyitják...
  • BiG G
    #11717
    ez rosszabb mint az offtopik, ne fárassz minket KHTXBAI :|
  • rooney8
    #11716
    "Vagy esetleg tüsszentés forumúl"

    Ez jóó :D:D
  • Magiszter
    #11715
    Kicsit beszelni sg forum, lenni törok diplomata. Mi a bánat az hogy "pls :S thx"? Valami új drog? Vagy esetleg tüsszentés forumúl (mondjátok ki gyorsan, szószerint)

    Kérhetném magyarul mégegyszer? (bár gondolom azt akartad mondani hogy a marhaságainkal menjünk át az off topikba, csak a kifejezési módodat nem tudom értelmezni.)

    Amúgy meg... irgum-burgum. Miért irogat mindenki off hozzászólásokat? Írjátok hogy nálatok hogy megy a játék, milyen füzetecske van a dobozban, és hogy melyik küldetésben akadtatok el. Vagy naprakész helyzetjelentéseket a PC-s verzió alakulásáról, hogy éppen mit tesztelnek és kicsoda. (Vagy magyar ember a roksztáréknál?)
  • DJ Skyline
    #11714
    pls :S thx
  • Curesz
    #11713
    Ti nagyon betegek vagytok xD xD xD ez a Legos ez kész xD
  • Pepsi Twist
    #11712
    ja XD
  • xido
    #11711
    Na és mi van a Budapest és világszerte utcákon randalírozó tűntetőkkel,akik szétvernek és lebontanak mindent?..Miért nem fogják rá,hogy a LEGO Starwars és IndianaJones-ban is rombolni kell a zsetonokért meg a titkos cuccokért?
  • Pepsi Twist
    #11710
    xD

    és mivan a NFSel? azokat nem baszogatják? kisgyerek elvitte a kocsit 1 körre és 350el beleszált a falba :D és azt nyilatkozta hogy azt hitte hogy nem történik semmi mint az NFSbe ja és egyébként már volt 1 történet hogy a kisgyerek apuci kocsijával elment a játékterembe és a játékokból tanult meg autót vezetni :D

    (kb 6 éves krapek lehetett)
  • Prince23
    #11709
    lol
  • Magiszter
    #11708
    Ráadásul a koreaiakat is írtod. Ez meg nem rasszizmus? Már várom a hírt hogy koreaiakat ütnek a 10 éves gyerekek mert ezt látják a krájziszban.
  • Stefibaba
    #11707
    Azon nem gondolkodott senki, hogy miért csak a GTA IV-t fikázzák? Nézzétek meg a Crysist. Elkapsz egy állatot és el tod hajítani. Kész állatkínzás xD Meg le tod ütni őket :D
  • Magiszter
    #11706
    Ő csinálta az oldalt
  • Pepsi Twist
    #11705
    ja lehet :D
  • ProGabe #11704
    naa, honnan tudod? lehet ő is megkapta a spamet, küldött sms-t, és letöltötte a gétéaívépécésverzijóját
  • Pepsi Twist
    #11703
    amúgy meg az újságíró volt gyökér hogy PC-t írt :D
  • Pepsi Twist
    #11702
    ez a lényeg:

    The 13-year-old schoolboy used petrol to set light to three vehicles after playing on the violent GTA 4: Liberty City game on his home PC.