54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Szabi #54549
    mód nélkül nincs, viszont móddal is nevetségesen ronda és gagyi lesz :D
  • Carlo da Italia
    #54548
    Helló!
    Azt szeretném megkérdezni,hogy bármelyik kiadás GTA-ban van lehetőség,belső nézetet állítani,ha pl kocsit vezet ?.
  • Bence94
    #54547
    Friss rendszert húztál rá ?
  • TokraFan
    #54546
    Sziasztok,

    Steam verzióhoz is kell a GFWL? Eléggé utálnám...Korábban linkelt valaki egy dll-t, az használható stema ver.-el is? Bocs a sok kérdést, valójában eddig tudatosan kerültem ezt a game-t, de most valahogy rám jött, hogy megnézném. Főként, mert a Maffia 1-et már rongyosra játszottam...
  • argo001
    #54545
    Hovatovább az 1.0.7.0 patchet se tudom felrakni, mert ezt írja ki: "there was an error creating a temporary file that is needed to complete this installation."
    Ilyennel találkozott már valaki?
  • JaSoN HuNTeR #54544
    Én számítógépemen tökéletesen fút. Amikor még két magos processzorom volt akkor voltak gondok de nálam 35 FPS alá sosem esik, pedig nincs valami jó gépem.

    Multiba is tökéletes.

    Nehéz megállapítani, próbálkozz új driverekkel vagy patchekkel.
  • argo001
    #54543
    Üdv. Ma beszereltem egy Q9550-es processzort (a többi alkatrész HD6850, valamint 4 gb RAM), és a játék borzalmasan akad, és iszonyatosan kevés FPS-t produkál.
    Mi ezzel a baj? Más is tapasztalt már ilyet (szerintem egy ilyen processzornál, ahogy a youtube videókat is néztem, nem kéne akadoznia...)?
  • hotwheels
    #54542
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan problémánk, hogy ha csinálok egy szervert és meghívom a haveromat akkor kb 10-15 másodpercig fent van, utána kidobja a szerver, ha viszont ő csinál akkor 30-40 másodpercig jó, de ugyan úgy kidobja. (eredeti játék, 1.0.7 patch, semmi mod)
  • Szabi #54541
    élő stream a gta 5 pályáról :D
  • sz4bee
    #54540
    Ezt nem tudtam. Nekem régen működött így is...kb 1 éve játszottam vele utoljára és akkor már letörölte valamelyik patch és akkor az nem volt gond.
    Töröljem le másodjára az egészet és rakjam fel újra játékot, egyesével a patcheket, majd mikor megkérdezi, hogy törölje-e a SC-t akkor menjek a nemre? Nem egyszerű... :/ Nem értem mi alapján dönti el a játék, hogy fut rendesen vagy sem. Régen ezen a laptopon, amin most vagyok végigvittem gond nélkül.
  • wollnerd #54539
    1.7 is törölni akarja a SC-t, de NEM-re kell kattintani amikor rákérdez!!! Mert mindenképp kell SC...
    Sajna már nincs ötletem...
  • sz4bee
    #54538
    Social club már nincs mert ugye azt letörölte valamelyik patch. Games for Windows volt régen és most is van mert újat csináltam (nem emlékeztem a 5 évvel ezelőttire).
    Feltettem egyesével a patcheket és miután beírom az email címem és a jelszavam, rámegyek a playre, de nem történik semmi... Maga a játék elindult mikor még egy patch sem volt rajta, csak most, hogy felraktam az összeset nem indul.
  • wollnerd #54537
    Social Club fent van? Kell a Games for Windows Live is. VAGY: ha nem akarsz GFWL-t (az meg úgyis megszűnik júliusban) akkor leszedheted ezt a dll.-t innen és bemásolod a főkönyvtárába.
  • sz4bee
    #54536
    Így nem indul a játék. Akkor mégis rakjam fel az összeset egyenként vagy valami más megoldás van erre? Olvastam, hogy voltak ilyen problémák, de a megoldását már nem találtam.
  • sz4bee
    #54535
    Ok köszi, telepítéssel nem lesz gond, csak 2 év után újra feltelepítettem a játékot és nem tudtam, hogy működnek a dolgok...
  • wollnerd #54534
    Csak a legutolsó kell. A banner alatt a Pacth gombra kattintva eléred a 1.0.7.0-t. Feltelepíted és kész.
    (Ha EFLC, akkor a 1.1.2.0...)
  • sz4bee
    #54533
    Elég az utolsó patch vagy az eddigi összes megjelent patchet fel kell rakni? Olvastam már mindent, de valaki azt mondja elég, valaki meg azt, hogy nem elég, kell az összes...
    Köszi előre is!
  • Csepo HD
    #54532
    GTA 4 Funny Moments - Vicces jelenetek
  • Szabi #54531
  • Szabi #54530
  • hotwheels
    #54529
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan problémánk, hogy ha csinálok egy szervert és meghívom a haveromat akkor kb 10-15 másodpercig fent van, utána kidobja a szerver, ha viszont ő csinál akkor 30-40 másodpercig jó, de ugyan úgy kidobja. (eredeti játék, 1.0.7 patch, semmi mod)

    Előre is köszi!
  • ffxi
    #54528
    Hellósztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni :(

    kép
  • janihunk
    #54527
    Nem kell oda küldetés, szépen részletesen legyen megy világ. Valami faxa ENB vel oszt cső.
  • Panzeradler #54526
    Hu néztem modokat IV-hez, jó formán csak a missionokat meg a forgalmat kellene megcsinálni még a készítőknek. Többi V-re hasonlító mod már kész.
  • Szabi #54525
  • rkrisz99
    #54524
    Hé srácok!
    Tudnátok adni egy működő linket ehez a kocsi pack-hez?
    Mert akárhol keresem mindig csak a "gtapolicemods.com"-ot adja ki de azt nem akarja behozni.
  • Szabi #54523
  • wollnerd #54522
    Még csak nem is tetszik a videóban szereplő Frankin...
  • grebber
    #54521
    Ha olyan lesz mint pl a San Andres a GTA 4köntösben inkább ne is szenvedjenek vele.
    Küldetéseket mindent 1 az 1-be tegyék át és akkor szóba kerülhet addig nem sok értelme van!
  • Szabi #54520
    szerintem .jpg!!!!!


  • ldavid
    #54519
    az, amit a videóban is látsz
  • Frank99
    #54518
    az alsó kép az vajon mi?????
  • Szabi #54517


    kíváncsian várom, úgy tűnik, hogy lesznek gyalogosok, működő lámpa, remélhetőleg forgalom is, na meg persze multy.. :D

  • kabel15
    #54516
    Sziasztok!

    Sajnos le kell formáznom a merevlemezemet a gépemben, viszont nem szeretném, hogy a mentésem elvesszen.
    Hol találom a játék mentését? És ha azt kimásolom az új verzióba majd bemásolom, akkor menni fog onnan ahol abba hagytam? Eredeti dobozos verziótól van szó. Annyi még, hogy magyarosított, szóval gondolom csak az újra telepített magyarosított verzióba másoljam vissza.
  • janihunk
    #54515
    Nosztalgia:

  • somi0209
    #54514
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem.Szeretnék egy működő rendőr mod-ot tenni a játékba.
    Letöltéshez linket valamint telepítési leírást tudnátok nekem adni?
    Válaszotok előre is köszönöm.
    Sziasztok.
  • tomi161996
    #54513
    helló azt szeretném kérdezni hogy minden gépigényem megfelel és a játék mégse az normális hanem az épületek,növények,utak szürkék és az autók meg az emberek nem mi lehet a gond?
  • ldavid
    #54512
    steam-en megint olcsóság van, ha érdekelne valakit
  • brucknerf
    #54511
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni a következőben.
    Telepítettem a GTA 4-et viszont a játék indítása után a következő hibaüzenet jelenik meg: GTA IV fatal error ws10.
    Próbáltam újratelepíteni de szintén ez a hiba. Mit tudok tenni, hogy végre játszhassak? Segítségeteket előre is köszönöm! :-)
  • wollnerd #54510
    Jaaa.... Bocs, nem gondoltam erre! :DD