54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • lammaer
    #54589
    Sziasztok,

    GTA 1 :) óta nem követtem a sorozatot, de most eljött az idő. A 4. résszel kezdeném, de nem teljesen világos hogyan áll egymással kapcsolatban a GTA4 és a GTA: Episodes from liberty city.

    Az utóbbiban benne van az előbbi? Vagy ez két teljesen független cucc? Melyiket ajánlanátok a kettő közül?
  • Gary
    #54588
    Nem igazán értlek!
    100%-os mentés és még trainer is kell? :Ð

    Miért nem használod a Natív Trainer-t??? (google a barátod! :Ð)
  • ldavid
    #54587
    Nagyobb nem lesz, de ha eljutsz a Three Leaf Clover küldetésig akkor úgyis megnyílik az egész város.
    Ingatlanok nincsenek (egy opcionális lakás van, attól függően hogyan döntöl).
    Késekről nem tudok, én csak egyet láttam.
  • zeu5
    #54586
    Plusz nem tudtok olyan progit ami gombnyomásra aktivál cheatokat ??? Mert

    http://gtagames.hu/letoltesek/gta4-trainer/viewcategory/60-trainer

    ezt kipróbáltam de nem müködik egyik sem!
  • zeu5
    #54585
    Hmm... a térkép nem lesz nagyobb??? Valamint több kesem is lesz + minden ingatlan nem?? Vagy ez nem olyan mint az SA?
  • drago14
    #54584
    100%-ért annyit kapsz hogy 10000 töltényed lehet mindenből.
  • ldavid
    #54583
    minek neked az egyébként?
    semmi extrát nem kapsz a 100% után, csak a statisztikában látszik
  • zeu5
    #54582
    Sziasztok! Köszi a mentéseket, mindent a videó alapján csináltam, de csak addig sikerült eljutnom hogy a betöltésnél azt irja ki a 100%os mentések helyére hogy "csak GTA mentés", de nem lehet belépni. Valaki aki használta már ötlet!? Mindent a leirtak szerint csináltam! Köszi! :)
  • ldavid
    #54581
    ez ilyen. de szerintem simán használható.
    1 reptér van, jobb szélen, háromszög alakú hely.
  • zeu5
    #54580
    Sziasztok! Köszi, magyarositás meg van mentéssel majd próbálkozok.. még kérdésem lenne hogy a játék folyamán a térkép sose lesz érthetőbb?? mert ez a homályos fekete fehér izé elég kinézhetetlen, pl nem látom hol vannak a repterek... valahol lehet állitani hogy hogy nézzen ki?
  • ldavid
    #54579
    frissítettem (pedig úgy rémlett, már megcsináltam korábban)

    mentést it találsz - alatta van hogy hova kell rakni
    vagy egy másik és videó hozzá

    nem tudom mennyire működnek, még nem próbaltam egyszer sem
  • Gary
    #54578
    Jó a link, csak a készítők (HUNosítók Team) régebbi elérése mutat, de azon van egy kattintható...
    Mindegy, itt a direkt link a letöltőoldalhoz:
    http://www.hunositokteam.hu/jatekok/letoltesek/category/6-grand-theft-auto-iv
  • zeu5
    #54577
    Sziasztok! Bocs a noobért és a lejártért, de most tudtam elkezdeni játszani a GTA4el, ha tudjátok pls adjatok egy müködő linket hogy hogy tudom a 100%os savegame-t aktiválni!?!? Meg eg yműködő magyaritást, mert itt a honlapon lévő link nem jó! Köszönöm szépen!
  • danyr
    #54576
    A legjobb graf. mód, ami a legújabb patchel is tökéletesen megy. Egy hátránya van, mégpedig atombiztos gép kell hozzá. :D
  • Hunter of Deer
    #54575
    köszönöm a válaszokat!!

    ugy dontottem leszedem torrentrol es beregelem a sajat kodommal, mert igy hoyg nem akarja olvasni a lemezt mas nem tudok cisnalni :)
    graf javitashoz esetleg aki tud valamit a mukodik a legujabb patchel pls linkelje be, esetleg egy car pack is johet. elore is koszi.
  • totyak
    #54574
    Dobozos GTA-hoz Live kulcsot adnak, azt meg sajnos nem lehet Steam-re regisztrálni. Aztán majd, ha megszűnik a Live, akkor lehet, hogy engedik beregisztrálni a Live kulcsot is.
  • ldavid
    #54573
    mert így külön meg kell venned steamen is. az pedig plusz bevétel.
  • Hunter of Deer
    #54572
    valaki tudja hogy a régi dobozos GTA4et miert nem lehet steamen beregelni? nem tudom telepiteni mert a szar cd irom nem akarja olvasni a masodik lemezt :S

    jah aki mar tolja egy ideje irjon mar pls hogy a legujabb patchez melyik graf javito cuccot hasznalja, esetleg kocsi pack is johet.
    ty
  • papi08
    #54571
    Úgy hiszem nem jött át, hogy az élsimításra gondoltam a minecrafttal húzott párhuzamommal. :) :D
  • hotwheels
    #54570
    Nem, nem az :D Simple Native Trainer, és azon belül van olyan h weather meg time, a weather az "Extra sunny 2", a time meg 7 óra és le van fagyasztva, és ilyen :) :-D

  • papi08
    #54569
    Ez a Minecraft Graf Enchanted MOd, nem?
  • Borg
    #54568
    Ez tényleg hiűnyzott a játékból, mint egy falat kenyér :D Remélem még TDI is! :D
  • wollnerd #54567
    Melyik grafikai modot használsz? :)
  • hotwheels
    #54566



  • Borg
    #54565
    Valószínűleg szar a géped hozzá.
  • YoGabN
    #54564


    teljesen vissza van véve a grafika :/
  • ldavid
    #54563
    az epizódokban használhatók az alapjáték helyei is, majd ott gyűjtögethetsz
  • Borg
    #54562
    Nincs, ezt maximum moddal lehet megoldani. Azzal se normálisan...
  • Takimate
    #54561
    Köszi !!

    De olyan nincs mondjuk hogy valahol fizetős garázs ? :))
  • VJP
    #54560
    YoGabN
    Milyen géped van? Vedd vissza a grafikát!

    Takimate
    Nekem úgy rémlik, hogy 2 autó lehet max a házad előtt, de később összesen 5 házad lesz a város több pontján.
  • Takimate
    #54559
    Sziasztok ! Kipróbáltam a GTA 4 et.. tetszik..
    egy rövid kérdés.
    A házad előtt hány járműved lehet ?

    Loptam egy kukás autót és három motort... Meglepetésemre 2 motor eltűnt.. pedig azokat gyűjteni szerettem volna..
    :)))

    csak két jármű lehet a házad előtt ?!

    Ha igen akkor hova lehet még gyűjteni..

    Még az elején vagyok eléggé
  • YoGabN
    #54558
    Hello Srácok!

    Új vagyok GTA4 terén.
    Feltettem a játékot, betölt, elindul, de amikor megyek útközben a textúrák csak egy részét tölti be... és minden átlátszó.. Mit csináljak?
  • JaSoN HuNTeR #54557
    Tudtok ajánlani egyszerűen megcsinálható/telepíthető cars HD packot a GTA IV steames verziójához?
  • gerey
    #54556
    http://store.steampowered.com/app/12210/
  • ekepista
    #54555
    sziasztok linkeljetek ár neke egy rendes gta 4et ami ne gs editionos mert én ár kereste az egész neten de ne találok olyat
  • Szabi #54554
  • bertino
    #54553
  • ekepista
    #54552
    sziasztok agta v honét tudná letölteni válaszotokat előre is köszi
  • Szabi #54551
  • gyury1983
    #54550
    Helló Mindenki.

    Érdeklődni szeretnék hogy miért van az ha az autóval nekimegyek valaminek szét esik az autó grafikája? (Pl.:hullámos az autó,kerekek összevissza vannak,de még a közlekedő autok is taxik)