630
Történetek, amik mindenkivel megesnek utazás közben
  • ColdFire
    #550
    :D
  • bens
    #549
    miért nem próbáltad ki? elveszed a táskáját, fejbeb..od vele, és megkérdezed h na, milyen volt? :P
  • TomDantes
    #548
    Engem a múlt héten megvert egy öregasszony.
    Nem buszon volt az igaz.
    Mentem az utcán, a mama ki jött egy boltból, majd vissza fordult hogy be csukja a bolt ajtót, és lendületből mellbe vágott a szatyrával.
    De még csak elnézést sem kért.
    Kiváncsi vagyok mi lett volna ha ez fordítva van és én ütöm meg őt véletlenül.
  • Voltan
    #547
    Ez már stílus... Ritka komoly riposzt.
  • ColdFire
    #546
    állok a busz ajtajába, várom a köv utani leszallohelyet, hogy leszállhassak, csak már előre mentem, mert sokan vannak:

    mamika ül ajó mellett, hátranéz, gecinagy szemüveggel, néz engem.
    megállóhoz érkeztünk, csak akkor állt fel, amikor odaértünk, nehogymá ne üljön az egész úton...
    "Fiatal ember le szeretnék szállni!", arrébb állok, lökdös, közbe meg néz: "Szálj le, én is leszállok, aztán majd visszaszállsz fiacskám", nevet a negyed busz, én is elmosolyodtam, mérgében eltotyorgott mellettem, természetesen ugy hogy mininum 2x a lábamra lépett, de azért jó volt :)
  • praksi
    #545
    "klárikám, add már ide a szemüveged" :-)
  • PyRex
    #544
    SA:DA:SSD: ja

    - ezaz?
    - nem látom...
    - add ide megnézem én is, nem én sem látom
    - lehet, hogy ezaz
    - ez 5-ös?

    stb..

    (najó ez g*ciség volt, de néha humoros tud lenni nagyon)
  • Mike at home
    #543
    "keresd elő, hol a papír" majd hangosan felolvassa a másiknak a pin kódot :)
  • praksi
    #542
    ti felfigyeltetek már a "nagymutter-a-pénzkiadó-automatánál" jelenségre? valami hihetetlen, hogy mit csinálnak (illetve mit nem). annyi ideig tudnak tökölni, hogy az alatt saját kezűleg megrajzoltam volna a papírpénzemet...
  • nothes
    #541
    Ilyen még nem volt, de olyan már igen, hogy a busz like szardínia és szállna le a nép, mammer meg ott áll az ajtó közepén. Félre nem állna, le nem szállna, hogy a többiek is le tudjanak, hanem végig ott áll. Fél, hogy nem érne vissza időben és a sofőr otthagyja?
    Egyébként: Szeged, 76-os, szinte csak alacsonypadlós buszok járnak.
  • PyRex
    #540
    loooool ezeken hangosan szoktam röhögni és a végén rohadtul beégnek :)
  • praksi
    #539
    az nem volt, annyi történt, h az egyik mammer le akart szállni, a másik meg az útban volt. aki már utazott reggel felé a gyors 7-173 -al, az tudja, mekkora tömegnyomor szokott lenni, külön élmény a fel- és leszállás. a jelen esetben az volt, h az üldögélő mutter úgy akart leszállni, h az ajtóban álldogáló nénikét szabályosan kilökte a buszból. a megálló közönsége hallgathatta egy darabig, h ki is a nagyobb k***va :-)))
  • Scottt
    #538
    Gypsi{dzsipszi}[alias cigó:D]
  • nothes
    #537
    Etnikum?
  • Prank
    #536
    akkor majd az lesz helyette, hogy nem nagyobbság
  • wordsworth
    #535
    Lassan már kisebbségi szót sem lehet használni finom kis új rendelet ^^
  • Adam69852
    #534
    hehe csak kapja a büntiket XD
  • stoner27
    #533
    mivan?
  • koryne
    #532
    Nagy fejed.
  • stoner27
    #531
    mivan?
  • Mike at home
    #530
    az van, hogy ezt most abbahagyod
  • stoner27
    #529
    mivan?
  • Mike at home
    #528
    ls megtépték egymást?
  • stoner27
    #527
    mivan?
  • praksi
    #526
    multkor vicces volt a gyors 173-on, 2 mutter osszeszolalkozott :-)
  • PyRex
    #525
    omg, bazmeg az ilyenekkel le sem írom inkább, hogy mit kellene csinálni... :(
  • Adam69852
    #524
    másik.

    régebben utaztam a metrón edzésre menet és felszállt 2 részeg kissebbségi (az egyik nö) és elkezdtek ordítozni egy mással... aztán még rendesen büzlöttek is majd az egyik megsértödésében befordult a sarokba és belefújta az orrát atenyerébe majd belekente a kapaszkodóba... aztán meg mintha misem történt volna összebújtak és elkezdtek smárolni...

    fajj na ez aztán ritka ocsmány látvány volt... én lelki megrázkódtatásként éltem meg---> egyböl szálltam lefele
  • cucmalajmc
    #523
    holnap megyünk pestre. vonattal, ott villamos. majd mesélek,ha lesz mit.
  • PyRex
    #522
    fúj néha olyan kibaszott büdös szájszaguk tud lenni egyeseknek (sajnos ez nem csak az idősekre igaz) lol
  • Adam69852
    #521
    vagy ne lehelj a tisztességes kicsavarodott szenvedö utasok pofájába....
  • Adam69852
    #520
    Hali
    nekem erröl a hsz-röl jutott eszembe a saját verzióm:
    mami ül a széken mert kiharcolta magának(1 megállora -.-) és hudejó meg minden milyen komfortos hogy foggal körömmel kapnak érte ráadásul keményen szétvolt bontva... de nem baaaj. Aztán nyulna a kapaszkodóért mert leakar szálni (+ nagy tömegvolt, én kicsavarodva éppen csak tudtam fogódzkodni) és rámforditja a fejét és megszólal NEHHMMÉREM EHHHLL és az arcombalehelt... mondanom se kell KU*VABÜDÖS Volt...

    Tanulság: ha már nincsen fogad attól még lehetne szájvizet használni vagy valami.
  • nothes
    #519
    Ennél már csak az rosszabb, amikor izzad és olyan büdös, hogy legszívesebben meghúznád a vészkijárat ablakbontó fogantyúját és kiugranál a mozgó buszból. (tapasztalat)
  • PíszLávJuniti
    #518
    ilyenkor bírom, amelyik sofőr bevállalja, és a tábla előtt vagy utána 2-3 méterrel áll meg, így aki behelyezkedett, az tuti nem az ajtónál találja magát :)
  • PyRex
    #517
    ismerős :DDDD
  • PyRex
    #516
    "feküdtem a mögöttem ülő ölébe"

    ezen felsírtam xDDDDDDD
  • akyyy
    #515
    nekem az szokott lenni felülök, elmegy vagy 3 megállot a busz, látom a sok tömegből, hogy egy hatalmas 40 tonnás elefánt fel akar szálni. imádkozok szó szerint hogy bárki, C, vagy vén nyanya, vagy bári üljön le mellém, de nem, az a 40 tonnás ül le, én meg préselődök kifelé :(
  • Beast Machine
    #514
    "ha meg nő, akkor belenyomja a haját a szádba"

    bele kell harapni, jól megcsócsálni, majd amikor hátranéz, ártatlan tekintettel kiköpni a haját:DDDD
  • Mike at home
    #513
    nekem ma nyuggerek nélkül is idegesítőek voltak az emberek a buszon :)
    összetaposnak, rám áll, úgy hogy szinte belenyomja a vállát az arcomba, pedig állhatna picit odébb, de mintha nem is léteznék
    ma távolsagi buszoztam is, odafelé sikerült kifognom olyan ülést, aminek rossz volt a támlája, feküdtem a mögöttem ülő ölébe, minden bukkanón fel-le mozogva, azt hittem soha nem érünk oda :)
    visszafelé meg büdös volt, odébbültem, ott meg fáztam, és ami minden esetben igaz, egyszerüen nem lehet elférni ezeken a székeken, mintha szardiniás dobozban lennénk, lábtér 0
    (tudom aki busszal utazik az nem lehet sikeres ember :)))))

    itt Bp-n, a nyakamra álláson kivül, csak annyi történt hogy 3 fickó összevitatkozott a metrón:) ki tudja már miért

    egyébként itt Bp-n tényleg a nyakadra állnak, ha meg nő, akkor belenyomja a haját a szádba :DDDD
  • Zillo
    #512
    Fú néha olyat tudnék...nem illik.

    Állok a buszvégállomáson.Mami fél órával a busz indulása előtt beparkol a tábla elé,a járda szélén áll,majdnem leszédül róla,nehogy valaki elé merjen állni.Beállok mögé.Jön a másik mami épp,hogy besiklik,már indulna a busz.Összesen 5en vagyunk a megállóban.Kettes számú mami kétségbeesetten nyomul előre(meglepő,hogy néha milyen gyorsasággal tudnak közlekedni),fél,hogy neki NEM jut ülőhely.Lépnék fel a buszra,erre mögöttem dünnyög,hogy 'ezek a fiatalok nem tisztelik az öregeket,már fel sem engedik szállni őket a buszra...'AZtán hazafele menet fél órán keresztül ezt hallgattam közben persze csatlakozott hozzá még vagy kettő másik,azt kánonba nyomták.

    A mamikhoz türelem kell,meg még sokminden más...(pl szájkosár)
  • mate317
    #511
    Azt bírom, hogy a félkilós szatyruknak is külön helyet szeretnének...