630
Történetek, amik mindenkivel megesnek utazás közben
  • [Walaki]D`Lair
    #510
    Szerintem megalázóbb, ha erre felálsz és ráordítasz, hogy akkor ülj le, BAZDMEG! :D

    Én legalábbis ezt csinálnám...:D:D
  • Scottt
    #509
    *ugyan az a személy hívott ugyan abból az apropóból[ötödjére ez lemaradt:$]
  • Scottt
    #508
    Tegnapi nap termése:Jól felb*szva megyek haza felé csörög a telefon ugyan az a személy hívott ugyan abból az apropóból felveszem megkérdezem mit akar mondja a cuccot erre 1 káromkodtam egy szép magyarosat.Hátra fordul a nyugger és elkezd pofázni ,hogy milyen szépen beszélek ezek a mai huligánok nem tiszelik az öregeket ismeritek a nyuggerek szövegeit nem részletezem:D

    Kialvatlanul fáradtan edzés után...Üres majdnem az egész busz de rámszól a nyanyesz ,hogy álljak fel és adjam át a helyemet.szépen elmondtam neki üres a busz,én is lehetek fáradt nem csak ő stb stb

    Rohadt idegesítőek:@@v
  • Mirtil
    #507
    Nekem ma egy tök normális mamához volt szerencsém. Jött felém, gondoltam átadom neki a helyem. Már félig álltam, erre megfogja a karom és visszaültet, h üljek csak nyugodtan, nem ül le, csak azt szeretné megkérdezni, h a Tesco felé megy-e a busz.
    Eközben a busz elejében valami irtó idegesítő hangú nyanya meg végigüvöltötte a kb 15 perces utat, uh örülök, hogy hátul ültem le :)
  • Vogel
    #506
    Régen történt. Haverral jövünk haza suliból, ferenciek tere, GY7-es. Félig üres, félig teli kinek hogy tetszik. Leülünk egy dualfotelba. Idővel odabaktat egy tata hozzánk, és megszólít minket. Mondom magamban ha a helyemre pályázik az felejtős, félig üres a busz. Megszólal; hogy amikor ő volt fiatal sose ült le buszon akkor se ha volt hely. Válaszolok, mert nem bírom ki, hogy lehetett ilyen hülye? Erre bepipulva de visszafogottan kontrázik; hogy a mai sportemberek (köztük mi is) mennyire nincs tartásunk. És hogy mennyire nem sportol a fiatalság. Épp volt egy kosárlabda nálam szatyorban, délutáni játék kelléke. Ilyetszól hogy ő kosaras volt. (azannyakeservit, nem lesz könnyű lerázni) Mond néhány 50es évek sportolóit hogy ismerjük-e. Hirtelen azt hittem megfogott, de a haver rábökte gyorsan; streetballozunk :D És ő is mondott egykét kamu feka nevet (mike myers, daniel crage meg hasonló baromságokat:D) erre a papper vakarta a fejét. Puffogva,de továbbállt és amikor leszállt egy távolabbi ajtón még jó hangosan el is köszöntünk egy "további szépnapot"-tal. Végig röhögtük magunkat xD
  • Mike
    #505
    ja
  • PyRex
    #504
    dettó :)))))))))))
    (ez gáz, úgy látszik mi vagyunk az sg öregjei :))))
  • wordsworth
    #503
    igen érdekes, és te vagy ilyen jó kisfiú, hogy nem küldöd el őket a kriptába? én még körbe is röhögném ezeket, és sztem nem egyedül..
  • Mike at home
    #502
    ok :) már épp bele akartam kötni :)
  • TomDantes
    #501
    Bocs a sok helyes írási hibáért, de billentyűzetem lassan szét esik és nem reagál minden gombra.
  • TomDantes
    #500
    Ez jó téma. Komolyan mondom olyan aggresszív nyugdíjasok vannak, hogy még.
    Azt bírom a legjobban, hogy folyton politizálnak. Ráadásul ostobaságokat fecsegnek, nem is értenek hozzá, csak tömik egymás fejét a hülyeséggel.

    Vagy szidják a fiatalságot: mert hogy ők már dolgoztak ötven évet én meg nem de hát istenem! Én nem is dolgozhatam 50 évet mert még csak 21 éves vagyok! Majd ha 71 éves leszek vissza térhetünk arra hogy ki mennyit dolgozott.
    Ráadásul le néznek minket.(Fősikolás vagyok) merthogy régen már ilyen korban ők dolgoztak ,családjuk volt....és mind ezt úgy mondják el hogy én is haljam!
    Hogy miért kell ilyesmiről beszélni a buszon? És pont úgy meghaljam? Benn volt a fülemben az mp3 lejátszó, de olyan hangosan szidták hl a kormányt hol a fiatalokat hogy nem halottam a zenét.
    Nem semmik én mondom.

    Volt egyszer olyan is, hogy tömöt, busz, én állok, nagy hátizsákkal a hátamon. Mamóka, ül. Egyszer csak megbök. Mondom biztos véletlen. Aztán megint. A Aharmadiknál már kezdett idegesíteni ,hátra forddultam.
    Azt mondja a mamóka: Te kis ilyen-olyan kis ********! Menj már arrén lökdösöd a lában a nagy kib****** táskáddal. (megjegyzem a buszon egy tűt nem lehtett volna el ejteni, olyan tömeg volt)
    Csak néztem ,néztem....aztán meg halgatam hogy hogy szidnak engem: ezek a mai fiatalok ,mind huligánok ,főleg ez, ezzel a hosszú hajával, hogy néz ki, nem tisztel senkit....blabblabala.

    No meg másik de ez nem buszon hanem halottak napján a temőtőben.
    Esett az eső, és egyszer csak tarkón vágnak egy nyitott esenyrővel. Jó nnem ütött meg nagyon de a víztől csupa lucsok lett a hátam. Hátra fordulok:
    Menj már arréb! Nem látod hogy nem férek el! Anyád nem tanított meg....stb.
  • Scottt
    #499
    De biztos ,hogy hallota mert ránk nézett mikor szóltunk hozzá[nem hiszem ,hogy ha valaki 5cmre áll a másiktól nem hallja]
  • praksi
    #498
    -Igen..
    -NA DE HOVA??

  • Beast Machine
    #497
    akkor lekközeleb üvöltsön 200 db-en, hogy:

    LÁ TÁCCIK ŰŰNI, NÉNÍÍ??!
  • [Walaki]D`Lair
    #496
    Valszeg nem hallotta bazz...-.-
  • Scottt
    #495
    Pff hetente 5x buszozok úgy ,hogy a tököm tele van a nyanyákkal

    ülünk haverokkal a buszon felszáll 1 nyanya haver megkérdi le akar-e ülni.Nincs válasz 5 perc mulva a legkomolyabbnak kinéző haverhoz oda szól:Maga a társaság vezetője?(én má' röhögök)Mondja a srác mien társaság(tette a hülyét)Mondja a nyanyesz bunkó fiatalok nem adják át a helyet én pofán röhögtem a nyanyeszt aztán leszállt.

    Kb 30percig röhögtünk a nyanyesz szövegén xd
  • Tekergo
    #494
    ugylátom bejött a BKV "Add át az ülőhelyedet te is!" programja...
  • PyRex
    #493
    basszus nemár! olvassák a topicot, vagy mi??? :)
  • Voltan
    #492
    Ezt így kellet volna:
    Én meg kiröhögtem, mert nem tudott kitépett torokkal lélegezni :D
  • Z
    #491
    Biztos csak álcáznak valamit! Egy nagyon nagy átkaroló hadműveletre készülnek az öregek a teljes fiatalság ellen! Szabotázsakciót akarnak végrehajtani!

    Ezekkel a jócselekedeteikkel elaltatják a gyanút!
  • wordsworth
    #490
    Jaja, udvariasabbak lettek mint mi :D
    Papa felszáll villamosra (19), gyerek akarja atadni a helyet, erre ilyet szol a papa h nehéz biztos a táska üljél csak O.o
    Mondom miez..
  • PrasCo
    #489
    Véletlenül ráléptem egynek a lábára, mikor ült a villamoson. Elnézést kértem, erre ő: "Semmi baj." :C
  • ivan924
    #488
    Hmm... elkezdődött a tanév, az ingázók teljes nyugalomban és egyetértésben, szeretetben utaznak az idősebb generációkkal? Udvarias hely-átadások, semmi konfliktus? Ezt nem hiszem el...
  • FL Zoli
    #487
    Egy kis anti-történet
    vasárnap 5 óra körül állomás..Vonat tele főiskolásokkal-egyetemistákkal, (meg oda nem illőkkel). Igazi Kalkuta-express mozdulni nem lehet. Jön a papa: egy rozsdás(nem tudom mi a rendes neve) kuka-toló-kiskocsira gumipókozott 5 kanna borral. Mindenki ugrott hogy segítsen neki felszállni. Gondolom lefelé már könnyebb volt a terhe
  • RatBaG #486
    én meg kiröhöglek mert csak egy 1-1es döntetlent tudtál kihozni egy öregasszony ellen
  • wordsworth
    #485
    Ma öregasszony kiröhögött villamoson, hogy nem férek be a kapaszkodó alá... én meg kiröhögtem h nem tudja lerángatni a banyatankot a villamosról ^^
  • Jagi
    #484
    xDDD
  • Mike
    #483
    a 10 éves unokáddal, és ugyanúgy fogod elhajítani a gamepad-t ha veszítesz, mint most :)))
  • cucmalajmc
    #482
    bocs ez az 50 éve regisztráltam topkba szántam.
  • cucmalajmc
    #481
    bazz elképzeltem, hogy 70 évesen nyomom a FIFA 2060-at. LOL. egyébként sztem is gép előtt fogunk meghalni mi már.
  • Mike
    #480
    nem egészen
    nyitunk topikot az sg-n, hogy a mai fiatalok
    meg lesz külön nyugdijas fórumrész is nekünk :)
  • ivan924
    #479
    Párszor már kipróbáltam, az ötlet jó. Egyetlen "szépséghibája": ha történetesen épp egy rock-koncerthez vagy kiöltözve, akkor "elkerülendő" a sátánistaság gyanúját, egyszerűbb ha csak gyilkos tekintettel nézel rá. Ez be szokott jönni, eddig mindig elhallgattak.
    Néha hozzáteszem a "nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni" - gondolatmenetet, mindig úgy, és olyan hangsúllyal, hogy észrevegyék magukat.
  • wordsworth
    #478
    Haverommal mentünk Egerbe pár széjjelesős napra.. ülünk vonatot, papper megy WCre olyan 75-80 között lehetett, kicsit dölöngélt, kb 10 perc mulva jön vissza irdalmas szarszag legyek hagya.. nézek jobbra, nézek balra, elsuhan mellettem a papper ingje csontig leszarva :S
    A vicc az volt, hogy ahogy dölöngélt belekente az összes ülésbe a fennséges krémet... de hogy még vagy 3x ment el mellettünk..

    A másik dolog mammerokra.. odállnak melléd, elkezdenek neked dumálni, értetlen pofával elkezdessz nekik angolul vagy vmien idegen nyelven pampogni, a hatás nem marad el, vagy sátánista vagy, vagy szegény béna kisfiú.
  • shaba23 #477
    "...tiszteljed az öregeket
    a háborús lövegeket
    megvan ennek a kornak a szépsége
    hogyha én is megöregszem
    nekem is lesz velorexem
    én leszek a város rémsége..."
  • cucmalajmc
    #476
    jah és mi is leszünk papperek... lehet sport szerűen fogjuk csesztetni a fiatalságot XD... és ugyanazt csináljuk majd mint most ők
  • cucmalajmc
    #475
    én egyáltalán nem utazok buszon, vonaton. helyben van minden. egy történetem van, de az se olyan nagy sztori.
    helyijáratossal mentünk focimeccsre. tömve a busz. mellettem lévő ülősorba ült egy papper. elkezdett, minde bölcsességről beszélni. pl: miért mondjuk azt, hogy paraszt? a paraszt nem egyenlő a bunkóval... a paraszt mezőgazdasági munkával foglalkozó személy. 2. miért mondjuk, hogy BOX? a cipőt szokták boxolni... a másik az ökölvívás. meg utána mondott vicceket. /ha azokat viccnek lehet nevezni/
    kb ennyi volt velem, de ezt 1 órán át kellett hallgatnom.
  • Mike
    #474
    ezek ilyenek
    ha agresszív vagy velük, elkussolnak
  • nothes
    #473
    Eset: Hazafelé zötyögök a 76-os buszon, hátam mögött két zombi kinézetű mammer. Az egyik épp a tegnapi tyúkszem-reszelésének részleteit taglalta meglehetősen hangosan a másiknak, amitől persze a gyomrom ezres fordulaton centrifugázni kezdett. De nem is ez a lényeg.
    Pár megálló után egy jól szituált kb. 70 körüli papper szállt fel és állt meg előttem, mire én felkínáltam a helyem, de Ő visszautasította, mondván csak két megállót megy. Pár másodperc múlva az egyik mögöttem lévő mammer mintha nem hallott volna semmit, szabályosan rámordít, hogy micsoda egy kis bunkó vagyok, amiért nem adom át a helyem. Már épp kitörni készült a vulkán, amikor a papper közbeszólt és röviden felvázolta a mammernak a köztünk történt beszélgetést.
    Erre a mammer elkezdett morgolódni, majd azt mondta: "Akkor is egy kis bunkó"
    Minden erőmet összeszedve udvariasan megkérdeztem, hogy nem figyelt arra amit az előbb a papper mondott? (a papper közben leszállt) Erre elkezdett pofázni, hogy mit feleselek vele, közben ízes szavakkal illette a felmenőim. Ekkor betelt a pohár, felálltam és az ülésre rámutatva egy laza "Tudja mit?! Akkor dugja fel magának az ülést"-el leordítottam a vén banyát, majd hátramentem. Egy pár utas helyeselt, a többi hallgatott, a két nyanya pedig (azt nem tudom miattam-e) a következő megállónál leszállt.

    Van még egy pár élményem, de idáig mindközül ez volt a legdurvább :)
  • shaba23 #472
    egyik este utaztam a feleségemmel az 1es villamoson hazafelé, mind2en dög fáradtak voltunk. Persze jött a mama, és nem ült le a menetiránynak háttal az üres székre, hanem felszólította a feleségemet, hogy adja át a helyet. Az asszony okosan ránézett és egy rövid nemmel megpróbálta lezárni a dolgot. a mama erre rákezdett, hogy a mai fiatalokban nincs semmi tisztelet c. szövegre, mire a feleségem kifejtette neki, hogy vadidegen embereket nem fog tisztelni a koruk miatt, különbenis kinézi az asszonyból, hogy Mengele asszisztenseként dolgozott, úgyhogy el lehet pályázni, vagy fel kell mutatni legalább egy nobel békedíjjat amivl már jogosult a tiszteletre...
    én, meg a körülöttünk lévő emberek szétröhögtük az agyunkat...
  • ColdFire
    #471
    nem tömegközlekedés, hanem motor, 70el megyek, papa kivág elém, majdnem meghaltam.
    vannak vicces történeteim az öregekkel -.-