210
http://blog.tomcatpolo.hu/blog/balfasz/20051224.wmv
  • Dying Soul
    #130
    Nézd meg a videót, ott mondják, és el tudom képzelni, hogy fiúk megvárták volna, mire a mamáék elmennek, de addig is pusztán öntudatlanul felvettek ezt azt, és ugye ez volt a kiváltó ok. A kamerás helyében én is vettem volna fel dolgokat, feltételezem ő benne is van vmi szépérzék, kamerázni meg, nemtudom ki nem szeret.
  • Aspyrin
    #129
    Nem gondolhatod komolyan.
  • Dying Soul
    #128
    #87
    #55
  • Aspyrin
    #127
    Oké, nézd azt a szitut, hogy éppen te kotorászol abban a cuccban, amit mások már kidobtak. Tegyük fel ledolgoztál 50 évet kétkezű munkával, de az országtól ennyire tellik, rákényszerülsz a dolgora.. Erre jön pár suhanc aki "véletlenül" felvesz téged, persze a dolog véletlenségének már te sem adsz hitelt igazán. Első körben vajon mit tennél? Abban a szituban valószínűleg ugyanúgy felelősségre vonnád őket, sőt.. De mivel már nem abban a bizonyos világban élsz ezért csak fenyegetőzhetsz, ők meg kinevetnek.
    Szomorú.

  • CoolStuff
    #126
    Ne mondd már, hogy épeszű ember elkezd kiabálni, ha véletlen felé fordítják a kamerát és fölveszik videóra... Nem paparazzik vazze...

    Arról van szó, hogy a besavanyodott öreglányokba régen beleverték ezt a kommunista maszlagot és mindenkivel szemétkednek... ezt természetesen nem a friss agyi állapotban lévő idősekre értem, őket tisztelem... de kétségtelen, hogy vannak borzalmas idős emberek... és természetesen ilyen fiatalok is... de akkor sem értem mit problémáztak, hogy felvették őket!
  • Aspyrin
    #125
    Boldog nem lettem, csak tudod ha valaki nem viselkedik intelligensen(amit már te is beismertél) akkor miért várja el a másiktól, hogy az legyen?
    Ha nem veszik fel a "hölgyeket" akkor nem lett volna se felháborodás se "poén". Éretlen dolgonak tartom az egészet abba az irányba mozdítani, hogy ők a gonosz mamák.
    A véleményeim sorszámát már ismered.
  • CoolStuff
    #124
    Uccsó mondattal teljesen egyetértek... remélem mi nem leszünk ilyen vén KGB ügynökök!
  • Jano
    #123
    Értetlenség a te részedről volt, és rettentően lefitymáló voltál a #117-ben.
    Ha ettől boldog leszel, akkor: nem tartom szép dolognak, az intelligens megoldások híve vagyok (szeretnék lenni), viszont ennek az árnyékát sem közvetítették a szóban forgó jelenet szereplői (a nénik), úgyhogy ez az eset lényegesen megnehezíti az általános gondolataim ráhúzását erre a történetre.

    A dologgal kapcsolatos további véleményem a #83-ban található.
  • Carti19
    #122
    Hjó a videó...nálunk múltkor már újságcikk írodott hogy a buszon a diákok miről pletykálkodnak, milyen cipőkben járnak a lányok és hogy az időseknek nem engedik át a helyett és hogy emiatt mi ritka bunkó emberek vagyunk...és az idősek a királyok...LOL Magyarország! (Főiskolásokról írodott a mű de ez tökmind1 mert senkire se tartozik hogy mit beszélnek a fiatalok a buszon)
  • Aspyrin
    #121
    Észrevételed nem volt, csak értetlenség. Nem voltak bántó szavaim, de még mindig nem válaszoltál a #119-ben lévő soromra. Szóval szerinted elfogadott(helyes) dolog?
  • Jano
    #120
    Azért szép, hogy egy kis észrevételt átviszel személyeskedésbe, sőt, bunkóskodsz. :( Ennyiben hagyjuk.
  • Aspyrin
    #119
    Na persze, ha számodra elfogadott normális dolog vadidegen embereket az engedélyük nélkül filmezni majd az anyagot nyilvánosan közzétenni, akkor nincs miről beszélni.
    Ugye érted?
  • Jano
    #118
    Akkor kicsit én is segítek neked.

    #96: "ha normális ember módjára viselkedtek volna, nem kellett volna fórumot nyitni..."

    Te a fenti, #96-os hozzászólásra válaszoltál a #98-ban: "Semmi kivetnivaló nincs abban, ha valaki rászorul a guberálásra.
    Az megint más, hogy tiszteletben kellene ezt tartani!"

    Ugy nem érted?
  • Aspyrin
    #117
    Segítek..
    #98: "Semmi kivetnivaló nincs abban, ha valaki rászorul a guberálásra.
    Az megint más, hogy tiszteletben kellene ezt tartani!"

    #100:"..tiszteletben kell tartani mások cselekedeteit,..Intelligencia kérdése."
    A (számodra?)kérdéses részeket kiemeltem csak neked, csak itt.
    Magyarul: nem a turkálás a probléma, hanem az, hogy mások ezt filmre veszik a "szereplők" engedélye nélkül ráadásul jókat nevetnek a (teljesen jogos)felháborodásukon.
  • Jano
    #116
    #98?
  • blackgamer
    #115
    ezt már ezer éve linkelték a saját videó topicba!
  • Aspyrin
    #114
    Én meg egy szóval sem mondtam, hogy (csak) a turkálást kell tiszteletben tartani.. Olvass vissza kicsit.
  • Balo
    #113
    Nekem ez tetszett:
    "A szemétnek nincsenek személyiségi jogai!"
    :D
  • robotnyk
    #112
    bemegy a hölgy a rendőrségre? de mi nem megyünk arra!
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Munch
    #111
    Mondok valamit. Köztük van. Útálom.
  • Jano
    #110
    Merthogy szó nem volt arról, hogy itt bárki azért nézi le a nénit, mert guberál, Fifi sem erre utalt, hanem arra, ahogy előadta magát a bűntársával, akinek még annyi köze sem volt hozzá, hogy a gyerekek mit csinálnak a szemét körül.
  • Aspyrin
    #109
    Szerintem találd ki
  • Jano
    #108
    Te megnézted a videót?
  • Mike at home
    #107
    és ez csak egy pár példa volt
  • Mike at home
    #106
    vannak normális öregek, és vannak akik nem azok, sőt olyanok is vannak, akik visszaélnek a helyzetükkel

    lásd amikor a járókeretes öreganya fut a metróhoz

    azt hiszik mivel öregek, nekik kijár minden
    szvsz ha valaki azt akarja, hogy neki kijárjon vmi öregen, akkor gondoskodjon öreg napjaira vmi járműről, ne pedig reggel a legnagyobb tumultusba - amikor a kölkök suliba mennek - menjen a piacra
  • Mike at home
    #105
    ezeket az emebereket ezek szerint úgy kell filmezni, mint a vadállatokat :)
  • agyhalál
    #104
    A vén kommunista szarok között lehetett volna a te nagyanyád is, akkor nem beszélnél róluk így.
  • Aspyrin
    #103
    Ez nem magyarázat a filmezők "képességeire". Szerintem többet láttam már, mint te de ebbe ne menjünk bele..
  • Munch
    #102
    Jaja... intelligencia kérdése, mi? Te még nem láttál "vénhülyét".
  • Aspyrin
    #101
    Vagy inkább te járatod le magad. Erről van szó, igenis tiszteletben kell tartani mások cselekedeteit, főleg, ha szerencsétlen azért teszi mert rákényszerül, ezzel nem ártva neked.
    Intelligencia kérdése.
  • Munch
    #100
    Tiszteletbe tartsam, hogy guberál? :DDDDD
    Lassan te is közröhej tárgya leszel.
  • Mike at home
    #99
    lehet, hogy régebben rendőr volt, még az átkosban
  • Aspyrin
    #98
    Semmi kivetnivaló nincs abban, ha valaki rászorul a guberálásra.
    Az megint más, hogy tiszteletben kellene ezt tartani!
  • Mike at home
    #97
    azt kameráztak, amit akartak
  • fifi
    #96
    "egy fórum keretein belül közröhej tárgyává tették ki őket"
    ha normális ember módjára viselkedtek volna, nem kellett volna fórumot nyitni...

    ok>okozat
  • Aspyrin
    #95
    Egyetértek.
    Az öregcsajok megijedtek, hogy esetleg bekerülnek a televízióba és nyilvánosságra kerül az arcuk. Tudom közhely, hogy sok a szegény de az önbecsülés azért még mindig számít.
    Nem azt tartom rossznak, hogy felvették, hanem hogy egy fórum keretein belül közröhej tárgyává tették ki őket.
    Szomorú..


  • fifi
    #94
    múltkor teregettem az autószőnyegeimet az erkélyen, jön a helyi rendfenntartó tata és elkezd ordítani, hogy csepeg a víz a fölszintre, behatol a repedésekbe, és meg fog süllyedni az emeletesház.
    Jólvan -mondom Marci bácsi ne nézzük már egymást hülyének... Elkezdett ordítani velem, hogy majd ez+az lesz, meg majd a veje nekem megmondja stb...Jólvan papa, majd szólok ha dől a ház...
    Hozzáteszem, erről a tatáról nyáron szedtem le 3 cigány, mert azoknak is hepciáskodott, azok meg le akarták csapni... Nekem max. nagyot köszönhet a vén tudálékos önkéntesrendőr...
  • Goth
    #93
    jahj, múltkor beszartunk a röhögéstől.
    A villamoson 5-en mentünk haza suliból, állunk nyugodtan, beszélgetünk. Erre feláll az öreg bácsi idejön, és behajol az arcomba:
    -Nem a hajadat kéne rázni!!! Mosni kéne nem???
    Aztán haveromnak szólt be:
    -Mennyi van benned??? 3 kiló? Nekem ebbe az ujjamba van annyi erő! pf 3 kiló!
    -...
    -Na várjatokcsak a centrumnál én leszállok! Majd ott megbeszéljük., Ne nevessél!!!


    Biztos volt a bácsiban egy pár féldeci, komolyan nem csináltunk semmi, csak odajött, és leállt pofázni.
    De a centrumnál aztán nem szált le, a francba, pedig az öklöm már füstölgött :D
  • Goth
    #92
    Mindkét nagyapámat, amíg éltek tiszteltem, akárcsak nagyanyámat. Attól mert a nagyszüleid normálisak, még nem feltétlenül következik abból az a törvényszerűség, hogy minden idős ember és asszony normális. Lehet hogy háromszor annyit éltek és láttak már mint én, de ettől függetlenül egy idős ember is csak akkor vívja ki a tiszteletemet, ha normális emberként viselkedik. És hidd el, az idős asszonyoknak max 30%-a a kedves nagyi. Még az én nagyanyám is elismeri, hogy rengeteg ilyen asszony van, feltűnési viszketegséggel. Ő nem is jár soha busszal, és nem köt bele az emberekbe.
  • Max7
    #91
    még suliba járok és sajnos a jogsi nem 10ft! ebből adódik hogy buszozok! amikor jövök haza egy szőke öregaszony aki 20 centis átmérőjű napszemüveget hord téleny nyáron mindig ott van a megálóban! pont amikor jövök ki a tanítási 5 napból mind az 5-ön ott ál és jön velünk a buszon! hiába ál hátúl mire a busz kinyitja az ajtót őszáll fel elöbb és furakszik addig míg helyet nem talál! ha lehuppan elötte valaki akkor magába motyog értetlenül :D amikor meglátom 30 méteről már röhögök :D

    alapjába véve tisztelem az időseket félreértésbe ne esünk ha látom hogy alig ál szegény idős bácsi vagy néni átadom a helyet ha éppen ülök de nem szoktam ülni de azt utálom hogy botladozik a fagyos járdán totyog át a zebrán és amikor behlátja a buszt eldobja a botját és fejvesztve rohan a buszhoz hát az már kiakasztó utánna megin toyog a felszálásnál ha lát egy helyet megin eldobja a botját és rohan!

    és igen van nagymamám és ha jól tudom annak idején még csak a 8 általános volt meg de még se olyan hogy fecseg pletykázik és mindent tudni akar sőt még a buszon rámszól hogy üljek már le!

    amúgy majd beszartam a röhögéstől :D szabad ilyet csinálni fiuk mikor annyi hal meg bejgli meg töltötkáposzta meg süti van bennem? ennek csúnya vége lehetett volna :D

    na húzok a g*cibe :)

    Bye: Max7