157
Ki milyen hangszeren játszik?
  • Brigicsaj
    #117
    Köcc! :))
  • McGrady
    #116
    ójje :DD
    ügyi vagy :D
    én csak a für elise egy részét tom gitározni ilyen komolyzenéből :DD
  • Brigicsaj
    #115
    Én még ált sulis vagyok 8.-os...:D és zenei osztályos vagyok...:D
    És a kórusra sincs időm az előkészítő miatt...:D pedig imádok énekelni, de marad a szobámba, meg a fürdőszobában való dalolás, mert ugye éneken már hiába van heti 4 alkalom egyszer se éneklünk........csak zeneirodalom van végig, de röhögtem amikor betett a tanár egy darabot Bachtól, hogy találjuk ki mi a műfaja..:D hehh én nem csak hogy azt tudtam hogy menüett, hanem azt is G-dúr menüett....:DD mivel zongoráztam azt a darabot...:DD
  • Balumann
    #114
    Egyébként 7 éve zongorázok, és szeretem is, de egyébként szolfézs-zeneszerzés szakon vagyok :D, illetve később ének szakot is felveszem úgynéz ki
  • Balumann
    #113
    te hova jársz suliba? :D én is hasonló helyzetbe vagyok, alig van szabadidőm zene szaközép miatt
    bár én mondjuk nem unom, inkább leszek rosszabb tanuló de ZENE FOREVER!
    Órarendemet nem linkelem be, átlagba 5-re érek haza (csütörtökön fél 7-re ha nem lógom el a zeneirodalmat, sőt ha van valami nagyobb szereplés akkor van mikor este 9-ig kórus van, bár ez szerencsére nem olyan sűrű)
    Egyébként a zeneirodalmon meg 1-2x a szolfézsot kivéve szeretem csinálni
  • Brigicsaj
    #112
    Tanulás.......sokat romlottak a jegyeim miatta, meg szabadidőm se volt szinte semmi, akkoriban egy hetem olyan volt hogy minden nap 6 óra suliban, utána hétfőn, szerdán zongora pluszba, kedden, csütörtökön szolfézs meg kórus plusszba, sokszr 6-ra értem haza......na nem mintha most kedden meg csütörtökön nem így lenne az előkészítő miatt.......de hát van ami kötelező, és van ami nem.......:/
    Bár szerettem csinálni, mai napig hallgatom a tanáraimtól hogy kár hogy abbahagytam meg ilyenek...:DDD kicsit jó esik, de néha már unom hogy baszogatnak...:DDD
  • Nolycsy
    #111
    És miért hagytad abba?
  • Brigicsaj
    #110
    Én hát csak 5 évig zongoráztam, de idén februárba abba hagytam........
  • totya24
    #109
    én is így voltam..számomra egy kicsit monotonná vált az "egy-két"hangos trappolás.. a blues-ban legalább lehet improvizálni annyit, amennyit nem szégyellsz.:D

    jah... már megy a honlapunk:)
  • GYILOKOLI
    #108
    Én szitetizátoron+trombitán(a trombita már nem nagyon:(:():D:D
  • Balumann
    #107
    én zongora, 7 éve :)
  • Nolycsy
    #106
    Én is régebben metal-t játszottam basszusgitáron, de már valahogy meguntam. Túl kevés szerepe van a basszusgitárnak ebben a stílusban (persze van sok kivétel). No meg aztán ahogy elkezdtem egyre több hangszer iránt érdeklődni, amik nem voltak a metal-ban, mégjobba elvesztettem az érdeklődésem.
    Azért rockot még szívesen játszom
  • McGrady
    #105
    jah velem is így volt...manapság inkább régiségeket hallgatok
  • RIZLA pluss
    #104
    sry...de nem értelek....miröl beszélsz...?
  • Match
    #103
    nem az ebben a topicban nyújtott teljesítményed miatt...

    </off>
  • Matthew Prosac
    #102
    lopjál poroltót, jó áron el lehet sózni, ha van megfelelő ismerettséged.
  • RIZLA pluss
    #101
    csak nem....?! te kis okostojás.....pff
  • bens
    #100
    gitár, bőgő, eszrádzs, van némi közöm a billentyűhöz, de nem sok.
  • Match
    #99
    neked is érik egy ban...
  • RIZLA pluss
    #98
    8 éve jointon játszom....
    [vérprofi]
  • smv
    #97
  • Kata
    #96
    Fitymának hallatszott...
  • hmhm
    #95
    it iz :D
  • Yeltzin
    #94
    Ki milyen hangszeren játszik?

    Eric Clapton pl gitáron
  • Broafka
    #93
    én karddal csattogtattam :)
  • Vegas
    #92
    billentyűzetem zenéltetem mozstizs :c
  • Frank99
    #91
    Időnként oboa, de nem mindegy, a hangszer melyik végén állsz...
  • mod
    #90
    Dob, 6 éve. Stílusom: jazz-metal-rock-pop-fusion-hiphop egyben. ;)
  • AnonymouS
    #89
    Gitározok 8 éve. Akusztikuson, klasszikuson, 12-húroson, de főleg elektromoson. :-)
  • Dying Soul
    #88
    Avantgardot kihagytam
  • totya24
    #87
    én régen metálban nyomultam, de valahogy "kinőttem" belőle... manapság a blues fekszik nagyon.. szerintem nem játszani nehéz, hanem jól játszani... ahogy sok nagy ember (pl Jimi Hendrix is:) ) megmondta: Blues is easy to play, but hard to feel.
    de hát próbálkozunk.:)
    a jazz is érdekelne, de nem merek még komolyabban belevágni, elméletben még elébbé le vagyok maradva...
  • Nolycsy
    #86
    Múltkor Mezzo Tv-n láttam egy improvizatív jazz koncertet, ahol a basszusgitáros pasi kb. egy perces solo-t adott elő, nagyon változatosan, gyors és lasú ritmust keverve, nagyon profi módon. Az ilyen emberek előtt le a kalappal.
  • Szonár
    #85
    Elképzelhető, amikor én kezdtem el, akkor pont hogy a vonóhoz nem nyúltunk vagy fél évig, és csak pengettünk.
  • Dying Soul
    #84
    Rock, Power Metal, Viking Metal, Heavy Metal, egy kis Black is, és komolyzene.
  • McGrady
    #83
    én klasszikus rockot hallgatok, 70-80-as évek
    jazzt meg bluest téelg nagyon nehéz játszani, sztem azok a legjobb zenészek, akik olyanokat játszanak...bár minden stílusban előfordulnak kiemelkedő egyének
  • Match
    #82
    miskolci vagyok...vágom a zenész életet :D
    de amikor ti alakultatok akkor már felköltöztem pestre, tehát magát a zenekart nem ismerem.
  • Ron Ragm
    #81
    Jazz az alap, mondjuk olyat jól csinálni tényleg nehéz... ugyanígy a blues. Engem érdekel még a rock n roll, a klasszikus kemény rock (acdc és tsai), és a heavy metal.
  • Nolycsy
    #80
    És ki melyik stílus iránt érdeklődik? Én személy szerint a népzenéket, a chill out-ot és valamelyest a rockot részesítem előnyben. Szeretnék Jazz-t is játszani, de egy normális jazz-hez komolyabb tusás kéne, mint amivel én rendelkezem.
  • szunyisa
    #79
    DOBOS voltam ,de abba hagytam.
  • Kata
    #78
    Elfér itt a hülyéskedés meg a komolyság is. Eleddig kb. egyforma arányban vannak, ami egészséges szerintem. :)