157
Ki milyen hangszeren játszik?
  • totya24
    #77
    szó sincs róla, hogy komolyan vennék bárkit is, csak egyszerűen értelmetlennek tartom az ilyet...
    megláttam a topic-címet, idejöttem, ohh..mondom még csak ilyen kevés, nosza végigolvasom, hátha megtudok valami érdekeset meg jót.. erre meg nem ez lett.:)
  • totya24
    #76
    ...az uw sz*rakodik...
    a SajnoS nem nagyon ugrik be...
    meglep, hogy ismered... vagy honnan? vagy mi? öö..egyáltalán melyiket?:)
  • Ron Ragm
    #75
    "i can play the radio"
    de komolyra fordítva a szóra, gitározgatok.
  • Aspyrin
    #74
    Egy ismerősöm mesélte, hogy kb. egy évig csak a vonót rángatták, addig nem is nyúltak a hangszerhez :D
  • Kata
    #73
    Te mást ilyen görcsösen komolyan veszel?
  • Match
    #72
    ismerem a gitárosotokat :D
    a honlapotok meg nem igazán akar menni :(
    amúgy a neve nem jut eszembe....
    ha a régi SajnoS-ra emléxel (csabi, gergő, chockey), akkor abban gitároztam :D
  • totya24
    #71
    fú gyerekek..elég érdekes ez a topik. ha valakinek nincs értelmes hozzáfűznivalója, akkor minek szól bele? kb a tizede ha arról szól, amiről kéne..

    Szal én személy szerint basszusgitározom, kb 4-5 éve, szal még van mit tanulnom...
    (zenekarom)

    Rég voltam már Kalapács koncerten (az az igazság, hogy más irányba húzok mostanság:)), de majd lehet, hogy elnézek
  • smv
    #70
    Ja a kongára gondoltam. :D
  • Akos 001
    #69
    elég korán kezdted....:)
  • Aspyrin
    #68
    Gitáron játszom(amatőr szinten kb. egy évtizede). Mostanság kezdtem el komolyabban elmerülni a témában(jazz).
  • Rafaelo
    #67
    :))
  • Kata
    #66
    pszt! :)
  • csonkahuga
    #65
    én röplabdán
  • McGrady
    #64
    LOL! :D
  • Rafaelo
    #63
    furulya mi ? :DDDDDDD
  • Nolycsy
    #62
    én is 7 éves koromban kaptam a furulyám, de eddig nem nagyon vettem elő, csak most kb 1.5 hónapja. De ezért is akarok egy kavalt. Sokkal jobb hangja van.
  • Kata
    #61
    7 éves korom óta furulyázom , mostanában zongorán próbálkozgatok inkább kevesebb mint több sikerrel. Dorombolni én is tudok...
  • HURRICAN
    #60
    2 évig zongoráztam (még gyerekkoromban), most gitározni szeretnék megtanulni
  • Christiansen
    #59
    Journey to Arnhemland
  • Nolycsy
    #58
    a kongára gondolsz?
  • smv
    #57
    Tongazni (ha így kell leírni) is jó lenne megtanulni.
  • Nolycsy
    #56
    Ja és szeretnék egy kavalt!
  • Nolycsy
    #55
    Én kb. hangszermániás vagyok. Bongo-zom, didgeridoo-zom, gitározom, basszusozom, mandolinozom, dorombolok.
  • Tojesz
    #54
    Trombitázok már 7 éve
  • smv
    #53
    Aham járok, most perpill a rocksulin belül mek hetente 3x1 órát gyakorolni, plusz 1 órás maga az óra. Mondjuk elvár olyan dolgokat, hogy következő hétre vágjak, hogy csak nézek, de hát istenem "ezért fizetik" :D
  • McGrady
    #52
    én gitározok nagyon szeretem :))
  • Vegas
    #51
    drágák a franko dobszerkóak :(
  • menyus77
    #50
    jársz tanárhoz is gondolom (?)..hát pedig egy idő után elkél majd a szerkó.
  • Vegas
    #49
    Furulyázok sörösüveggel :c
  • smv
    #48
    Háromnegyed év. Kb. CSak nincs dobom, mert nincs hely neki... Meg akkor még midnig össze kellene szedni 80ezret, ami ugye középsuliba nehéz meló...
  • menyus77
    #47
    mert minden kezdet nehéz.. az új topicok nagy része nem éli meg a 2-3 órát.
    Remélem ez igen

    mennyi ideje dobolsz?
  • smv
    #46
    Én szeretnék tudni gitározni, de az nekem bonyolult. :D A Dob az valahogy binárisabb... Leütöm or nem ütöm... :D
  • Match
    #45
    jah, pl jöhetne ide egy jó énekes, aki szeretne gitározni, és megbeszélhetnénk hoyg én tanítom gitározni, ő meg tanít énekelni :D
  • smv
    #44
    Miért zárnák le?
  • menyus77
    #43
    +G
  • Match
    #42
    [off]

    ok, majd megbeszéljük, még sokára lesz.
  • menyus77
    #41
    Ha esetleg ezt lezárnák itt egy hasonló, ami szercsére működőképes

    veszett jó hanszerek.

    -egyébként zongorázom, szintizem..
  • prezi
    #40
    [off]

    hát már nempreferálom a heví metált :D
    de majd iszogathatnánk vmit :)
  • Match
    #39
    én játszok...akkor írhatok? :D
    egyébkén prezi! március 3-án miskolcon leszünk..megnézel minket? :D aláírom a melledet :D (vegyvédelmi ruhában :D)

    [poénkodni próbál, nem cseszegetni :D]
  • prezi
    #37
    nah elég az offbol... aki játszik hangszeren az írjon ide, aki meg nem az menjen máshova spammelni!