120
Véleményeket arról, hogy milyen háborus game lenne a legjobb
  • BBird
    #80
    Meg akinek nincs hálozata, meg aki csak kikapcsolódni akar, s nem hallgatni a "láma vagy, csíter, én vagyok a király"... üzeneteket egy játékban. :-)

  • Torry
    #79
    Majd lesz a Red Orchestra HL2 motorral!
    Az háborús lesz, azt elhihetitek.
  • BBird
    #78
    Tudtam, hogy hamar rátér ez a csúcsszuper topic is a kioktatásokra, meg hogy szegény ez a fél, szegény az a fél... Szép munka srácok. :-)
  • bigfoot
    #77
    legjobb 2.vh game= Hearts of Iron 1-2
    és a Soldiers Hereos of the World War 2
  • BBird
    #76
    Mire céloztam volna? Hogy béna a grafikája, és maga a játék is béna... Mit nem lehet ezen megérteni!?
  • Sanyix
    #75
    Hát a Flashpoint inkább a szimulátor kategóriába illik jobban, mint fps :)
  • PrasCo
    #74
    Öö, ja, valahol biztos igazad van, de ez sem a címben nem jelenik meg, sem az első hozzászólásban. Így meg...
    Függetlenül ettől továbbra is szúrja a szemem a lámázásod, mert ez alapján minden nettel nem rendelkező ürge láma. Ja, én meg akkor kijelentem, hogy aki FPS-sel játszik, az agyatlan láma. Ugyanott tartunk, ugyanannyi igazságtartalommal.
    Egyébként ez a progi már akkor 3D-t használt, mikor a dűne Emperor-ja még csak épp kezdett összeállni, nem tehetek róla, hogy a monitor blokkolja a térlátásod.
  • sweech
    #73
    cod rulez
  • I.C.ram
    #72
    Esetleg a Norvégokkal a a Német,Norvég háborút.
  • I.C.ram
    #71
    szerintem olyan WW2-es játék kéne, ahol kisországok katonái lehetünk. Pl magyar, lengyel, cseh, finn, stb. Szívesen lejátszanám mondjuk a 39-es téli háborút a finnekkel. Vagy Jugoszlávia lerohanását, olaszokkal, magyarokkal.
  • schrank
    #70
    mááár elnézést kérek de az egyik fontos elvárás az volt hogy FPS legyen ami az általad belinkelt oldalról nem derült ki mivel hogy C64-nek nem volt erőssége a 3D és így nyílvánvalóan az FPS se
  • PrasCo
    #69
    a szűklátókör mindenkinek jár.
  • PrasCo
    #68
    "Véleményeket arról, hogy milyen háborus game lenne a legjobb"
    Ebből a címből én azt hoztam ki, hogy írjam le, nekem milyen háborús játék feküdne leginkább, HA LENNE olyan.
    Egyébként ilyen
  • schrank
    #67
    minek AI csak a játszanak single be
  • forza milan
    #66
    Sajna
  • forza milan
    #65
    Combat Mission?Az megmilyen,egyébként nincs olyan game amire te gondolsz!
  • forza milan
    #64
    öhm-öhm,4-5 hónapot jáccottam vele multiban...faxa,csak acod2miatt abbahattam...sajnos,ujra felrkom,de elöször a speckó fórszot próbálom ki...:)
  • PrasCo
    #63
    Taktikai kellene nekem.
    Mégpedig teljesen olyan, mint a Combat Mission: Barbarossa to Berlin, csak még kidolgozottabb gyalogság-kezeléssel, még fejlettebb AI-vel és brutális grafikával.
    Köszöntem.
  • schrank
    #62
    kijött - kijött de amíg ezzel nem játszott a sok lámi addig mit akarnak ilyen-olyan csadacsatákat
  • forza milan
    #61
    ott a pont....
  • 0ppika
    #60
    Azt hittem ez már rég kijött
  • 0ppika
    #59
    14 alatt
    Előbb tanulj róla kicsit, és utána beszélj hülyeségeket.

    Egy német katona felért min. 5 akármilyen szuper dzsíáj dzsóval, és nem az volt ami a mostani fps-ekben van, hogy egy 5 személyes elit alakulat jön és felszabadítja európát ...
  • schrank
    #58
  • 0ppika
    #57
    Egyáltalán nem gondolom viccesnek.
    Csak unom a sok jenki szart, aminek semmi köze a valósághoz.
  • schrank
    #56
    "Van "anti oszama" FPS is már. Jó gány a grafikája, meg úgy az egész."
    ezzel mire céloztál
  • Csirke4
    #55
    Te szerintem maradj a Raymannél. :/
  • Syry
    #54
    De a magyarországi WW2-s eseményeket is végigjátszanám:) Csak ott az a baj, hogy mindigcsak vesztenénk:S
  • Csirke4
    #53
    Bizony az kéne mert a sok nácigyilkolást kezd unalmas lenni egy kicsit mert nemsokára minden partszakaszról lesz egy játék a normandiai partraszállásnál és minden utcasarkot lemodelleztek sztálingrádban :(
  • Realtibi
    #52
    de télleg most már ideje lenne egy jó FPS-es játékot kiadni ugy hogy a németekkel vagy, nem pedig a szovetségesekkel mert őket "halálra,, unjuk már
    sztem a németekkel jobb lenne
    lejátszanád a hires csatákat német szempontból pl.:
    Sztálingrád, Leningrád ,Moszkva és még a nyugati hadjáratokról nem is beszélve.
  • Syry
    #51
    Soldiers - Heroes of World War II FPS nézetböl!!!!!!!!! :)
  • I.C.ram
    #50
    Jeee UZSA rulz!!! JEEEE!!! Hajrá UZSA!!!!

    Elborzadok néha az új generációkon.
  • Syry
    #49
    Jaja!!!!
    Vmi olyat kitalálhatnának FPS-re is, ami 1-2 stratégiaiban már megjelent, hogy átirhatod a történelmet a küldetés sikerének kimenetelétől függően. Azért a kitalált sztorikat nehéz kivitelezni... nagy valószinűséggel negatívan fogadná mindenki, mert nem az várná...

    MoHAA+CoD+RtCW + kiegészítők, amik jok (voltak) (MoHAA kiegek nemmennek fel kompatibilitási hiba miatt; vki HELP esetleg?:S)

    Olyan játékot szivesen kipróbálnék ahol váltogatni lehetne FPS nézet és a stratégiai játékokra jellemző nézet közt (kezdetlegesen megvolt a BiA-ban...)
  • bertino
    #48
    nem olyan vicces, mint amilyennek gondolod...
  • DEXTER92
    #47
  • DEXTER92
    #46
    Olyan, amibe egyenként ki lehet |----|ni a nácikat!
  • 0ppika
    #45
    II. Vh németekkel
  • PeeTeR
    #44
    ott a pont!
  • lord nihilus
    #43
    aminek a játékélménye mohaa -s
    csapatirányítás van benne mint a bia-ban
    több emberrel mozoghatsz együtt mint cod -ban
    olyan graf mint a Pacific assault-ban
  • BBird
    #42
    Amit még igazán szerettem: Operation Wolf, Airborne Ranger. Klasszikusok. :-)
  • BBird
    #41
    Vagy esetleg az Operation Flashpoint, vagy az Americas Army.