146
Sumo Digital - Megjelenés: 2006. március
  • Solid Snake
    #107
    :)))))))))
  • munyez
    #106
    Köszi, csak az a gáz hogy nem tudom megnyitni a linket mert kiír valami hibát..
  • grebber
    #105
    CRACK
  • munyez
    #104
    Aha, köszi szépen, remélem jó a game és megéri ennyit szenvedni vele..
  • bazsi123
    #103
    nos, a krekkelt verzió ma jött ki. nemsokára biztos lesz szóló krekk is a gamecopyworld-on például. vagy esetleg megszánja valaki a népet, és felteszi vmi free helyre.
  • munyez
    #102
    Honnan töltsem le? Ahonnan leszedtem a játékot ott nem volt.
  • bazsi123
    #101
    töltsd le a krekket
  • munyez
    #100
    Csőtök! Légyszi segítsetek, megvan a securomloader elindítom az asr exe-t a játék exe- jével de állandóan ezt írja ki, hogy "rakja be az eredeti lemezt", pedig már lehúztam a meghajtót is! Nem tudom mi lehet, ha tudjátok írjátok le légyszi. Előre is köszi...
  • Smuge
    #99
    Látszik hogy a többség beleszületett az NFS undergroud örületbe, nem is fogják megérteni miért jo ez. Lotus még ezt is odaveri
  • grebber
    #98
    Akinek nem indult annak jó hír: OutRun.2006.Coast.2.Coast-RELOADED
  • Cool-spot
    #97
    Hat igen pont ezt mondtam en is :) (Off:Most meg lehet kövezni sracok de én a SZAR Underground2 vel meg mindig jatszok, sőt a Most wanteddel is...IMADOM mind2t)
  • Gyusz
    #96
    Végre én is kipróbáltam és szerintem kifejezetten szórakoztató játék. Fölösleges a legtöbb autós játékhoz mérni, ez abszolút nem ugyanarról szól. Itt az a lényeg, hogy leülsz 10-15 percet örömautózni játéktermi hangulatban.
  • munyez
    #95
    CSőtök! Valaki, ha tud rakjon már fel SecuromLoader-t, mert nem tudom leszedni a megadott címről köszi....
  • Maldini
    #94
    Ott a 3 pont és itt le is zártam a vitát
  • Maldini
    #93
    Én is ugyanugy pöcsöltem mert nekem sem volt még floppy-m és ahoz képes ez a játék annyira nem szar ahogy páran beállították sőt ez a szar simán veri a Need for Speed Underground 2-öt,amennyire azt bereklámozták olyan szar is lett.Végszonak aki akarja töltse le játszon vele mert lehet vele,aki meg azt mondja szar,uninstall.Ennyi.Tövábbi szép napot mindenkinek.FORZA MILAN!!!
  • Istencsászár
    #92
    Hova, hova minden hova? egyszerűen nem tetszik, primitív az egész, az ok hogy ilyen jellegő de akkor is látszik hogy szartak bele, nomeg végtelenségig konzolos az egész és 2006ot irunk ezért ennek a tükrében kel figyelni a technikai megoldásait ( ami elavult és nincs )...
  • Cool-spot
    #91
    Hat sztem egy könnyed időtöltésnek tökéletesen megfelel :) Mókás nagyon :)
    Én kifejezetten élvezem :D
  • CS@
    #90
    Még egy OFF aztán bekussolok
    Szorry tényleg nem kötözködni akarok, de amikor én tizenéves koromban C16al nyomultam és néhány menőbb ismerősömnek már volt C64e, akkor számomra még elérhetetlen álom volt a WizardOfWar az Archon meg a TestDrive és más nagy klasszikusok, úgyhogy még jó, hogy nem tudtam elképzelni ehhez foghatót. Valószínű, hogy mire a fiadnak lesz egy 6éves fia addigra már ez a játék is megmosolyogható lesz, viszont egy akkori játékot meg most nem tudunk elképzelni.

    Maldini: Ez elég durva általánosítás, úgy emlékszem nem voltál ott amikor 10perceket pöcsöltem a fejállítással, hogy elinduljon egy játék, akkor szerinted te mégis honnan tudod, hogy „ezek” tudják e?
  • Maldini
    #89
    Kiváncsi vagyok hogy te mivel játszol,hogy te mindenhova csak a kritikáidat irod
  • Maldini
    #88
    Szerinted ezek tudják mi a 90-es évek C64 meg a jó kis játéktermek.Nehogy félreértsd jobb ez így,de néha felidegesítem magam hogy fikázzák a játékokat.Amugy nekem sem tettszik,de el lehet vele játszogatni.
  • Shevchenko
    #87
    Igazad van,azért is mondom,hogy vegyék meg vagy töltsék le és akinek tetszik az játszon vele.Nem 1 igazi élethű játék,de 1 kicsit visszahozza a 90-es éveket és így legalább megtudom mutatni a fiamnak régen milyen játékok voltak,de azért most jobb grafikával.Egy 6 éves kiskölöknek ez a játék olyan amit te else tudtál képzelni gyerekkorodban.
  • CS@
    #86
    OFF
    Nem a játékkal kapcsolatban, hanem mindennel:
    Csináljon az jobbat, akinek az a dolga.
  • Csibe001
    #85
    Nem tudom, pénzt azért nem adnék ki érte, max ha már EztVeddMeg akcióban van. :P
  • joe1980
    #84
    Boltokban már kapható a PC verzió?
  • Shevchenko
    #83
    Akinek nemtettszik ne játszon vele,ha tud csináljon jobbat.
  • Csibe001
    #82
    #60 - így simán elindul.

    Kipróbáltam, sztem pont az lett amit várni lehetett.Egy kis játékgép őrület.Irányítani én csak a gamepad-el tudom jól.Sőt úgy élvezhető is.A 60 hz az eléggé zavaró, nem tudom meg lehet e oldani reforce-al.
    De sztem pofás. :)
  • _Atti_
    #81
    a különbség hogy ezt sosem mutatták többnek:)
  • grebber
    #80
    Nekem ez sehogyse indul mindent probáltam már :(
  • BladeW
    #79
    Ez az igazi 96-os jatekrermi arcade autos eleterzes. Szintes kerestem a gepemen hova dobaljam a huszasokat Ti meg nem is eltetek akkor szoval nem is baj hogy nem tetszik :)
  • fishBNS
    #78
    hja,ez telleg szar!!! Del!
  • Istencsászár
    #77
    Emberek, ez miez? roszabb mint az nfs pedig az sem piskóta, de ez még annál is inkább nevetségesen, gyerekesen, egyszerűen primitív :DDDDDDDD
  • Magnumrolcsi
    #76
    OutRun.2006.Coast.2.Coast.UNLOCKER-Unleashed

    P R E P A R E T O B E U N L E A S H E D ! ! 


    OutRun 2006 Coast 2 Coast UNLOCKER (c) SEGA
    ---------------------------------------------------------------------------
    Release Date : 06-23-2006 ISO By : NOGRP
    Release Type : UNLOCKER Game Genre : Racer
    ---------------------------------------------------------------------------
    Install Notes:

    Unpack the included rar file into your \OutRun2006 Coast 2 Coast\
    directory, accept to overwrite if asked.

    This will give you access to all leagues, all tracks, all championships,
    all cars and finally 1000000 in money.

    Important:

    If the "Unleashed LICENSE profile", does not load automaticially, then
    press F2 from the ingame menu and select it.

    All in all, everything is unlocked and ready for abuse
    ---------------------------------------------------------------------------
    Note to all those lame webpages which benefit from the scene, at least
    you can respect our work and offer this file as it is. Do not alter
    anything at all, nor don't remove the nfo or other files included.

    We do this for fun and definitely not to help webpages, who get over
    100.000 of visitors a day, so they can make huge profit!

    Peace!!
    ---------------------------------------------------------------------------

    Unleashed salutes all friends of the family, contacts and competition!

    ---------------------------------------------------------------------------
    " Unlocked and Unleashed! "
  • matyi08
    #75
    nekem is ugyanaz a driver van fennt, mégis tökéletesen megy.
  • McW
    #74
    Állandóan fagy mint a disznó! Nagyon tetszik de így nem tudok haladni benne. Néha kékhalált is produkál, ilyenkor a vga-ra hivatkozik, vlmi nv.dll. A legutóbbi 91.31 beta vann fenn, semmi mással nincs próblémám csak ezzel, emiatt nem akarok régebbi drivert felrakni. Más nem tapasztalt ilyesmit?
  • theclub
    #73
    Athlon XP 3000+ Radeon 9800Pro. Folyamatosan 60FPS-sel hasít, nagyon jól van optimalizálva. Szerintem jóval kisebb gépen is szépen elfut.
    A Securom Loader kell hozzá, de miért olyan nagy baj ez? Ki lehet tenni ikonba (a játék ikonját hozzárendelve) az asztalra s tényleg csak 1 katt lesz az indítás.
  • ffxi
    #72
    Milyen konfigon futattad a gémet?
  • lalakov
    #71
    Nem szeretem ezeket a segédprogramokat, ha simán lehúzom a cd-romokat, akkor nem indul el?
  • Shevchenko
    #70
    Köszi.Sikerült
  • theclub
    #69
    Van multiplayer is! :)
  • theclub
    #68