146
Sumo Digital - Megjelenés: 2006. március
  • theclub
    #67
    Semmi gond. :)
    Analóg joypaddal nagyon finoman lehet drifelgetni és ez benne a jó. Száguldani kell, a kanyarokban meg driftelni - semmi realizmus nincs benne, de nekem ez a száguldozás így tetszik. A szavatosságát viszont nem tudom, mennyi ideig nem lesz unalmas.
    Nemcsak verseny van benne, hanem egy csomó varriáció: a többi autót ki kell lökni, időre előzni, kkamionok közt száguldozni - nagyon jó móka. Megpróbálok képeket betenni.
  • CS@
    #66
    Szorry nem akartam megbántani se téged, se senkit a hozzászólásommal.
    Az én véleményem, amúgy sem mérvadó, mert nem vagyok oda az arcade autós dolgokért. Csak egyszerűen tényleg furcsálltam a dolgot, mondjuk én nem kedvelem az NFSeket sem, de egy csomó ismerősöm van, akik igen és azt valahogy meg tudom érteni, mert tuningolnak szépítik a járgányt meg matricákat gyűjtenek,aztán pénzt az új autóra ésSTB. De itt szinte semmi ilyet nem láttam az autók kilockolásán kívül, amire azt mondanám, hogy igen ezért játszanak vele az emberek. A grafika a képeket nézve nekem is kimondottan tetszett, tulképp ez is volt az egyik oka, amiért rávettem magam a kipróbálásra, de a játékban ez már közel sem volt ilyen szimpatikus.
  • theclub
    #65
    Ezzel persze nem akarom azt mondani, hogy jobb, mint az NFS, mert más kategória. De a táj grafikája ezerszer jobb itt, az tuti.
  • theclub
    #64
    Én is '89 óta játszom, szerintem mégis jó lett ez a játék. Sőt, a legjobb ARCADE autóversenynek tartom PC-on. Ott az NFS Most Wanted az elnagyolt grafikájával, meg a kevésbé szavatos, de szép World Racing 2.
    Mondjuk külföldön kap 90%-okat is, úgyhogy nem csak nekem tetszik. :)
  • grebber
    #63
    Itt megtalálod!!
  • Shevchenko
    #62
    Köszi csak 1 a baj hogy nemtalálom sehol azt a SecuromLoader-t.Honnan tudnám letölteni?
  • CS@
    #61
    Azért azt nem árt tudni, hogy a CureRom és az asr.exe(SecuromLoader) nem egy és ugyanaz.
  • Bence94
    #60
    helo.megoldottam a problemt.
    elmondom hogy kell elindítani
    1.daemonba bemountolod.
    2.a cureerom vagy mi nekem igy néz ki asr.exe avval kel a játékot elindítani meg keresed az exéjét és mint a hitman blood money nál kell rákkatintasz és egy ideig forog a disc és lám elindul.
    szerintem érthetően magyaráztam el.
  • CS@
    #59
    Kipróbáltam ezt a csodát én is és hááát azt hiszem megöregedtem a régi C64 es idők óta.
    Ez egyszerűen szörnyű, ha nem a saját szememmel látnám, hogy van akinek ez tetszik, akkor semmiképp nem hinném el, hogy egy ilyen játékra van igény.
  • Shevchenko
    #58
    Letöltöttem ezt a curerom prg-t csak nemtudom hogy kell elindítani.
  • matyi08
    #57
    ez akkor kell, ha ezt a blindwrite-t akarod használni. egyébként ott van, hogy play with curerom. vagyis Curerommal kell elindítani, amit te írtál annak semmi köze az elindításhoz.
  • alma2
    #56
    Amikor anno kijott c-64re az utantoltos valtozta talan 90-ben, akkor maga ez volt a csucs, mind zeneileg, mind elmenyben, mind grafikaban, a csaj kiszallt a kocsibol, az auto kifarolt az uton, csak amultunk es bamultunk.
    Ezt megnezve, kiprobalva, elmondhato rola sikerult toketelesen az ellenkezojet megcsinalni, iszonyat lett, reszletezni felesleges.
    bar, ha 3+ korosztalyba lenne besorolva, akkor tenyleg megallna a helyet, mashol nem igazan.Azota en is oregdtem, a jatekok is fejlodtek, leszamitva ezt, inkabb hoztak volna ki 16 szinben, igy a retro erzes segitett volna megemeszteni a dolgot :)
    Bar egy pozitivat sikerult talalni, a regi ismeros dallamok is felcsendulnek a radiobol, kicsit feltupirozva a sid chiphez kepest.
    nahh ez nem sikerult valami tul pozitivra :) de ez van...
  • Bence94
    #55
    segítene valaki amikor kibontom vége felé hibát ír hogy crc hiba az outran blabla mdf fájlban.eddig ilyen gond nem volt.
  • NeoMaN
    #54
    LOOOOOOOL

    Azért nézem én, miért ilyen kibaszotgyors!
    LOL
  • NeoMaN
    #53
    Audigy miatt!
  • NeoMaN
    #52
    Okos ajánlat. MINDIG a klónos a jobb...
  • theclub
    #51
    Daemon Toolsba bemountolod, és elindítod a Securom loader 1.2-t (asr.exe) - ennyi!
  • gamerboy91
    #50
    Azt ajánlom várd meg a crackes verziót.....



    (Mellékesen mondom én is azt várom)
  • Shevchenko
    #49
    1. Mount the Alcohol clone in daemon tools or alcohol.
    2. Start BlindWrite 4.5.7 and make an image
    3. Open the Alcohol mds file with dpmv.exe (find it) and convert the mds file
    4. Give .bwa the same name as your BlindWrite image
    5. Burn the clone with blindWrite.

    Ha valaki tudna segíteni mit is jelent ez irjon.Köszi
  • Shevchenko
    #48
    Valaki tudna segíteni,hogy indul el a játék?Köszi.
  • CalebJoe
    #47
    Amikor elindul a kör és nyomnám a gázt egyszerűen újraindítja a gépet.
    HELP!!!
  • theclub
    #46
    Csúcs a játék, hozza a régi játéktermi hangulatot!
  • WiZZaRD
    #45
    ez biztos a konzolos port miatt van, pal/ntsc, 50/60Hz...azért foglalkozhattak volna ezzel, ha már ennyi ideig portolták:(
  • Maxtreme
    #44
    tessék ide tettem
    http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=107429&st=30
  • grebber
    #43
    Képeket tegyél be párat !!
  • Maxtreme
    #42
    Az van.
    - Ha nem vsync-el nyomom, játszhatatlanul gyors az egész játék. Az fps növekedésével a játék is gyorsul. 120 fps felett az idő is 2x oylan gyorsan megy.
    - Épp emiatt a játék csak 60Hz-en és 60fps-el megy. (Vsyncel) így normál a speed, de kifoylik a szemed..
    - Audigy 4 hangkártyával fagy.
  • grebber
    #41
    Nforce-on irják kurva sok a bug benne! :(
  • grebber
    #40
    alaki szúrhatna be saját shootokat!
  • joe1980
    #39
    Szép a grafja!!!!
  • ffxi
    #38
    Na!! Vki pls!!
  • grebber
    #37
    NFS szinvonal nahát olyat tényleg nemakarok sínautos kurvaannya neki!
  • McW
    #36
    Kipróbáltam, nagyon jól el lehet szórakázni vele, a pályák megegyeznek a játéktermi változattal, a kocsik persze lockolva vannak így csak két régi ferkával tolhatjuk az elején. Ne várjon senki nfs-színvonalat és nem is egy szimulátor, kormánnyal szerintem élvezetesebb lehet, de bill.-el is jól irányítható!
  • lalakov
    #35
    Ennek még körülményes az indítása:(.
  • ffxi
    #34
    El tudna küldeni nekem vki postán? Sajna nincs netem. THX!!
  • M@TriX
    #33
    na lásssuk mit sikerült összehozniuk...
  • Terminátor14
    #32
    Már tölthető :)
  • Newfronter
    #31
    Outrun 2006 Coast 2 Coast Clone

    Tessék megjelent!
  • ffxi
    #30
    Már előbb megjelent, áprl. xy-dika
  • theclub
    #29
    Júni 23. a megjelenés elvileg, tűkön ülve várom.
  • ffxi
    #28
    PC-n megvan vkinek?