2614

TrackMania Nations (Forever)


TrackMania Forever FAQ
  • sznus
    #2414
    TrackMania Nations Forever-el tolom pár hete. 110 676-odik vagyok a világranglistán, és van 48089 LP-m. A legtöbb kedvenc szerverem viszont 50 000 vagy 60 000 LP-re van korlátozva. Ha most arra gyúrok, hogy előrébb kússzak a ranglistán, akkor előbb-utóbb nem tudok ezekre a szerverekre csatlakozni. Mégis játszok olyanokkal, akik pl. bőven 20 000 alatt vannak a ranglistán. Nekik hogyhogy nincs annyi LP-jük, hogy nem tudnak csatlakozni? Gyorsan levertek mindenkit, és így kevesebb LP-t kaptak? Vagymi? Valaki magyarázza már el...

    Tudom, hogy LP-ket akkor oszt a játék, ha jobb játékost győzök le. Csak valahogy mégse értem, hogy hogy működik ez az egész.
  • MerlinW
    #2413
    Nem a pozicióról hanem az LP-k számáról beszélünk:)
  • autoszimulator
    #2412
    én fél éve rá sem néztem, voltam 90k is, most lehetek 60 körül :D
  • MerlinW
    #2411
    60ezernél járok, de el kell kezdeni valahogy:)
  • jhetedikj
    #2410
    Tegnap letöltöttem ezt a játékot. Összeszedtem 35 érmet és 707 LP-t jó vagyok?
  • NoooRbeee
    #2409
    köszönöm
  • MerlinW
    #2408
    Vista: c:\Users\Neved\Documents\TrackMania\Skins\Vehicles\CarCommon
    XP: c:\Doc and Settings\Neved\My Documents\TrackMania\Skins\Vehicles\CarCommon
  • NoooRbeee
    #2407
    A kocsi festéseket hova kell berakni a tm könyvtáron belül?!
  • Aquir
    #2406
    :p
  • [HUN]FaTaL
    #2405
    lol
  • sznus
    #2404
    A 14. játékos az érdekes! sush92
    :D
  • Pookie
    #2403
    Hi,
    saját szervert szeretnék csinálni, de csak az alap pályákat tudom beállítani. Csináltam saját pályákat és hitelesítettem is.
    Abba kérném a segítségeteket, hogy, hogy tudom azt megcsinálni, hogy saját pályán is tudjak menni és neten is látszódjon a szerver.
    Köszi.
  • Aquir
    #2402
    :D?
  • vajo
    #2401

    :D
  • Contrecast
    #2400
    én 2006 január elején kezdtem...szal már megvan a 3 év! :D
  • Misi az ezredes
    #2399
    Na igen
  • MerlinW
    #2398
    Október óta nem játszottam, de ránéztem a ladder-re:)

    World : 41375

    Ladderpoints : 55 896 LP
    Hungary : 960
    Wins : 13604
    Draws : 13493
    Losses : 14124

    Milyen szép kiegyensúlyozott rátám van:)
  • MerlinW
    #2397
    Itt 2690Ft a Forever
  • tototto
    #2396
    át lehet állitani a nationsos accountot unitedessé, és akkor mások is látják majd a kocsidat avatarod, és hallják a dudád
    ahhoz hogy ezeket kihasználd, fel se kell tenni a unitedet mert a nationsel is kitudod ezeket használni, garasokat is kapod naponta 50et, de ha a unitedes pályákon is megszeretnéd kapni a hivatalos időkért az extra garasokat akkor viszont felkell tenned majd unitedet is :)
    amugy ahogy néztem sima united 2000ér nem sok helyen van már, ellenben az eddig 5000 ftos forevernek levitték az árát 2900ra :)
  • MerlinW
    #2395
    Talán, mert baromi jó a máik 5 játékmód?:) Ami van szerver azok minőségiek?
    Mert a United egy csomó élményfokozó tulajdonsággal rendelkezik (manialink, saját autók, logok, rendezvények, egyebek)? És mert ennek a játéknak a polcon a helye. Főleg ennyiért.
  • zomgzerg
    #2394
    belépsz azzal az accounttal és megy. de minek united? van 5 server kb ami nem üres
  • Figliar
    #2393
    aha, és nekem van már egy trackmania nations forever accountom, és már elég rég óta van, és ha megveszem a sima united-et akkor átlehet valahogyan alakítani a nations accountot uniteddé?... mert már elég jó helyezésem van a ranglistán :)
  • autoszimulator
    #2392
    sima unitedet vedd meg, mikor indítod, automatikusan frissít INGYEN a forever, de most mondom, hogy majd egy giga az update, szóval 56k-s nettel ne próbálkozz, afelett bírható :)
  • Figliar
    #2391
    valaki megmondaná hol tudom megvenni a trackmania united forever-t 2000 Ft ért??? mert itt ahol lakom kb. 8000 FT re jön ki
  • zomgzerg
    #2390
    köszönöm!
  • MerlinW
    #2389
    O (mint Olga) bill.
  • zomgzerg
    #2388
    vogy el lehet tűntetni az ellenfeleket teljesen? optionsben csak a 4-re tudtam levenni a számukat.
  • Pookie
    #2387
    Jaja.
    Nagyon köszi.
    Thx
  • autoszimulator
    #2386
    ez az?
  • Pookie
    #2385
    Hi,
    keresek egy oldalt ahol meg lehet nézni h ki hanyadik a tm nationsban és az unitedben, de nem találom. Vmilyen tm leader, ilyesmi volt a neve.
    ha vki ismeri akkor linkelje pls.

    Köszi
  • autoszimulator
    #2384
    mer nincs net, csatlakozz előtte
  • nagyi87
    #2383
    nah megvan, elkelett inditani az internet explorert:S azt mozillás vok:)
  • nagyi87
    #2382
    ezelött müködött, most meg:S
  • nagyi87
    #2381
    nincs router!
  • Aquir
    #2380
    router tűzfal?
  • nagyi87
    #2379
    helo!az lenne a problémám h ha elinditom a trackmaniat akkor nem tud csatlakoznii a hálozatra, kiirja h nincs net:S
    ha frissitem azt irja h nem tud kapcsolodni protokollra vagy mi:S
    nem tudjátok mi lehet a probléma?
  • Csekker
    #2378
    Szevasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy hogyan lehet online fiókot végleg törölni a Trackmaniaban? Ezt azért kérdezem,mert véletlen kétszer hoztam létre két különbözöő fiókot,és csak az egyiket szeretném megtartani,ill. használni,és nem akarom a helyet feleselegesen foglalni a másikkal. Ha valaki tudja,akkor légyszi írja meg. Előre is köszönöm,és Boldog Új Évet kívánok mindenkinek! Üdv: Csekker
  • WNW
    #2377
    Nekem egy apro problemam lenne.. Letoltve, install, indit... Ezutan egy fekete kepernyore kiirja, hogy Kerlek varjal, vagy valami ilyesmi... Aztan kesz.... A percek csak mulnak, es nem tortenik semmi... Se kilepni, se atlepni nem lehet sehova.... Nem tudok rajonni mi az oka, es mit kezdjek vele........
  • nagyi87
    #2376
    értem, kielégitö válasz:D
    köszönöm!
  • tototto
    #2375
    azokat ugy szerezhetsz ha belépsz a játékba naponta kapsz 50et,
    vagy teljesited a pályákat hivatalos módban amikért szintugy növelheted a garasaidat, bronz 5 garas ezüst +10 arany meg asszem +15, minden mapon az első próbálkozás ingyenes a továbbiak 10garasba kerülnek
    és az az értelmük hogy kocsikat vehetsz rajta (de azokat ingyen is lelehet tölteni) viszont lehet szerverekre tenni garast, mert alapból csak 50000 pontig adnak pontot a szerverek, és ha teszel rá garast akkor a több pontot összeszedő, már régebb óta játszó playerek is kaphatnak pontot, ezáltal fognak járni a szerveredre, vagy adományozhatsz szerverkre amelyik tetszik ha van rajtuk donate, hogy fejleszthessék őket