989
Aláírásgyűjtés a petárdázás topic bezárásáért



Ha támogatod, ennyit írj be: TÁMOGATOM

Ha nem támogatod, akkor: NEM TÁMOGATOM



A téma bezárásához 100 szavazatnak kell összegyűlnie. Az ellenszavazatok mínusznak számítanak.

  • SoDI---
    #669
    hogy illegális dolgokról beszélnek

    Aha.
    Aki krimiről beszélget, az meg mind gyilkos és bankrabló.

    Vágom.
  • SoDI---
    #668
    Én is komolyan vettem.
    Egészen addig a pontig, amíg nem olvastam, hogy feljelenti az sg-t :))
  • leslieboy
    #667
    Na ezaz!Nemcsak hogy illegális dolgokról beszélnek,de egymást is veszélyeztetik a nem hozzáértő hszekkel,tippekkel!Minde nem támogatomos,olvasson már pár oldalt abból a topicból,és akkor mondja,nem támogatom!Márcsak az ő érdekükben is,mert magukat is felrobbantják az őrült ötleteikkel!
  • littleNorbi
    #666
    Ja meg azt bírom a NAGY állatbartátokban, hogy ők maguk is kínozzák az állatjaikat.Mert szerintem az is kínzás ha egy állatra mindenféle ruhába öltöztetik, az állatok nem barbie babák.
  • SoDI---
    #665
    de sztem komolyan gondolta...

    Ne legyünk rosszaindulatúak.

    Ennyire buta nem lehet senki :D
  • Pink Tiger
    #664
    akkor nyugodj le
  • Laky
    #663
    nem támogatom
  • F1re
    #662
    csak ugy mondom hogy ami kijon a ping-pong labdabol fust az mergezo :D ugy hopgy szerintem hulyeseg ojat csinalni foleg ha meg celluloidbol is van asszem az meg rosszab
  • Shaman
    #661
    ezt én is olvastam,de sztem komolyan gondolta...
  • littleNorbi
    #660
    igaz, de nem bírom szó nélkül...
  • SoDI---
    #659
    de kigúnyolni magát a törekvést parasztság...

    Ugyan már! Te nem nézel tévét?
    Ez még a legnagyobbaknál is szokás.
    Gyúnyoljon ki ő is engem, és akkor 1-1 lesz az állás.
  • Evogordon
    #658
    Nyugííí, te vagy ilyen hülye hogy egy topikon felb*szod az agyadat?
  • jazzy
    #657
    Ne legyel mar ovodas balfasz.
  • Evogordon
    #656
    Én nemtámogatom

    1. Szeretek petárdázni :D
    2. Kössék ki a kutyát szilveszterkor.
  • Pink Tiger
    #655
    felesleges elmenni ilyen baromságokba, te is tudod hogy MIÉRT hozta angel létre ezt a topicot, és van benne logika is, csak nem mindenki ért egyet az eszközökben

    de kigúnyolni magát a törekvést parasztság..
  • jazzy
    #653
    Ott a pont.
  • SoDI---
    #652
    Emberek!

    Én most rájöttem, hogy A TOPIK NYITÓJA CSAK VICCEL!!!

    Hülyít mindenkit!

    Azt írja az "üzenetek a moderátornak" topikban, hogy ha nem zárják be a topikot, ammor feljelenti az sg szerkesztőit a kisállatok kínzásának támogatása miatt.

    Épeszű ember ilyen baromságot nem gondolhat komolyan.

    Ez csak a hülye tréfa tőle
  • Tomalak
    #651
    Ezzel senki nem vitatkozott, de olvass már vissza miket írtál, most meg itt mosakszol amikor elsülyedt a hajó. Vállald be amiket írtál. Ez is kell ahoz hogy ember maradj ugyanis.
  • F1re
    #650
    na en mentem by
  • Tobacco
    #649
    Tudom, megértelek.
    De majd idővel te is rájössz, hogy nincs értelme annak, hogy felhúzd magad olyankor, ha már végképp nem tudsz mit mondani értetlen embereknek.
    intézd el ilyenkor egy sima "ok"-val. akkor rájön, hogy te úgysem mész bele a vitájába.
    vagy mond tovább kultúráltan a mondanivalódat, mintha nem is olvastad volna a hozzászólását, csak hajtsd a magadét szépen tovább.
  • littleNorbi
    #648
    az is igaz.
  • Shaman
    #647
    Ennek a topiknak semmi értelme.

    Sokan -köztük én is- azért nem támogtajuk,mert semmi jgogd nincs bezáratni egy másik topikot. Nem azért mert a petárdázás mellett volnánk,vagy az állatok ellen,ezt fogjátok fel.

    Ennyi erővel az sg-s topikok 3/4-ét is bezárathatnák akiknek éppen nem tetszik..

    -környezetbarátok bezáratják az autós topikokat
    -szülők bezáratják a véres játékok miatt a játék topigokat
    -Windows hívők bezáratják a linux topigokat és fordítva...

    sorolhatnám még.....semmi értelme.

    Ezért NEM TÁMOGATOM

    (bár eccer már modtam)
  • leslieboy
    #646
    idefigyeljen aki UTÁLJA a petárdát!
    Nos attól, hogy néhány szemény itt beszólogat azoknak akik magukban dumálnak a petárdáról és ezt csak azé teszi mert az internet az ilyen kis köcsögöknek van kitalálva mint aki itt pofázik arról, hogy a Kutyájában mijen kárt tett a petárda az inkább pl a rendőrségnek pofázzon és AKKÓR POFÁZZATOK HA VALAMIKÓR találkozunk! és ne az internete használd ki te mocskos kutyavédő cigányok!
    Ki kell szaladni bécsbe, aztán vagy hazajössz vagy nem ,egyébként ezt a zsar zöld petárdát ugy 100 forintért tudok venni egy dobozal szoval az nem drága(romák már 15 forintért adják darabját,én meg majd adom nekik), dehát olyan amilyen puffogtatni jo lesz, meg veszek egy pár rakétát is egyébként rakétátol függöen 100-tol 1000-ig meg lehet venni darabját még itthon is.

    nemkell vegyésznek lenni hogy jó füstbombát csinálj.
    fogsz egy pár darab ping-pong labdát (minnél több annál jobb)
    fölaprítod pici darabokra ollóval
    vagy egyszerûen széttördeled, hogy kb olyan legyen mint a konfetti,
    aztán az egészet becsomagolod alufóliába lehet labda alakúra (hirtelen tömény füst) vagy szivar alakúra ( egyenletes füst hosszabb ideig).
    az a lényeg hogy sehol se legyen lyuk az alufólián kivéve egyet ahol begyujtod.
    Amikor meggyújtod előszőr pici lángal kezd égni majd hírtelen ahogy lángrakap a belseje elkezdi fújni kifelé a lángcsóvát.
    Na akkor kel rátaposni hogy elaludjon és aztán megindul a füst.
    Ha mindezt zárt térben csinálod és úgy 5-6 labdát bele tettél akkor taposás után tanácsos menekülni a helyszínről.
    Én 500 ért veszek 100 zöldet a szomszédtól...
    Nem fogok kimenni a józsefvárosira csak azér...
    Nekem sztem megér +100 forintot hogy csak gyalogolni keljen 50 métert és még megsem lopnak:)
    en special ugy csinalok electromos gyujtast hogy fogok egy 2 eres telefonzsinort a veguket behajtom es atvezetek rajta 1 ellenalas huzalt(NiCr huzal) ami kb 4-5cm es aszt rakom a petardaba amugy hajszaritobol lehet kiszedni bar en 1 en valami szerelotol kertem :) kaptam 1 m majd meg kerek na mind1 es furogep aksival gyujtom be kb 5cm-es huzal egy 12V 1300Amh aksival nekem majdnem 1 masodperc alat felizik marmint ha a huzal valami pl nalam 2 m-es kabel vegen van

    Tudnátok ajánlani 2500ft alatt valami tüzijátékot (telep,kötegelt római gyertya)?

    Oké simán csak legyen nálam alltato puska ha 100 kutya akkor legalább 1000 alttato ami lóvaknak készült

    http://www.bomba-uzlet.hu/
    termékek> gyufa És ott a vihar van rola kép
    de attol füg mire kell a gyufa


    Ezek itt csak pár hsz a topicból!Ezekután kedves nem támogatomok,gondolkodjatok már el a következőn?..Tudnak egymástól priviben kérni tippeket petárdaszerzéshez?Igen,olyanoktól is,akiket a fórumon nem ismertek!Vagy itt vannak készítési módszerek,tippek,sőt webhelyek!Ezekután nem a topicot,de még az embereket is mind bezárnám,akik ilyen hszeket írnak!Amíg nem tudnak kultúráltan,illegaliás nélkül lenni egy dolognál,addig igenis nem megengedett,jogos lenne a topicot zárni,mert csak az ebben a topicban néhány olyan hsz is volt,hogy NC!!!Tehát aki állatvédő,az tényleg menjen,és olvasson pár oldalt el!Azután szajkózza,hogy nincs értelme bezárni!!Mert ott minden van,csak épp normális dologról nincs szó!!!Hogy miért nem legális a petárda?Mert a magyarok nincsenek felnőve egy ilyen használatához!Olvassatok egykét külföldi cikket a magyar incidensekről,amiket az itt akkor levő külfölditúristák mondtak!!!Második világháború,harcvonal,olyan volt!!!Ezt mondják ők,ennyit arról,hogy akkor a többi ország és kösztünk mekkora a használási különbség!
  • Syry
    #645
    vagy nyitnak újat...
  • Syry
    #644
    pffff.... R.I.P
  • littleNorbi
    #643
    Ja és mire lesz jó a bezárjátok azt a topikot?Attól még úgyanúgy fognak az emberek petárdázni.Nem?
  • F1re
    #642
    pfffff szegeny miert nem raktad a lakasotokba ?
  • littleNorbi
    #641
    NEM TÁMOGATOM !!!!!!!!!!!!
  • RaZoK
    #640
    Nem támogatomí hiszen azzal senkinke sem lessz jobb ha bezárják !
  • Vlala #639
    topicbezárást a beszólásszabadság miatt nem támogatok (nem számít szavazatnak), de a petárdázást sem kedvelem.
    Tavalyelőtt ugyanis elveszítettem a kutyámat. Szilveszter este megkötöttem, de megijedt a durrantgatásoktól, és elengedtem, hogy ne fojtsa meg magát a pórázzal. El is szaladt, 3.-án reggel találták meg a sínek között, három darabban.
  • F1re
    #638
    ep nyujtozkodik a kepen
  • magus
    #637
    akkor en is szetverhetem a kocsidat. es teljesen meg tudom indokolni, hiszen a szilveszter errol szol. es gondolom amilyen hevvel probalod beadni a szar dumadat olyan nyugisan el is fogadod majd.
  • F1re
    #636
    akkor nalunk se tilcsak be aszt 200 ev mulva rajovuunk mi is hogy semmi ertelme :D
  • SoDI---
    #635
    nalunk nem.

    A hülye törvényt tartsák be a hülyék, mert nekik való :)
  • Syry
    #634
    Deütött neki a lábszag :)
  • littleNorbi
    #633
    Én is állatbarát vagyok és van is háziállatom.De azt az egy napot(Szilveszter) kibírják.Tehát:NEM TÁMOGATOM
  • Pink Tiger
    #632
    én is így gondolom
  • Padavane
    #631
    Az EU-ban viszont rájöttek semmi értelme és igen kevesen dobálják.
  • magus
    #630
    "Az EU-ban rajtunk kívül mindenhol legális a petárda."

    nalunk nem.
  • Padavane
    #629
    Így probáltam végig elmondani a gondolataimat, de csak a kiforgatás, sületlenségek sorozata jött válaszként. Sajnos megtanultam az idők során, hogy értelmileg zakkant embereket nem lehet érvekkel meggyőzni. Elborult az agyam a tehetetlenségtől, értetlenségtől.