989
Aláírásgyűjtés a petárdázás topic bezárásáért



Ha támogatod, ennyit írj be: TÁMOGATOM

Ha nem támogatod, akkor: NEM TÁMOGATOM



A téma bezárásához 100 szavazatnak kell összegyűlnie. Az ellenszavazatok mínusznak számítanak.

  • F1re
    #628
    na en is berakok 1 kepet a kutyamrol most csinaltam :d

  • SoDI---
    #627
    Az EU-ban rajtunk kívül mindenhol legális a petárda.
    Autót viszont max Párizsban verhetsz szét :D

    Úgyhogy van egy kis difi.
  • Crem
    #626
  • Tobacco
    #625

    de ha nekünk nem tetszik valaki viselkedése, akkor nem az az elintéznivalója a dolognak, hogy lesüllyedünk az ő szintjére, mert akkor semmivel sem leszünk különbek nála. :-)

    "megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel"
    próbáljunk meg kultúráltak, és elsősorban emberek maradni.
    ne a követ dobd vissza, és az eléd dobott kesztyűt sem kell felvenni.

    nem leszel semmivel kisebb ember, ha mások kinevetnek, netán gyávának neveznek ez miatt.

    mindig, minden körülmények közt, TE, maradj EMBER!
  • magus
    #624
    szilveszter a buli ideje, zsenialis, akkor en szilveszterkor megkeresm az autodat, bulibol lebaszom a visszapillanto tukret, betorom a szelvedot, hisz partyban minden megengedett nem?
  • Gorvik #623
    NEM TÁMOGATOM a petárdázás topic bezárázát, viszont ennek az értelmetlen topiknak a bezárását TÁMOGATNÁM...

    Érdekes, én meg tudom oldani, hogy a kedvencem kibírja a "petárdázási csúcsidőket". Más mért nem?
    No igen, tehetetlenség nagy úr...
  • Christiansen
    #622
    Ne haragudj,de az ilyen hozzászólásaid sorozatával
    csak felesleges indulatokat gerjesztesz.
    A bezárás üggyel igazad van, azt értsd meg hogy nem ez a lényeg.

    Syry, örülök hogy mostmár normálisan petárdázol,azt kellene elérni, hogy
    minden petárdás ilyen legyen, de topikbezárással semmiképp sem.
  • Padavane
    #621
    Az ilyen -embernek nem igazán nevezhető- egyéneknek szántam.

    #610


  • Syry
    #620
    :D:D:D:D
    Miért szadizod akkor a kutyát?:D
  • F1re
    #619
    ha mind a ket oldal is megszivja legalabb rekordot dontotunk 1.5 nap alat be kerultunk a legnepszerubb temak koze :D
  • SoDI---
    #618
    Nem kevertem bele más dolgokat.
    Csak egy hasonlatot mondtam.

    Hogy érzékeltessem, mennyire szánalmas ez a "a topik kutyákat öl" téma. :-)))
  • Syry
    #617
    Jaja.
    Én szeretem a petárdát és ezen nem változtat semmi, de 20,5 éves fejjel voltmár 1-2 afférom vele és ezek ellenére is csinálom. Mert jó buli. Az afférok miatt viszon nem parasztkodok vele másokkal szemben:)
  • SoDI---
    #616
    Hallottátok!

    A kutyák szenvednek a petárdás topiktól!

    Nekem is nyűgös volt a kutyám az utóbbi napokban.
    Nem tudtam, hogy miért, de most megvilágosodtam.

    A petárdát topik az oka.
    Az idegesíti a kutyámat. A topik :D
  • F1re
    #615
    :D
  • SoDI---
    #614
    Az a jó benne, hogy hozzátartozik a Szilveszter hangulatához.
    Pukk-pukk bumm-bumm...

    A kutyát arra az egy éjszakára igazán be lehet engedni a szobába.
    Sétálni meg pórázon kell vinni, és akkor nem szökik el, ha mellette pukkan egy pudacska.
  • Christiansen
    #613
    Lehet hogy ha idén is petárdázol, megint rádszólnak, hogy ne csináld.
    Miért??
    Mert vsz. okuk van rá, ha pedig nincsen, akkor félelemből.
    Illetve mindig is lesznek kötekedős emberek, pláne ha részegek lesznek,
    és gyűlölik a petárdát, ők nem fogják tudni megítélni hogy te most
    kultúráltan petárdázol-e (micsoda paradoxon...), vagy ökörködsz.

    Szóval kicsit mindannyiunknak több toleranciára lenne szüksége,
    és kevesebb gond lenne. (gond mindig lenne, de kevesebb, ezen semmiféle bezárás nem változat)
  • Syry
    #612
    LOÁL :D
  • Syry
    #611
    A kinaiak találták fel több,mint... nemtommikor, de régen:D
    Már akkoris használták, mint szórakoztató ezközt. Nemtudom, hogy mióta "HAGYOMÁNY" a szilveszterkor durrogtatás, de nemhiszem, hogy az ember (ha törvényellenes is) felhagyna vele, ha bejött neki.
  • SoDI---
    #610
    az emberek nagy része korlátolt, nem rendezik empátiával, alkalmatlan szociális tevékenységre

    Szilveszter a buli ideje.
    Ez olyan, mintha valaki aznap este azzal jönne, hogy beteg van a családban, és pihennie kell, ezért halkítsuk már le a zenét.
    "Bezze, ha Szilveszter van, vidd kórházba, ha haljon bele, ha veszélyes rá a zene, akkor is Szilveszter van" :)
  • F1re
    #609
    eszt nem en irtam Zárják be a kutya tartókat! :D en csak ideztem valakitol :D
  • Istencsászár
    #608
    nemértetted meg hogy ne kavarja bele ebbe a témába más dolgokat? mintha egy 10éveshez beszélnénk...
  • Tobacco
    #607
    ez durva.

    nézd meg például én mit írtam legelső hozzászólásomba.
    és mégis megváltozott a véleményem. pedig szerintem, nálam jobban senki nem gyűlöli a petárdát.

    de ezt nem itt, nem így kell intézni.
    kicsit komolyabban, komolyabb helyeken kell.
    ahogy látom, itt a "nem támogatommal" szavazók is utálják a petárdát, vagy elítélik a barmokat, akik állatra, emberre dobálják.

    senki nem azt vonta kétségbe a nem támogatók közül, hogy ne lenne jólelkű és jóakaró ember a topiknyitó. sőt!

    de ennek nem ez a módja.

    és nem is az a módja, ahogy te most megnyilvánultál.
  • Tomalak
    #606
    Olvas vissza és talán elfejted ezt a kérdést.
  • Snomag
    #605
    Itt senki sem az állatkínzás mellett van, csak a petárdázás betiltása ellen.
  • B0B0
    #604
    Nézz utána te sértegetőgép! Nem elég, hogy stílusod sincs, még hazudsz is! Nem a te kényed kedved szerint????? Ha ez így lenne akkor azt írtad volna:

    ARRA KÉREK MINDENKIT, HOGY NE LÁTOGASSA A PETÁRDÁS TOPICOT MERT A KUTYÁK SZENVEDNEK TŐLE SZILVESZTERKOR ÉS JOBB LENNE MINNÉL KEVESEBB PIROMÁNT LÁTNI AKKOR

    Nézz utána Budapesti Műszaki Főiskola honlapján! Borsányi Károly vagyok, tavaly végeztem! Ezek után vonjál kétségbe mást is te szürkeállomány-lúzer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Folyamatosan mindenkit megsértesz itt és nem veszed észre magad! Olyan szintem vagy mint egy 3 éves akinek elvették a játékát.

    ENNYI!!!! Ide se jövök többet!
  • Krinyo
    #603
    látom magamelőtt ahogy felriadsz álmodbol " itt minden illegális tilsuk be mind".
    Amúgy most egy kicsit meghatottál, mert te voltál az aki lekicsinylően beszéltél másokrol és lelkivilágukrol. De ha te "belekönyökölsz" egy forumozó arcába és "leparasztozol" ebmereket háát... erre csak annyit mondanék: NC
    Pedig a tirpák jelző jobban illene ide
  • Botond #602
    A kutyának van normál felhasználása ami senkinek nem rossz,a petarda esetében ez hogy valósul meg? Mert ugye erről kéne szólnia a topiknak,és nem a károkozó felhasználásáról,ahogy a kutyás topikban is a normál tartásról van szó,nem arról hogyan vadítsuk meg a pitbullunk,hogy széttépje a nyugdíjasokat.
  • SoDI---
    #601
    Mondom, tiltsuk be a konyhakést.

    10 centinél nagyobb pengét otthon se lehessen tartani.

    Mennyi balesetet előznénk meg, most gondolj bele :D
  • Syry
    #600
    Nálunk volt olyan is, aki DIREKT odajött, hogy vajon vagyunk-e akkora köcsögök, hogy "ijesztgetjük". Ehez szójjánám vmit pls...!
  • a_n_d_r_e_w
    #599
    1. ne parasztozz, mert ilyen hozzászólással inkább te tűnsz annak
    2. nem hiszem hogy jólelkű egy olyan ember, aki egy közösségi oldalt saját kénye-kedve szerint akar formálni (burkolózzon bármilyen indokba is). mi lenne a következő szavazás? "zárassuk be a hardware topicot, mert zavar a sok hozzászólás"? én és sokan mások ugyanolyan tagjai vagyunk ennek a fórumnak mint te vagy ő, és nem vehetetik el a jogot tőlünk, hogy látogassunk azt a bizonyos topicot (hozzáteszem: 1. nem szeretem a petárdát, 2. nekem is van kutyám, 3. soha nem láttam még a petrádázós topicot, DE nem szeretem ha valaki korlátozni akar engem, mert ő más véleményen van. ennyi)
  • tigeroo
    #598
    akik meg azzal kínozzák szegény kutyust hogy kikötik egy fához és dobálják ráfele a petárdát az...az...rosszabb mintha embert ölne,gonoszabb mint egy ember, mert az állat nem tehet semmiről
    amiért bánthatnák..:(

    szomoru de vannak ilyen aberrált pöcsök...:l
  • F1re
    #597
  • tomsolo
    #596
    hmm lassan 600 hsz után még mindég nem gyűlt össze a 100 aláírás?
    [NEMÉRTI]
  • DJ Skyline
    #595
    és mi a jó benne?:)
  • SoDI---
    #594
    Zárják be a kutya tartókat! :D

    Csak az ugató kutyatartókat :DDDD
  • Kaszi46
    #593
    én amugy teljes mértékben megértem az aggoldamadat kutyatulajdonos, és állatbarátlént.
    1etlen dolgot nem értek meg, pár hülye ember miatt miert kellene betiltani valami??? a dolgok 90%-át be lehetne tiltani ezzel a felfogással. pl sok hülye gazda miatt egy vadállat lesz a házikedvencből és embereket sebesít, néha öl meg, mégsem lesz bezáratva a kutyás topic, már ha van iylen:)

    itt sztem sokaknál, nálam is, már rég nem a petárdázásrol szol ez az ügy, hanem az elvekről. ha ma igy be lehet zárni egy topicot, mert az bizonyos gondolkodású(lehet ez a normális én nem ítélhetem meg, mert más véleményen vagyok) embernek nem tetszik akkor holnap mi lesz?

    még1szer hangsúlyozom azert mert nem szeretném ha bezárnák a topicot, nem azt jelenti hogy azt akaorm hogy házikedvencekre dobálják a petárdát meg megszökjenek, neagyjisten megsérüljön valaki. csupán nem tartom helyes dolognak betiltatni, bezáratni valamit, olyan eberek miatt akiket nem tanítottak meg a szüleik a helyes viselkedésre.
  • Tomalak
    #592
    Állok elébe.
  • Syry
    #591
    Ebben MI az illegális & veszélyes?
  • SoDI---
    #590
    Én szilveszterkor szeretek rakétázni és petárdázni.
    Megszoktam.

    Anélkül nem buli a buli :D
  • Guer
    #589
    nem kell ahoz irogatni hogy bárki betudja szerezni
    még csak meg se kell eröltetni magunkat
    a kezünkbe nyomják az utcán ugyhogy ....