989
Aláírásgyűjtés a petárdázás topic bezárásáért



Ha támogatod, ennyit írj be: TÁMOGATOM

Ha nem támogatod, akkor: NEM TÁMOGATOM



A téma bezárásához 100 szavazatnak kell összegyűlnie. Az ellenszavazatok mínusznak számítanak.

  • CUCLI
    #341
    támogatom.
  • Sné Zsuzsa
    #340
    Hmm....Kedves Angel!

    Bevallom zuhanyzás közben végig ezen rágtam a buksimat, hogy mégis melyik félnek van igaza...az egyik oldalról ott van az értékrendem első pontja: a szabadság....másik oldalról, viszont ott van bennem, a szeretett állatok lihegős vagy dorombolós pofikája.
    Szeretném, ha semmisnek vennéd a szavazatom, szeretnék a középtáborhoz, a TARTÓZKODÓ táborhoz csatlakozni.

    Tehát se minusz, se plusz: [tartózkodik]
    / az én részemről off. Ezzel kimásztam a topicból/
  • norbre
    #339
    az igazság mindig relatív
  • Padavane
    #338
    Értd már meg, hiába próbálod meggyőzni őket, nincs agyuk amivel felfogják amit mondasz.
  • cenobite
    #337
    Nekem is van kutyám, mivel még kölyök (szeptemberben született), nem volt "szilveszteri élménye". Nem is akarom, hogy legyen, de úgyis durrogni fog minden 31-én.

    Ha bezárjuk az itteni a topic-ot, nyitnak máshol egyet (millió lehetőség van rá), megy tovább minden.

    Ennek ellenére természetesen: TÁMOGATOM
  • Pyotr
    #336
    ismeritek azt a mondást h "KÉT VITÁZÓ KÖZÜL EGYIKNEK SINCS IGAZA"

  • Istencsászár
    #335
    1 apró üzi a nagyon tiltakozóknak: mitszolnátok hozzá hogy éjszaka kimegyek a házad elé és elkezdek petárdázni, biztos örülni fogsz neki kinézel az ablakon integesz és visszmész aludni... gondolom nem hanem kijössz és elkezdesz ordibálni majd ütni...

    ha a kutyák is ezt tennék szilvesztertor ha petárdázol és jól pofánharpana megérdemelnéd!!, de nemteszik mer szerencsétlenek félnek és az állatok nemtudnak ezellen tenni neik a szilveszter nem ünnep hanem a kinok kinját élik át aznap mig mi a nagy emberek ünnepelünk

    Petárdázásnak milyen hasznos dolga van? semmi!! kurvanagy szemetet hagy és az állatokat kinozza
  • Padavane
    #334
    Figyelj! Az internet eltejedése, rendkívül jól jött a Buta, kisebbségi érzésű embereknek, akik a való életben nem sokat érnek el. Itt hangoztathatja a marhaságait és rátalál a hasonló cipőben járó társaira, majd együtt mondogatják a baromságaikat. Naná hogy nekik ez a fórum előrébbvaló, mint egy állat. Az csak egy állat, el lehet taposni.
  • G_ArchAngel #333
    sajnos igazad van: éljen a szabad fórumozás, emeljük ki a petárdás topicot, az is lássa, akinek nem tűnt fel, hátha így 20%-kal több ember tudja megőrjíteni a háziállatokat...

    szánalmas ország, szánalmas emberekkel, szánnivaló kedvencekkel...:(
  • akos
    #332
    balkán köztársaságban mindenki megbukik, aki valamit tenni akar.
    nem tűnt még fel?
    tökmindegy, hogy mi az, amit akar... csak az yo arc, aki nem csinál semmit.
  • czky
    #331
    NEM TÁMOGATOM!!!
    Attól ha össze is jön a megfelelő szavazat a topik bezárásához még ugyan annyian fognak petárdázni, és semmit nem old meg egy topik bezárása...
    Ja! Nekem is van kutyám...
  • G_ArchAngel #330
    Kezdek nem csodálkozni azon, hogy például a National Geographic topic teljesen érdektelen volt a fórumozók körében - sajnos én nem fogtam fel, hogy szélmalomharcot vívok...
  • Padavane
    #329
    Az a baj hogy mindenki így áll a dologhoz. " minek bezárni nem érsz el vele semmit" Angel legalább megteszi, ami tőle telik.
  • akos
    #328
    szabad fórumozás vs. állatvédelem

    és a szabad fórumozás előrébb való...

    úristen!
    egyre jobban szégyellem, hogy ember vagyok... vagy hogy azok emberek, akikbe annyi emberiesség nem szorult, hogy egy ilyen kérdést empátiával tudjanak kezelni.
  • Istencsászár
    #327
    örülünk hogy sok könyvet irtál és ilyen okosvagy csak leszarod az állatokat...

    figyu: ha a topic bezárásval mondjuk 20 ember nemfog petárdát venni mer nemtudja hol, akkor már valamit tettünk ezügyben...

    a világot sem ugyváltották meg a nagy emberek, hogy egyből a nagyhalra mentek rá hanem szép fokozatosan kis lépésekben...
  • B0B0
    #326
    Köszi! Kár energiát pazarolnom erre! Viszlát topic!
  • G_ArchAngel #325
    "Valószínüleg nem olvasod el, hogy mi ír le a másik! Én nem írtam sehol se, hogy milyen jó az a sok durrogás! Csak arra próbálok rávilágítani, hogy nem ez az útja annak, hogy harcolj ellene! Szívből kívánom, hogy minnél több petárdagyárat szűntessenek meg de az amit te csinálsz, az nem fogja ezt elősegíteni!"


    Tényleg nagyon értelmes lehetsz, gratulálok a diplomádhoz, nincs kedvem ezredszer leírni a célomat, he ennyiből nem sikerült felfognod - szánlak...:(((
  • Padavane
    #324
    Ha butaságról van szó, sztem jogos a bezárás. Ezt a "Szabad vélemény nyílvánítás" dumát meg ne eröltessük, mert ha alád, vagy a kutyád alá dobná valaki azt a petárdát, mindjárt nem nagyon foglalkoznál a szabad vélemény nyílvánítás elvével.
  • B0B0
    #323
    Ott a pont! Ez a lényeg!
  • B0B0
    #322
    Valószínüleg nem olvasod el, hogy mi ír le a másik! Én nem írtam sehol se, hogy milyen jó az a sok durrogás! Csak arra próbálok rávilágítani, hogy nem ez az útja annak, hogy harcolj ellene! Szívből kívánom, hogy minnél több petárdagyárat szűntessenek meg de az amit te csinálsz, az nem fogja ezt elősegíteni!

    Az egész topic jellemez téged! Emiatt nem fog megszűnni a petárdázás topic. Jelentsd fel az SG-t ahogy azt a "moderátor figyelmébe" topicban kiabáltad! Az is marha célravező ám!

    U.I.:valószínüleg divatból írtam az a 4 könyvet is (több évnyi vizsgálatok után) és valószínüleg divatból van 3 állatom.
  • Sné Zsuzsa
    #321
    Hát igen....mondjuk érdekes egy forum, ahol nem lehetséges a szabad vélemény nyílvánítás
  • Istencsászár
    #320
    ha ilyen okosvagy 1 kérdés: tisztában vagy a flém/spam szók jelentésével? igen? akkor NECSINÁLD!!
  • G_ArchAngel #319
    Nem értelek, ha van saját állatod (kutyád, macskád), akkor miért az okozza Neked a legnagyobb problémát, hogy valaki kiáll az állatok mellett?
    Szerinted minden mellett elkell menni, ha véglegesen nem lehet megoldani? Nem lehet valami ellen kicsiben küzdeni, kis lépésekkel harcolni ellene?
    Úgy látom szerinted nem...

    Engem nem az érdekel, hogy az SG-n, Indexen, stb... milyen fórumok vannak, hanem az, hogy hogy azok az emberek, akik cselekedetükkel az állatokat kínozzák, azok semmilyen formában ne tudjanak értekezni. Legközelebb nyissunk egy topicot, ami hatékony permetezőszerekről szól? Én azt is bezáratnám, holott a gyümölcstermesztőket nem érdekli, hogy én rovarokat, madarakat, kisemlősöket szeretnék megvédeni, mert nekik az hozza a profitot, nem a feketerigó hajnali éneke. A petárdásokat sem érdekli, hogy az én kutyám decemberben feldönti a lakásban az összes állólámpát, mert Ők még attól jól szórakoznak...

    Amíg, mi éppeszű emberek nem teszünk semmit azok ellen, akik kártékony cselekedetei puszítják/kínozzák azt a környezetet és ártatlan teremtményeit, amelynek közönhetjük, hogy egyáltalán létezhetünk ezen a sárgolyón, addig a hozzád hasonlók fognak nyerni a vitákban...
    Ha Neked vagy másnak ez értelmetlen dolog, vagy a szólásszabadság sárbatiprása, akkor nincs több mondanivalóm, mert Te csak divatból szereted az állatokat és a környezet vagy természetvédelem számodra egy műsor alcíme a National Geographic csatornán...
    Ha pedig szereted kicsit is szokat az állatokat, akik nap, mint nap boldoggá tesznek, akkor nem adsz lehetőséget olyan eszmecserére, amely eredménye később fizikai fájdalmat okoz nekik.
  • B0B0
    #318
  • B0B0
    #317
    :DDD
  • Blasta
    #316
    Na ez már szánalmas ám...

    Az én apukám meg feketeöves
  • Padavane
    #315
    Látjátok ez lesz a vége. Egy véleményen lévő emberek is egymásnak esnek.
    Nincs megoldás. Mindenki próbálja a saját igazát másra ráeröltetni.
  • B0B0
    #314
    Ja és mégvalami! Véleményt nyilvánítasz arról mi a véleményem a természetről és a környezetvédelemről. Csak mellékesen említeném meg, hogy írtam 4 zoológiai könyvet.

    Gondolkozz el nagyon, mielőtt kijelentesz valamit, vagy maradj csöndben és nagyon vigyázz magadra
  • Istencsászár
    #313
    ne pattogjatok már, punker irt valamit szép nagy betűkkel lent érthető?

    akkor meg miről beszélsz? ide csak annyit kell irnod igen vagy nem ennyi nehéz felfogni mi?
  • Blasta
    #312
    Sorry, nem támogatok semmiféle arra buzdító tevékenységet, ami a SZABAD FÓRUMOZÁST akadályozza itt az SG-n, legyen szó bármilyen állatvédelemről. Lécci zárjuk be a Pc-s játékoknak leáldozott topikot, mert mindenki tudja, hogy leáldozott, de legalább ne beszéljünk róla, mert úgy kevesebb PC-s fog átálni konzolosnak...
    Kb. 10 éve nem dobálok egyetlen petárdát sem szilveszterkor, nem érdekel a dolog, de arról petíciót indítani, hogy egy állatokat )és embereket) zavaró dologról szóló TOPIKOT bezárassunk, semmi más mint naivitás.
    Sorry, ilyesmiben sosem voltam partner.
  • Sné Zsuzsa
    #311
    Mondjuk ezért lesötétezni vkit valóban butaság, hagyd rá a dolgot, ha nem tetszik a véleménye, annyi csak, hogy másképp látja...nyugodj meg sokan vannak itt, akik a te gondolataidat támogatják! ;)
  • B0B0
    #310
    Azonkívül én nem sértegettelek és nem írtam le sem a TÁMOGATOM, sem a NEM TÁMOGATOM szavakat!!!!!!!!!
  • norbre
    #309
    inkább nyissunk egy topikot, és szavazzuk meg hogy irtusk ki az emberiséget, akkor nem lesz több gond a butákkal
  • Sné Zsuzsa
    #308
    Azért jó, ha eleve nincs ilyen topic, mert egy topic olyan, mint egy reklám....belépsz, olvasol és rájössz milyen jó buli lehet a petárdázás és egyáltalán a pirotechnika...szóval, ha nem esik szó ilyenekről, kevesebbek fejében fordul meg a gondolat, hogy használják is ezeket a dolgokat. Tudom, hogy érdekesnek hangzik így, amit mondok, de vegyünk példának egy olyan mosóport , ami nincs reklámozva és egy olyat, ami van reklámozva...persze, hogy azt fogod választani, amelyik van reklámozva (feltéve, ha egyiket sem ismered). Szal így müxik ez ennél is....hallasz róla, megtetszhet a dolog, így hajlamos leszel egy-két durrantásra.

    Szal ezért jó, ha egy dologról még nem is beszélgetnek, mert az feledésbe merül. Na én ezért az egyért támogatom a topicot.
    ( a rossz reklám is reklám...pl. én nem is tudtam, hogy van petárdázós topic, ugyanakkor lehet, hogy betévedtem volna oda...így már tutira nem fogok )
  • Csacsi
    #307
    TÁMOGATOM
  • Padavane
    #306
    Sajnos egy valamit meg kell értemi és elfogadni. Az internet óriási hátránya, az ezer féle ember egy pici közösségbe tömörülve. Soha senki nem fog tudni rendet rakni, vagy ha még igaza is van, meggyőzni a ( sztem ez a legmegfelelőbb szó ) BUTA embereket. Az az ember aki azt élvezi, hogy durrogtat, másnak rossz érzést kelt BUTA. És egy BUTA embert, nem lehet meggyőzni ész érvekkel. Nem gondol bele, hogy ezzel rákényszeríti másra a szórakozását. Ráadásul, ilyenkor sok értelmesnek tűnő ember a támadott félhez szegődik, még ha nem is ért az elvükkel együtt, azt gondolván, ez az Ő küldetése. Meddő vita. Ilyenkor döbbenek rá, mennyire szánalmas lény is az ember. Petárdázósoknak köszönhetően, szégyenlem hogy ember vagyok.
  • B0B0
    #305
    Ha kicsit visszaolvasnál akkor láthatnád, hogy nekem is van kutyám (már a hatodik) és két macskám. Kikérem magamnak, hogy sötét vagyok (ha már itt tartunk, nem szoktam dicsekedni, de diplomát és középfokú nyelvvizsgát nem tehettem volna le sötéten), de ha így gondolod kihívlak egy műveltségi vetélkedőre te neveletlen. Önkényesen ítélkezel emberek véleményei felett és még neked áll feljebb! Nézz már itt körül! Nem mondhatnám, hogy teljes az egyetértés! Tanuld meg moderálni magad!

    Na akkor most te fogj fel valamit (hátha sikerül):
    Ha bezáratsz itt egy topicot akkor lesz másik, tök mindegy hol. Az SG-n az indexen, stb... Ezzel csak plántálod a petárdázást, mert minnél jobban próbálnak tiltani valamit, azt annál jobban elharapódzik.

    Mit szólnál, ha én is bezáratnám az egyik topicod, mert a ott elhangzó témákat én veszélyesnek találom?
  • ChevyG work
    #304
    TÁMOGATOM
  • Istencsászár
    #303
    TÁMOGATOM
  • Botond #302
    Szabadság amíg másokat nem korlátozunk,vagy veszélyeztetünk. Mindenki lelkesen hangoztatja a szabadság jogait,csak senki nincs tisztában a kötelességeivel. Továbbra is támogatom.