989
Aláírásgyűjtés a petárdázás topic bezárásáért



Ha támogatod, ennyit írj be: TÁMOGATOM

Ha nem támogatod, akkor: NEM TÁMOGATOM



A téma bezárásához 100 szavazatnak kell összegyűlnie. Az ellenszavazatok mínusznak számítanak.

  • Padavane
    #466
    Érdekli is ez ezeket...
    Nincs amivel felfogják. Nincs családjuk, vagy akit félteni kéne.
    Majd ha kicsit felnőnek, talán elgondolkodnak rajta.
  • nyami
    #465
    imádom h te mindenben a politikát látod -.-
  • Tomalak
    #464
    Persze te se foglakozz mással nehogy jólérezzék magukat az emberek 8ezer valamennyi órábal 12 ben. Inkább te vigyázhatnál a kutyádra de különben is az hogy fél semmit nem jelent eleinte az autóktól és félnek a motorktól is stb (a mocskosrohadtak mi?). Ezt is megszoknák, de erre esélyük sincs mivel rettentesen ritkán van.
  • F1re
    #463
    jo aszt nem irtam hogy azokat is bekene zarni aki szandekosan (SZANDEKOSAN) dobalja allatokhoz emberekhez a petardat ez teljesen jogos az ieneket buntetni kene de attol hogy a topikot bezarjak jobb nem lessz elhiheted csak parr embernek
  • heystumafly
    #462
    sZTEM SENKI NEM AKARNÁ, HOGY MEGTÖRTÉNJEN:
    Tavaly KARÁCSONY ELŐTT (mégcsak nem is szilveszterkor),
    szomszédom 1 éves kislányának babakocsijába dobták
    (ha nem is szándékosan oda) a petárdát!
    Az a "legkevesebb", hogy Szilvike combja szétroncsolódott,
    mert megműtötték, és az ijedtségtől vagy fájdalomtól görcsrohama volt.
    De mozgáskorlátozott lesz, és örökre epilepsziás marad e miatt!

    Nagyanyámék utcájában valakinél,farakásba dobták az udvaron a petárdát, és kigyulladt, mert valami széna vagy szalma ami közte volt lángra lobbant, fél ház leégett, mire tűzoltók odaértek.

    Nekünk 4 éve,mikor még családi házban laktunk, egy "ártatlan" petárdás banda éjfélkor a redőny alá nyomta be a petárdát.
    El lehet képzelni, ahogy az ablak és redőny közt felrobbant, és az összes ablak kitört, és berobbant a szobába. Ha ott lett volna a család, és nem az étkezőben virslizni és pezsgőzni, akkor nem tudom, hányan maradtunk volna épségben, vagy akár életben az üvegzáportól.

    A petárdázók és a nem támogatók, gondoljanak bele, mi lenne, ha Szilvike az ő kislányuk lenne????
    Vagy mi lenne, ha az ő házuk fele semmisül meg????
    Vagy ha ők ott lettek volna a szobában családtagjaikkal, és fejükbe, szemükbe, és mindenhová állt volna a sok üveg????

    Persze kutyás történet is van millió. Csak azokat ismerjük és tudjuk.
  • Syry
    #461
  • Padavane
    #460
    Igazatok van. Dobáljátok azt a xart, ne is foglalkozzatok mással. Örüljetek magatoknak. Biztos ti lesztek a hasonló színvonalon lévő haverotok szemében a fasza gyerek. Menj el katonának, ott durrogtathatsz.
  • F1re
    #459
    na meg persze azokat akik ieneket irnak mint amiket Istencsászár irr
  • F1re
    #458
    en is kezdem ugy erezni hogy a nem tamogatombol 1re tobb lesz de azert ieneket nem kell irni Zárják be a kutya tartókat! :D nem oket kell bezarni hanem az ien gyagyas embereket akik aszt hiszik hogy a topik bezarasatol minden jobb lesz es nem tud ra mecseget irni hogy miert lessz jobb
  • Padavane
    #456
    Hagyd már ezt a sok elmeroggyantat...
    Ezért tart itt ez a szerncsétlen ország, mert azzal töltöd az időt, hogy megmagyarázz valamit, ami egy értelmes lénynek alap.
  • unknown nick
    #455
    Nem támogatom.

    Zárják be a kutya tartókat!
  • Syry
    #454
    minuszba:)
  • Syry
    #453
    nekemmár robbant a kezembe... én akartam, hogy ott robbanjon. Ha nem faszmód kezeled, semmibajod nemlesz tőle...
  • Gabesz amd64
    #452
    Hogy áll a szavazás?
  • Snomag
    #451
    oké, ha akarjuk akkor pontosan 365nap 6óra, de ugye ez az idő változik szépen lassan...
  • musha
    #450
    lol, egy év leginkább 365 nap (kivéve a szökőév)
  • Krinyo
    #449
    egy átlagos ember tudja hogy a rakétát, ill petárdát nem ökölbeszorítva kell tartani...
  • Syry
    #448
    no problem :)
  • a_n_d_r_e_w
    #447
    nem támogatom
  • Takezó
    #446
    tanuld meg leírni a nevem,b+... amúgy meg írtam már neki priviben, csak nem akartam ideszpemmelni már én is....
  • Snomag
    #445
    sorry, akkor nálam vannak értelmezési problémák ;)
  • Istencsászár
    #444
    őőő, remélem kezedbe robban majd egy egy "petárda", "rakéta" szilveszter napján vagy tök mind1 mikor és majd megtudod...
  • Cat #443
    takező nem moderátor
  • Tomalak
    #442
    365 de amugy teljesen egyetértek veled.
  • SoDI---
    #441
    nem támogatom

    Nem látom sok értelmét olyasmi tiltásának, melynek veszélyét a környező országok közül kizárólag nálunk véli látni néhány idióta.
  • Syry
    #440
    A hozzászólásodra irtam,hogy "támogatom" nem szavazás gyanánt.
  • Syry
    #439
    mit értettél félre?
  • Padavane
    #438
    Azt a k**** agyatlan egy bandát...

    Ezzel az élen #432

  • Snomag
    #437
    Örülök, hogy már az első soromat sem sikerült rendesen értelmezned.
  • cSuwwi
    #436
    NEM TÁMOGATOM
    Értelme nemsok, nyitnak egy másikat, akár a sajátban. Meg már leírták páran, hogy semmi értelme, meg fáj a kezem, nem akarok gépelni... :|
  • Emmegki
    #435
    NEM TÁMOGATOM
    Egy napot kibír a kutyám lakásban szekrény alá bújva. Ráfér.
  • Syry
    #434
    Eztviszont támogatom-os.
  • Krinyo
    #433
    szvsz a betiltással csak azt érték el hogy aki normálisan, megengedett időben és körülmények között használta éjfél tájt a petárdát, az nem fogja használni.
    A 10 emeletről dobálgato, kutyákat, macskákat , öregasszonyokat megcélzó, törvényt lesza*ó fiatalemberek ugyanúgy dobálni fogják, és ezellen se a rendőrség se a törvény nemfog tenni semmit. 5 éve ugyanúgy voltak ilyen petárdázók.
  • Syry
    #432
    A szlovák határ mellett lakom, az ember kénye-kedvére rohangálhat át és fillérekért hozzák be dobozát...

    Nemértem, hogy mér kéne bezáratni.
    "NEM TÁMOGATOM"-os...
  • Snomag
    #431
    NEM TÁMOGATOM
    1évben van általában 356 nap ugye... 356*24 = 8544 óra. 1 évben 12órán keresztül kéne elviselni ezt az egészet és annyit kéne tenni, hogy a kutyát éjfél körül nem viszi le az ember sétáltatni / beengedi a lakásba, stb és máris semmi gond.
    Amíg legális az egész legalább biztosabbak lehetnének az emberek abban, hogy a sok pistike nem robbantja le a fél fejét egy kínaitól vett petárdával, hanem normális, "minőségi" petárdával durrogtat.
    Aki meg agyatlanul csinálja az egészet, azt meg úgysem fogja érdekelni az h éppen lehet e vagy sem, úgyis csinálja idióta módon. Őket nem fogjátok semmivel sem korlátozni...
  • Lacika 79
    #430
    támogatom

    (amúgy nagyon szép a kutyus a #2-en)
  • Palinko
    #429
    asszem nem,de reggel,délbe meg este néha majd kikócolod ugye? :)
  • Palinko
    #427
    szegény kutyátok nem fog belehalni ebbe a pár napba,mint a többi 360 ba sem!ja meg mondjátok meg Istennek,hogy ne olyan hangosak legyenek a villámok :)))
  • Grenzjager
    #426
    Erdőben??? bravó hülye gyerek!


    TÁMOGATOM
  • Padavane
    #425
    Ne haragudj már, de elkussoltatod a népet, hogy neked könnyebb dolgod legyen?
    Akkor sztem te valamit rosszul csinálsz.