989
Aláírásgyűjtés a petárdázás topic bezárásáért



Ha támogatod, ennyit írj be: TÁMOGATOM

Ha nem támogatod, akkor: NEM TÁMOGATOM



A téma bezárásához 100 szavazatnak kell összegyűlnie. Az ellenszavazatok mínusznak számítanak.

  • Istencsászár
    #506
    hihetetlen hogy sokan mennyire nincsenek tisztában a dolgok súlyosságával és belekvernek mindent hogy az igazuknak helyt adjanak, de tudják hogy hülyeség amit irnak...
  • akyyy
    #505
    NEM TÁMOGATOM
  • G_ArchAngel #504
    Rájöttem, hogy nagy fába vágtam a fejszém, sajnos ez a topic bizonyítja, hogy az emberek nagy része korlátolt, nem rendezik empátiával, alkalmatlan szociális tevékenységre: a topic lényege az lett volna, hogy minnél kevesebb hirdetési felület jusson olyan eszközöknek, amely kínokat, sérülést okoznak a magukat megvédeni képtelen élőlényeknek.
    Ennek az egésznek az lett a hatása, hogy szembeállították egyesek a szólásszabadságot, szabad fórumozást az állatok MINIMÁLIS védelmével.
    Hiba volt.
    Aki ezt a szerény, elenyésző dolgot nem tudja magában felfogni, feldolgozni, azt sajnálom...

    Zárják be inkább az adminok a topicot, mert fáj látnom, hogy ennyi közömbös, buta ember van.
    Azzal nincs is gond, hogyha a petárdázás hívei ellenünk vannak, Őket megértem valahol, az igazi szegénységi bizonyítványt azok állították ki magukról, akik a fórumozást állították szembe a kutyák oktalan kínzásával...


    Sajnálom, ez a XXI.sz. Magyarországa...
  • Padavane
    #503
    És akkor nektek legalizálni a petárdát...
    Katasztrófa lenne. Némi éretség, értelem is kéne hozzá.
  • Krinyo
    #502
    a sport-autó pl F1 ami nem "közlekedés"
    Veszélyes dolgokról irtál olvass vissza, én meg irtam hogy nagyon sok veszélyes dolog van és valamiért mégis csinálják az emberek. Sztem a petárdázók sem nyomnak a kezedbe petárdát, akkor te se mondd nekik hogy mit ne tegyenek.
  • Shaman
    #501
    NEM TÁMOGATOM
  • akyyy
    #500
    ha holnapra nem lesz meg ez a topic lesz bezárva:)
  • Tomalak
    #499
    Az is zavarja az állatot ebben 100%-ig biztos vagyok.
  • heystumafly
    #498
    lehet, de ezt ki tudná leellenőrizni!
  • Tomalak
    #497
    Igazad van, de semmi értelme nicns betilatni vmit most lehet amerika is rossz példa lessz de amikor az alkohol tilalom alatt több ember halt meg alkohol mérgezésben mint előtte. Betilatni semmit sem lehet, inkább engedélyezni és elenőrzés alatt tartani szvsz.
  • heystumafly
    #496
    számold meg!
  • heystumafly
    #495
    pár napja a heveromék petárdáztak, ln megálltam és néztem őket és egyszer csak aztlátom zogya lábam előtt van a petárda, képzeld mennyire élveztem, de hiszen ők röhögtek, nemfogják fel a hangyányi agyukkal!
  • Krinyo
    #494
    sztem rosszul gondolkodsz, mert betiltással ugyanúgy fognak petárdázni. Csak azokkal tolsz ki akik betartják a törvényt. Nem egész évben petárdáznak, 1 estét kibirsz te is, sétálgathatsz egész évben.
  • F1re
    #493
    latom nalam mar hamarabb irtak eszt :D
    amugy eszt "ebben teljesen igazad" heystumafly-nak szantam
  • Padavane
    #492
    Miröl beszéltek? Egy illegális dolog ellen vagyunk, ami embert, állatot zavar, veszélyeztet. Sport, autó? Hogy jön ez ide? Szted a közlekedés összevethető a petárdával?
  • akyyy
    #491
    hol tart a szavazás ha megkérdezhetem?
  • Tomalak
    #490
    A tüzijátéknak sincs semmi értelme azzal is csak a baj van gondolom egyet sem nézel meg direkt.
  • B0B0
    #489
    :DD
  • Snomag
    #488
    Sajnálatos, hogy emberek ilyet csinálnak, viszont szinte mindenre fel lehetne hozni hasonló, szélsőséges példákat, ami persze nem segít azon, akivel egy hasonló baleset megtörténik.
    Azt viszont még mindig érdemes észben tartani, hogy az ilyen idiótákat nem fogja érdekelni hogy mit lehet és mit nem, mert csinálják és kész, általában a korlátozások pont a normális embereket tartják vissza, akik amúgy is képesek kontrollálni a cselekedeteiket. A hülyeség ellen nincs mit tenni sajnos.


    "Nincs amivel felfogják. Nincs családjuk, vagy akit félteni kéne.
    Majd ha kicsit felnőnek, talán elgondolkodnak rajta."
    Legalább olvasd el, amit az emberek írnak és próbálj meg értelmesen reagálni a hozzászólásokra, ne csak dobálózz a szavakkal.
  • heystumafly
    #487
    ennyi erővel azt is belehetne tiltani, de az fontosbb mint a petárda, és nemfognak neked 300 km-t gyalogolni, vagy buszra felülni, mer akor meg sok busznak kéne lenni-e, de azs fölösleges mer az is szennyezi, maradt a bicikli, meg a hév!
  • F1re
    #486
    ebben teljesen igazad van amugy padavane eszt irtad

    "semmi értelme veszélyes dolgot művelni, ami csak árt."
    erre igaz akkor a dohanyzas , pialas , disco :D nem csak a petarda
  • Tomalak
    #485
    De akkor még nagyon sokminden bekellene tilatni? Sohasem ittál alkoholt illetve dohányoztál? Hirtelen ez a kettő legértelmetlenebb dolog jut eszembe.
  • Padavane
    #484
    Szted én gondolkodom rosszulm, amikor az jár az agyamban, hogy nem szeretnék petárdaesőben szilveszterkor az utcán sétálni?
  • Krinyo
    #483
    a világon kevés olyan dolog van ami nem veszélyes és mégis nagyon sokan csinálják. Bizonyos sportok, látványos dolgok stb.
    Tiltsd be aug 20-ai tüzijátékot is mert leéghet a Duna
  • Tomalak
    #482
    Jaja meg menyi baleset van belőle még a városkép is csunya tőlük meg csorgatja a sok rohadékl a nyálát miközben gyorsa neljut A ból B-be amikor gyaloglhatna is.
  • Krinyo
    #481
    *szennyezik :D
  • heystumafly
    #480
    igen, de a petárdát nem lehet árulni, mégis árulják, tehát illegálisan használják!
    tőlem petárdázzanak ,de csak szilveszterkor
  • Padavane
    #479
    heystumafly arra próbál rávilágítani, hogy semmi értelme veszélyes dolgot művelni, ami csak árt. Értelme semmi. Az hogy pár értelmileg visszamaradott dobálja és közben csorog a nyála, nem helyénvaló.
  • B0B0
    #478
    Indítok egy Tiltsuk be az AUTOmánia topicot, mert az autók fertőzik a környezetet! :)
  • heystumafly
    #477
    szilveszterkor?
  • F1re
    #476
    a kockazat mindig fent all ugyan ugy mint barmikor elofordulhat hogy elcsap 1 auto megsemm tiltjak be a kocsikat csak aszt aki tette de pl az en nagyszuleim is mindig othonmaradnak szilveszterkor nehogy baj tortennyen veluk
  • Tomalak
    #475
    Akármikor a pedárda is csak egy eszköz, hallotam már legett házat és késelt embert. Meg te mondtad hogy nem is szilvesztrkor volt vazze.
  • Krinyo
    #474
    ahogy látom (gondolom) neked van családod és felnőtt ember vagy mégis kimaradt az életetből a racionalitás
  • Tomalak
    #473
    Amugy meg mindeki magából indul ki én sosem okoznék senkinek kárt vele szándékosan.
  • heystumafly
    #472
    igen, hallsz szilveszterkól olyan akit megsiketítettek késsel, vagy égő ghíufával!
  • F1re
    #471
    buntesek akkor aszt aki szilveszter elott hasznal petardat meg aszt aki emberhez allathoz dobja a petardat vagy aszt akik lakasba vagy bar mi rosszat csinal de ne tilcsak be a topikot es a petardazast szerintem eszt kene tenniuk mert ez igy iga ahogy irta valaki hogy az ujj torvenyeknel lehet hogy aki rendesen hasznalta eddig a petardat az nem fog petardazni de aki nem rendesewn hasznalta az ugyan ugy fog petardazni es emberekhez kutyakhoz lakasba farakas dobalni petardat
  • Tomalak
    #470
    Nagyon veszélyes környéken élsz hallod! Mellesleg itt most arról van szó hogy maradjon vagy ne a topic nem a petáráról amit én sosem használtam és ne mis fogok de ezt most mér eélvezetét nem akarom elvenni. Amugy meg a ennyerővel égő gyufát is dobhatott volan kést is dobhatott volna stbstb.
  • Krinyo
    #469
    a kenyérpirító is tud ölni ha rosszul használják, mégsem tiltották be.
    Felkéne fogni hogy a dolgokat az ember teszi...
    Tiltsuk be az emberiséget!
  • heystumafly
    #468
    KB
  • heystumafly
    #467
    teljesen igazad van, de a veszély fentáll