989
Aláírásgyűjtés a petárdázás topic bezárásáért



Ha támogatod, ennyit írj be: TÁMOGATOM

Ha nem támogatod, akkor: NEM TÁMOGATOM



A téma bezárásához 100 szavazatnak kell összegyűlnie. Az ellenszavazatok mínusznak számítanak.

  • forzajuve
    #546
    TÁMOGATOM
  • Snomag
    #545
    Olvasd el az utolsó x hozzászólásod (segítek, az X helyére egy szám jön ;) ) és gondolkodj el azon, hogy ki a buta, ki az aki mond is valami értelmeset és ki az, aki csak hajtogatja a magáét.
  • Krinyo
    #544
    van törvény, de a rendőrök ugyanúgy fognak állni mint 2 éve
  • Istencsászár
    #543
    komoly is lehetne de jópár nem emberien viselkedő egyén szétkurta..
  • a_n_d_r_e_w
    #542
    Ja, bocs, ezt nem tudtam, de köszönöm hogy szóltál, ezután másképp fogom élni az életem, tudván hogy buta vagyok.

    komolyan elgondolkozol néha azon mit is mondasz?
  • Kaszi46
    #541
    amugy ez a topic most komoly? ha összejöna 100 tényleg bezárják, esetleg már be is zárták a sátán,a megtestesült gonosz, az antikrisztus topicját??
  • Tomalak
    #540
    Kapcsold mrá a ki a gépet sugárzik a monitor, árt annak sok apro állat ami esetelg arra repked vagy esetleg te irtod a molylepkét meg ilyesmit? Hajjaj
  • Rafaelo
    #539
    bazz és azok akik emberek közé dobják azt a szart azokkal mivan?
  • Krinyo
    #538
    te csak azt hiszed hogy te nem vagy buta, nagy különbség :D
  • Istencsászár
    #537
    ti tényleg nemértitek a lényegét a dolgoknak, petárdázás olyan dolgo amit tudatosan csinálsz és tudod hogy ott az állat, embertársad és mellé dobálják vagy neki, megsérül, stb...

    felhoztok mindeféle témát ami nemidevaló csak a saját tévhitetknek akartok igazat adni

    Azok az emberek nem a játékok miatt ölnak hanem a gyenge értelmi, lelki szintjük miatt szal betegek! és érdekes miért csak amerikában? mer korlátoltak az amcsik...
  • B0B0
    #536
    Érthetőbben nem lehet itt már megfogalmazni a hibát. Ez a topic ennyi!
    Szevasztok!!!!

    Tudod mi a vicc G_AchAngel? Hogy a te topicodat fogják bezárni! Megfogott a sajád csapdád!
  • Krinyo
    #535
    és te azt hiszed hogy a világon csak ezen az 1 napon csak a kutyák szenvednek? Tudod te hogy mennyi ember szenved a világon? Az én felfogásom teljesen normális. Nem tiltatok be valamit mert épp úgy gondolom. Javaslok neked egy nagyon jó foglalatosságot, az a neve hogy gondolkodás. Használd egészséggel
  • Tomalak
    #534
    Mi szász.. MILLIÓ!!! Forrást!! Szerintem nem egy macska, kutya érzi magát kellemetlenül amiatt mert megbolondulnak a rengeteg autó, motor és egyéb nem természetes dolgoktól a városban. Amugy szilveszter éjjel sétaáalgatsz a kutyáddal?? GRAT!!
  • Syry
    #533
    éncsak a piát nem vetem meg... ezexerint már megis lennék itélve?
  • Padavane
    #532
    Nem én vagyok felsőbbrendű, ti vagytok buták. Nagy különbség.
  • Kaszi46
    #531

    sztem zárassuk be a játékosok forumát is, mert egy csomo fiatalkorú, a játékok miatt ölte meg EMBERTÁRSAIT!!

    Ha támogatod, ennyit írj be: TÁMOGATOM
    Ha nem támogatod, akkor: NEM TÁMOGATOM(ez a válasz is a támogatók szavazatához fog tartozni)

    ritkán mászok elő a jól bejáratott, forumtémáimból, de olyankor mindíg ledöbbenek mi megy itt az sg-n.

    azokat a hölgyeket kérdezném akik itt támogatommal szavaztak hogy amikor kirúzsozzák meg különböző kozmetikai szerekkel kenik magukat milyen szemellenzőt vesznek fel? ugyanis mint az köztudott még manapság is sok ilyen készítményt állatokon is tesztelnek.
  • B0B0
    #530
    Hagyjad! Nem fogja fel, hogy mindenkinek az b..ssza a csőrét, hogy be akar kénye kedve szerint záratni egy topicot!
  • Pink Tiger
    #529
    így van itt mindenki a petárdázás ellen van
  • Istencsászár
    #528
    miért az valami mellett kiáll mer igaza van? és nem valami ellentétes romboló, károsító dolgot csinál? azmár hülye szánalamas? ez a mai világ... pia, drog, cigaretta és minden szar, aki nemezt csinálja azmár kivülálló
  • Padavane
    #527
    Éppen ezt szerette volna megakadályozni, illetve korlátozni. Ez az egyetlen számára elérhető megoldás.
  • Pink Tiger
    #526
    szerintem te vagy buta ha nem fogadsz el egy másik álláspontot, és azon csodálékozol hogy mások észreveszik a hülyeséget is egy nemes cselekedetre hivatkozva és nem értenek ezzel egyet

    szerintem tiszteletreméltó dolog védeni az állatokat és e cél érdekében abban is tartok minden megmozdulót, ezzel együtt nem mindegy hogy minek árán, kivülállók egy topicot nem zárhatnak be, találj ki más megoldást, azt én is támogatni fogom, én nem tudok jobbat de ezt sem tartom annak
  • G_ArchAngel #525
    egy nap alatt több száz kutya szökött el, vagy szenvedett maradandó károsodást...
    gratulálok a felfogásodhoz...
  • Tomalak
    #524
    #516 #515 Mindakettőnek hatalmas pont! Különbenis olvass vissza és probálj felfogni belőle valamit csak legalább egy kis töredéket.
  • a_n_d_r_e_w
    #523
    G_ArchAngel, Padavane:
    Nekem nem tetszik, hogy lenéztek másokat azért, mert más véleményen vannak, és önnön felsőbbrendűségeteket hírdetitek
  • Krinyo
    #522
    a petárda legális volt az előző 2 évben
  • B0B0
    #521
  • F1re
    #520
    a rendorok ?
  • B0B0
    #519
    Az általad úgy gyűlölt topic nem reklám a TV-ben!!!!!! Az megy csak oda aki kiváncsi rá a címe alapján!!!!!
  • Syry
    #518
    hoppán már volt sorry:)
  • Krinyo
    #517
    a közlekedés nem évenete 1x történik..más példa?
  • Krinyo
    #516
    mi meg sokan arra jöttünk rá hogy te nem fogod fel hogy nem az eszközök mellet vagyunk, hanem az ellen hogy bizonyos emberek kényük kedvük szerint betitassanak bármit amit csak akarnak nem tisztelve más emberek akaratát. A petárdázás most sztem mellékes, pedig csak 1 naprol van szó, nem egész éven át tartó petárdás bulirol.
  • B0B0
    #515
    Szánalmas vagy! Egy fórumot (a szólásszabadság legvalóságosabb fizikai megnyilvánulása) akarsz felhasználni szabad vélemények betiltására????? Ki is a buta???? És az itt felszólalt emberek 95%-nak nem azzal van a baja, hogy te minnél kevesebb petárdát lássál, hanem hogy ezt milyen igazságtalan módon intézted!
  • Padavane
    #514
    Sajnos Angel, az emberi butaság határtalan.
    Azt javaslom, hogy a petárda helyett vegyetek 1 jó könyvet. Mert sztem azt nem sokat láttatok még közelröl.
  • a_n_d_r_e_w
    #513
    #495-re
  • Taibi
    #512
    "Sajnálom, ez a XXI.sz. Magyarországa..."

    Az EU tagállamiaban legális a petárdázás...


    Nem támogatom.
  • a_n_d_r_e_w
    #511
    de szerinted azzal, hogy bezáratsz egy topikot, majd nem fogják ugyanúgy dobálni? vagy majd megokosodnak, és felfogják, hogy hülyeség?
  • F1re
    #510
    ezzel 1et ertek de csak mert ez benne van :D "Azzal nincs is gond, hogyha a petárdázás hívei ellenünk vannak," magyarul legalabb gondoltal masokra is
  • Syry
    #509
    Másik pédla a vezetés. Meghal vki az utakon tökmind1hogy kinek a hibájából, de az emberek nemfognak otthon a seggükön ülni egy "ien" miatt...
  • Snomag
    #508
    Az emberek ugye nagyrészt egymástól tanulnak, ha azt látják, hogy mindenki a másikat dobálja a petárdával, akkor azt fogja természetesnek. Ha viszont engedélyezik - korlátolt időszakra természetesen - akkor talán a szülők sem fogják teljesen tiltani a gyerekeiknek az egészet és esetleg meg is mutatják nekik, hogy mit lehet és mit nem, ami máris jobb, mintha esetlegesen egy idióta haverjuktól tanulják el a petárdázási szokásokat...
  • Krinyo
    #507
    Az én haverom meg vállba ütött ami fájdalmas és lila foltot hagy maga után. Én sem röhögtem de mégsem zárattam börtönbe