989
Aláírásgyűjtés a petárdázás topic bezárásáért



Ha támogatod, ennyit írj be: TÁMOGATOM

Ha nem támogatod, akkor: NEM TÁMOGATOM



A téma bezárásához 100 szavazatnak kell összegyűlnie. Az ellenszavazatok mínusznak számítanak.

  • tigeroo
    #588
    pffff....

    a kutyát/macsekot stb vigyétek be a házba arra az egy napra.

    egy napot kibírtok, nekünk meg csak egy napunk van szórakozni (petárdával), hisz az kell az ujév-feelinghez..
  • Tomalak
    #587
    Alapgondolatod helyes hogy ne bántsuk a kutyákat csak rossz helyen keresed a megoldást.
  • SoDI---
    #586
    remélem kezedbe robban majd egy egy "petárda", "rakéta" szilveszter napján

    Akinek a kezében robban, az megérdemli.
    Az ilyen még egy vajas kenyér megkenése közben is megsérti magát.

    El kell olvasni a használati utasítási, és akkor nem veszélyes.
  • Snomag
    #585
    "Nem vagyok agresszív típus, de ne nagyon találkozzunk szilveszterkor, mert ha netán a homlokodra lenne írva a nick-ed, szó nélkül, lendületből építem bele a könyökömet az arcodba. "

    Ezekután szted valakit is érdekelni fog hogy te mit írsz?
  • Krinyo
    #584
  • Tomalak
    #583
    Ez egy illegális és veszélyes topic?? Húha ezt nem tudtam :)
  • Snomag
    #582
    Hát én még nem találkoztam veszélyes és illegális topikkal...
  • Christiansen
    #581
    Szerintem félreértés az egész,a dolgokat kicsit mélyebben kelle szemlélni...

    Nem ér semmit a topik bezárása, ebben igazuk van a petárdásoknak.
    Inkább az lenne ennek a topiknak a célja, hogy
    a petárdázást KULTÚRÁLTAN kellene végezni, másokra odafigyelve,
    nem veszélyezetve semmilyen élőlényt vagy más tulajdonát.

    Aki ezt nem fogta fel sajnálom, szajkózhatja csak tovább a maga véleményét.
    A problémának annyi a megoldása, hogy aki erre téved és elolvassa:
    a) Normálisan petárdázik
    b) odafigyel a nem normálisan petárdázókra...(sajnos)
    óvja állatait, tulajdonát...
  • Tomalak
    #579
    Te most miről beszélsz? Elvesztettem a fonalat.
  • F1re
    #578
    nem csak tudod ez helyet SEGÍTSETEK!!!

    100 aláírásra van szükségünk...

    Kérek mindenkit, hogy aláírásával támogassa a petárdázással foglalkozó topic bezárását - ha csak egy ember nem jut ilyen eszközhöz, és eggyel kevesebb kutya szökik el félelmében, akkor megérte!

    Egy kutyatulajdonos



    lehetett volna valami ojat irni hogy szavazanak azzal hogy pl buntesek meg azokat az embereket akik petardat tobbnak kutyakhoz vagy emberekhez es erre lehetett volna szavazni szerintem tobben szavaztak volna tamogatomal es tod ez tobbet ert volna ell mert lehet hogy radobbentek volna az emberek hogy mit csinalnak
  • akyyy
    #577
    Az aláírásomba is bele írtam hogy nem támogatom.
  • G_ArchAngel #576
    ok, hagyják meg a topicot, engem nem zavar, de egy szó ne legyen benne a beszerzésről, cseréről, kereskedői ajánlásről, pirotechnikai eszközök házilagos gyártásáról, mert akkor megnyugszom...
  • Tomalak
    #575
    Hol van az már ember?
  • immovable
    #574
    [tyámogatyom]
  • Vegas
    #573
    mennyünk reklamálni kínáb vagy hova ahol tschinálják ezt az egészet...veyél repülőjegyet, mingyá ottleszek!
  • Tomalak
    #572
    Nem érted hogy itt mindeki sajnálja a kutyákat??? Csak az ellen tilatkoznak hogy szemellenzős kollegáik ne mondják meg hogy mit csinálhassanak vagy ne. Ha ő petárdázik ugy senki ne msérül bele nem szökök el stb akkor azzal neked mi bajod van?
  • G_ArchAngel #571
    ott ahol a "nem szándékos" állatkínzásé?
  • Istencsászár
    #570
    az a baj hogy sgn sok a "mocsár" ahogy 1ik kedves tanárom mondta anno szal itt értelmesen nemlehet semmit csinálni mer vagy a moderátor köt beléd és állit le, vagy az agyilag gyenge emberek jönnek a gumból és elviccelik élökörködik és elviszik a témát másfele....
  • bens
    #569
    mibe, h ebből bünti lesz : D
  • G_ArchAngel #568
    nem kell direkt, elég ha 50m-en belül vagy...

    amúgy az #1-es hozzászólást gondolom 10-15 ember futotta át felületesen...
  • Krinyo
    #567
    ha jót akarsz cselekedni, adj enni a kutyádnak, fizess adót, ne egyél zsírosat, de ne tiltass be akármit amit akarsz , mert ezzel csak a törvénytisztelő embereknel okozol "kárt". Aki kutyákra, emberekre dobál petárdát az nem tiszteli a törvényt és ezt nem a te topickod fogja megállítani ha a rendőrság sem képes rá.
  • Guer
    #566
    szvsz az állatvédelem nem ott kezdödik hogy bezáratsz egy topicot...

    mellesleg nekem is van 2 kutyám majd szilveszterkor figyelek rájuk és bent lesznek
    ennyi
    ettöl még kifogok menni és valszeg eldobálok egy marék ilyen szutykot...
    de ha nem én akkor más...
  • F1re
    #565
    amugy meg boven eleg volt az hogy betiltotak a petardazast is szoval enek a topiknak alapbol nincs is ertelme es most nem a cimet meg a szavazasara gondolok hanem amiket irtok
  • Tomalak
    #564
    A politika és az abberáció más téma. Azokna kis megvan a maguk helye.
  • Tomalak
    #563
    Magadból indulsz ki!!! Én még csak ne mis ismerek olya nembert aki odadobná egy kutyához vagy emberhez direct, lehet velem van a baj.
  • G_ArchAngel #562
    akkor nyithatok politikai fórumot? vagy aberált szexről szólót?

    nem, de azt magasról leejtjük, hogy halláskárosodása lesz e egy vadászkutyának, akit utána nyugdíjazni lehet...
  • Guer
    #560
    vagy szavazzunk arrol hogy szavazhassunk e :D
  • a_n_d_r_e_w
    #559
    álszentség
  • Tobacco
    #558
    Visszavonom a "támogatom" szavazatomat!!!

    A petárda miatti gyűlöletem miatt, élményeim miatt, nem támogathatok egy topik lezárását.

    Inkább tartózkodnék. Mert ez a topik ÍGY értelmetlen.

    Ha az állatokat akarjuk védeni, akkor irány a parlament, új törvények, vagy akár szórólapokkal teleszórni a világot, hogy biztosan eljusson mindenkihez az üzenet, hogy vigyázzanak már az állatokra.

    De nem is állatvédelem kell, hanem valami embernevelde, ahol az ember nem csak olvasni és számolni tanul meg, hanem élni is kultúráltan, normálisan és ne legyen már mindenki olyan antiszociális.

    De ez meg már oktatásügy.

    Végülis nem rossz, ha az állatokat akarjuk védeni, akkor egész az oktatásügyig kell elmenni, és ott beadni törvényjavaslatokat a változásról, hogy mire kell nevelni a gyereket, hogy éppeszű felnőtt legyen belőle.

    Mert a logaritmusból, meg cosinusokból (ami szerintem lényegtelen, még soha nem volt rá szükségem) aligha tanulja meg a viselkedés alapszabályait.
  • Krinyo
    #557
    miért nem írod 40-es betümérettel?
  • Kaszi46
    #556
    sztem tiltsuk be azt hogy be lehessen tiltatni
  • Tomalak
    #555
    Az a szavazűás gyakorlatilag arról szol hgoy legyen vagy ne legyen szabad vélemény nyilványitás nem arról hogy kis sajnálja szegény állatkát vagy ki nem. Ha bezáratják az akkor gyakorlatilag az sg-n mgvan tiltva hogy hogy azt mondják amit gondolnak.
  • G_ArchAngel #554
    egy apró, minimális dolgot szerettem volna elérni, egy nagyon kicsi jót cselekedni - ebben a közösségben lehetetlen, sorry....
  • G_ArchAngel #553
    SEGÍTSETEK!!!

    100 aláírásra van szükségünk...

    Kérek mindenkit, hogy aláírásával támogassa a petárdázással foglalkozó topic bezárását - ha csak egy ember nem jut ilyen eszközhöz, és eggyel kevesebb kutya szökik el félelmében, akkor megérte!

    Egy kutyatulajdonos
  • Guer
    #552
    lol te ezt komolyan gondolod?
    attol hogy az sg-n bezárnak egy topicot attol még mindenki meg tudja venni magának amit akar meg meg is tudja épiteni

    szvsz értelmetlen ez az egész topic meg a felhajtás is...
  • G_ArchAngel #551
    Komolyan nem tudom mit gondoljak rólad...
    Azt állítod, hogy 4 könyvet írtál? Nem hiszem. Diplomád van? Nem hiszem.
    És tudod miért?
    Mert nem fogod fel, amit egy 14 évesnek is sikerül.
    Ha saját kényem-kedvem szerint záratnám be, akkor lenne szavazás? Nem.
    Az adminok adtak egy ilyen lehetőséget és nem tették meg amit kértem, sok topic azonnal belesz zárva, ez kapott lehetőséget. Úgy néz ki túléli.

    Vesztettünk, vigyázok a kutyámra, nem megyek sehova szilveszterkor.
  • Krinyo
    #550
    egy betiltás nem riasztja vissza őket
  • Padavane
    #549
    Ezt próbáltam lentebb részletezni. Egy ember megpróbál tenni valamit ami őt - és még sok embert - zavarja, erre a sok okostojás egyként rátámad.
  • Kaszi46
    #548
    "Azok az emberek nem a játékok miatt ölnak hanem a gyenge értelmi, lelki szintjük miatt szal betegek!" a véleményed tökéletesen igaz a petárdázásra is!! Azok az emberek gyenge értelmi, lelki szintjük miatt dobálják állatok és emberek közelébe a petárdát, szal betegek!

    esetleg tévednék?
  • Tomalak
    #547
    Akkor mégiccsak felsőbbrednű vagy nem?