3800
  • HUmanEmber41st
    #2157
    Látom nem csak munka, hanem szórakozás is:)
    De nem írtad, honnan-hova..
  • V43 1105
    #2156
    Hali!

    Tíí-didi-dididíííí



  • HiPPoNaX
    #2155
    Ide tedd fel a kepeket, aztan masold be a hozzaszolasodba a BBcode #1 alatti kodot
  • intersziti
    #2154
  • intersziti
    #2153
  • intersziti
    #2152
    Hello kössz a fogadtatást! Azért annyira nem szőrnyőek a román gépek sem mert még mőködnek! Egyébként tennék be szivesen képet de nem negedi 20Kbyte felett. Ha segiteni tudsz hogy nagyobbat lehessen tenni akkor teszek be
  • HUmanEmber41st
    #2151
    Üdv:)
    Tegyél be képet ( ha lehet sajátot) sok román csodáról!
    ( Csoda, hogy még működik:) )
  • B0B0
    #2150
    Hozott mozdony! :)
  • intersziti
    #2149
    Sziasztok, Üdv mindenkinek! Tudom még új vagyok köztetek, de ha jo helyen járok akkor itt mind szeretitek a vonatokat, mozdonyokta. Hát ezzel én is így vagyok. Az én életkorom 17 éves vagyok és XI.osztályos és Erdélyben élek. Szeretnék társulni a cspathoz mert nagyon szeretem a vonatokat, mozdonyokat és szeretnék többmindent tudni róluk. Köszi mindenkinek elöre is.
  • gz8
    #2148
    Csak nem drótos tót volt?
  • B0B0
    #2147
    Jó, de ha nincs akkor mivel viszik át, lóval? :)
  • mstummer
    #2146
    Ja de itt most itt csak arra kellett gondolom hogy átvontassa az árammentes szakaszon.
  • B0B0
    #2145
    Hiába, ezért nem szabad eldobni a dízeleket. Emlékezzünk csak vissza a tavalyi árvizes esetre. Tele volt szergejjel az ország ugye.
  • mstummer
    #2144
    Tegnap munkába menet érdekes látvány tárult elém a Győr-Gyárváros vasútállomáson. Felérve a peronra látom hogy egy EuroShuttle-s Sisi áll a szerelvény másik végén egy Szergej...mondom mi a fene bedöglött az osztrák csoda?
    Megyek tovább hallom érkezik egy teherszerelvény, jött is a Szili sebesen, leeresztett pantográffal, mondom mi a fax? Bámultam miközben elhaladt, aztán megértettem mind a két esetet, amint a felsővezeték egy távolabbi szakaszán üldögélő emberkéket megpillantottam :)
  • HUmanEmber41st
    #2143
    Bazz 3 gőzös..
  • gz8
    #2142
    Azért mondom, hogy ha tudsz aliast beállítani. :-)

    off
    spamek, nem kell a kötőjel
    on
  • B0B0
    #2141
    Én nem reggelek semmilyen ilyen oldalra, nem hiányoznak a spam-ek.
  • gz8
    #2140
    Vagy úgy. Én is regeltem anno, nem vészes, sőt, még jobb is úgy. Ha a mélcímednek tudsz aliast beállítani, akkor nyugodtan regelj azzal. De már megint kezdünk uffolni...
  • B0B0
    #2139
    Nem úgy. Azt mondja, hogy ez 18 éven felüli, ezért regisztráljak
  • gz8
    #2138
    Flasht engedélyezted?
  • B0B0
    #2137
    Én ezt nem tudom megnézni
  • gz8
    #2136
    Ez az a video...
  • B0B0
    #2135
    A videoban (ha egy videoról beszélünk)
  • gz8
    #2134
    Bazzeg, csavarkapcsot menet közben kilazítani!
  • gz8
    #2133
    Mármint melyik?
  • B0B0
    #2132
    Nem is lepődök meg rajta :((((
  • Tuvok #2131
    Sajnos nem annyi, mint kéne ... az a pletyi terjed, hogy pl. a remotolást leállították, mostantól a csörgők meg szergejek mennek a levesbe ...
  • B0B0
    #2130
    Az egy nohab (vagy GM)
  • Nohab
    #2129
    De ne feledd, hogy az ember sokszor hülye, meg ott volt a másik járó motorral... de ott nem diesel gép volt?

    Azért ez se semmi... Itt is meglátszik a mozdony lendülete... (nyugi nem véres, csak egy filmből van)
  • gz8
    #2128
    Igen, pontosan. Elég sokat olvastam róla, a legtöbben valódinak tartják a felvételt, és én sem vagyok vele másképp. Azért nem semmi, hogyan lehet figyelmen kívül hagyni egy jó 150-nel közeledő szerelvény zaját.

    Más: hogyan őrizzük meg a vezér testi épségét?
  • Nohab
    #2127
    Meiknél, annál ahol az elcsapás után végigrepült keresztbe az állomáson ?
  • gz8
    #2126
    Akinek még elektronhiánya van:



    Ha emlékeim nem csalnak, egy ilyen GG1-es csapott el azon az ominózus videón egy eléfutó illetőt.
  • HUmanEmber41st
    #2125
    Jah, milyen szép "új" az a Gigant..azért van még pénz a felújításra szerencsére.
  • gz8
    #2124
    Nem a méret a fontos :D

    Gépenként 2 darab, turbófeltöltéses, négyütemű, 1500 LE-s motort építettek be, tehát nem mondható kifejezetten nagy teljesítményűnek.
    Az üzemanyagtartály cserébe 13 250 literes volt.
  • gz8
    #2123
    Kérésed számomra narancs!

    Frankó lehet, ha egy-két kerék lapos lesz...



  • B0B0
    #2122
    Most linkeltem be egy friss gigantot teee! :)
  • HUmanEmber41st
    #2121
    Bazz, mennyit fogyasztott ez 100-on?
    Mármint 100 méteren?:D :D :D
  • Nohab
    #2120
    Mit ki nem találnak ezek az amerikaiak ?
  • Tuvok #2119
    Villamosgépeket nem lehetne ?
  • gz8
    #2118
    Tessék, cserébe itt egy nem gőzös, viszont 27,89 méter hosszú. Egy egység.