301
Mennyi idő után bújjunk ágyba?
  • MacrosTheBlack
    #141
    Aki meg játsza a nagy hűségest, az 40 évesen fog rájönni hogy mennyi mindent kihagyott, de akkor már nem is fogja tudni bepótolni.
  • MacrosTheBlack
    #140
    Megdícsérjelek hogy milyen szép ill. férfias vagy? :DP
  • Esrohnoil
    #139
    Hát ez az... ez a szomorú h. egyesek sosem nőnek fel és soha nem tudják meg mi az a felelősség, se a társuk, se maguk felé. Ők a tipikus "szarjunk bele mindenbe" életfelfogást követik. Sajnálom azokat a csajokat akik ilyenekkel ismerkednek.
  • Jagi
    #138
    jóvan...
  • MacrosTheBlack
    #137
    Elhiszem, de nem az a deviáns aki a 90%-ba, tartozik, hanem aki a 10-be.
  • krisztike
    #136
    és itt jön az a kérdés -TE férfi állítólagosan - milyen hapsi az olyan ,akinek más nőjére fáj a foga és képes lenne belepiszkítani más pár kapcsolatába ?
    de ehhez 2 emberre van szükség ... és nem hiszem ,hogy ,amikor te kimerészkedsz a kedveseddel az utcára egyből az összes nő romlott perszónaként viselkedne és csakis kizárólag a te kegyeidért esedezne csak az ún. győzelem ízéért ...én ugyan nem epekednék azért ,hogy csak észrevegyél ...

    minden embernek jól esik ,ha pl. azt dícsérik ,hogy milyen csinos vagy milyen szép ill. férfias ...
  • krisztike
    #135
    végül is igazad van ...
  • Tobacco
    #134
    Tiszteletem
  • Jagi
    #133
    Hülye gondolkodásúak előbb-utóbb rájön az a 90% nagy rész is, de akkor már lehet késő.



    Nem dugni kell megfelé mindenkit, hanem találni egy olyan valakit akivel tényleg egyek (egy pár) vagytok jóban, rosszban, és a közhely (nevezzetek bárminek) mindhalálig.
    Addig amíg meg nem találod, addig próbálkozol és úgy gondolkodsz mint a 90%.
    Valaki 45 évesen is "keres". Ha jó neki hát engem nem zavar, amíg az "én kertembe nem jár lopni".



    "A srác az aktus után megkérdezi a csajt:
    - és? van barátod?
    - Hát... állandó kevés." :DDD
  • Prof William
    #132
    Na de evezzünk békésebb vizekre... Rendezzétek a problémátokat férfi módjára. Bézbolütőkkel és törött sörösüvegekkel...

    Új témát csatlakoztanék az előbbi mellé...

    Ki hogy élte meg az elsőt? Nem feltétlenük a szüzesség elvesztését, hanem a bnőjével az elsőt?
  • Tobacco
    #131
    Nekem nincs min elgondolkodnom, és büszke vagyok, hogy olyan vagyok, amilyen.
    És büszkén vállalom, hogy nem hasonlítok az emberek 90%-ra.
    Nekem nincs mit szégyellnem.
    Én még bárkinek a szemébe tudok és merek nézni!
    Nem kell lesütött szemekkel gondolkoznom,
    hogy épp most aktuálisan mit hazudjak össze, mert ezt, meg ezt tettem.

    Nem hiszem, hogy a kor divatjával kellene haladni tisztesség-, erkölcs-, és becsületügyileg.

    Inkább lemondok a divatról, a népszerűségről, a "nagyfiúságról", mint a becsületemről.
  • MacrosTheBlack
    #130
    Akkor el kéne gondolkodni hogy nem te haladsz-e a forgalommal szemben...
  • MacrosTheBlack
    #129
    Kiegészítő??? Dumálni lehet bárkivel, ahhoz nem kell járni vele.

    Utána is jó, mikor már kész a vacsi és lehet pótolni az elvesztett energiákat.
  • Tobacco
    #128
    no comment...
  • Tobacco
    #127
    Szomorú, de így van. Az emberek 90%-a alkalmatlan a párkapcsolatra.
    Én ezen nem tudnék nevetni.

    Bocs Krisztike, nem helyetted akartam válaszolni,csak a véleményem.
  • MacrosTheBlack
    #126
    Igen, annak. Akinek nem kell, az impotens. Ez évmilliók óta így megy.

    És nem tartalak egyenrangú vitapartnernek
    Feletted állok? Azért megszólíthatsz.
  • Prof William
    #125
    Ha a szex a kapcsolat alakja az nem tarthat valami soká.

    Inkább afféle kiegészítőként képzelhető el.

    Szerelem+Szex...

    Az utánna lévő dolgok is jók, nem csak az érdemi része. Pl. alegbánább dolog a szexet egy Jóvolt? Aha? párbeszéfddel lezárni aztén megyünk el. Az igazi egy kis összevbújós, becézgetős, csókolózós levezetés.
    Meg persze a felvezetés se rossz. :)
    Meg a főtéma sem. :)

    Ahogy megoldogul nagyapám mondta.
    "Szánj időt a nőre fiam és nem lessz gondod az életben!" Ők még 90 évesen isa olyan szerelemesk voltak a feleségével hogy csak na. :) (ÉS nem azért mert a felsége 70 évvel fiatalabb volt.:) )
  • MacrosTheBlack
    #124
    Ezekszerint az emberek kb. 90%-a alkalmatlan a párkapcsolatra?
  • MacrosTheBlack
    #123
    Sőt, a Shop Stop óta tudjuk hogy a sz.pás se számít megcsalásnak. :DD
  • Tobacco
    #122





    Nálad a szex a kapcsolat alapja???????

    Sajnállak.
    És nem tartalak egyenrangú vitapartnernek, tehát, nem győzködlek.





  • Tobacco
    #121
    Még nem voltam nő, de lassan az leszek, híztam 5 kg-t és már nőnek a melleim, lassan melltartó kell, ha így folytatom :-P :-D
    A csábításnak nem kell engedni.
    Mindig van kísértés, sőt, azt látom, ha Kedvesemmel megyek az utcán, akkor valahogy kihívóbbak a nők. Jobban néznek, nevetnek, kacsintgatnak, jobban riszálják magukat...stb...
    Mintha direkt csak arra mennének, hogy "márcsakazértismegmutatomhogyénvagyokajobb" és próbálkoznak, hogy ők nyerjenek. Mindegy, hogy kit és miért, és hogyan szerezzenek meg, csak a győzelem a lényeg, hogy lássák és bebizonyítsák maguknak, hogy ők jobbak.
    Hát nálam nem jön be.
    Miattam aztán csinálhatnak amit akarnak, mert én hűséges vagyok és az is maradok.
    Egyszerüen esélyt sem adok arra, hogy elcsábíthassanak, mert nem érdekel.
    Tiltott gyümölcs? Mert? Talán a másik nőnek jobb? Vagy nem kerek, hanem szögletes a ...?
    Nem beszélve arról, hogy milyen nő az, aki, ha tudja, hogy van a férfinak párja, akkor mégis el akarja szedni tőle?
    Hol kellene nekem egy ilyen nő???
    Miért érné meg egy ilyen tisztességtelen, erkölcstelen perszónával összeszűrnöm a levet?
    És amúgyis,ha már nem is a másikat nézem, de a saját tisztességem, becsületem fontosabb NEKEM mindennél.
    Nem szeretnék bűntudatban élni és szégyenkezni saját magam előtt sem.

    Szomorú, hogy sokan nemcsak a párjukat, de saját magukat is lealacsonyítják, megalázzák a viselkedésükkel.

    Milyen szánalmasak a p...ért kuncsorgó, könyörgő férfitársaim?

    Az ilyeneket sajnálni kell. Talán akkor láttak utoljára p..., mikor az öreganyjukat felrugta a tehén.
  • MacrosTheBlack
    #120
    Ez a mentalitás 1700-ban volt utoljára divat, ma már senkinek nem elég ha megfogja a másik kezét, együtt jópofiznak a szülőknél vacsorán, és 30 évig szüzességi fogadalmat tesznek. A szex a kapcsolat alapja, ha nincs, akkor viszlát, minek szenvedni vele?
  • MacrosTheBlack
    #119
    A te fajtád meg azt nem fogja soha megtudni hogy más nők is vannak a világon.

    Te is kapsz hamarosan ilyen felkiáltójelet, ha ilyen mocskos a szád! #93: "ilyen köcsögök mint te", ugye... Szal pont te ne nagyon pattogjál!
  • MacrosTheBlack
    #118
    1/2? :D
  • krisztike
    #117
    A férjem 3hónap után megkérte a kezem és 6 hónapnyi ismeretség és együttjárás után elvett feleségül és ez nem 1-2 éve volt ...:D
  • krisztike
    #116
    Látom ,Te nő vagy de erre mondják azt ,hogy a tiltott gyümölcs finomabb ...és hát ott a kiváncsiság mellett a vágy ,amit a férfiak másként élnek meg ,mint a nők .Ez most nem attól függ ,hogy " az ember értelmesebb lény az állatnál,aki nem az ösztöneire ,hanem az eszére/szívére hallgat " ...nem mindenki olyan erős ,hogy legyőzze azt a fajta csábítást ...
    A kérdés azon van ,hogy a másikkal hogyan is érzékelteti és milyen formátumban adja elő ...?
  • bens
    #115
    "Azt hittem az ember értelmesebb lény az állatnál"

    : DDD rosszul hitted...
  • krisztike
    #114
    talán így lenne a legtisztességesebb ...
  • krisztike
    #113
    ha valakinek nagyon viszket akkor először is tisztázza le magával ezt a tényt -és a párjával is ,ha van - utána pedig lássa be ,hogy párkapcsolatra nem érett meg ill. nem tud élni és csak az alkalmi kapcsolatokat keresse ,vagy ha van párja beszélje meg vele ,hogy csak nyitott kapcsolat legyen közöttük ...
  • Tobacco
    #112


    Az akassza fel magát.

    Amúgy nálam felfoghatatlan ez a rész, hogy lefekszel valakivel és nem szereted.
    Miért kell valakivel lefeküdni, ha nem szereted???


    Azt hittem az ember értelmesebb lény az állatnál,
    aki nem az ösztöneire, hanem az eszére/szívére hallgat.


    Az Embernek megvan a képessége arra,
    hogy az ÉSZ uralkodjon a test felett!!!


  • bens
    #111
    attól még, h lefexel vkivel, attól még nem biztos, h őt szereted. persze sztem se jó dolog a megcsalás, de ha valaki nem bírja ki, akkor mit tegyen?
  • Jagi
    #110
    Valami ilyesmi lenne a lényeg
  • Tobacco
    #109
    Ez kifejezetten undorító hozzászólás.
    Remélem és kívánom, sose legyen az ilyen gondolkodásuakba szerelmes senki.
    Mindenesetre te még sosem voltál szerelmes, az látszik!
    És még életedben nem tiszteltél sem nőt, sem saját magadat.
    Számomra nem ember,akinek ilyen "felfogása" van.

    Ha valakit szeretünk, akkor azt tiszteljük és emberszámba vesszük, és nem alázzuk porig, nem áruljuk el még VÉLETLENÜL sem!!!
  • Jagi
    #108
    Igen, néha még magamon is meglepődök... : )
  • Taranov
    #107
    Szerintem meg nem áll a szerelem útjába egy kis megcsalás.
    Persze nem rendszeresen, de ha egyszer véletlenül becsúszik.
  • Tobacco
    #106


    A nászéjszakán, feltétlenül! 5 év udvarlás/jegybenjárás után.
    A mai mocskos világban is, így lenne erkölcsös, és tisztességes!


  • Esrohnoil
    #105
    Ebből megint az jön le h. sosem fogja a te fajtád megtudni milyen egy igazi kapcsolat.
    Amúgy meg gondolom azt a felkiáltójelet sem véletlenül kaptad...
  • OrioN the S
    #104
    Szegény Carmen :( :)
  • MacrosTheBlack
    #103
    :)
  • Match
    #102
    látom te romantikus alkat vagy :D