301
Mennyi idő után bújjunk ágyba?
  • zakika
    #181
    pedig megneztelek volna voros alsonemuben es alszakalla
    nembaj, lehet alsonemu nelkul is

    bocsi az offert, de nagyon eltert a topic az eredeti tematol
  • krisztike
    #180
    nincs mikulásos képem ...sőt még vörös alsóneműs se ...:-)
  • krisztike
    #179
    akkor lesz 31 éves ... :-D
  • Jagi
    #178
    Ó nem, mi tudjuk mi jó nekünk, ti tudjátok mi jó nektek... mi ebben LÁTJUK a boldogságot. :P
  • MacrosTheBlack
    #177
    Majd 20 év múlva ő is benyomhat egy képet magáról. :)
  • MacrosTheBlack
    #176
    De csak ebben a topikban. A való életben meg szinte senki. Megpróbáltam kicsit felnyitni a szemeket hogy lássatok is ne csak nézzetek. :)
  • MacrosTheBlack
    #175
    Tessék inkább Krisztimikulás képet berakni! :)
  • Jagi
    #174
    Én is ismerek ilyet. Az öcsém haverjával folyton szét vannak csúszva, már messziről intünk egymásnak, szó nélkül levágjuk mi van... :D bár az ö esetetében olyankor a jelbeszéd müxik :DDDDD
  • bens
    #173
    nekem van ilyen haverom. 41 éves, és együtt járunk bulizni : D
    óriási arc.
  • Jagi
    #172
    Ő tudja, ha neki ez jó.. : )
  • bens
    #171
    ja. van aki meg még 40 évesen is csajozik : )
    az se baj sztem : )
  • Jagi
    #170
    ÁÁááá![megvilágosodott] Akkor ez nálam megvolt : )
    Teljesen korfüggő, bár valaki fiatalabb korában is tudja mit akar. Csak valaki olyannal találkozzon aki ugyanígy gondolkodik.
    [átjött a mondani való]
  • bens
    #169
    az akartam kifejezni, h nem baj, ha valaki még abban a korban van, amikor minden(ki)t ki akar próbálni. inkább tegye meg, amíg lehet, h utána késöbb rendes, nyugodt életet tudjon élni, nem azon rágódván, h mit hagyott ki fiatalon.

    [naggyon költői vagyok : ) nem? : D]
  • Jagi
    #168
    Nekem még mindigy a második az elfogadható,de tényleg ők tudják...
  • krisztike
    #167
    igazad van ...
  • bens
    #166
    erről egyébként azért nem éri meg vitatkozni, mert nagyon személyiségfüggő.

    vannak olyan fiúk (és lányok), akik szeretnek kavarni minél több csajjal/pasival, minél gyakrabban és rosszul éreznék magukat, ha nem tehetnék. aztán majd kinövik, vagy megunják...

    van akinek meg elég, ha van 1 nő/férfi, aki biztos hátteret nyújt.

    sztem egyiket se lehet hibáztatni. mindenki tegye, ami neki jó.
  • krisztike
    #165
    köszönöm ...jól sikerült lett okos ,ügyes ,szép (de nem vagyok ám elfogult )
  • Jagi
    #164
    Szerintem te vagy másik sávban. Ebben a topikban a helyes irányba megyünk egy páran. Úgy érzem
  • Jagi
    #163
    Ez milyen igaz...
    (Grat a kiccssajho' )
  • Jagi
    #162
    A hibáiból tanul az ember és utólag már kár sirni. minden okkal történik...
    ha én így jól érzem magam miért csináljak mást.

    Más:
    2 évig máshol tanultam (a kapcsolatom első 2 évében) úgyhogy csak hétvégén taliztunk.
    Számtalan eset volt amikor mással is lehettem volna (mindenféle képen), de nem tudtam volna másra gondolni (néha elég húzós volt a helyzet, de még egy csók sem, szal semmi nem történt), csak arra hogy hogy nézek majd a szemébe "sárosan". Igen a lelkiismeret sokat segít. Igazából senki mást nem kívánok csak őt. A legelső együttlét kb 4 hónap múlva történt, nem az vol a célom, hogy lefektessem, csak vágytam a társaságára, érezni az illatát az érintését, stb...
    és csak úgy megesett. Nekem mindegy volt mikor. Ha úgy gondolja félreérthetetlen jelet fog adni. Lehet fura de, valaki így is gondolkodik. Asszem ezt hívják (igazi) kapcsolatnak.
  • krisztike
    #161
    "Megdícsérjelek hogy milyen szép ill. férfias vagy " én erre válaszoltam ...mivel az én férfiasságomat dicsérheted főleg akkor ,ha melleim vannak és stb . :D
  • MacrosTheBlack
    #160
    Te mondtad hogy kíszúrod a szemem a melleiddel, erre mondtam hogy vállalom. :D
  • bens
    #159
    ha a szomszédod, v osztálytársad az sem számít... : DDD
  • Oli1984
    #158
    Érdekes gondolat. Nem akarok én itt meggyőzni senkit, nem akartam okoskodni..
    Én boldog vagyok 1,5 éve. Valószínűleg akik ide írkálnak, nagyobb tapasztalatuk van az életről. Hisz nekem ez az első kapcsolatom. Az én macimnak is! És 1,5 éve minden szép:)) Én ettől vagyok boldog, valaki meg attól, ha megbaszhat mindenkit, akit csak akar.
    Na jó, nem fárasztok senkit tovább:)
    Helló mindenki! Majd chatelek, ha esetleg akkora pofont kapok, mint amit küldött nekem valaki itt.
  • krisztike
    #157
    így van
  • krisztike
    #156
    így legalább van 1 egészséges lányom és még lehet is gyerekem ,ha esetlegesen szeretnénk a párommal .
  • Tobacco
    #155
    De látod, azért 70%-ban egyezik a véleményünk, sőt, ki lehet jelenteni, hogy akár 100%, csak te az egyik oldalról közelíted a témát, én a másikról.
    Mindenki csak a saját szemszögéből tudja szemlélni a világot :-)
  • krisztike
    #154
    hááát azokat az orvosi problémákat szívest őrömest kihagyom ...szóval jó így nekem ...
  • krisztike
    #153
    látod ,ez a külömbség a férjem és közted ... Ő nem lett vak pedig szokott mondani ilyesmit és még szokott is meglepiket csinálni nekem pedig nem most ismerkedtünk meg ... :-)
  • MacrosTheBlack
    #152
    Ismerek néhány ilyen embert, kivétel nélkül minde megbánta hogy anno mikor még megtehette volna, nem tette.
  • Tobacco
    #151
    Most tudnék mit mondani, de az már személyeskedés nagyon,
    nekem nem kell olyan sárga vacak, mint ami neked is van.

    Mit hagytam ki szerinted? 100 lyukkal kevesebbet?
    Húúúhaaa!!!!!!!!!!! Nagy veszteség!!!!!!!!!
    Vagy jó pár nemibetegséget? Netántán AIDS-et??
    Vagy mégis, mit hagytam ki? :-D

    Ne nevettesd ki magad :-D

    Tudod, ami nagy veszteség lett volna, amit igazán sajnáltam volna kihagyni,
    az nekem megvan, megszereztem, megtartottam, és meg is fogom tartani a 10%-ommal. És boldogan halok meg, tiszta lelkiismerettel, egy csodálatos életet a hátam mögött hagyva, amiben neked soha nem lesz részed.
    És kezdem azt gondolni, hogy te csak azért lázongasz, mert irígy vagy :-D
  • krisztike
    #150
    hát igen így már másként hangzik minden ... bizonyos dolgokat én sem tudok és nem is fogok megérteni mert én máshogy látom a világot ...pl. nem tudom azt elfogadni ,hogy 1 férfinél természetes ,ha a házassága alatt k*rvázik ...szerencsére az én házasságomban ilyen jellegű probléma nem adódott ...
  • MacrosTheBlack
    #149
    Bevállalom a vakságot. :)
  • MacrosTheBlack
    #148
    LOÁL! Mondja az aki csak leköcsögözni tudja a másikat... És még neki nagy a szája... Ember, kapj már magadhoz!

    Neked ki szidta a felmenőidet? Mutasd a hozzászólást! Ja, hogy nem tudsz ilyet, mert nem is volt? Legalább te tudod miről beszélsz? Csak a sz.rt kavarod, mást nem is tudsz?
  • Jagi
    #147
  • Jagi
    #146
    Te már csak tudod.
    Aki megjátsza a rá is jön. Vannak akik öszinték.
    Ha boldog vagy a pároddal nincs hiányérzeted.
  • Esrohnoil
    #145
    Hol mondtam olyat h. az első nőt el kell venni feleségül aki szembejön?
  • krisztike
    #144
    a nelleim kiütnék a szemeid és kérném ,hogy vegyél tampont nekem mert ünnepelek ...:DDDDDDDDDDDD
  • Esrohnoil
    #143
    Az ilyen embernekmint te max. a gumiban van helye sztem, mert nem tud érdemben hozzászólni a témához, csak a többieket ócsárolja...
    Amúgy meg attól h. raksz szmájlit a mondandód végére úgy gondolod h. vicces amit mondtál?
    Mit szólnál ha szidnám a felmenőid és szmájlit tennék a végére? Elvégre megtehetném ilyen alapon...
  • Tobacco
    #142
    "milyen hapsi az olyan ,akinek más nőjére fáj a foga és képes lenne belepiszkítani más pár kapcsolatába ?"


    Nem tudok rá választ. Én nem vagyok és nem is voltam, nem is leszek olyan.
    Jól esik a dícséret a páromtól, igen. Más dícsérete nem érdekel.

    Amúgy értem a sértett kifakadásodat, persze, hogy visszafelé is igaz amit mondtam, de én csak az én szemszögemből tudom leírni, mert azt látom. És saját tapasztalatot írtam.
    Te mint nő, gondolom, pont fordítva látod.
    És ez így van jól.