155
Hány magyar slágert importáltak \"kintről\"?
  • blackgamer
    #115
    Lola klipes száma Avril-nak az egyik számának átdolgozása, akkor esett le igazán amikor a klipben olyan Avrilos ruhában van nyakkendővel
    eléggé gáz, főleg hogy még rá is vezetnek a koppintásra
  • hokotro
    #114
    Az uj Hooligans virus cimű albuma!!!Na apukám ott a John Frusciantétól a Blink 182-ig minden van.De egy az egyben!!!!Nagyon gáz!!!!!!!!!
  • Balo
    #113
    CD-boltban találsz:P
  • pitbul
    #112
    hali kormorán számokat keresek tudnátok segiteni? Köszi
  • zakika
    #111
    ez azt jelenti, hogy nem ismerted az eredetiet :)
  • mikszer
    #110
    Jah :)
    Tegnap már hallottam eddig ismeretlen számot a rádióban...
  • zakika
    #109
    ugy latszik kiment a koppintas a divatbol
  • mikszer
    #108
    ...kihaltunk... :)
  • robotnyk
    #107
    ne keverd a feldolgozást, az átdolgozást, meg a nyúlást
  • InfectedMann
    #106
    Egyáltalán Hiba Volt Sub Bass -nek Bob Marley számot koppintani. De nagyon megütném ezért azt a senkiházi majmot.
    Edda - Éjjel érkezem tucc tucc verzió: úúúúúúúú... nem találok rá szavakat. ez a zene teljes megszégyenítése és meggyalázása.
    Ákos - Valami véget ért tucc tucc -> nah ez is no comment. Szaros vs. Nyomiboy FosMix.
    Demjén Ferenc - Szerelem első vérig tucc tucc verzióóó pfuuujjjjjjj
    Bikini - Mielőtt elmegyek tucc tucc verzió :D legalább az eredeti vokált használták :D de amúgy egy fos.
    Még sorolhatnám az igénytelenebbnél igénytelenebb koppintásokat, feldolgozásokat jövő karácsonyig.
    De amiket szívesen meghallgatok mert igényesek szvsz:
    Depeche Mode - It's No Good (paul oakenfold remix)
    Gabriel & Dresden Vs. Depeche Mode - Here Is the House
    The Police - SOS (Sander Van Doorn Mix)
    The Police Vs. Underworld - Dont Stand so Close
    coldplay-clocks_(gabrie_and_dresden_bootleg_mix)
  • neménvoltam
    #105
    hamár feldolgozás, azért én megemlítenék egy olyat, ami sztem nagyon jól sikerült, bár egész más kategória: Mike Oldfield - Let There Be Light (BT's Pure Luminescence Remix)
  • totya24
    #104
    RHCP - Pretty Little Ditty, amiről koppintva lett a Crazy Town szám..
  • zakika
    #103
    utananezek pontosan, valahonnak ki kell halasznom a 2 unlimited valogatast. azon hallotam
    kulonben az egykori digital scream erre epitette a karierjet. ugymond remixeltek a dalokat. 92ben meg nem sokat tudtak mirol vam szo. es azt montak magukrol - ez techno :)
  • Taranov
    #102
    Ezek feldolgozások, nem nevezhetők koppintásnak.
  • TheReMiXeR
    #101
    hát a twillight zón biztos nem az, de végül is tök mind1 ha nem értünk egyet...

    lényeg a lényeg az egész album egy koppintás volt...

    Geszti is egy nagy koppintás úgy ahogyan van...
  • Super Mario
    #100
    No, azért nem ennyire sima a dolog, mert a Scorpions nem írta az albumra, hogy "Presser Gábor, Adamis Anna"
  • zakika
    #99
    akkor meg nezz utana a 2 unlimitednek is, arra elso hallasra raismersz
  • TheReMiXeR
    #98
    Alap ritmusa és a dallam menete ugyanaz. Akkor derül ki ha rákevered.
    Csak a rapülök még megdobták egy kis gagyi szintis cuccal... :)
  • mikszer
    #97
    A diszkófeldolgozások meg aztán...
    Ugyanarra az alapra teszik, és minden nyárra kijönnek eggyel...
    Szerintem ezeknek végtelen listája van, de azért pár:
    Royal Gigolos: California dreaming - The Mamas and the Papas: California dreaming
    R.G.: No milk today - Hermans Hermits: No milk today
    Groove Coverage: Time of my life - Dirty dancing: time of my life
    nemtomki: San Francisco - Scott McKenzie: San Francisco
    stb
    stb
    stb
  • mikszer
    #96
    Ne is beszéljünk a diszkósított Smells like teen spirit-ről...
    Egyébként van angol "Gyöngyhajú lány" is, ezt viszont állítólag a Scorpions vette át az Omegától... (Így hallottam.) Legyünk büszkék.
  • mikszer
    #95
    Filmzenében is találtam finomságot:
    Gladiátor vs Karib tenger kalózai! (John Williams: Gradiator - No merciful vs. Klaus Badelt: PotC - He's a Pirate) Egy kicsit át van hangszerelve, meg tempósítva, de aki figyel, rájön a turpisságra
  • Super Mario
    #94
    Madonna: Hung UP = Abba: Gimme, Gimme, Gimme
    Alanis Morissette: Crazy = Seal: Crazy
    Mind a kettő ugye feldolgozás, de annyi újdonság van bennük, hogy teljesen új hangzása, értelme van a dalnak. Fantasztikus.
  • blackgamer
    #93
    a Booklyn Bounce viszont csúnyát koppintott még pár éve a Loud & Proud számával
    ugyanis az a The Offspring - She´S Got Issues dalának kicsit más ritmusban előadott része

    az a szánalmas, hogy azt használják ki, hogy aki Booklyn Bounce-t hallgat, az feltételezhetően nem ismeri az Offspring-ot és fordítva
    nagy átverések vannak
  • blackgamer
    #92
    Kerozin sérelmezte régebben, hogy az Offspring a Special Delivery című számában lenyúlta a Hugacsakahugahugahugacsaka refrént
  • Taranov
    #91
    Azokat nem vettem észre :)
  • blackgamer
    #90
    jó, de a Kis világ is tiszta Eiffel 65 volt, az Angyalnak is volt valamilyen beütése
  • Taranov
    #89
    Nekem elsőre tetszett (bár nem ér fel az eredetivel), de másodszorra már én sem bírtam. Egyébként a Kozmix. Ha ők megállnak a Kis világnál és az Angyalnál, azt mondom, jók :)
  • Taranov
    #88
    A Kitörő örömre lelj tényleg nagyon jó, azt Pataky Attila énekli, ha jól tudom.
    Egyébként Gesztit nem ütötte meg a hazaszeretet szele, ez egyértelmű.
  • Taranov
    #87
    Rádióban adják az eredetit is.
    Egyébként a magyarok szó kisbetűvel írandó, csak azért mondom, mert múltkor a helyesírás topikban futottunk össze :)
  • Taranov
    #86
    Biztosan megvették az Allegriat, nem gondolom, hogy ennyire feltűnően lehetne koppintani.
    Egyébként vannak jó magyar számok, aki ezeket a Megasztárban akarja megtalálni, az eláshatja magát.
    Ott van pl. Ákos, nekem ő a kedvencem, de számtalan más magyar zeneszerző van.
  • blackgamer
    #85
    főleg annyi év után, szerintem már a kutyát sem érdekli
  • Taranov
    #84
    Eleve nincsen értéke a számnak, nem is értem, hogy miért tartjátok többre, mint bármelyik másikat.
    Szar, mint a többi, ami mostanság a rádióban megy.
    Nem a poppal van a baj, hanem ezzel a korszakkal, ami most van.
  • Vlala #83
    az összeset :)
    Na jó, van vagy 10% kivétel, amely tényleg magyar dalszerzők munkája.
    De ki volt az az elmebeteg, aki a Honfoglalás betétdalát tüctücösítette? Begolyózok attól a számtól...
  • zakika
    #82
    ezt nem ertem. ismerem az icmajlajfot, de nem hasonlit ra a zuga volga
  • blackgamer
    #81
    egyszer chat-eltem egy német sráccal, és az küldte át az eredetit, német szám
    sajna már nincs meg, és előadóra sem emlékszem
    nem volt 100%-ig ua. de a stílus/ritmus megegyezett
  • Vegas
    #80
    Lekoppintották Hörét!44
  • mstummer
    #79
    Vaksi&Bráner valamelyik parádé himnusza meg 1:1ben Marc Dawn - Expander ( Fluchtlich rmx )
  • PyRex
    #78
  • JackDaniels #77
    Aminek semmi értéke sincs, abból nehéz bármennyit is levonni.
  • ffxi
    #76
    Oláh I. új számja(Magyarország) hallottam franciájul. Ugyanaz a dallam volt, most ki kopintott kiről?