155
Hány magyar slágert importáltak \"kintről\"?
  • Rpeee
    #155
    Nemrég Lady Gaga importált Kozsótól - ezt olvastam, de nem tudom mennyire komoly a balhé...

    ---------------------------------------------------------------
    csekkold a csatornám
    http://www.youtube.com/user/softsynthportal?hl=en
  • Tyia
    #154
    Vagy így:

    Typically Tropical - We are going to Barbados
  • Tyia
    #153
    Typically Tropical - Barbados

  • mikszer
    #152
    Meg Bon Jovi bírja abban a magasságban énekelni, a Road énekese meg nagyon durván erőlködik... :D
  • kkwx
    #151
    Bon Jovi - It's My Life = Road - Nem kell más
    mindegyik dalt nagyon bírom, és persze más hangnemben vannak a dalok, de ha meghallgatod, akkor simán észrevehető, hogy a dalok felépítése szinte teljesen ugyan az :), és a Nem kell más kicsit gyorsabb
  • mikszer
    #150
    Tényleg ismerős.. de ezután már nem lepődöm meg semmin...
    http://www.youtube.com/watch?v=r3lPocF6HuU
    Ráadásul ez eleve egy feldolgozás remixe... (lásd: Szombat Esti Láz)
  • Wolfsnack
    #149
    lady kaka a monti csárdást lopta el
  • Gaby1958
    #148
    Kérem aki tud segítsen.Keresem a VENGABOYS - WE'RE GOING TO IBIZA által elő adott szám eredetijét.NagyonNagyon kellene.Akár az előadó akár a cím.
  • McGrady
    #147
    nekem se :-D
  • V4ZZ4
    #146
    na ja, de amúgy nekem maga a szám nem jön be.
    amúgy, ha már koppintás, kedvenc ilyenem: red hot chili pepppers - havanna affair, a ramonestól vették, igaz, engedéllyel, de kira ;)
  • McGrady
    #145
    jah, van egy olyasfajta beütése :-) de akárki is vette fel, jó munkát végzett, mert faszán szól :-)
  • V4ZZ4
    #144
    am
    asszem a micsoda nő ez a férfi-ben van egy santana-szóló :s
  • blackgamer
    #143
    Szécsi Páltól lopott a Hooligans?
  • PyRex
    #142
    nemtom, ebben nem értünk egyet. mármint lehet, hogy hivatalosan csak az a koppintás, de szerintem ha egyik számról ráismerek a másikra (egyértelműen), az is az. Bár igaz, hogy ha egy italo-disco slágerből csinálnak egy tucctucc zenét, az talán nem annyira ez a kategória.
  • blackgamer
    #141
    de a feldogozás nem koppintás, az a koppintás amikor egyes részeit használják fel a számnak
  • PyRex
    #140
    Master Blaster következő zenéi feldolgozások:

    Hypnotic Tango
    How Old Are You
    Another Life
    Ballet Dancer
    Dial My Number
    Since You've Been Gone
    Happy Children
    No Limit 2003

    ésatöbbi... :)
  • Qwerty4
    #139
    szerintem nemcsak o-zone-ról,hanem bob sinclair-ről is koppintottak
  • blackgamer
    #138
    Josh feat. Jutta - Vár rám az ismeretlen és O-zone Numerakirályos száma (a címét nem tudom) enyhén hasonlít egymásra
    egyre pofátlanabbak és szánalmasabbak ezek a koppintások
  • PyRex
    #137
    Gangxsta Zolee, Dopeman, Mohaman, Majka csomó zenéje koppintás. Ja meg Ogli G....
  • jax
    #136
    Ja és Sean Paul is feldolgozta, vagyis inkább elrontotta a kibaszott jó What's the Diffence című Dr Dre, Xzibit, Eminem számot.
  • jax
    #135
    Gwen Stefani egyik számának az alapja egy az egyben Notorious BIG egyik számának a Big Poppa-nak az alapja. Gondolom megvette a jogokat Gwen, nem csak úgy lelopta, mint Dopemen-Majomka a Dre-Snoop-Nuthin But A G Thang számot.
  • Taranov
    #134
    Rauch Ice Tea, de tényleg egy az egyben az a zene.
  • Bandee1987
    #133
    Scooter - The Night

    amikor a "herélt mókus" () énekelt, az a rész Valerie Dore - The Night című számból való, ami amúgy gyönyörű szám :)
  • Balo
    #132
    Azaz, Nestea.
  • blackgamer
    #131
    igen, az a tea reklám ugye?
  • Balo
    #130
    A Vanilla Ice - Ice Ice Baby című szám alapja egy az egyben a Queen - Under pressure című szám alapja...
  • gameplusz
    #129
    Mivel nincs a számnak értéke, ezért teljes mértékben egyet értek.
  • blackgamer
    #128
    Crystal - Repülj tovább! és Duran Duran - Ordinary World dallamában van átfedés, szerintem simán kihallatszik hogy Duran Duran koppintás
  • blackgamer
    #127
    gondoltam amúgy :)
  • VinylToy #126
    Carolina Marquez is úgy lopta azt a sample-t.
  • Khamwasss
    #125
    Dopeman "zenéjének" van dallama? :D
  • SRobert
    #124
    Feljövök érted a város alól,
    Jami-jami, konzumterror,
    Lágy összeomlás, gyilkos finis,
    Én jól vagyok és jól vagy te is,
    Egy kicsit félek, ordít rólam,
    De ilyen boldog még sosem voltam,
    Lefele menjek vagy felfele?!
    Nekem minden egyformán popzene...
    (Európa Kiadó)

    ;)
  • blackgamer
    #123
    nincs mit, szoktak pereskedni, de inkább a nagyok között
    én mondjuk égőnek érezném ha a csapból is én folyok de lopott a dallam, de sajnos a pénz nagy úr, és mivel azt se tudjuk hogy a szomszéd országban milyen "sztárok" vannak, ezért nem valószínű hogy bárki rátalálna akár a Dopeman-ra vagy bárki másra hogy "bocs de feltünően hasonlít a dallamod a dallamomra"
  • niptuck
    #122
    Black Gamer,
    megnéztem az oldalt és abszolút igazad van.Másért is köszönöm az ldalt, mert egyik nagy kedvencen Irene Grandi klippjét is ugyenitt megtaláltam:) Szóval köszönöm.
    Egyébként ha jól tudom, hasonló ilyen "dal, vagy dal részlet, dallam lenyúlós" dolgok miatt szoktak komoly plágiumperek zajlani a zeneiparban.
  • feketeribizli
    #121
    Az is lekoppintás, ha lemásolsz egy cd-t mp3-ra!
  • blackgamer
    #120
    Carolina Marquez - The killers song
    filmmaster.com -> music video and dvd -> latest -> és ott az utsó
    ezt a Dopeman az egyik számába vette át, "én és a kisöcsém.... kettecskén" asszem valami ilyen szövege van
  • blackgamer
    #119
    Goldfinger - Damaged című számának hangulatát koppintotta a System of a down az új számában amiben tűz gyullad mindenhol, címét nem tudom
  • Lasagne
    #118
    a legtöbb feldolgozástól hánynom kell..de az a Laptop dj-s a MEster Tamásos szám feldolgozásával...na az bejött
    Azon meg hogy a George Michael és a Mary J Blidge(nem tudom hogy írják a nevét)közös száma(klippben egy bárban vannak és sok George és Mary táncol és énekel 1mással:)na hogy az is feldolgozás...kiakadtam(de jó feldolgozás)
  • mikszer
    #117
    frissülünk... :)
  • CSOCSO
    #116
    3ezer zenem van a 60-70-80 as evek zeneibol... mindegyikbol minden ev legjobb 100 dala... nem hallgattam mindegyiket vegig.. csak bele bele tekertem a legtobbe.. de elmondhatom hogy szvsz minden masodik zene ( legyen az metal, trance vagy akarmi mas) feldolgozas