56
Egy amerikai sorozat
  • gabo91
    #56
    Hali!

    Remélem rajtam kívül mások is nekiállnak ennek a remek sorozatnak.
    Végére értem így pár gondolat.
    Első rész után úgy voltam... valamit úgyis kéne nézni... első évad részei semmit sem kapcsolódtak egymáshoz. másodikban már néha néha utalások voltak előző részekre. pl. néhány vendég többször is visszatért.
    Évad záró részek mindig nagyon izgalmasra sikerültek. Második vége hogy lerombolták... :S
    Harmadik évadban már egymáshoz kapcsolódtak a részek, voltak utalások stb. talán a legjobb évad volt.
    Negyedik... várjunk csak hírtelen nem is jut eszembe már miről szólt. Ha jól emlékszem case meghalt sam vezette pár részig a kaszinót ... ja és igen itt volt két dupla rész is. Delinda elrablása ill az évad záró...
    Hát itt bevallom elkezdtem dec 23-án nézni este 7 körül, 4-5 rész volt hátra az évadból. Belekezdtem az utolsó részbe mondom én nem hagyom abba meg kell néznem a folytatást... 24-én éjjel kettőkor szembesültem hogy nem jó a felirat ahoz ami nekem van meg... gyors letöltöttem azokat szinkronosan...
    lényeg hogy nagyon rálehet kattanni a sorira.

    igazából bármennyi évadot lehetett volna belőle csinálni. kár hogy ed kilépett. bár a végére az új tulajt is megkedveltem.

    Valahogy tudtam ezen a sorin nevetni, nyugtatólag hatott ha megnéztem pár részt.
    Sajnálom hogy vége lett.
    5. évad vége... hát ez valami kegyetlen durva volt így.
    Most komolyan cooper túlélte, vagy csak odaképzelték.

    - Gondolom azért tisztában vannak a kaszinóban azzal hogy ki mikor hova viszi a gépet. Sam tudná ha egy ügyfeléért ment volna.
    Coop ugye NYC be utazott gép is oda tartott.
    Ha van saját gép, akkor miért ne utazna azzal

    - Viszont: Nem egyértelmű hogy menyi idő telt el lezuhanás és ceremónia kezdete előtt, Coop megigérte hogy visszaér az esküvőre, így elképzelhető hogy másik géppel utazott, mert neki ugye haza is kell érni (mármint las vegasba). A YET pedig odafelé zuhant le. (szóval ha azzal ment volna nem ért volna vissza, mégha le sem zuhan)
    Viszont miért nem hívták fel? azt kelett volna tenni?
    Lehet hogy hívták, de mivel másik géppel jött ott esetlen nem telefonálhatott...

    mind1

    hát reménykedem.... hátha egyszer folytatják
  • Jim Morrison
    #55
    Hali !
    nem tudná valaki megmondani, hogy melyik évad, melyik része szólt az fonok aston martinjarol?
  • sharkyn
    #54
    Hali srácok látom hogy rég jártatok itt de ha valaki idetévedne kellene az 5. évad szinkronosan vagy a 17 és 18-19 rész magyar felirata ha kész van már
  • Kymara
    #53
    Utolsó rész amit láttam, mikor lelövik Ed-et. Kérdés: Mikor lesz a folytatás a tv-ben?
  • Norbi7
    #52
    szeretem ezt a sorozatot, én a CSI-vel érzem ugyanezt, hamarosan ott is kiszáll az egyik, ha nem a leglényegesebb főszereplő, és innentől sajna hamar vége lesz, persze nem csak emiatt de nagyban hozzájárul ehhez. :(
    Mindig szomorú ha egy kedvenc sorozatod véget ér.
  • L2Goku
    #51
    Amikor Ed Delline kilépet a sorozatból az bocsánat hogy igy mondom de egy K*rva Nagy csapás volt a sorozatnak. Mivel hogy ő volt a sorozat egyik meghatározó embere.És Szerintem ezért is maradt annyiba a nézetség nekem se sok kedvem volt nézni a sorozatot miután kilépet Ed. (James Caan) Aki végig nézte a sorozatot az tudja miről beszélek :D Csak azt sajnálom hogy nincs több ilyen jó sorozat mint a Las Vegas :D Nyugodtan tudtak volna még csinálni vagy 2000 évadot belőle mer minden egyes rész jó volt :)
    1-5évead elejéig amíg Ed volt :) Nagyon sajnálom hogy kilépet, de azér kiváncsi lennék mi lett delinda babájával :D És aki arra kereste a kérdést hogy ki halt meg a végén az 5. évadnak a válaszom rá : Tom Sel ugye mer ő repült a magángépel de a végén kiderült hogy mégse volt a gépen mer nem ment el. És ezér lepödtek meg amikor Elkezdett tapsolni.
  • SanciJoga
    #50
    Hail!

    Kérdésem a következő lenne: Nem tudja véletlenül valaki, hogy amikor a Csajok elmennek kincset kutatni a Sivatagba majd a rész végén egy kertbe Paul Mccartney imitátor meg meg1 ember gitározik és énekel egy számot... Na annak a számnak mi a címe ? vagy legalább is mi a Résznek a címe ?

    Előre is köszönöm
  • asajgo
    #49
    Sziasztok!

    Égő kérdés, de mi annak a számnak a címe, amit a Las Vegas viasat bemutatójában van és egy néger énekes énekli a zongoránál. Én még csak most kapcsolódtam be ebbe a sorozatba, nem minden tiszta még.

    Előre is köszi. Árpi
  • Carloska
    #48
    lassan halad majd lesz
  • Orionk
    #47
    Hy ismét!

    Az hogyan lehetséges, hogy az 5-ik évad harmadik részétől kezdve a többire nem készült el a magyar felirat?

    thx.,
  • Fenrir
    #46
    Gondolom kifulladt, nem nagyon lehet ebben a témában mindig újat kitalálni. Volt sok rész sajna már a harmadik évadban ami dögunalmas volt :\

    Kár érte, mondjuk szerintem lehetett volna kicsit erőszakosabb is a sorozat :)
  • Norbi7
    #45
    Sajna minden véget ér egyszer. :(
    Én úgy tudom hogy csökkent a nézettsége, kevesebb lett a lecsó és ezért küldték el az egyik csajt, Niki Cox-ot (remélem ő az), James Caan pedig még próbálgatni akarja magát másban és azért lépett ki. utána meg végleg szétesett a sorozat. nem igazán nézem a 2. évad óta, úgyhogy az uccsó kérdésedre nem tudom a választ.
  • Orionk
    #44
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hogy amerikában a sorozatot miért szakították meg, azaz fejezték be az 5-ik évad végén?

    Egyszerűen nem volt nézettsége, és ennyi?

    Ja meg még azt kérdezném, hogy az 5-ik évad legutolsó részében ki hal meg?

    Köszi
  • Fido4life
    #43
    semmi esély nincs folytatásra ? mondjuk engem nem zavar most tartok csak a negyedik résznél :D
  • Fenrir
    #42
    A sorozatot bedobozolták sajna az ötödik évad végén.
  • Norbi7
    #41
    Hellóka! tudja valaki hogy ma mért nincs?
  • PunkZoli
    #40
    kösz :)
  • cab
    #39
    Persze, hogy meg! Paul Oakenfold - Ready, steady, go... Jó szám..
    Asszem a Bunkka című albumon van
  • PunkZoli
    #38
    valaki meg tudná nekem mondani hogy az első évad első részének a legelső száma mi?:D kösz
  • MerlinW
    #37
    Szép lassan fordítgatják. 1-2 havonta jön egy epizódhoz.Mondjuk kb eddig jó sorozat, 4-5. évad nagyon gyenge.
  • Carlos HUN
    #36
    Jah és nekemis kedvenc sorozatom és nincsen tovább felirat valaki forditsa továbbb :)
  • MerlinW
    #35
    Csak 3x18-ig van.
  • blackgamer
    #34
    a 4. évadhoz létezik magyar felirat? tudnátok linket adni vagy átküldeni? köszi
  • raymond01
    #33
    Azt modják szinkronosan nem olyan jó mint angolul, én leszedem az első két évadot, majd megnézem lassan!
    Amúgy sztem is jó sorozat!
  • Evin
    #32
    Én a V3-on nézem, eddig tetszett.
    Főleg azok a poénok jönnek be, amiket gondol.
  • Gyurk
    #31
    a reklámban szokott menni az a zene annak a számnak a címe kéne!!
  • raymond01
    #30
    Most hogy megy a viasaton remélem jobban beindul a dolog!
    feliratok stb
  • lamase
    #29
    nézte valaki a mai adást?
  • spyderco
    #28
    2x03-hoz is van felirat
  • chz78
    #27
    Bocsánat. Tévedtem. A 2. évadból még csak az első két részhez van magyar felirat.
  • chz78
    #26
    Eddig 10 részt láttam az első évadból, de teljesen rákattantam. A 24 után ez most a második számú kedvenc. Csak ajánlani tudom, aki teheti nézze! Az első két évad már elérhető magyar felirattal.
  • Hoopy
    #25
    én most értem a második szezon első részéhez:)
  • Roll
    #24
    Látom itt sg fórumon, nem lett népszerű a sorozat. :(
  • Roll
    #23
    Vendészereplők a sorozatban (van damme, alec baldwin, paris hilton, jon lovitz, dennis hopper.

    A sorozat amerikában a 24 idősávjában van, ebből le lehet szűrni, hogy nem gyenge.

    Már a 3. felirat elérhető hozzá, a legnagyobb magyar torrentről szedhetitek.
    Ott olvashatjátok Winnie ajánlását is.
  • Roll
    #22
    Aki bele akar kóstolni, az most megteheti, a legnagyobb magyar torrentoldalra kikerült az első rész dvdrip-be felirattal, nagy sávszéllel seedelik.
    Már több mint 40-en leszedték!
  • thiefpaper
    #21
    Nekem sajnos most úgy alakulnak a dolgaim, hogy egy darabig nem tudok besegíteni a fordításba. Pedig jó lenne terjeszteni a sorit, mert óriási. Remélem azzal, hogy tavasszal átrakják péntekre, nem fog eltűnni a süllyesztőbe.
  • Roll
    #20
    Vége a vizsgaidőszaknak, nekiesek rendesen a 3-mas résznek.
  • szig83
    #19
    Bevallom az igazat, hogy fogamam nem volt róla, hogy miféle sorozat is ez igazából, de mondom próba szerencse, a téma érdekesnek tűnik. Namármost az első 2 rész megnézése után bátran ki merem jelenteni: ez megint olyan sorozat, amit nehéz lesz ám abbahagyni :) Ahogy Thiefpaper is írta, igazán szórakoztató, változatos. Jaaa, és nem utolsó sorban szerepel benne Vanessa Marcil kisasszony is, aki nagy kedvenc a Beverly Hills óta :) Egy szó mint száz, nekem nagyon bejött a sorozat, csak ajánlani tudom mindenkinek!
    Külön köszönet Rollnak, hogy elkezdte fordítani a feliratokat, és remélem lesz majd aki be tud segíteni neki, mert nem kis meló lehet egyedül megcsinálni.
  • Roll
    #18
    Hát az nagyon jó lenne, mert nagyon sok rész van már belőle, és én még csak a 3.-at csinálom.
    Gyógyulj meg, aztán keress meg, az aláírásomban látszik hol találsz.
  • thiefpaper
    #17
    Nekem nagy kedvencem a sori, remek karakterek vannak benne, változatos, humoros. Hétvégéig meglátom, hogy el tudok belőle esetleg vállalni néhány részt (sajnos most beteg vagyok egy kicsit), és akkor szívesen segítek.