11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • Palinko
    #11244
    hát googleztam, youtuben sok van, tudsz párat ajánlani?
  • genndy
    #11243
    Ahol ezeket is nézted... Egyébként még YouTube (különböző játéktesztelők/kritikusok csatornái) meg a Steam (itt lehet szűrni mindenféle kategóriákra).
  • Palinko
    #11242
    mostanában találtam olyan játékokat amik kimaradtak anno mint a Rage, Red Fraction vagy a Binary Domain amik nagyon tetszettek. Hol nézhetnék játékokat? hátha valami még megtetszene
  • Angel891012
    #11241
    Sziasztok ! Legelösször Ncore-ról szedtem le a játékot...nem indult el..kiírta h Evil Within működése leállt,ezért megvettem eredetiben, de így sem indul el, ugyan ezt a hibát írja. Valaki esetleg tudna segíteni ?
  • Botond #11240
    Helló! Ebben a topikban fognak tudni segíteni.
  • Fizikuslány
    #11239
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek, mint laikus nő. Párom szülinapjára szeretnék Gamer egeret venni, de lehetőleg nem huszonezrekért. Tudnátok segíteni, hogy ezek közül, melyiket lenne érdemes megvásárolni? http://vertespapir.hu/index.php?search_co=eg%E9r+gaming&kereses_gomb.x=0&kereses_gomb.y=0&kereses=1&id=termekek Vagy mit kéne figyelembe venni választáskor? Egyébként rengeteg számítógépes kütyüjük van ezen az oldalon. :)
  • csibot
    #11238
    Sziasztok
    Most vásároltam a steamen az INSURGENCY játékot de bárhogy állítom a monitorom bal része nem jeleníti meg (a monitor 1680 ×1050)segítsetek hogy lehet beállítani a teljes képernyőt.(az alt enterrel sem teszi ki)
    Köszönöm
  • bolkorn
    #11237
    Sziasztok lenne egy problémám a a játékok futtatásával..
    Az én számítógépem egy Hp Pavilon dv6 Red laptopom.
    Intel Core i3 370M (2.40GHz)
    4GB Memory 500GB HDD
    ATI Mobility Radeon HD 5650 + Intel HD ennyi van benne.
    A problémám a játékok futtatásával van gond mert egyszerűen ami már szép grafikát igényel az elindul hallom a hangot is de fekete a kép nem gondolok nagy játékra Pl:Call of duty 4,vagy DC Universe Online, ilyenek.
    A problémám egy megoldást találtam ha a Ati CCC programba a Váltható grafikus rendszer konfigurálása opció alatt én Energiatakarékos módba állítom a játékot. de ez azt jelenti hogy a Intel graphicshd videokártyát észleli a játék alá és szaggat.
    Ebben kérném a segítségetek mert már mindent kipróbáltam és egyszerűen midig ugyan az a hiba fekete kép és játék hang .
    Képet mellékelek ha bárki jelezne hogy tudja a megoldást..
    Kérlek Segítsetek ....!
  • revi73
    #11236
    sziasztok, letöltöttem a Batman Arkham Origin-t, feltelepítettem, és mikor elindítom kiírja a monitoron hogy: "a bemeneti jel határértéken kívül"
    most vettem videokarit Radeon R7 250x-et,
  • zotya0330
    #11235
    Sziasztok ha valakit érdekelne az Assassin's Creed Unity magyaritasban való részvétel és TUD is angolul akkor jelentkezzen privátba nálam.
    Körülbelül 200 000 szó van a játékban .
    A fájlok ki vannak csomagolva (txt formátumban) .

    Utoljára szerkesztette: zotya0330, 2014.12.26. 23:15:12
  • norbici77
    #11234
    kuldenetek egy diablo torrent felkerest leccii!!!
  • revi73
    #11233
    sziasztok, letöltöttem a Batman Arkham Origin-t, feltelepítettem, és mikor elindítom kiírja a monitoron hogy: "a bemeneti jel határértéken kívül"
    most vettem videokarit Radeon R7 250x-et,
  • norbici77
    #11232
    udv valaki tudna kuldeni nekem egy diablo torrent felkerest elore is koszi!!!! Erre az e-mailre kuldjetek [email protected] koszi megegyszer
  • ricsa008
    #11231
    Sziasztok !
    Miért van az hogy az NFS Run -on kivül minden FrostBite-os játékban akad a hang ... A Játékok szépen mennek (most vettem egy új vidkártyát) de a hang ugyan úgy akad és élvezhetetlenné teszi a játékot ... Alaplapi hangkártyám van lehet ott kell keresni a probléma okát ?
  • zsoltia
    #11230
    http://index.hu/kultur/cinematrix/2014/12/06/fillerekert_adja_a_kasszasikereket_a_google/?cp=1#comments

    Tudom nem játék, de attól még érdekelhet egyeseket.
  • genndy
    #11229
    Van. Mi a probléma?
    (egyszerűbb beírni rögtön a kérdést, ha nézi valaki a topikot és tudja, úgyis válaszol. Ha meg én nem tudom, akkor sem vagy előrébb, hiába jeleztem vissza).
  • bako72
    #11228
    Sziasztok. Van itt vki?
  • Austin Bailey
    #11227
    akkor elmehetnek a p*csába. Ugyanis fiókot váltottam mielőtt regisztrálni akartam, és csak a végén derült ki, hogy arra a fiókra regisztrálta, amiből elméletileg kiléptem.
  • ozimak
    #11226
    Ha már egyszer regisztráltad, akkor az ott is marad. Nem teszik át neked másik fiókra, ha erre voltál kíváncsi. Sajnos erre nincs lehetőség.
  • Austin Bailey
    #11225
    sziasztok, mit kell csinálni akkor, ha a steam más fiókba regisztrálta a játékot, mint amire akartam?
  • genndy
    #11224
    Nem kötötted be a kábelét az alaplapra (mert ezek szerint tápja van), vagy BIOSban is be kell állítani hogy lássa. Ott mindenképpen nézd meg, ha ott már ott van, akkor a Windowson belül kell körülnézni.
  • bazsidiver
    #11223
    64bites win7 van a gépemen meg most újíttotam fel: gtx760, i5 processzor, 8gb ram szerintem ezen biztos fut majd. Lenne még egy kérdésem: a dvd olvasó azóta nem működik amióta felújítottam a gépet, kicseréltem az alaplapot és a tápegységet is de dvd olvasót nem. Lehetséges hogy az új hardwerekel van valami baja vagy lehet hogy elromlott? Beveszi dvdt tehát szerintem jól van bekötve viszont miután bevette megse próbálja beolvasni ha nem tök csöndben van. Van valami ötletetek mi lehet a baja?
  • genndy
    #11222
    Biztos hogy igen.
    Erre azért figyeltél ugye: "Csak 64 bites Windows 7 vagy 8.1 rendszeren futtatható. Windows XP-n vagy Windows 8-on nem játszható." (CDG-n van ez a szöveg)
  • bazsidiver
    #11221
    Hi,
    Megszeretném venni a dragon age inquisition című játékot dobozosan, de számítógépem dvd olvasója nem működik. Úgy tudom hogy a játék origines, tehát az lenne a kérdésem hogy tudom-e az originen(még sose használtam) aktiválni a játékot úgy hogy az letölti magától a dvd nélkül? (Dobozos steames játékokkal ez menni szokott, de az origint nem ismerem)
  • partyarc83
    #11219
    Akkor maximális tisztelet neked ,elsőre rosszul értelmezhettem amit olvastam



    Akkor minden jó ha jó a vége.A supportnak pedig kis csillag.
    De lehet akkor az eseted egy példa a pozitív végkifejletre.
  • ozimak
    #11218
    Már visszaszereztem az accountot. Azt a csaló által lopott BF4 kulcsot pedig kifizetem a srácnak akitől lopta. Már írtam is neki. Igaz, ő azt írta elsőre, hogy vegyek belőle egy üveg whiskey-t és igyam meg az egészségére. :) De írtam neki még egyszer, hogy komolyan gondoltam, ki szeretném fizetni neki amit az emberünk ellopott tőle és most "nálam" van.
  • partyarc83
    #11217
    Ilyen ez a rendszer,de én nem itélkezem csak véleményt írhatok,ha persze érdekel valakit is.
    Mérlegelj mi jöhet ki belőle a végén.
    Nem egyszerű helyzet.

    Béke
  • partyarc83
    #11216
    Az a baj hogy accontot is csalás eladni.
    Ha te a steam accontodat haszonszerzés céljából eladtad,nem hogy a srácot bannolják hanem téged.

    pl más régióból akartam olcsóbban játékot venni egy tradertől.
    Giftet adtam kódért.
    A csere giftem a srác beaktiválta,én nem kaptam semmit.Felkerestem a supportot,print screenes beszélgetéssekkel támasztottam alá a mondandómat + tárgyaló képekkel,tranzakció képekkel.Eltelt 2 hét.
    1 hónapra bannoltak engem .A kutyát se érdekelte hogy engem károsítottak meg.én szívtam meg duplán.

    Az accontod kifizették,egyrészt bűn volt eladni,másrészt bűn volt megvenni.
    A srác aki "fizetett" neked azóta bővíthette a fiók állományát játékokkal,akkor az is téged illet mikor nem a te pénzed van benne?


    Az ilyen esetek miatt vagyis hivatalos verzió szerint a "megunt és már nem használt" steam játékokat el lehet majd ajándékozni.
    Erre egy ideje készül a rendszer,mikor lesz belőle valami nem tudni.De akkor sem haszon szerzés céljából lehet majd ezt megtenni,de persze biztos lesznek kis kapuk.
  • ozimak
    #11215
    Azért egy kicsit vérszemet kaptál :) Figyelj, amit ő adott nekem BF4 kulcs, az nem az övé volt! Azt "lopta"! Ahogy kitettem ezt a hirdetést anno hardveraprón, a gyerek fogta, bejelentkezett egy BF4 kulcsért a harmadik félnél, megkapta, majd baszta kifizetni és tovább is dobta nekem ezért a steam accountért. Ergo: Mit veszít a mi kis csalónk? Semmit ember!!! Hát amit nekem adott az sem volt az övé! Soha ki nem fizette! Ergo: ha visszaveszem nem veszít semmit, visszakerül oda, ahol a lopás előtt tartott. Se BF4 kulcs se account. Hogy tudnék már "megkárosítani" egy olyan embert aki lopta az ellenszolgáltatást? Mivel "károsodik" ő? Itt egyetlen ember van akinek igazi kára keletkezett, az pedig a bizonyos srác akinek nem fizette ki a BF4 kulcsot a mai napig sem. Vele pedig ugyebár beszéltem. Persze ez attól még önbíráskodás. De hidd el más esetben nem járnék el így. Most ezek után te egy ilyen emberrel megpróbálnál üzletelni? Mikor kb. 3 külön forrásból tudod, hogy soha nem fizetett ki semmit, csak lelép a cuccokkal? Tipikus csaló! Ennyit megérdemel az én szememben. És már az első beszélgetésünkkor említettem a srácnak, hogy ha tehetném visszaadnám neki a BF4 kulcsot, amit lopott tőle a srác. De sajnos azt pont ajándékba szántam akkor. Így már nem tudom "visszakérni". De gondolkozom rajta, hogy kifizetem neki...
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2014.11.11. 17:49:32
  • ozimak
    #11212
    Igazából véleményekre lennék kíváncsi! :)
    Történet a következő:
    Még idén február végén elcseréltem a steam accountomat egy sráccal. Az enyémen volt COD BO2,COD MW3,COD Ghosts, MOH 2010, és még egy-két kisebb játék. Úgy hirdettem meg, hogy egy BF4-re egy az egyben elcserélem. Ez meg is történt.
    Mostanság, mivel a bf szériában is eléggé csalódtam, gondoltam visszatérnék egy kicsit COD-ozni. Nézegettem a weben, 576-ban 5000-ért lett volna BO2. Gondolkodtam, eltelt 8 hónap, hátha a srác időközben megunta az accountomat. Megpróbálom felkeresni, hátha vissza tudom tőle vásárolni az egészet cakli-pakli és akkor nincs gond. El is kezdtem keresgetni az e-mailjeim között, meg a neten, hogy kinek is adtam el. A nagy nyomozásban rájöttem, hogy a hardveraprón cseréltem el egy sráccal. Meg is találtam a hirdetést amit akkor feltett: http://hardverapro.hu/apro/battlefield_4_cd_kulcs_kupon
    Erre cseréltem el vele anno az én accountomat. Igen ám, de rögtön arra lettem figyelmes (amire bizonyára ti is), hogy "KITILTVA" éktelenkedett a felirat. Elkezdtem hát mélyebbre ásni! Találtam egy ilyet is: https://plus.google.com/109524671658377561906/posts
    Idézem a tagot:
    "Ezen besírtam ! Ennyit ér a bőröd Sityu. Ezek szerint nem csak tőlem loptátok el a pénzt, hanem mástól is lopsz ! Ennyit ér a bőröd, nagyra tartod magad, csak nem tudom mire.. Ásd el magad. Te LOW"
    Ezek után felvettem a kapcsolatot azzal a sráccal aki jelentette a tagot (wowkocka18) a hardveraprón a "jelentsd a csalókat!" topikban.
    http://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_16441-16441.html
    Kérdeztem tőle, hogy mi a helyzet és, hogy fizetett-e neki, meg hogy azért kérdezem mert velem pont egy ilyen BF4 kulcsot cserélt egy accra. Tehát ha akarok akkor nagyon ki tudok vele szúrni, ugyanis meg van a BO2 és a Ghosts DVD-je is. Természetesen a cdkulcs papírokkal egyetemben. Tehát ha akarok akkor nagyon ki tudok vele szúrni. Hát a válasz csak ennyi volt: "Ahogy bírsz szúrj ki vele. :) ;)"
    Még jó hogy nem küldtem el neki anno a dobozokat is. Azt mondta kifizeti a postát csak küldjem el a dobozokat. Én meg mondtam neki, hogy én nem megyek azért postára az tuti. :) De ezek után örülök, hogy nem tettem! Biztos kifizette volna...
    Mindezek után én most elindítottam a steam-nél egy "retrieve hijacked steam account" support ticketet és várom a választ :) Közben megpróbálkoztam a steamen belül is visszaszerezni az accountot, természetesen erről ő is kapott értesítést. Már írt is, hogy: "Remélem nem el tulajdonítani akarod?" Még nem írtam neki vissza semmit.
    Azért osztottam meg ezt itt mert szeretném tudni mások hogyan cselekedtek volna a helyemben. Én ezt teszem. Ezen már nem változtatok. Lehet, hogy nem jól döntöttem, de szerintem ennyit megérdemel egy megrögzött csaló! Szerintetek?

    ui.: Bocsi ha nem jó a topik, de nem találtam olyat ahová ez beillik. Ha van ennek jobb hely akkor áttehetjük!
  • genndy
    #11211
    Eredeti játékaink topikba nézz be, kérdezz vagy keress benne. Úgy emlékszem tetszett mindenkinek aki írt róla, feltéve hogy nem zavar hogy nagyon filmszerű.
  • Molnibalage
    #11210
    Csak longplay-t nézem meg, ezért nem fogok nyitni, más véleményére lettem volna kíváncsi. :)
  • j0nNyKa
    #11209
    úgy tűnik nincs, nyisd :)
  • Molnibalage
    #11208
    Az SG-n nincs topikja a The Last of US-nak vagy csak én vagyok béna, hogy nem találom?
  • yossarianHUN
    #11207
    Sziasztok!
    Nem tudom mennyire tartozik ide, de... Aki esetleg tud valamit a témában: multiznak még az emberek a World in Conflicttal? Én még anno 2008-ban játszottam vele, és nagyon szerettem, de már akkor sem volt túl sok online játékos multiban. Azóta sajnos elkevertem a lemezt. Most haverokkal kitaláltuk hogy keresünk valami közös játékot, amivel együtt tudunk multizni, de kamura nem szeretném megvetetni velük.
  • menist
    #11206
    Az anno-online-ban kellene némi segítség,ha v.ki tudna,köszi!
  • medix
    #11205
    az f1 challenge 99-02 játékban tényleg nincs tv kamera és külső játéknézet,vagy az én verzióm nem jó?hol találok f1 challenge 2004 teljes játékot (nem MOD-ot).
  • Hunor1
    #11204
    sziasztok. catalysttal van problémám. nem tudom frissíteni. most a 13.1 es driver van fenn. ezt akartam a 13.9-re. letöltöttem, megjelent a support mappában a driver. elindítom a telepítésst és amikor az "express" telepítésre kéne klikkelnem akkor kifagy a telepítő! megpróbáltam aztán unistallálni a catalystot, de ugye ugyan ez a telepítő ablak ugrik fel, klikkelek a törlésre és újra kifagy-nem válaszol. sőt elővettem a telepítő lemezt hátha onnan tudom módosítani vagy törölni a gépről , ugyan az . a telepítő ablak lefagy. próbáltam a programok törlésénél is (vez.pult>prog. szolg.) de ott nincs is a listán a catalyst! láttam egy progit ami csontra letörli állítólag az összes amd hóbelebancot, csak félek letörölni úgy hogy ha újra telepíteném akkor megint kifagyjon a telepítő ablak aztán már az sem lesz ami most van . mit tehetnék? lehet hogy ez inkább valamilyen rendszer probléma nálam ? (win7 x64)
    köszönöm ha valaki segít !
  • Overburner
    #11203
    Meg oldottam bár nem értem hogy miért jó most. Biosba be kell kapcsolni a HPET-et OS-be meg ki és akkor nem fog bekapcsolni többet ám ha Biosba és az OS-ben is kivan kapcsolva akkor gépleállás után mindig visszakapcsol OS-ben. Hát Microsoft.... :D
  • Overburner
    #11202
    Sziasztok!
    HPET-et OS-ben nem lehet valahogy végelegesen kikapcsolni? WarThundernél nekem szarakodik de ha kikapcsolom és ujrainditom a gépet akkor jó. Aztán kövi nap megint újra bekapcsolja a Winfos. Biosba disabled egyébként.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2014.10.09. 14:03:30