11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • Plata
    #11284
    Robin Hood The Legend of Sherwood?
    Az felülnézetes,amiben van egy bázisunk az erdőben,és fára is lehet mászni,mert félig a fákon van félig fák alatti házak.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.02.16. 19:51:41
  • Czimbora
    #11283
    Sziasztok! Keresek egy RPG-t?

    Játszottam régen RPG-vel hasonló volt mint a baldurs gate-t. Túl sok dologra nem emlékszem ezért kérem a segítségeteket! Sajnos már nincs mód arra hogy vissza keresem a játék címét vagy bármiféle információt róla ,de viszont nagyon szeretném megtalálni. Ebbe kérném a segítségeteket! (Remélem jó helyen teszem fel ezt a kérdést.) Azért megmaradt pár dolog. Például ugyan olyan csapata játék volt mint a baldurs gate-t vagy bármifajta ilyen játék , de nem volt olyan kötött a pályája emlékeim szerint . Ha jól emlékszem kaptunk valami kiképzést a játék elején és nem sokkal utána egy temetőbe kerültünk valahogyan. A játék haladtával egy fabázisra( Talán egy fán volt a bázi vagy valamiféle falu) jutottunk és ott lehetett venni cuccokat és cserélgetni a csapatodat más emberekre. Addig a játék egy zöldes tájon(dzsungel vagy erdő vagy füves táj ) játszódott. Felűről nézős játék volt ha jól emlékszem.Mivel annyira nem tudok jól angolul ezért lehet hogy magyar volt vagy minimális angol tudás kellet hozzá! Ha valaki ezek alapján rá ismerne a játékra és meg tudná mondani a nevét vagy hogy hol találom meg azt nagyon megköszönném!!

  • laszlodomokos
    #11282
    Help!

    Tegnap este az uplay 10 percre letiltott, majd az AC syndicate-et teljesen az elejétől kezdte.
    Tudja valaki, hogy lehetne szinkronizálni a felhőt, vagy a helyi mentést használni.
    De lehet, hogy az sem jó ,mert muszáj volt megvárni egy mentést a menűbe lépéshez.
  • Prttp
    #11281
    Szerintem rakd fel a nem hivatalos foltokat, állíts helyes sorrendet a launcher/data filesben (Genndy által említett GYIK alapján) és ha így sem lesz jó, akkor érdemes feltelepíteni a Spell ABSORB DRAGON SOULS v1.0 - Sárkánylélek elnyelése varázslatot. Az is segíthet, ha új játékot kezdesz, mert sokszor a mentések is továbbvihetik a hibákat.
    Utoljára szerkesztette: Prttp, 2016.02.01. 14:39:27
  • Tom6
    #11280
    Ok köszi ettöl tartotam én is pedig az az egyik keddvenc kiegészitöm a hárombol.
  • genndy
    #11279
    Hát persze, #134332 számú hibajelentés ugyanerről. morrohun GYIK oldala. Magyarítás lesz szerintem hiába írod hogy nincs fönt mod. Ha tényleg semmi nincs akkor kacifántosabb, én a Dragonborn DLC-re tippelek.
  • Tom6
    #11278
    Sziasztok volt valakinek olyan problémája a Skyrim-mel hogy nem tudta elszívni a sárkány lelket? Játék eredeti, mod nincs fent és az újra telepités se oldota meg a gondot.
  • carwelus
    #11277
    sziasztok! Nem tudjátok melyik az a játék, amelyik a battle realms koppintása?
  • Nyalfi
    #11276
    Szevasztok! A GTA New Vice City 2004-ben miért nem szabad menteni, amikor a testőrök velem vannak?
  • kamionosjoe
    #11275
    Helló! Van egy kis játék, hasonló mint az erepublic, ennek e-sim a neve. Itt nincs neki topicja az SG-n meg nem is akarok neki nyitni. Viszont kaptam egy feladatot, hogy meg kell hívnom valakit linken keresztül, remélem nem zavar senkit egy kis spam, ha spoilerbe itt hagyom. Egy ember elég a feladat teljesítéséhez. Ha gond akkor töröljétek a hozzászólást nyugodtan. Köszi a segítséget, ha valaki regisztrál.

  • alma2
    #11274
    Mar biztos megkaptad a valaszt, ha nem rajottel magadtol :)
    Erdemes xinputos vezerlot vasarolni, (pl xbox360 kontroller) igy gyakorlatilag az osszes jatek mukodik vele az elmult 7 evbol, mindenfele varialas, konfiguralas, bohockodas nelkul, ami tamogat kontrollert (Az osszes konzolon megjelent jatekok, illetve azon felul a jatekok 99 %-a)
  • Tekken5
    #11273
    Oké, lehet, hogy low kérdések, de tudni szeretném... Megkaptam a legelső gamepadom PC-re és a vezérlőpultban megnéztem érzékeli-e a gép: nos, a válasz: igen, leteszteltem és minden gombja működik is. De amikor gamepad-kompatibilis játékkal szeretnék játszani a játék nem érzékeli a gamepadot és nem értem miért. Mit kellene tennem? A gamepaddel lehet játszani tört verziójú játékokkal vagy csak eredetiekkel? A játék neve, amelyikkel kipróbáltam Clive Barker's: Jericho és elvileg működnie kéne gamepaddal hisz látom a gombkiosztás közt a kontroller gombokat, de nem reagál semmire.

    És még egy kérdés: felsorolnátok játékokat, amik mennek gamepaddal? (PC) :D Ja, de ne túl új játékokat, mert csak 2 GB RAM-om van xD
  • Negritis
    #11272
    első google találat a mentésre

    készítéshez:
    flashgame dojo
    stack overflow topic
    make flash games
  • vfrtom11
    #11271
    Üdv, nem tudom hol lehetne megkérdezni, ezért teszem itt. Le lehet egy teljes Flash/böngészös játékot menteni gépre és offline játszani vele?
    Konkrétan a "The Last Stand: Dead Zone "-ra gondoltam. Illetve hol tudnék flashjáték készítéshez programot , segítséget találni. Pl.: Flashgamemaker for dummies?
  • Caliph
    #11270
    Nem,nem az. Időközben kisegítettek,Kingdom chronicles a címe. És stratégia helyett Time management game nek hívják ezt a műfajt. :)

  • Negritis
    #11269
    biztos nem a settlers?


    vagy a kinghts and merchants még ami beugrik

  • TSowunmi
    #11268
    Vedd meg az eredetit!!
  • lacinkacinka
    #11267
    Üdv!
    Remélem jó helyre írok!
    A Gta 5-el olyan problémám van, hogy mikor elindítom a játékot, kidob ezzel a hibaüzenettel:

    Err_Mem_embeddedalloc_guard_4
    Game memory error. Please reboot and restart the Game.

    Valaki tud erre valamilyen megoldást?
    Előre is köszönöm!


  • Caliph
    #11266
    nem ennyire kőkemény rts,sokkal sokkal egyszerűbb.
    ehhez a mobilos játékhoz nagyon hasonló,szinte ugyanaz

  • Sheltem
    #11265
    Age of empires 1-2-3

    Minden stimmel kivéve a hídépítést.(bár a 3. részben lehet van olyan is.)

    Amúgy az , hogy "nagyon egyszerű game" az enyhe túlzás. Bár beginner fokozaton valóban az mint minden más :)
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.10.08. 08:51:02
  • Negritis
    #11264
    Settlers?
    Age of empire?

    Kb mikori?
  • Caliph
    #11263
    üdv keresek egy játékot de nem jut eszembe a címe: egyszerű stratégiai játék. A lényege hogy van egy központi épületed 1 vagy két "paraszttal". nekik a térképre klikkelgetve adsz utasítást,pl szedje le az almát,vágjon fát , követ. Az így gyűjtögetett nyersanyagból fel lehet építeni romba dölt épületeket(halász , fürészmalom pl biztos van benne) , leszakadt hidakat. Fejlesztve a fő épületet több munkás lesz,és egymás után hajtják végre a kiadott feladatokat.
    Tényleg nagyon egyszerű game,emlékeim szerint még magyar nyelv is van benne.
    Köszi a segítséget :)
  • G18XM8
    #11262
    Közben újratelepítettem és az sem oldta meg. Tudom hogy nulla információ, de pont ez az, hogy nincs rá info miért nem jó. Tegnap még működött, ma meg már nem. Közben semmilyen változás nem történt a gépen, se telepítés se törlés. Nem értem, ilyet még nem láttam. Működnie kéne, de még sem...
  • genndy
    #11261
    El kell keserítselek: ez kb. 0 információ, ennyiből senki meg nem mondja hogy mi lehet a rossz.
    Az újratelepítés mondjuk abszolút működik, GOGról digitálisan le tudod húzni az egészet akár ha kell.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2015.09.26. 17:39:44
  • G18XM8
    #11260
    Üdv! Olyan érdekes problémám van, hogy a Wither 3 eddig tökéletesen jól futott, tegnap este még játszottam vele, ma pedig indítanám és se kép se hang. Nem indítja el, nem csinál semmit. A többi játékot a gépen gond nélkül indítja, csak ezt az egyet nem. Nem telepítettem semmit, nem töröltem semmit, semmit nem változtattam a gépen. Vírusírtót is futtattam már, de nem oldotta meg. Újratelepítést nem próbáltam még, de valószínűleg nem is fogom, mert sehol nem találom a telepítőjét, így újratelepítés nélkül kéne megoldanom a problémát. Remélem tud valaki segíteni, én még ilyet nem tapasztaltam, így ötletem sincs, hogy mi lehet a gond.
    Előre is köszönöm!
  • Reval
    #11259
    megvan, köszi!
  • Reval
    #11258
    Az a baj, hogy nem találok ilyet, hogy beállítások.
  • genndy
    #11257
    Persze, nyilván. Fórum főoldalán bal oldali menüben a Beállítások.
  • Reval
    #11256
    Üdv. Azt szeretném megtudni, hogy lehet az sg.-n belül a saját profilomat szerkeszteni?
  • Nidhögg
    #11255
    Vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, ők eligazítanak.
  • unkownsoldier
    #11254
    Sziasztok tudnátok nekem segíteni,ujjra lett telepitve a számitógépem és most instalállom a call of duty balck ops 2-t,a csavar ott van a történetben hogy közben én megváltoztattam az e-mail címemet és most küldené a steam a biztonsági kódot de az meg a régi e-mailre megy amit már töröltem is,van valamilyen lehetőség ilyenkor?
  • genndy
    #11253
    Hát ha a játék Steam oldalát megnézed, ott úgy határozza meg magát, mint "RPG gamebook". Ezek tipikusan azok a régi 'lapozgatós' könyvek amik nálunk is megjelentek. Mostanában kezdenek feltűnni digitálisan is. Viszont a címkék között ott van az "Adventure" is, az meg a klasszikus kalandjátékokat jelenti. Úgyhogy ilyeneket keresgélj, Telltale csinál sok kalandjátékot, azokban gyakori hogy dönteni kell, és elég komolyan kihat a játék egészére, de legalábbis a végére. The Walking Dead ami hirtelen eszembe jut, de van még nekik pár.
  • Nidhögg
    #11252
    Sziasztok! Nem igazán tudom, hol tájékozódhatnék a témában, talán itt akad valaki, aki jártas ezen a téren.

    Valahogy a kezembe akadt a Starship traveller nevű játék, maga a játék nem, de a koncepciója nagyon megtetszett, számomra olyan volt, mint rpg pont csak harc nélkül. Az rpg-kben én elsősorban a történetük interaktivitását szeretem, hogy egy helyzet megoldását az én kezembe adja (sok esetben a létrehozott főhőstől függve). Az érdekelne, hogy egyáltalán mi ennek a műfajnak neve, milyen kulcsszavak alapján lehetne találni ilyen "harc nélküli rpg-ket"?
    Esetleg még idesorolható a Wolf amongst us, az is hasonló döntési helyzetek elé állítja a játékost.

    Egy szóval tudnátok ajánlani olyan játékokat, ahol a középpontba a játékos döntéshelyzetbe való állítása áll?
    A segítséget előre is köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: Nidhögg, 2015.05.17. 12:19:35
  • laacika
    #11251
    Sziasztok,lenne egy gondom a Batlefield 1942 játékkal,a kis fiamnak feltettem a gépére de induláskor elindul a játék de a monitor azt irja ki hogy "nem támogatott" mit kell tennem?Köszönöm válaszaitokat,remélem jó helyre tettem be ak érdésem.
  • NiGhTM4R3
    #11250
    Sziasztok, keresek egy játékot, rpg kb. 5 évvel ezelőtti lehet.

    Arra emlékszem, hogy volt egy bázisom (talán mintha hajó lett volna) ahol volt egy kovács és egy mágus (többek között) akinek volt egy kis udvara, bokrokkal.
    Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2015.05.08. 01:17:41
  • Attilasok
    #11249
    Szia. Köszi a választ. A jéték neve pwi s már ugy 5 éve játszom vele s ez a belépési hiba most van ugy két hete. Még be tudok lépni de félek hogy egyszer nem engedi ezért is szeretném megoldani a dolgot. Neten sokat olvastam olyant hogy nem engedi be a játékba.
  • genndy
    #11248
    A játéknak valószínűleg nem XP kell hanem valami újabb oprendszer. Ha a játék nevét is megírtad volna jobban lehetne válaszolni, így csak a találgatás marad.
  • Attilasok
    #11247
    Sziasztok.
    Egy ideje jelentkezik ez a hiba "Az eljárás belépési pontja (_except_handler4_common) nem található a DLL-ben (mscvrt. Dll)"
    directx-re gyanakodtam de nem engedi ujratelepíteni sem frissíteni. Netes tanácsokat láttam ahol azt irják hogy töröljem ki a dwmapi.dll-t de nekem az xp-ben nincs. A vcredist-et lefutattam de nem segített.
    Minden tanácsot köszönök
  • Palinko
    #11246
    köszi megnézem
  • genndy
    #11245
    Mondjuk IGN, AngryJoe, Cynical Brit