44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #44547
    Szia! Bocs,lemaradt a link:

    Life by you topik

  • perko
    #44546
    Life by You https://sg.hu/forum/tema/1683920435
    Utoljára szerkesztette: perko, 2023.08.02. 13:27:01
  • Gólya #44545
    topic címe?
  • Ironman2
    #44544
    Nyitottam neki topikot.Naná! :)
  • Ironman2
    #44543
    Akkor jó volt,mostmár valahogy nem kötne le,bár ki tudja.Vannak projektek amiket várok.A Vivaland,meg a Paralives,na most meg a Paradoxx sims klónja,ami eléggé ütős lesz,a Life by you:

  • Plata
    #44542
    Azt hiszem 61 giga hely kell a telepítéshez.
    Már nem is emlékszel mikor játszottam vele utoljára.
  • Ironman2
    #44541
    Érdemes behúzni őket,mert lesz még bundle belőle szerintem,más csomagokkal.Ennyi fos még nem készült sose egy Simshez.Én már fel se merem rakni a wirágot.Mennyit nyomhat vajon? 100 gigát? De még most is szarják hozzá a cuccokat.Ez a Nőlj fel kieg,meg olyan lett mint a Generations a 3-ban.Mekkora egy baromság,simán elmehetett volna ez is az alapba,szándékosan lett kihagyva egy csomó funkció,ami a 3-ban már benne volt az alapba.Mocskos banda!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.05.12. 20:35:55
  • Plata
    #44540
    Egyébként csak a sims 4 alapjáték ingyenes.Az meg nem sokat ér szerintem.
    Bár a héten úgy tudom hogy talán három cuccos kieget adnak ingyen majd az epic-en.
  • Simpiko
    #44539
    Nálam megy rendesen Windows 11 alatt is (Alapjáték+Leszáll az éj+Padlógáz cuccok). Nincs vele gond.
  • Plata
    #44537
    Szerintem a három jobb.
    Grafika kb ugyanaz,viszont élő város ami szabadon bejárható sokkal jobb.
  • Botond #44537
    A negyedik rész ingyenes egy ideje már amúgy.
  • Plata
    #44536
    Szerintem 11 alatt nem nagyon fog menni,az a vacak rengeteg modernebb játékkal is játszhatatlan,de egy régi Xp-s játék már necces.
  • suba53
    #44535
    Sziasztok!
    Windows 11 alatt megy rendesen a játék? Kedvesemnek ez a kedvenc játéka, és frissíteném a gépét.
    Windows10 alatt jól ment, de hallottam hogy lehetnek problémák.
  • fdsag
    #44534
    Köszi! Nekem Mac-re kellett, EA Help segített aktiválni. :)
    thesims3.com oldalán itt rossz nevet adtam meg. Ezt, hogy lehetne megváltoztatni? Semmi elérhetőséget nem találok az adminokhoz.

    Alapon megy, de legalább működik. Mondjuk így is melegszik. Bejelentkezésnél nem jelenik meg a @ az Alt+Q-ra. Új regisztrációnál viszont igen. Nem tudom mi lehet a gond, illetve az online tartalom ad-e egyáltalán valami pluszt a játékhoz.
  • Xifoman
    #44533
    Csak a MacOS-ra jelent meg 64 bites verzió, Windowson 32-bitessel kell beérnie mindenkinek.
  • fdsag
    #44532
    Nekem csak a 32 bites verzió jelent meg. 64 bites-re, hogy lehetne váltani?
  • fdsag
    #44531
    Köszi! Veszek Sims 3 alapjáték kódot, itt hozzáadom, majd meglátom mi lesz.:) EA oldalán azt mondták, megy a Sims 3 MBA 2017-en, csak a Pets, Seasons, Island Paradise akad rajta.
  • Xifoman
    #44530
    Úgy tudom, ha már windowsra megvásárolta valaki, akkor nem kell megint megvennie az apple rendszerére is az Originen belül. Nálam a Sims 3-bent wan, mint windowson használva, és mellette ott van MacOS-ra (64 bites) is, holott azt nem is vettem meg.
  • fdsag
    #44529
    Köszi! A hazai legnagyobbon, meg a "hajóson" nem találtam. Nehogy valami vírust szedjek be. Igaz állítólag iOS-re nincs. :)
    Látom nálunk is elérhetők CD kulcsok. Gondolom ez nem átverés. Ez viszont lehet nem megy iOS-en. Originen külön van kulcs Windowsra, iOS-re?


    Utoljára szerkesztette: fdsag, 2021.06.04. 17:38:18
  • Plata
    #44528
    Neten van ingyenes megapack is,csak keress rá.
  • fdsag
    #44527
    Sziasztok! MacBook Air 2017-re (azt hittem el sem indul rajta, de úgy néz ki működik) kellene az Sims 3, az összes kiegészítővel. Mi lenne a legolcsóbb megoldás? Nincs valami "Megapack". Ilyet találtam, nem tudom ez valós vagy csak átverés.
    Utoljára szerkesztette: fdsag, 2021.06.04. 17:06:38
  • Xifoman
    #44526
    Igen, mert az is. A fejemben meg van, hogy kábé, hágy négyzetből áll a ház, úgyhogy kapásból ment minden. Érdekes, most simán mennek a mentések. Csak napokig tartott, mire mindent összeszedtem hozzá az egyedi tartalmakból, mert volt amiért szinte "ásni kellett a neten".DD
  • Ironman2
    #44525
    Ez tisztára olyan mint a régi házad.
  • Xifoman
    #44524
    És elkészült a házam...

  • Xifoman
    #44523
    No. ismét elkezdtem játszani a Sims 3-al... Jelenleg bőszen építem simem házát az Álmok szigetén. Lesz meló, mire mindennel végzek a városban.


    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2021.01.30. 15:54:39
  • regelek5
    #44522
    Köszi, sikerült a képmentés. Közben megtaláltam az Origin-ben, hogy a felsorolásnál kézzel kell letölteni az Évszakok kiegészítőt, már megy az is. Amúgy igen, 1.69-es verzió van nekem, talán nem lesz vele gond...
  • Flora2
    #44521
    Azt nem tudom, hova tűnt az Évszakok kiegészítőd, de képeket a C gombbal lehet lőni. Sőt, ha Live módban vagy, és fotózás előtt rányomsz a Tab-ra, akkor a kamera átvált egy sokkal mozgathatóbb üzemmódba (q-w-e-a-s-d gombokkal mozgatva) amivel sokkal többféle pozícióból tudsz fotózni.

    Ha Origins-t használsz, akkor nem lehet, hogy azért nem látod a játékban a kiegészítőt, mert 1.69-es verzión vagy?
    Valamit hallottam még anno, hogy az Origins-féle Sims 3 legfrissebb verziójában minden egyes launcher indításnál be kell pipálni a launcherben, hogy kiegészítőkkel akarsz játszani, különben csak alapjátékon indul el. De tapasztalatom nincs erről, mert én pont emiatt nem frissítettem, és maradtam az 1.67-es verzión.
  • regelek5
    #44520
    Sziasztok! Kb. 1 éve nem játszottam a Sims 3-mal, most újra felraktam, de az Évszakok kiegészítőt nem tette fel az Origin, csak az alapjátékot. Hol tudom ezt kézzel megtenni? A másik kérdésem, hogy hogy tudok képet menteni a játékból? Próbáltam a Print Screen gombbal, és beillesztés Paint-ba, de csak fekete képet rögzít.
  • Xifoman
    #44519
    Még bejjebb... Ühhü...
  • Ironman2
    #44518
    JA eléggé benézted :)
  • Xifoman
    #44517
    Jujjj, most nézem ezt nem is ide kellett volna felraknom, hanem a Paralives topikba.... Elnéztem bocsika!
  • Xifoman
    #44516
    Hehe... lehet akkor egy emberke feje akkora, mint egy nagy... izé... dinnye...meg zsiráf nyaka.DDDD
  • Xifoman
    #44515
    De jó, lehet, hogy mind a kettő lesz: Csúszka is meg cibálgatás is!
    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2019.10.11. 07:11:03
  • Xifoman
    #44514
    Kiderült a karakterkészítő eszközök korai prototípusa.

    A karakterek testreszabásának többféle módja van megerősítve.
    A játékosok csúszkák segítségével testreszabhatják a karaktereket, például a TS2 és a TS3.
    A játékosok is tudják, hogy közvetlenül kattintson testrészek és manipulálja őket, mint TS4.
    Alex Masse, a solo játékfejlesztő az utóbbi időben a színfalak mögött dolgozik, és megtervezte a titokzatos Parafolks-ot, amely a Paralivesben látható karakterek hivatalos neve.

    A rajongók izgatottan várják a nagy felfedezést, amely a következő hónapokban játékpótkocsi formájában érkezik. Ma azonban Alex bemutatta a karakter-testreszabási eszközök korai prototípusát, amelyek elérhetőek lesznek a közelgő élet-szimulációs játékban.



    A karakterek testreszabásának többféle módja van megerősítve.
    Ne ess pánikba; A parafolkok nem libák. A videóban megmutatjuk a karakterek testreszabási eszközeinek nagyon korai koncepcióját a Paralives-ben. A játékosoknak sok lehetőségük lesz a Paras tervezésére; az egyik a klasszikus módszer a csúszkák használatával a különféle jellemzők és testrészek alakjának és méretének ellenőrzésére, a másik módszer pedig a karakterre kattintás és húzás modernizálásának módja, akárcsak a The Sims 4.

    Annak bemutatása érdekében, hogy miért lesz kétféle módszer a karakterek testreszabására, Alex nemrégiben egy Patreon közvélemény-kutatást szervezett, amelyen a rajongóknak megkérdezték, melyik a fent említett két testreszabási módszer közül jobb. Kiderül, hogy néhány ember inkább a csúszkákat részesíti előnyben, míg mások inkább a karakterre kattintva, és közvetlenül ráhúzzák. Egyesek mindkét módszert részesítik előnyben, és azt kérdezték, vajon lehetséges-e mindkettő? Nos, kiderült, hogy mi is mind; a testcsúszkák közvetlenül kapcsolódnak a „kattintás és húzás” módszerhez. Mindenki nyer!

    Frissítés: A karakterek nem lesznek "alacsony poly"
    Alex új idézete izgalmas új részleteket derít fel a karaktertervezés tervezett stílusáról. Valószínűleg a játék környezetének jelenlegi művészeti stílusa miatt sok rajongó aggodalmát fejezte ki amiatt, hogy a karakterekben nem lesz-e részletesség, vagy túl „alacsony poly” -ok lesznek-e.

    A cél reális arányok és részletek, miközben egy kicsit karikatúra. Nem igazán lesznek alacsony poly - Alex Masse
  • Xifoman
    #44513
  • Ironman2
    #44512
    Igen.
  • Xifoman
    #44511
    A tanyasi cuccaimban levőt mondod, ugye?
  • Ironman2
    #44510
    Meg a konyhai cuccok kiegészítőlemez!
  • Xifoman
    #44509
    Kocka lada már van a játékban... má csak trabi, záporjóska, skoda, volga,wartburg, meg a kispolszki kell.DDD
  • Xifoman
    #44508
    Az egy másik város volt... most, hogy így mondod lehet, megcsinálom újra azt is...Összeszedegetem majd a régi kotla szocilista kocsi modelleket is... dísznek az út szélére, hogy még retrósabb legyen az egész.DDD
    Nagy kedvem van játszani a 3-al, mert ugyi nyitott világú...meg minden.
    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2019.10.10. 13:35:32