11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • mustang08
    #10559
    véletlenül rossz helyre írtam!
    Bocs!
  • mustang08
    #10558
    Helló!
    Az lenne a kérdésem, hogy szeretnék venni a gépembe SD-ramot, és nem tudom, hogy mi a különbség az 1 és 2 oldalas között.Most a gépben egy 1 oldalas van és lehet-e 2 oldalasat rakni?
  • Fabio Capello
    #10557
    kitöltöttem :)
  • Prince23
    #10556
    Meg volt, jól felépített kérdőiv/teszt.
    Csak ugye a 3-as (1-5) fokozattal egy a baj... könnyen bejelölhetik nagyon sokan, így vele nem érsz sokat, ha mondjuk azokat jelölnék be. nem túl informatív így. Én próbáltam elkerülni azt:)
  • Jungle
    #10555
    Ha van 5 percetek, töltsétek ki ezt a linket pls:
    Videojáték kérdőív

    Szakdolgozatomat videojátékokról, videojáték vásárlásról írom, minden segítséget nagyon jól jönne! (5 perces kb, több oldalon keresztül vannak kérdések a videojátékokkal kapcsolatban)

    Előre is köszönöm minden kitöltőnek!
  • Cat 02 #10554
    Ezen kívül nem ugrik be semmi :D
  • mustang08
    #10553
    És ezek tényleg olyan letöltöm---> kibontom---> játszhatok?
  • mustang08
    #10552
    Kösz!
    Ja és milyen ingyenes játékra gondolsz?
  • Cat 02 #10551
    Ingyenes játék nincs szerinted ? :)

    Egyébként google a játék neve + portable
  • Fabio Capello
    #10550
    Az sg-n meg a warezolás.
  • mustang08
    #10549
    Helló!
    Az lenne a kérésem, hogy adnátok pár linket, ahonnan le lehet tölteni játékokat, amiket nem kell feltelepíteni.
    Most nem olyan internetes játékokra gondoltam, hanem normális pc játékokra amiket már v.ki feltelepített és úgy töltötte fel v. ilyesmi.
    Azért kéne mert az iskolában le van tiltva a telepítés.
  • Prince23
    #10548
    Sziasztok!

    nekem van egy GTX 275 nvidiás karim. Erre a verzióra nem jött még ki frissítés, viszont a legújabbakra, a 400 series-ekre már kijött egy májusi frissítés. A májusi update jó a 200 series karikra? Vagy várjak míg nem jön egy update 200 seriesre?
  • Fantos
    #10547
    volt, volt, az csak azt eredményezte hogy HL:EO-ban nem voltak vörösek a szemek és nem ugráltak annyira szét a poligonok
  • Cat 02 #10546
    Driver frissítés?
  • Fantos
    #10545
    Szépjó napot/estét/aktuális napszakot
    szóval, lenne egy kis gond amivel nem tudok megküzdeni egy ideje.Az lenne a probléma hogy bármilyen 3D játékkal játszom mindig szétdobálja a poligonokat:
    Példa
    ugyanezt csinálja B&W-ben, HL-ben, MMORPG-ben, csak emulátorokon nem és egyszerűen nem tudom mi lehet a probléma.
    Ha valaki tudja a megoldást kérem írja meg, nagyon megköszönném!
    (a gépen (sokat elátkozott) win7 van)
  • veszelka
    #10544
    atheros ar9285 802.11b/g wireless network adapter ilyen cucc van benne.
    a driver fel van telepítve. az xp sp3as és magyar.. tippek?
  • veszelka
    #10543
    Üdvözletem

    a problémám a következő.
    minap vettem egy ilyet

    xp van rajta, mint láthatjátok. de a wifit az istennek se tudom rajta beállítani. arra már rájöttem, hogy az alján egy csúszkával lehet be/kikapcsolni. amikor elhúzom, a képernyőn megjelenik egy embléma, és ennyi. nem világít a wifi ledje.

    a kékfog üzemel rendesen, az világít, csak ez nem.
  • Cat 02 #10542
    Picit off itt ez az üzenet, de szerintetek seprűnyélre, hogy lehetne nyomtatni ?
    Addig okés, hogy kinyomom a képet és ráragasztom, de ugye a vége gömbölyű, szal az parás, van erre program ?
  • edietheeagle
    #10541
    Kedves Logan,
    sajna én nem vagyok nagy guru ebben a témában... :(
    Hogy érted a crackelést?
    Az install lemezem megvan és működik.
    Előre is kösz a választ.
    Üdv,
    edietheeagle
  • BenceYCE
    #10540
    Ebből látszik, hogy Te még nem próbáltál eltörni egy CD-t sem!
    A szétkaristolódott talán jobban bejött volna!
  • Prince23
    #10539
    Crackeld meg a játékot, ha persze fel van telepítve.
  • edietheeagle
    #10538
    Sziasztok!
    Az a nagy helyzet, hogy eltört a JA 2 (Unfinished Business) PLAY disc-em.... :(((((
    Vészhelyzet!!!
    Tudna valaki esetleg segíteni, hol és/vagy hogyan szerezhetnék be egyet?
    Bármilyen megoldás érdekel...
    Ez egy segélykiáltás! :)
    Előre is köszönöm.
    Üdv,
    edietheeagle
  • zsilka péter
    #10537
    Illetve még az előzőt kiegészítve előfordul olyan is, hogy fekete lesz a talaj, tehát a talajtextúra eltűnik és fekete lesz. Vagy más szín, tehát ilyen össze-vissza alakok lesznek ( gúla, stb ). Ezek épp előbb fordultak elő. Most egy órát már játszottam, és utána jöttek elő ezek a hibák.
  • zsilka péter
    #10536
    Sziasztok!

    Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy van egy német tűzoltós játék ( Emergency 4 ). És egy idő után ( ez változó van hogy 5 perc, de van, hogy 1 óra ) után csak úgy kilép a játékból. Se hibaüzenet semmi. Egyik pillanatban még játszom utána meg már az asztalon találom magam. Config-om:

    -> Windows XP SP2
    -> 3 GB RAM
    -> ATI Radeon HD 4570 ( legfrissebb driver )
    -> 2.2 GHz proci
    -> DirectX 9.c

    És a játék gépigénye ( minimum ):

    Prozessor mit 1,7 GHz
    512 MB Hauptspeicher
    Betriebssystem: 2000/XP
    DirectX 9 kompatible AGP-Grafikkarte. NVIDIA GeForce3 oder vergleichbarer Chipsatz mit 64 MB RAM
    DirectX9 kompatible Soundkarte (Direct X 9.0c ist auf der CD enthalten)
    CD-ROM oder DVD-Laufwerk (Original-CD-ROM muss während des gesamten Spiels in das Laufwerk eingelegt sein)
    Maus
    1 GB freie Festplattenkapazität
    ISDN für Multiplayer
    DSL für Serverbetrieb bei Multiplayer

    És nekem a játék beállításai is a minimumon vannak és úgy is fagy. Több verziót próbáltam, de semmi. Esetleg valami ötlet? Amúgy ennél nagyobb gépigényű játékok meg hiba, fagyás, akadozás nélkül mennek. Előre is köszi a segítséget.
  • Sas6
    #10535
    Kép
  • Sas6
    #10534
    Hali. COD2 elinditása utan ez a hibauzenet fogad, frissen feltett directx 9.0c után. Egy core dou 2 ghz,es 2 giga ramos, integrált intel VGA-val probálnám elinditani laptopon.



    Mi lehet a probléma, elvielg mennie kéne:S
  • dragon11
    #10533
    Hey.

    Bs Player prom van.. v. 2.51es és eddig hibátlanul kereste a feliratot és meg is találta +le is töltötte a filmekhez.. de most, valahogy nem sikerül neki.. mindig azt írja hogy nem talált feliratot.

    Azzal a filmmel is kipróbáltam, amihez régen talált.. mi történt vele?:S
    újraraktam, de nem jó.

    köszi, fontos lenne.
  • rager
    #10532
    Melyik a legjobb Forma-1 -es játék PC-re?
  • TuxSkajvok
    #10531
    a telefon, az biztos, h nem hibás, mert a másik telefon helyére kötve tökéletesen műxik, csak a konyhában nem akar valamiért. De majd holnap végigpróbálom, hogy melyik 2 vezetéken kommunikál...
  • BenceYCE
    #10530
    2 érből meg tudod oldani a dolgot, tehát a többi csak bezavar. Próbáld a működő aljzatra rádugni a telefont és egyesével kipróbálni hogy melyik két éren kommunikál. Na arra kösd a másik aljzatot is. Nézz bele az aljzatba a rugós érintkezőkre, hogy nem-e sérült. Legózd ki, hogy nem-e az aljzatba dugott kábel vagy a telefon hibás. Párhuzamra kötve működnie kéne.
  • TuxSkajvok
    #10529
    Ha ezt a képet megnézed, /view/100507/DSC01287_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    akkor ott látni is, h a "falból" jövő vezeték (ő jön a másik telefontól valamilyen úton6módon)(szürke), egyik vége az egyik pároshoz van kötve, a másik vége, a másik pároshoz...
  • TuxSkajvok
    #10528
    elvileg úgy vannak kötve, ahogy mondod... (már ha jól értelmeztem)
    A zöld és a sárga a "negativ", a piros és a fekete a "pozitiv". De megpróbáltam úgy is, zöld és sárga "pozitiv" és a piros és fekete a "negativ", de így sem múkodott...
  • BenceYCE
    #10527
    Hát akkor ugyan arra a csavarra kösd az azonos lyukakat amik a foglalat hátuljából kijönnek, ennyi.
  • TuxSkajvok
    #10526
    igen
  • BenceYCE
    #10525
    Ugyan azt a vonalat használja mindkettő?
  • TuxSkajvok
    #10524
    A képek elég ratyik lettek, mert a telefonommal készítettem, de ha valami nem világos, kérdezzetek...
    /view/100507/DSC01287_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    /view/100507/DSC01290_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    A http://kepfeltoltes.hu -t illeszd be a képcímek elé
  • BenceYCE
    #10523
    Várjuk a képeket :)
    Egyébként analóg telefon csak 2 eret használ :)
  • TuxSkajvok
    #10522
    szal a lényeg, h van 2 telefon, de a másik rosszul lett bekötve és nem lehet rólla telefonálni... valami kapcsolási rajz, v help kelleni, h pontosan melyik vezetéknek hova kellene mennie... ha kell töltök fel képeket is a jelenlegi formájáról...
  • TuxSkajvok
    #10521
    ó köszike szépen tartom....
  • BenceYCE
    #10520
    Kapcsolom a technikus kollégákat, tartsa a vonalat